Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 483. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 350
Merit: 250
Bitcoin yine balina kardeşlerin istekleri doğrultusunda 2 ileri bir geri yapmaya başladı. Acaba bu olay ne kadar daha davam edecek. Bu fork olayı olacak mı olacaksa nasıl etkilemek hepsi kafamda soru işareti.

ah şu balinaların yanındaki hamsi bile olamadık. çok fazla fırsat kaçırıyoruz çünkü anlayamıyoruz da neresi dip veya dibe yakın nokta alım yapmak için. veya satarken de benzer şekilde belirsizlik.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Tekrar 1200 zorlamaya calısıyor. 1190ı kırıyor hemen tepki geliyor. Altların hepsini kan götürüyor. Ya bir haber patlatıcaklar yada altları ucuzlatmaya calısıyorlar

Poloniex'te aslında baya bir süre 1205-1210$ civarında takıldı zaten ama şimdilerde 1199$ gibi bir fiyatta.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Tekrar 1200 zorlamaya calısıyor. 1190ı kırıyor hemen tepki geliyor. Altların hepsini kan götürüyor. Ya bir haber patlatıcaklar yada altları ucuzlatmaya calısıyorlar
sr. member
Spectiv VR Crowdsale: 12/08/17
Bitcoin yine balina kardeşlerin istekleri doğrultusunda 2 ileri bir geri yapmaya başladı. Acaba bu olay ne kadar daha davam edecek. Bu fork olayı olacak mı olacaksa nasıl etkilemek hepsi kafamda soru işareti.
sr. member
Koinim hala uyanamadi sanirsam btc 1100 dolar seviylerinde koinimde 3900 den alim yapılabiliyor halen

uyanmayla ilgili bir durum yok, gerçek insanlardan oluşan bir piyasa neticede yani. yabancı borsalarda bile zaman zaman ciddi farklar oluşabiliyor kendi aralarında.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Japonya ile ilgili haberi coindesk henüz paylaşmadı o nedenle doğruluğundan emin olamadım. Buna paralel olarak da gün sonunda BTC de ciddi düşüş var ve blok yoğunluğu yine hat safhada, transferler mesai çıkışı köprü trafiğinde. Genelde böyle zamanlarda haber doğruysa sıçrama düşüşleri yaşanabiliyor. Fakat haber doğru değilse düşüş tekrar 900$ ı işaret ediyor.

İlgili coindesk haberi:

http://www.coindesk.com/japan-bitcoin-law-effect-tomorrow/
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
Japonya ile ilgili haberi coindesk henüz paylaşmadı o nedenle doğruluğundan emin olamadım. Buna paralel olarak da gün sonunda BTC de ciddi düşüş var ve blok yoğunluğu yine hat safhada, transferler mesai çıkışı köprü trafiğinde. Genelde böyle zamanlarda haber doğruysa sıçrama düşüşleri yaşanabiliyor. Fakat haber doğru değilse düşüş tekrar 900$ ı işaret ediyor.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Haberler çok güzel gerçekten
Japonya arkasından başka ülkelerde aynı yolu izlerse o zaman  ilerleyen yıllarda hiç ummadığımız bir yerde olabilir bitcoin

Japonlar her zaman ummadık işler yapmayı severler o yüzden büyük ihtimalle dediklerini yaparlar diye düşünüyorum. Diğer ülkelere gelecek isek bakalım bunu zaman gösterecek. Bu sabah 1150 seviyelere çıktı şimdi 1070 lere yine geldi iniş çıkış devam ediyor.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Haberler çok güzel gerçekten
Japonya arkasından başka ülkelerde aynı yolu izlerse o zaman  ilerleyen yıllarda hiç ummadığımız bir yerde olabilir bitcoin
member
Activity: 69
Merit: 10
Koinim hala uyanamadi sanirsam btc 1100 dolar seviylerinde koinimde 3900 den alim yapılabiliyor halen
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
Haberler ve gelişmeler gerçekten güzel
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Uzun süredir takip edemiyorum , bu sert yükseliş doların abd ye çekilmesiyle mi alakalı? Yoksa bu sürece denk mi geldi ?

İki tane pozitif gündem maddesi var:

1. Japonya'nın 1 nisan itibariyle bitcoin'i yasal bir ödeme metodu olarak tanıyacak olması ve bunun için yasalarını güncelliyor olmaları.

2. En büyük madencilerden biri olan BitFury'nin kazdıkları blocklar ile SegWit aktivasyon sinyali göndermeye başlaması.

https://cointelegraph.com/news/bitfury-mines-its-first-segwit-block-armory-says-no-to-bitcoin-unlimited
sr. member
Activity: 285
Uzun süredir takip edemiyorum , bu sert yükseliş doların abd ye çekilmesiyle mi alakalı? Yoksa bu sürece denk mi geldi ?
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
Yine atmışlar üç beş odun sobanın altına harlıyorlar. Bitcoin denetim altına girmesi beni biraz düşünce içine soktu ama bir ülkenin de yasal boyut altına sokması da bir yandan sevindirdi yaşayıp göreceğiz bakalım bundan sonrası ne olacak.

Blokchain herkese açık denetleyen uzaktan denetlesin.
Network u denetlemiyorya.
hero member
Activity: 532
Merit: 500
Yine atmışlar üç beş odun sobanın altına harlıyorlar. Bitcoin denetim altına girmesi beni biraz düşünce içine soktu ama bir ülkenin de yasal boyut altına sokması da bir yandan sevindirdi yaşayıp göreceğiz bakalım bundan sonrası ne olacak.
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
Merhabalar.

Kendi uyguladığım analizime göre tahminimce birkaç gün içerisinde bitcoin 1060 $ bandını geçicektir.

Teşekkürler.

Tebrikler
1 BTC = $1078.7870
member
Activity: 118
Merit: 10

japonya bitcoini legal odeme sistemi olarak kabul etti ve kanunu yarin yururluge  sokuyor.

800 dolar, bekleyenlere selam olsun.

işte haber budur Smiley
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

japonya bitcoini legal odeme sistemi olarak kabul etti ve kanunu yarin yururluge  sokuyor.

800 dolar, bekleyenlere selam olsun.

U20
full member
Activity: 546
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Merhabalar.

Kendi uyguladığım analizime göre tahminimce birkaç gün içerisinde bitcoin 1060 $ bandını geçicektir.

Teşekkürler.
newbie
Activity: 50
Merit: 0
Selamunaleyküm Bitcoin Miner'lerin hareketlerini, çözülen Bitcoinleri kısa zaman dilimleri halinde gösteren bir yer ya da grafikler var mı?
Bir de Bitcoin alış satışlarını takip ettiğiniz ve önerebileceğiniz bir yer var mı?
Henüz yeniyim, alakasız, saçma sorular sorduysak affola.

İlk sorunu bilmiyorum fakat ikincisi için şunu önerebilirim https://bitcoinwisdom.com/

Eyvallah teşekkür ederim bilgi için. Gerçekten güzelmiş.
Jump to: