Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 485. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 371
Merit: 250
Türk borsalarının düşük hacim dönmesi bu sıralar fırsat bence btc nin yaptığı yapacağı hızlı hareketlerde ağır davrandığı için müdahale olasılığı artıyor kişinin bu doğru ve yerinde kullanırsa bu çalkantılı dönemde iyi kar bırakabilir.

hocam doğru diyorsunuz ama şöyle bir şey de var insan mesela btc almak istediğinde çok uçuk fiyatlardan btc fiyatları görüyor. haliyle alamıyor da.
hero member
Activity: 532
Merit: 500
Türk borsalarının düşük hacim dönmesi bu sıralar fırsat bence btc nin yaptığı yapacağı hızlı hareketlerde ağır davrandığı için müdahale olasılığı artıyor kişinin bu doğru ve yerinde kullanırsa bu çalkantılı dönemde iyi kar bırakabilir.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
900 altını görmedi daha düşecek düştü diyorlar 2 ay önceki seviyede hala
Dun bitfinex 858i gordu ole anlıkta değil. Sonra 900e hızlı ivmelendi. Turk piyasaları ama hacimsiz oldugundan fark edilmemiştir
sr. member
Activity: 406
Merit: 250

aslında 900'ün altını gördü btc-e'de, diğer borsalarda hayli hayli görmüştür. yalnız esas mesele insan işlem de yapamıyor, hep daha altını bekliyoruz ama düştüğü yerden baya alışlar oluyor. şimdi yine nerelere çıkmış
newbie
Activity: 41
Merit: 0
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Ethere 0.1 göstertecekler o  sırada btcde 800lere kadar sarkar ötesini balinalar bilir. ama bahar sonra yaz genelde btc aşağı doğru hareket etmeyi sever. Birde hardfork yaptılarmı ohh suyundanda koy. yıl sonu ama sunu deriz keşke yazın alsaymışız.

Benimde şu anda düşüncem bu 800 gibi bir seviyelere eğer gelirse bunun daha aşağısınıda görebiliriz bence. Eğer o zamanda dahada aşağı görürse büyük ihtimal alımlar başlar yazın dediğin gibi diplere doğru inmeyi seviyor bakalım ne olacak bende şu anda onu bekliyorum açıkcası.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
Önümüzdeki bir iki gün tam alım fırsatı.
Toplamak için fırsat.
Bunu buraya yazdım. 3 gün sonra açın bakın Smiley
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Ethere 0.1 göstertecekler o  sırada btcde 800lere kadar sarkar ötesini balinalar bilir. ama bahar sonra yaz genelde btc aşağı doğru hareket etmeyi sever. Birde hardfork yaptılarmı ohh suyundanda koy. yıl sonu ama sunu deriz keşke yazın alsaymışız.

katılıyorum bitcoin yaz aylarında dip yapmayı sever. fiyat mart gibi sarkar ve nisan ayındaki fiyatı üç aşağı beş yukarı tüm yaza yayılır durağan bir süreç başlar ekim kasım aylarında ise dinamikleşir. o yüzden alım yapacakların acele etmesine gerek olmadığını düşünüyorum bir müddet daha sarksın 600 ler gelirse yüklü girilebilir, Şimdilik bitcoin rüzgarı durulmuş durumda. Ben 700 lerde parçalı alımlara başlayacağım.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
hard fork olana kadar 700 aşağısına ineceğini düşünmüyorum, BU sonrası 5-10 gün içinde yön yukarı olur tahminim. tekrar 900 ler görülür. Kasımda Segwit softfork varmış blok boyutu artacak o zaman 1250 ler tekrar görülür. YTD.

kasıma çok var, atı alan üsküdarı geçer.
erkenden olsa, BTU denen Altcoin etkilemezdi bir şeyi.
hero member
Activity: 625
hard fork olana kadar 700 aşağısına ineceğini düşünmüyorum, BU sonrası 5-10 gün içinde yön yukarı olur tahminim. tekrar 900 ler görülür. Kasımda Segwit softfork varmış blok boyutu artacak o zaman 1250 ler tekrar görülür. YTD.
sr. member
Merit: 254
bitcoin 1300 leri göremediği için şimdi tekrar 800 bandına doğru gidiyor... 750 yi falan göreceğini düşünüyorum. çünkü bu hard fork meselesi insanları tedirgin etti. altcoinler balon gibi şişiyor.  peki ne mi olacak? tabiki BTC 700-750 destek alıp tekrar yükselecektir... yıl sonu tahminim 1600 USD... 750 seviyelerinden toplayın derim. şu an için nakitte kalmak en mantıklısı...

yıl sonu 1600 rüya olur ancak.
ben 1200 e razıyım yıl sonu.lanet olsun 1280 den cıkacaktım dustukce sinirimden satmaıdm kaldık şimdi 900 lere.

tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır. millet alt coinlere akıyor şu an... ALT coinlerdeki market büyüklüğünü hesapladığınızda yönelim BTC ye döndüğü zaman (ki bu hep yıl sonunda olur) 1600 seviyesini görmek rüya olmaz. kesinlikle BTC 2017 ye başladığı 1000 dolar seviyesini 2018 e girerken en az %60 artışla tamamlayacaktır. (bence)
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
bitcoin 1300 leri göremediği için şimdi tekrar 800 bandına doğru gidiyor... 750 yi falan göreceğini düşünüyorum. çünkü bu hard fork meselesi insanları tedirgin etti. altcoinler balon gibi şişiyor.  peki ne mi olacak? tabiki BTC 700-750 destek alıp tekrar yükselecektir... yıl sonu tahminim 1600 USD... 750 seviyelerinden toplayın derim. şu an için nakitte kalmak en mantıklısı...

yıl sonu 1600 rüya olur ancak.
ben 1200 e razıyım yıl sonu.lanet olsun 1280 den cıkacaktım dustukce sinirimden satmaıdm kaldık şimdi 900 lere.
sr. member
Merit: 254
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
Bitcoin gündemden düşüp 500$ görür mü çok merak ediyorum? Şimdiye kadar elimi neye attıysam kurutmuş bir insan olarak Bitcoini de kurutabileceğime inancım var o ayrı  Smiley

bitcoin neden bu kadar sarsıldı bu habere anlamıyorum, temelde adı bile bitcoin olmayan altcoin yaratılar.
Bitcoin menfaatine düşünülmüş bir şey olsa bitcoin bünyesinde düzenlemeler yapılırdı zaten, yanlış mı düşünüyorum;?

Birileri bitcoinin populerliğini ve ellerindeki güçle yeni varlık yarattılar.

Benim gözümde olay bundan ibaret.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Bitcoin gündemden düşüp 500$ görür mü çok merak ediyorum? Şimdiye kadar elimi neye attıysam kurutmuş bir insan olarak Bitcoini de kurutabileceğime inancım var o ayrı  Smiley
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Bence satıp çıkılmalı daha da aşağı sarkmasında katkıda bulunulmalı zira ben sattım. 600-500 lere sarkarsa hep beraber toplarız Cool
hero member
Yön aşağı olması herkes tarafından bekleniyor aşağı gittikten sonra ne olacak peki bunu düşünen yada bunun hakkında bilgi sahibi olan yada yorum yapmak isteyen var mı?
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Şöyle güzel bir düşürsünler de cebimiz dolsun. Smiley
600'leri yeniden görmediği sürece BTC düştü demem.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
sağlam bir panik var  Shocked
btc sabaha çıkmaz gibi düşüyor
çatalın etkisi sağlam
Jump to: