Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 476. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Btc artık kaldıramıyor. Yakında fork muhabbetleri yeniden başlar. 1 mbtc(1.5$) fee olmasına rağmen 4 blok oldu hala 1 onay alamadı işlemim. 5$ fee ayarlayıp gonderenler varmış. ne anlamı kaldı bitcoinin 5 dolar fee verdikten sonra. Bu pump bu yüzdende devam ediyor olabilir.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Sürekli yükseliyor efendim durduramıyoruz.

Bu saatten sonrada Kolay kolay duracağa benzemiyor artık ivme hep yukarıyı gösterecek sanırım. Açıkçası şu anda mevcut süreçte baktığımızda durum bu yaz aylarında bir yükseliş kış aylarında bir iniş olabilir.
sr. member
Activity: 335
Merit: 250
Sürekli yükseliyor efendim durduramıyoruz.
sr. member
Activity: 350
BTC deli gibi artarken koinim ve paribu neredeyse tepki vermedi, bunu 1 Mayısta EFT'nin kapalı olmasına bağlıyorum. Yarın sabah ilk işim bitcoin​ almak olacak, en azından 5000 TL olması gerekiyor şu anki kura göre.

Hocam başka bir mesaja da yazmıştım, buraya da yazmak istiyorum. Neticede yabancı borsaların arasında da uçurumlar olabiliyor birbirleri ile. Hepsi aynı bantta olacak diye bir şart yok ki. Her biri birbirinden bağımsız borsa neticede. Öyle olmasa Btc-e ile poloniex arasında 150$ fark olmazdı veya Bitstamp ile bitfinex arasında 100$ fark olmazdı...
Öyle zaten hocam, çeşitli sebeplerden dolayı borsalar arası  uçurum var, ama TR borsalarında fiyat hep (bitstamp*usdtry) kuruna yakın oldu. Bitcoinin gerçek fiyatı da (bana göre) bitstamp kuruna yakın.
Bitfinexteki fiyat artışına bitstamp pek güvenmiyor, tr borsalarında bu güven daha az herhalde ki daha geriden takip ediyor.
Düzenleme: 5100TL geçildi

Sizin dedikleriniz de doğru hocam. Cidden inanılmaz bir hareket var 2-3 gündür, 5.100 TL'nin de üstüne atmış kendisini. Daha ne kadar devam eder kestiremiyoruz da. Yalnız dolar şu an baya düşük 3.53 civarında. Dolar mesela eskisi gibi 3.7X'lerde olsa 5.500 TL'ye yaklaşırdık fiyat bazında. İnanılmaz cidden!
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Guzelim bitcoinciklerinizi al sat yapmiyorsaniz satmayin arkadaslar bu piyasada 5000-6000 dolarlara goturur bizi 1-2 senede.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
BTC deli gibi artarken koinim ve paribu neredeyse tepki vermedi, bunu 1 Mayısta EFT'nin kapalı olmasına bağlıyorum. Yarın sabah ilk işim bitcoin​ almak olacak, en azından 5000 TL olması gerekiyor şu anki kura göre.

Hocam başka bir mesaja da yazmıştım, buraya da yazmak istiyorum. Neticede yabancı borsaların arasında da uçurumlar olabiliyor birbirleri ile. Hepsi aynı bantta olacak diye bir şart yok ki. Her biri birbirinden bağımsız borsa neticede. Öyle olmasa Btc-e ile poloniex arasında 150$ fark olmazdı veya Bitstamp ile bitfinex arasında 100$ fark olmazdı...
Öyle zaten hocam, çeşitli sebeplerden dolayı borsalar arası  uçurum var, ama TR borsalarında fiyat hep (bitstamp*usdtry) kuruna yakın oldu. Bitcoinin gerçek fiyatı da (bana göre) bitstamp kuruna yakın.
Bitfinexteki fiyat artışına bitstamp pek güvenmiyor, tr borsalarında bu güven daha az herhalde ki daha geriden takip ediyor.
Düzenleme: 5100TL geçildi
sr. member
Activity: 350

legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Once tum altları yesillendirdiler sonra kıpkırmızı yapıp btcyi pumpladılar bu adamlar hep kazanıyor. Bitstamp bile 1420leri gecti
full member
Activity: 128
Merit: 100
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Poloniex 1500 doları gördü, bakalım artık nerelere gidecek

Merhaba;

Altcoinlerin son 1 saatteki durumuna göre yukarı diyebilirim ama tam terside olabilir, boncuğa çevirdiler iyice.

İyi dileklerimle
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Poloniex 1500 doları gördü, bakalım artık nerelere gidecek
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Ee kimler böbret sattı
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
ATH yi gectikten sonra , her saat basi artik yeni ATH geliyor, hayirli olsun tum btc holderlarina.

TR cinsinden de ATH leri goruyoruz su an

preev.com

5172 TL yi gosteriyor.

stamp 1388 dolar

finex 1514 dolar.

keyifler keyifler.  Grin
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
kardeş ripple dan bahseden sen değil misin ben yanlış mı goruyorum?
klasik zamanında yukselen koini alamadıgı için pişman koin boklayan forum user tipi.

bana oku diyecegine gir yabancı haberler kısmına riplle da neler oluyormuş oku biraz.
100 ün üzernde banka resmi transfer aracı olarak kabul etti ripple ı.düşssünde alayım diye bekliyorsan cok beklersin daha.

Merhaba;

Farkımız belli olsun diye topuna girmeyeceğim. Hadi naş.

ben sadece fikir belirtmeni istedim nazikçe.
denden içinde "bence" oku filan diye artistlik yapan sensin erik kardeş.

varsa argümanın soylediğin şeyle ilgili sunarsın yoksa yorumların hep boyle saçmasapan olur.
hadi saglıcakla.
hero member
klasik zamanında yukselen koini alamadıgı için pişman koin boklayan forum user tipi.

bana oku diyecegine gir yabancı haberler kısmına riplle da neler oluyormuş oku biraz.
100 ün üzernde banka resmi transfer aracı olarak kabul etti ripple ı.düşssünde alayım diye bekliyorsan cok beklersin daha.

Merhaba;

Farkımız belli olsun diye topuna girmeyeceğim. Hadi naş.
sr. member

hero member
Merhaba;

XRP yakın zamanda bir çok kişiyi üzecek. 0,000005BTC üzeri tüm alımlar risklidir.

İyi dileklerimle

biraz boş bir acıklama olmuş.
en azından bence diyip nedeninizi açıklayabilirdiniz.

Merhaba;

"Bence" biraz daha okuyun.

BTC/USD BTC/TRY bölümünde coin bile olmayan bir şey için gereğinden fazla post gönderilmiş. Gerekli tartışmayı altcoin bölümünde açmanızı rica ederim.

İyi dileklerimle
sr. member
Merhaba;

XRP yakın zamanda bir çok kişiyi üzecek. 0,000005BTC üzeri tüm alımlar risklidir.

İyi dileklerimle

biraz boş bir acıklama olmuş.
en azından bence diyip nedeninizi açıklayabilirdiniz.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Jump to: