Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 517. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Zaten dursa 10 bin dolar gerçekten olur. Şu anda %90 penny stock olarak indirilip kaldırılan bir kağıttan farksız. En önemli işlevi kullanım tam anlamıyla ön plana çıktığında volatalite azalır. Zaten biraz da bu yüzden kaçılıyor. Mesela bitpay otomatik çeviriyor direk nakit veriyor online dükkana. Ama atıyorum iki hafta önce 1000 dolar btc kurunu baz alarak deep web marketinde satış yapan biri hemen btcsini bozdurmadıysa karından olmuştur.  Grin Grin
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
btc yle ne kadar çok oynuyorlar, bir gün bir bakıyorum 150$ çakmışlar, bir bakıyorum 50$ fırlamış... 1 saatte 20-30$ indirip kaldırıyorlar, insanın btc alası gelmiyor, nezaman durulur bu arkadaşlar..

Daha uzun yıllar çok değişmez bu. ancak üç beş ay dokunmadıkları olur ama onun dışında bu oynaklık gider benim ön görüm 4-5 sene daha.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
btc yle ne kadar çok oynuyorlar, bir gün bir bakıyorum 150$ çakmışlar, bir bakıyorum 50$ fırlamış... 1 saatte 20-30$ indirip kaldırıyorlar, insanın btc alası gelmiyor, nezaman durulur bu arkadaşlar..
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Saatlik ve günlük grafiklere baktım, iki tarafa da ani bir hareket beklemiyorum kısa vadede. Bir süre daha yatay seyredecektir diye tahmin ediyorum. 780-880 aralığında gidip gelebilir. 600 altı ve 1000 üstüne çıkması olası görünmüyor.
full member
Activity: 476
Merit: 100
Yapcak bişey yok artık %25 zarar dayım bir senede olsa 10 senede olsa beklicem bukadar zararda çıkmam

Aynen hocam bekle biraz daha.Istedikleride bu zaten.Bende 2400 e almıştım.1000 doları geçince yükselir diyerekten1 btc daha alayım dedim 3800 e aldım şuan 3000 bin mecbur bekleyeceğiz uzun vadede hertürlü kar edersin
newbie
Activity: 18
Merit: 0
Yapcak bişey yok artık %25 zarar dayım bir senede olsa 10 senede olsa beklicem bukadar zararda çıkmam
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bu yukarı yonlu yada aşağı yönlü 300- 500 yuan dalgalanmaları bence abartılacak gelişmeler değil.  3-5 güne bekledigim grafiği paylaşmak istiyorum.

full member
Activity: 476
ne demek istiyosun alalımmı

Yatırım tavsiyesi arıyorsanız yatırım danışmanlarından ücretli destek alabilir veya forumumuzda bolca bulunan fonlara coinlerinizi yatırarak işi bilen traderların bilgisiyle ve hareketleriyle kazanç sağlayabilirsiniz. Bu spekülasyon konusunda yazılan hiçbir mesaj yatırım tavsiyesi taşımamaktadır. Biri alın der ve alırsanız, sonra zarar edince forumda tanımadığınız o insanı suçlayamazsınız.

Hocam daha önce açtığım konuda litecoin yatırımı için ltc artık öldü demiştiniz ve sayenizde yatırım yapmaktan vazgeçmiştim son zamanlardada 3.5 dolara kadar düştü teşekkür ederim.

Bitstamp 17 Ocak’ta Ripple’ı Ekleyecekmiş yükselme ihtimali varmı sizin görüşleriniz nedir.Altcoin olarak önü açık hangi coinleri tavsiye edersiniz

full member
Activity: 235
Bende aynı gorusteyim. Geçmişteki 2 big dump i göz önünde bulundurdugumuzda 665 $ ları görmeden normal seyrine dönmez diyorum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 250
yine herkesin dusus bekledigi anda yeni bir pompa basladi .

gun icinde zaten yerinde duramayan huzursuz bir cocuk gibi, yukari yukari hareketler yapiyordu. ipini kopardi gibi.

bununla beraber, uzakdogudaki margin tradingi de kaldirmalari piyasayi biraz da olsa rahatlatmis gibi gosteriyor.

finex su an 828 dolarda.

ben 1 vurgun daha yapılmadan yükselmez diyorum
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
yine herkesin dusus bekledigi anda yeni bir pompa basladi .

gun icinde zaten yerinde duramayan huzursuz bir cocuk gibi, yukari yukari hareketler yapiyordu. ipini kopardi gibi.

bununla beraber, uzakdogudaki margin tradingi de kaldirmalari piyasayi biraz da olsa rahatlatmis gibi gosteriyor.

finex su an 828 dolarda.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Yarılanmadan sonra 600 dolar altına inmeyen Bitcoin şimdi durduk yerde 450-500 dolar civarına inmez. Önemli kötü bir haber gelmesi gerekiyor, ya zero day açığı gibi büyük bir şey bulunacak ya stamp finex vs. hacklenecek. Normal şartlarda sıradan haberlerle o fiyatlara düşürmezler.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Arkadaşlar ağzınızdan bal damlıyor Grin temiz bir dump olsada para kazansak
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Kademeli olarak 450-500$ civarına iner bence.Tekrar btc toplanmadan yükseliş beklemiyorum.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Genel forumda Agustos aylarında fiat paranın altcoinlerden bitcoin yönüne kayacağı yorumları yapılıyordu.  Tahminim ve temennim aynı döngünün bu kez bitcoin den altcoinlere kayacağı yönünde. Bu günler tekrar ilk dumpta 4000 yuanı gösterip bir miktar shortçuların ve tepki alımlarıyla 4500 civarlarında gelebileceği söylentileri de var. 600 $  ın altına ineceğini düşünmesem de o civara yakın bir dip yapması olası arkadaşlar. Tabii zorluğun neleri göstereceği bir muamma. İşin orası da var.
hero member
Activity: 2156
Merit: 685
100 150 dolar diyenlerin üzerinde ignore butonunu kullanıyor musunuz ? Smiley ben kullanıyorum

Ignore yapmaya gerek yok okuması eğlenceli oluyor dalga geçmek için birebirler. Smiley
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
100 150 dolar diyenlerin üzerinde ignore butonunu kullanıyor musunuz ? Smiley ben kullanıyorum
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Sabahtan beridir btc inişli ve çıkışlı grafiği gün boyu sürdürdü bir ara 700$ gördüm gibi sonra şimdi bir baktım 800$ görmüşüm kısacası bunun sonu yok sanırım paso bu randımanda gidecek.
hero member
Activity: 2156
Merit: 685
150 dolar olsun alalım. Cheesy Cheesy Cheesy
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
suan derin sulardayiz beyler,

nereye gidecegi kestirilemez, maliyeti cok dusuk olan icin farketmez bu sular, zira biz bu karanlik sulara alisigiz..

ancak yeni girecek olanlar, tamamiyle unutacaklari bir miktar ile girmeliler. su fiyattan girmis olanlarda stoplosslarini gozden gecirmeye baslamalilar.

Jump to: