Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 384. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 475
Merit: 250

30 Eylül de FIREWALL uygulaması ile ÇİN içine erişim yasaklanacak siteler.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1000
Bunca geçen zamana rağmen piyasa ve oyuncular beni her gün yeniden şaşırtıyor.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
btc ve altcoinler daha da sert bir düşüş yaşacaktır önümüzdeki ayda.

Ne kadar düşecek mesela? 2500 dolara değdirecekler mi yoksa daha aşağısını mı gösterecekler?

Arkadaşlar herkes düşüşü konuşuyor ve bekliyorsa yükselecektir. Aynı şekilde herkes yükselişini izleyip rüyalar kurarken de ani düşüşler geliyor. Yani asıl sağlam traderlar ellerini ovuşturup tüm piyasayı dışarıdan izleyenlerdir.  Ne olursa olsun hep kazanacağımız bir sistemin içinde sırf 1 ay önce kazanmak istediğimiz için kaybediyoruz. Hepsi bu. Örneğin şimdi 7000$ denenecek ve herkes kaçırdığını düşünüp saldıracak. Sonra 4000$ a çakılacak. Yani her defasında yükselirken ikinci bir fırsat sunuyor Btc. Sırayı takip ederseniz kazanırsınız. Bunlar yalnızca benim fikrim. Yatırım tavsiyesi değildir.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Şu anki durum sert hareketler arasında bir bandı andırıyor.Yakın tarihte düzeltme yaşadığı için bir önceki çıkış hareketi ile şimdiki düzlüğe geldi bir sonraki hareketi için enerjisini topluyor , yeterince satış emri birikince balinalar eşliğinde yukarı yönlü bir hareket beklenebilir. Bir önceki çıkış gibi sert olması muhtemel. Çıkış sonrası yine ufak düzeltmeler olsa da kendine düzlük bula bula sıkı bir yükseliş trendine gidecek gibi duruyor.
 Deneyimsiz yatırımcı arkadaşlara önerim kimlerin sözünü dinlemeleri gerektiğini yorum yapılan tarihle yorumun tutarlılığı konusunda yazarları tek tek geriye doğru inceleyerek bulmalarıdır.
Böylelikle laf olsun diye konuşanları eleyebilirsiniz. Biraz zahmetli olsa da sağlam bir yöntemdir.
full member
Activity: 434
Merit: 100

Ne kadar düşecek mesela? 2500 dolara değdirecekler mi yoksa daha aşağısını mı gösterecekler?
sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
bu gelişmeler yaşanırken 3400den aldım.2800e kadar kademe kademe alırım diyordum. bi kaç yakın arkadaşada söylemiştim durumu.şimdi hepsi ooo btc 4000lerde bizi ne zaman yemege götürüyosun diyor.

bilmiyolarki sadece 3400 ve 3300 den sermayenin %20si ile alım yaptıgımı.btc için ayırdıgım paranın %80i hala cash olarak elimde duruyor.
sr. member
Activity: 406
Merit: 265

Neye göre hocam ? yalan yanlış belgesiz konuşmayın burada yazdıklarınızı okuyan bir ton insan var yazık günahtır. Btc anlık veya belli periyotlarda düşebilir kar realizasyonu için ama kafası her daim hep yukarıdadır.
full member
Activity: 182
full member
Activity: 154
Çinlilerin etkisi pek olmadı gibi 4000$ civarında piyasa cogunlugu bunlarda değilmi yoksa çinli halk olayı pek takmadımı yoluna devammı etti.
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Ben de okumasını bilmiyorum grafikten analiz yapmak için yeterli düzeyde araştırmadım ama bu piyasa da ya çok tecrübeniz olacak ya çok bilgili olup takipte kalacaksınız yoksa herkesin harcı değil grafiklere bakarak tutturabilmek. Her zaman da tutturduğunuzu sanmıyorum. Balinalar ile aynı yönde yüzüyor olabilir misiniz.

zaten amaç bu olmalı; balinalarla aynı yönde yüzmeyi başarabilmek. her zaman kimse tutturamaz, elbette yanıldığım oluyor. ama dolar 3,90 iken şubat ayında bugünlerin geleceğini görüp 3.40 olacak demek her babayiğidin harcı değil. eski yazdıklarıma ve benimle nasıl dalga geçildiğine bakabilirsiniz Smiley

Tekrar 500 dolarlık bir düşüş gelir mi ? Ne kadar düşeceğini kestiremeyince almadık.Tekrar çalkantılar olacak nakitte kalmak iyi deniyordu ama bana göre bu fırsat bir daha zor gelecek gibi. :/

500 dolar düşer mi bilemem ama bir süre bu bantlarda hareket edecek gibi görünüyor. konu bitcoin ise üçe beşe bakmadan alım yapılmalı bana göre

velhasil kelam,

burda optuler mi tam operler, forexde en azindan bir AMA, ANCAK durumu olabiliyor.

forekste ama-ancak olmaz. kaldıraçtan dolayı sermayeniz sıfırlanır, elde avuçtaki her şeyi kaybedersiniz. saçma sapan birşey.
bitcoin ve altcoinler çok daha kolay, çünkü yön hep yukarı Smiley

İyiki  tutturmuşsun, neden durmadan tekrar ediyorsun

senin gibiler alıntı yapıp cevap verince tekrar etmek zorunda kalıyorum bro Smiley
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Ben de okumasını bilmiyorum grafikten analiz yapmak için yeterli düzeyde araştırmadım ama bu piyasa da ya çok tecrübeniz olacak ya çok bilgili olup takipte kalacaksınız yoksa herkesin harcı değil grafiklere bakarak tutturabilmek. Her zaman da tutturduğunuzu sanmıyorum. Balinalar ile aynı yönde yüzüyor olabilir misiniz.

zaten amaç bu olmalı; balinalarla aynı yönde yüzmeyi başarabilmek. her zaman kimse tutturamaz, elbette yanıldığım oluyor. ama dolar 3,90 iken şubat ayında bugünlerin geleceğini görüp 3.40 olacak demek her babayiğidin harcı değil. eski yazdıklarıma ve benimle nasıl dalga geçildiğine bakabilirsiniz Smiley

Tekrar 500 dolarlık bir düşüş gelir mi ? Ne kadar düşeceğini kestiremeyince almadık.Tekrar çalkantılar olacak nakitte kalmak iyi deniyordu ama bana göre bu fırsat bir daha zor gelecek gibi. :/

500 dolar düşer mi bilemem ama bir süre bu bantlarda hareket edecek gibi görünüyor. konu bitcoin ise üçe beşe bakmadan alım yapılmalı bana göre

velhasil kelam,

burda optuler mi tam operler, forexde en azindan bir AMA, ANCAK durumu olabiliyor.

forekste ama-ancak olmaz. kaldıraçtan dolayı sermayeniz sıfırlanır, elde avuçtaki her şeyi kaybedersiniz. saçma sapan birşey.

İyiki  tutturmuşsun, neden durmadan tekrar ediyorsun
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
olan yine "1000 dolara düşecek depoları fullleyecez" ci tayfaya oldu  Grin Grin Grin

Bitcoinin bugüne kadar olan gidişatında, ortalama olarak - %x lik harekette depoyu y kadar fulleyen tayfayla, - %3x -%4x lik hareketlerde depoyu yine y kader fullleyen tayfa arasında fiat bazında pek bir fark olmaz. Riski çok çok daha düşük olur. BTC bazında ise küçük dönemsel hareketler ve aradaki süreçte BTC yatırımlarını düşünürsek de x2 - x3 civarında fark olur.

Ne kadar ekmek o kadar köfte.  Wink
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
olan yine "1000 dolara düşecek depoları fullleyecez" ci tayfaya oldu  Grin Grin Grin
full member
Activity: 154
bir indi bir çıktı
sr. member
grafik okumayı bilmiyor olabilir misiniz acaba? bitcoin 4600 iken aşağıdaki paylaşımı yaptım ve 3000 dolara düşeceğini, düştüğü zaman almak gerektiğini yazdım. Bunu sadece grafiklere bakarak yaptım, çin'den haberim yoktu elbette. olsa bile 3000 nasıl tuttu, tabi ki grafiklere bakarak

teknik analiz bilmiyor veya beceremiyor olabilirsiniz. bu grafiklerin değil sizin eksiğiniz Smiley

bir ay içerisinde 3000usd görüleceğini düşünüyorum.3000 doları görmeden uçuşa geçemeyeceğiz. o yüzden daha çok beklersiniz gibi beylik lafları etmemek lazım. aralık ocak gibi başlarız uçuşa 10bin doları görürüz

o yüzden 3000 dolar görünce depoyu fullemek lazım

Hocam bence Çin'den gelen haberler ve JP MORGAN'ın piyasayı korkutması olmasaydı bitcoin fiyatları bu kadar gerilemezdi. Bence siz de beylik lafları etmeyin başkalarıda etmesin bu piyasada kesin konuşmak sıkıntı.

yani insanlar karlarını realize etmeden bitcoin roket gibi çıkmaya devam ederdi öylemi?

çin olmasa başka birşey olurdu ve yine fiyatlar 3000 olurdu. fiyatlar gideceği yere gider, haberler sadece magazindir

buna inanmazsanız aşağıdaki twitteki şey gibi şaşkın şaşkın bakarsınız Smiley

https://twitter.com/jebus911/status/909303318857392128
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
grafik okumayı bilmiyor olabilir misiniz acaba? bitcoin 4600 iken aşağıdaki paylaşımı yaptım ve 3000 dolara düşeceğini, düştüğü zaman almak gerektiğini yazdım. Bunu sadece grafiklere bakarak yaptım, çin'den haberim yoktu elbette. olsa bile 3000 nasıl tuttu, tabi ki grafiklere bakarak

teknik analiz bilmiyor veya beceremiyor olabilirsiniz. bu grafiklerin değil sizin eksiğiniz Smiley

bir ay içerisinde 3000usd görüleceğini düşünüyorum.3000 doları görmeden uçuşa geçemeyeceğiz. o yüzden daha çok beklersiniz gibi beylik lafları etmemek lazım. aralık ocak gibi başlarız uçuşa 10bin doları görürüz

o yüzden 3000 dolar görünce depoyu fullemek lazım

Hocam bence Çin'den gelen haberler ve JP MORGAN'ın piyasayı korkutması olmasaydı bitcoin fiyatları bu kadar gerilemezdi. Bence siz de beylik lafları etmeyin başkalarıda etmesin bu piyasada kesin konuşmak sıkıntı.
sr. member

velhasil kelam,

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Forex in yanında daha kolay bir piyasa.

velhasil kelam,

full member
Activity: 344
Merit: 134
Forex in yanında daha kolay bir piyasa.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Jump to: