Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 482. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Yine hafif asağı salındı. Tahminim fork muhabbetine kadar olabildiğince yukarıda tutmaya calısıyorlar ama cokta zorlayıp satışlar artsın istemiyorlar. Forkla beraber unlimited ve classic toplamı 1500 gosterirler zaten. En azından ben boyle düsünüyorum

Aklında fork yapmaya çalışıp olayı oldu bittiye getirmeye çalışan 3-5 çakal o forkun altında kaldı şimdilik. Sesleri çıkmıyor, kedi gibiler. Consensus olmadan kimse emrivaki yapamaz. Yapmaya çalışırsa da bu saçmalığın altında kalır.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Fork muhabbeti bitti fork mork yok 1500 ne? Blöf yaptılar tutmadı, SegWit denemeleri beklendiği gibi ilerliyor.
Fiyatı da 1200 üstünde sağlam tuttular takdir ettim.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Yine hafif asağı salındı. Tahminim fork muhabbetine kadar olabildiğince yukarıda tutmaya calısıyorlar ama cokta zorlayıp satışlar artsın istemiyorlar. Forkla beraber unlimited ve classic toplamı 1500 gosterirler zaten. En azından ben boyle düsünüyorum
full member
Activity: 232
Merit: 100
Yabancı forumda birisi Nisan ayında 1700$ görücez demiş açıkcası ne diyebilirim bilemiyorum. Ama bu kadar hızlı bir artış olacağını hiçmi hiç sanmıyorum açıkcası zaten 1200$ seviyesinde bile şu anda zor duruyor diyebilirim ani bir dump gelirse aşağı doğru kıvrımlanacak gibi duruyor. Ama bakalım Nisan ayında ne olacak merak ettim açıkcası. Smiley

olmaz olmaz demeyin olabilir. Borsalar anlaşsa veya madenciler anlaşsa aralarında çok rahat bir haftada o seviyeleri gördürürler üstüne üstlük ne oldgunu anlamazsın bir bakmışsın 1700 den alıyorsun Smiley

Aynen öyle insan her şeye alışıyor. Fiyatlar yukarılara da oturursa kendimizi 7-8 bin liradan bitcoin alır halde bulmamız çok olası.
hero member
Activity: 854
Merit: 500
Yine aldı başını gidiyor deli oğlan. Bakalım ayağı bir yere çarpıp tökezleyecek mi yoksa yolunu hiç aksatmadan devam mı edecek. Herkesin aklında bu soru var ama bence bu fırtına öncesi sessizlik.
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
Sene sonuna kadar 2000 hedefini boşuna koymadılar 1700 ü de görebilir
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Yabancı forumda birisi Nisan ayında 1700$ görücez demiş açıkcası ne diyebilirim bilemiyorum. Ama bu kadar hızlı bir artış olacağını hiçmi hiç sanmıyorum açıkcası zaten 1200$ seviyesinde bile şu anda zor duruyor diyebilirim ani bir dump gelirse aşağı doğru kıvrımlanacak gibi duruyor. Ama bakalım Nisan ayında ne olacak merak ettim açıkcası. Smiley

olmaz olmaz demeyin olabilir. Borsalar anlaşsa veya madenciler anlaşsa aralarında çok rahat bir haftada o seviyeleri gördürürler üstüne üstlük ne oldgunu anlamazsın bir bakmışsın 1700 den alıyorsun Smiley
hero member
Activity: 882
Merit: 507
sr. member
1200 ü aşması bile büyük başarı(şuan için) bir alım fırsatı gelmişti daha yakın zamanlarda  Grin umarım değerlendiren olmuştur.Ben şahsi olarak değerlendiremedim orası ayrı bir konu  Cry

Nerde hocam ya... Hep daha da aşağı gelecek gazına aldanıp alım fırsatlarını kaçırıyoruz 900$ civarlarından.  Sad
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
1200 ü aşması bile büyük başarı(şuan için) bir alım fırsatı gelmişti daha yakın zamanlarda  Grin umarım değerlendiren olmuştur.Ben şahsi olarak değerlendiremedim orası ayrı bir konu  Cry
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
1200 doları yukarı kırdı ama çok ilerleyemedi. Bitstamp 1214, BTC-e 1198, Bitfinex 1224 dolarda seyrediyor. Umarım ani bir yükseliş dalgası gelmez, elimizde yeterli BTC yok. Birkaç ay daha oyalansın buralarda, olmadı biraz aşağı salınsın toplayalım.
sr. member
BTC'de sağlam işlemler var şu anda. Çoğu borsada şu anda 1.220$'ın üzerinde hareket ediyor. Haliyle altcoinler de gebermiş durumda şimdilik.
full member
Activity: 128
Merit: 100
Mevcut fiyatta bir sıkışma var. Yakında aşağı veya yukarı yön değişimi başlaması muhtemel. Tahminen de aşağı yönlü olacağa benziyor.

ytd
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
on yuz bin zilyon dolar.
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Üç ihtimal var, ya squeezelemek için short açımlarını bekliyorlar, ya 1150 civarı üçgeni tamamlayacak, tekrar çıkacak ya da gerçekten direnç kırılamıyor.

Tekrar çıkma ihtimalinde hedef neresi olabilir acaba size göre?
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Üç ihtimal var, ya squeezelemek için short açımlarını bekliyorlar, ya 1150 civarı üçgeni tamamlayacak, tekrar çıkacak ya da gerçekten direnç kırılamıyor.
hero member
Activity: 854
Merit: 500
Adamlar 1200 e demirledi. Yuları gitmek isteyenler ve aşkı gitmek isteyenler arasında savaş var. O kadar şiddetli savaş ki bir kısmı gemiyi ikiye bölmek istiyor. (hardfork).
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
sakin pozitif yukselis devam ediyor, alt pumpi bitince, para ozune donmeye basladi.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Balinalardan rahat yok sanırım bu gidişle bu bandı kıramayacak gibi duruyor. Yada kendisini yukarı çekmek istese bile kısa sürede önünü kesiyorlar. Vay arkadaş ne dirençli çıktı. Cheesy
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
Buradan shortlanır.

ytd
Jump to: