Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 484. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Selamunaleyküm Bitcoin Miner'lerin hareketlerini, çözülen Bitcoinleri kısa zaman dilimleri halinde gösteren bir yer ya da grafikler var mı?
Bir de Bitcoin alış satışlarını takip ettiğiniz ve önerebileceğiniz bir yer var mı?
Henüz yeniyim, alakasız, saçma sorular sorduysak affola.

İlk sorunu bilmiyorum fakat ikincisi için şunu önerebilirim https://bitcoinwisdom.com/
newbie
Activity: 50
Merit: 0
Selamunaleyküm Bitcoin Miner'lerin hareketlerini, çözülen Bitcoinleri kısa zaman dilimleri halinde gösteren bir yer ya da grafikler var mı?
Bir de Bitcoin alış satışlarını takip ettiğiniz ve önerebileceğiniz bir yer var mı?
Henüz yeniyim, alakasız, saçma sorular sorduysak affola.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
800-850$ görüyorum kısa vadede.
Sizce BTC düşerken dolarda mı yoksa altcoinlerde mi olmak daha karlı olur.

Altcoin işini  pek takip etmiyorum artık.Ama 100$ dan altcoin almak saçmalık bana kalırsa.
hero member
Activity: 662
Merit: 501
Bu fiyat düşerse alım yapacağını belirten kitle daha 2 gün önce 880 $ seviyelerinden yada 900 $ civarından neden alım yapmadılar acaba?He yaptılarsa helal olsun şuan bile kar ettiler..Fiyat düşsün alacağım diyen kitle fiyat düşünce dahada düşermi konularına giriyor düştüğü noktadan 50-100 $ arttimi tüh yine kaçırdık tatavaları..Kısa dönemde kar etmek istiyorsanız altcoin al-sat yapmanızı tavsiye ederim bitcoin den ciddi ciddi kar elde etmek istiyorsanız al-unut yaparsanız o zaman işin kaymağını yemiş olursunuz..YTD...
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
bence guney afrika randi,

hem daha randumanli, hem de spekulasyon az.

Arkadaslar oyle sorular soruyorsunuz ki, bu sordugunuz sorularin yanitini gercek anlamda bilen kisi / kisiler , ya piyasa yapicidir, ya da coktan zenginligin dibini bulmus ve buralarda size vakit ayirmaz kisilerdir. Vakiti olsa bile sizinle paylasmaz.
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
Sizce BTC düşerken dolarda mı yoksa altcoinlerde mi olmak daha karlı olur.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529

kısa vade derken ne gibi mesela hocam?  Smiley

1 hafta-10 gün max

Olsada kurtulsak acayip derecede dirençte şu anda bir türlü ya tam anlamıyla düşmüyor yada engel oluyorlar. Cheesy Ama şu anda millet bir düşsede tam randımanlı bir alım yapsak diye pusuda bekliyorlar.
legendary

1 hafta-10 gün max
sr. member
Activity: 406
Merit: 250

legendary
hero member
Activity: 532
Merit: 500
Balinalar iyice sapıttı üç beş tane shitcoini pumplayip dumpluyorlar milletin parasını hiç edecekler resmen ya yazık. Bitcoin desen zaten ayrı muamma ne olduğu belli değil kimin eli kimin cebinde ne oluyor.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Btc yukseliste abuk subuk birkac coin inanilmaz yukseliste haricinde dusus trendi var. btc deki bu yukselis ilginc ama transferi sikistirip btc yi yukariya basmaya basladilar. Bana suni geliyor suanki yukselis
Size katiliyorum. Bana da son bir yedirirsem hamlesi gibi geldi. Bakalim nisan ortalarina kadar hangi yonu izleyecek piyasa...
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Tai Zen diye bir altcoin yatırımcısı var, takip edenler bilir. Onun dün söylediği şu cümleler bitcoinin nasıl hala yükselebildiğini özetliyor:

"Elimizdeki bitcoinleri kesinlikle satmıyoruz, satmayacağız. İnsanların çoğu altcoinlere neden yatırım yaptığımızı anlamıyorlar. Bizim asıl amacımız daha fazla bitcoin biriktirmek ve altcoin ticareti buna olanak sağlıyor."
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Bitcoin bu şekilde inişli çıkışlı grafikler çizmesi transfer sorununu ortaya çıkarıyor açıkcası. Geçen gün birine btc göndermem neredeyse 12 saati buldu heleki fee ücreti olmadan hiç olmuyor. Alım oldukça bu yükseliş olacak gibi duruyor ama sanki 900 bandında ne kadar daha tutunmaya çalışacak kim bilir.
legendary
Btc yukseliste abuk subuk birkac coin inanilmaz yukseliste haricinde dusus trendi var. btc deki bu yukselis ilginc ama transferi sikistirip btc yi yukariya basmaya basladilar. Bana suni geliyor suanki yukselis

transferler dun sikismisti bayaa 50k civarindaydi, bugun normale dondu, isin ilginc olan yani ise, transferlerden gelen bitcoin satislari gece itibariyle karsilandi. hal boyle olunca, hava bir anda olumluya dondu.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
legendary
bayiliyorum turk piyasasina, hacim yok fiyatlar abuk subuk. komisyonlar yuksek. alis / satis arasinda en az 15-20 dolar var. komik.

sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Turk piyasasi geride kaldi. Yakalayamiyor. Guze firsatlar var suan
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
ben bu BTC ye anlam veremiyorum. düşer diyoruz çıkıyor, çıkar diyoruz düşüyor... bu kadar oynaklık güven zedeliyor... işi kumara benzettiler bu balinalar. nasıl istiyorlarsa öyle yön veriyorlar... olan küçük balıklara oluyor. BTC nin gerçek değerine ulaşmasının önündeki en büyük engel yüklü hesapların BTC fiyatına yön vermesi... eee hani merkezsizlik... gitgide bu da bir grubun tekeline girmeye başladı...
Şu anki pazar hareketleri serbest piyasa hareketleridir, balina hareketleri çok daha sert yükselme ve düşme gösterir. Eskiden balinalar daha etkin ve fiyat daha oynaktı.
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
ben bu BTC ye anlam veremiyorum. düşer diyoruz çıkıyor, çıkar diyoruz düşüyor... bu kadar oynaklık güven zedeliyor... işi kumara benzettiler bu balinalar. nasıl istiyorlarsa öyle yön veriyorlar... olan küçük balıklara oluyor. BTC nin gerçek değerine ulaşmasının önündeki en büyük engel yüklü hesapların BTC fiyatına yön vermesi... eee hani merkezsizlik... gitgide bu da bir grubun tekeline girmeye başladı...
Jump to: