Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 516. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 910
Merit: 255
evet arkadaslar cok guzel 600 dolara dustu. demekki neymis piyasa temenni ile hareket etmiyormus  Grin

dolarda zaten bir kac gune kadar 4.00 tl ye kadar duser, hepimiz rabia yapariz.

Temennilerine baktimda, bir cok kez yanilmis durumdasin sen de, dolar zaten 3.78, 4.00'e dusmek de nedir?

Arkadas kelime oyunu yapmis sadece hocam ))
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
evet arkadaslar cok guzel 600 dolara dustu. demekki neymis piyasa temenni ile hareket etmiyormus  Grin

Temennilerine baktimda, bir cok kez yanilmis durumdasin sen de, dolar zaten 3.78, 4.00'e dusmek de nedir?
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
evet arkadaslar cok guzel 600 dolara dustu. demekki neymis piyasa temenni ile hareket etmiyormus  Grin

sr. member
900 oldu bile )
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
860$'ı geçti. kısa süreli dalgalanma mı yeni bir sıçrama mı geliyor sizce. bence kısa süreli gibi bilemiyorum.
en hareketli zamanlarında piyasadan uzak kaldık Smiley
bence 1000$ ı tekrar geçmedikçe aşağı kırması daha olası.Şuanki 10-20$ lık artışlar azalışlar bence bir anlam ifade etmiyor. ya 600 ya 1000 ustu.
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
860$'ı geçti. kısa süreli dalgalanma mı yeni bir sıçrama mı geliyor sizce. bence kısa süreli gibi bilemiyorum.
en hareketli zamanlarında piyasadan uzak kaldık Smiley
sr. member
850 yi gecti tekrar.
Herkes yeni alim icin 600 seviyelerini bekliyor. Bu seviyelerden almadigimiza en azindan kisa vadede pisman olmayiz insallah )
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Bitstamp : 850$
Bitfinex : 850$
Huobi : 5882 CNY
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Bu durağanlık normal mi ? herkes düşecek demişse bence çıkacak, çünkü hep öyle oluyor, bugün çok sıkıcı bir gündü.

Herkes düşecek demiyor ama genelde çoğusu alım yapmayı bekledikleri için tabiki düşsün gözüyle bakıyorlar ama bence ne yükselir nede düşer bu seviyelerde kalır.
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bu durağanlık normal mi ? herkes düşecek demişse bence çıkacak, çünkü hep öyle oluyor, bugün çok sıkıcı bir gündü.
full member
Activity: 214
Merit: 100
Forumun ingilizce kısmı ve reddit de bolca var.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1000
Çoğu kişinin beklentisi 600$ görmesi iken yukarı gidiyor, yine ters köşe. Volume artıp insanlar kendini bu fiyatlarda güvende hissedince aşağı çakacaklardır.

Kimmiş o 600 dolar bekleyenler? 2017 yılında olduğumuzdan haberleri var mı? Wink
full member
Çoğu kişinin beklentisi 600$ görmesi iken yukarı gidiyor, yine ters köşe. Volume artıp insanlar kendini bu fiyatlarda güvende hissedince aşağı çakacaklardır.

Yukari mi gidiyor ? Nereden cikardiniz, stabil halde duruyor, daha oncede boyle oldu.

gunde +0.84 deger kazanmis sadece
Aklım cuma gününde kalmış, doğru 3 gündür neredeyse sabit.
sr. member

Yukari mi gidiyor ? Nereden cikardiniz, stabil halde duruyor, daha oncede boyle oldu.

gunde +0.84 deger kazanmis sadece
full member
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Siz simdi saldırırsınız ama 600dolar altını görmesini bekliyorum. uzun süre kalmaz ama bi gostertirler gibime geliyor. sonrada 700-750 civarı dinlenir.
sr. member
Bu hafta 800 dolar  altını görebilir, zaman zaman sahte pumplar görebiliriz. Ayrıca şimdi 825 dolar olan fiyat kötü değil, Pazarda panik yapabilirler. Alım fırsatlarını kaçırmamak dileğiyle.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
ayni zamanda da dusus trendinin bitip, cikis trendinin basladigi gundur o gun..

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Nostalji... 2 sene önce bugün.

Dün gibi hatırlıyorum o günü kara 14 ocak  Grin Doğum günümdü aynı zamanda.Btc 150$ ı görerek güzel bir doğum günü hediyesi vermişti bana  Sad Elimde 60 a yakın btc vardı o zaman.Bütün gece kabus gördüğümü hatırlıyorum hergün periyodik olarak düşüyordu.Şimdi tam tersi yükselmesi kabus benim için.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Nostalji... 2 sene önce bugün.
Jump to: