Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 474. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 215
Merit: 100
Hah, tam da 2FA kullanamdığım anda BTC'de düşsün. Murphy adamımsın.

Murphy kanunları bazılarını sevindirirken bazılarını da üzüyor maalesef. Hep böyle bu...
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Bitfinex bu haftasonu veya pazartesi açıklama yapıcak.

Kaynak : https://www.reddit.com/r/bitfinex/comments/698f52/whats_the_update_bitfinex/

Reddit'de yazan "bfx_brandon" Bitfinex çalışanı.
Ne açıklaması hocam?  Batıyor mu yoksa??   Öyle bir şey mi yazmışlar. Çeviride pek bir şey anlaşılmıyor
hero member
Activity: 756
Merit: 541

Kaynak : https://www.reddit.com/r/bitfinex/comments/698f52/whats_the_update_bitfinex/

Merhaba;

Sanırım ilgili açıklama geçen günlerdeki abuklukla ilgili olabilir, değilde. Eğer öyle ise, kemerleri bağlayın.

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027

hero member
Activity: 756
Merit: 541
Hah, tam da 2FA kullanamdığım anda BTC'de düşsün. Murphy adamımsın.
full member
Activity: 215
Merit: 100
Sattım  hala çıkıyor ya bu nasıl bir şey anlamadım nerede duracak

Tekrar alırım diyordum alsam mı bilemedim çıkacak mı inecek mi deli arttı fiyat

Tam bir coin furyası yaşanıyor anlaşılan. Kolay kolay da durulacak gibi durulmuyor ortalık. Bir yerlerden illa ki geri dönüşler başlar ama orası yakında mı uzakta mı cevabını kimse bilmiyor.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270

Çok fazla coin arz etmeye başladı bu aralar onlarda btc ve ether bandında dipteler. Ama bu btc kolay kolay düşmez gibi duruyor siz ne kadar satsanızda o tekrardan yükseliş revacını bozmayacak gibi duruyor.
sr. member

hero member
Activity: 1655
Merit: 600
altcoinler iyice şişmeye başladılar. bu sefer 3 gün önceki düzeltmeden çok daha sert bir düzeltme bekliyorum.

eğer gerçekleşirse bitcoin 1800'ü çok rahat görür.
sr. member
Tl ye geçen var mı  arkadaşlar?
hero member
Activity: 510
Merit: 500
uzun bir gece... çok uzun.

%100 ripple'a döndüm. Btc'nin düşüşünü buradan izleyeceğim Smiley

Sanırım bunu söylemek için erken Smiley Ripple'a kaçtan girdiniz bilmiyorum ama son iki yılın tepe noktalarında. Son zamanlardaki yükselişinden dolayı bitcoin gibi onunda tahtı sallanıyor.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
uzun bir gece... çok uzun.

%100 ripple'a döndüm. Btc'nin düşüşünü buradan izleyeceğim Smiley
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Bitstamp 1600 u zorluyor.btce 1500 yeni olmus. Borsalarda kopmaya basladi birbirinden artik yetisemiyorlar birbirlerine. Btce normalde 10-20 dolar geride kalirdi
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Benim için bitcoin al-sat devri bitmiştir arkadaşlar bu konuya da arada girip yorum yapıp çıkarım. 2020 ye kadar sadece biriktirme dönemine geçmiş bulunmaktayım hedefim 10 BTC ne yazık ki şuan hedefime çok uzaktayım. Ölmez yaşarsam bitcoinleri de iyi saklayabilirsem 2025 sonrası yedi sülaleme yetecek param olacağını düşünüyorum. Bu şahsi fikrim hepinize bol kazançlar. Not: 2018 yılı ortalama fiyatı rahatlıkla 2500 dolar olacaktır.

al sat yapmadan sadece biriktirme işi ile 10 btc yi ne kadar sürede ne kadarlık bir bütçe ile biriktirebileceğinizi düşünüyorsunuz? merak ettim açıkçası

Önümde 3 sene var hedefime ne kadar yaklaşırsam o kadar iyi. Açıkçası 10 Btc bazıları için küçük olabilir ama piyasaya sonradan giren benim gibiler için büyük rakam hedef 10 BTC tabi fiyat artmazsa.... 3 belki 4 senede biriktiririm fiyat artarsa 5 Btc koyar kenara orada bırakırım benim için o da olumlu. Diyeceğim o ki ne aldık aldık 2020 den sonra Bitcoini kimse tutamaz.

Yalnız Her seferinde bu şekilde bir ilerleme olmayacak bitcoin için konuşacak olursak. İllaki bir yerde frene basılacak. Ama tabi eğer dediğiniz doğrultuda hep yükseliş içerisinde olursa dediğiniz gibi çok büyük bir meblağ cüzdanınızda olur diyebilirim.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Benim için bitcoin al-sat devri bitmiştir arkadaşlar bu konuya da arada girip yorum yapıp çıkarım. 2020 ye kadar sadece biriktirme dönemine geçmiş bulunmaktayım hedefim 10 BTC ne yazık ki şuan hedefime çok uzaktayım. Ölmez yaşarsam bitcoinleri de iyi saklayabilirsem 2025 sonrası yedi sülaleme yetecek param olacağını düşünüyorum. Bu şahsi fikrim hepinize bol kazançlar. Not: 2018 yılı ortalama fiyatı rahatlıkla 2500 dolar olacaktır.

al sat yapmadan sadece biriktirme işi ile 10 btc yi ne kadar sürede ne kadarlık bir bütçe ile biriktirebileceğinizi düşünüyorsunuz? merak ettim açıkçası

Önümde 3 sene var hedefime ne kadar yaklaşırsam o kadar iyi. Açıkçası 10 Btc bazıları için küçük olabilir ama piyasaya sonradan giren benim gibiler için büyük rakam hedef 10 BTC tabi fiyat artmazsa.... 3 belki 4 senede biriktiririm fiyat artarsa 5 Btc koyar kenara orada bırakırım benim için o da olumlu. Diyeceğim o ki ne aldık aldık 2020 den sonra Bitcoini kimse tutamaz.
sr. member
Activity: 532
Merit: 254

sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
TR Bitcoin fiyatlarını yükselttim gençler, hayırlı olsun Smiley
İsterse birileri düşük tutmaya çalışsın, alırım tekrar.

İşte bu çok iyi oldu , teşekkrler Smiley
hero member
Activity: 644
Merit: 504
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
TR Bitcoin fiyatlarını yükselttim gençler, hayırlı olsun Smiley
İsterse birileri düşük tutmaya çalışsın, alırım tekrar.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Bitfinex eğer bir balon yaratacaksa fiyatların 3500-5000 dolar bandına yükselmesini beklemeliyiz. Şu anda bir balon yok, alt tarafı 2013 balonundan 300 dolar yukarıdayız. Bu 4 senede piyasaya giren parayı düşündüğümüzde şu anki market cap hiçbir şey değil. Benim asıl değinmek istediğim nokta şu, piyasada Bitcoin kalmadı arkadaşlar farkında mısınız? 16.5 milyon Bitcoin kazıldı bile, büyük oyuncuların hepsi stokluyor. Dolaşımdaki miktar çok küçük ve piyasada büyük oyuncu sayısı arttıkça manipülasyon yapmak zorlaşıyor. Böyle bir yükselişi 2 sene önce yaptığı dipten beri herkes bekliyordu ve şimdi gerçekleşiyor. Çok fazla şaşırmamak gerek.
Jump to: