Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 518. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

dolar da dune gore yuzde 3 dustu.son gunlerde duble caktilar hem btc den , hem de dolardan....

legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
ne demek istiyosun alalımmı

Yatırım tavsiyesi arıyorsanız yatırım danışmanlarından ücretli destek alabilir veya forumumuzda bolca bulunan fonlara coinlerinizi yatırarak işi bilen traderların bilgisiyle ve hareketleriyle kazanç sağlayabilirsiniz. Bu spekülasyon konusunda yazılan hiçbir mesaj yatırım tavsiyesi taşımamaktadır. Biri alın der ve alırsanız, sonra zarar edince forumda tanımadığınız o insanı suçlayamazsınız.
sr. member
Activity: 630
Merit: 250
150 dolarcılar gelmeden alımlarımızı yaptık mı arkadaşlar? Smiley
-600 al, 1200 sat, -800 al, xxx sat. XXX'i bulan yeniden kazanır.

ne demek istiyosun alalımmı
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
150 dolarcılar gelmeden alımlarımızı yaptık mı arkadaşlar? Smiley
-600 al, 1200 sat, -800 al, xxx sat. XXX'i bulan yeniden kazanır.
sr. member
alım için biraz dahamı beklesek bilmedim şimdi
newbie
Activity: 18
Merit: 0
Yukarı yönde hareket başlamış. Çin den gelen açıklama neymiş bilen var mı?
sr. member
Activity: 448
Üç haftada neler yaşattı bitcoin. Bir aya gitti, biraz dolandı, dönüşü magmaya kadar inecek neredeyse Tongue

Güzel alım fırsatları verdi şu an ki fiyatı ile, ya da biz yükseleceğini umarak öyle düşünüyoruz. Nakiti olanlar iyi değerlendirdi sanırım.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Balina şu an topluyor fiyatı yeterince düşürdü ve yükselmesine izin vermiyor burdan toplaması bitince yukarı doğru sert hareketler başlayacaktır. İyi bakın bir daha bu fiyatları göremeyebilirsiniz.

Biraz toparlanma olabilir ama mutlaka 650-750 bandına bir hareket yapacaktır.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Balina şu an topluyor fiyatı yeterince düşürdü ve yükselmesine izin vermiyor burdan toplaması bitince yukarı doğru sert hareketler başlayacaktır. İyi bakın bir daha bu fiyatları göremeyebilirsiniz.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
hareketlilik başlıyor gibi. hiç belli olmaz. akümülasyon kokuyor grafik.
member
Activity: 69
Merit: 10
650 - 700 arası benim için alım fırsatıdır.bekleyelim bakalim bu Aralıklardan kademeli alım yapacağım.
hero member
100-200 dolar arasina dusunce alacagim ben. Yoksa almam.

Hayal kurmak ne kadar da güzel😀 500 e düşerse ayağımdaki çorabı bile satar bitcoin alırım😀
sr. member
Activity: 280
100-200 dolar arasina dusunce alacagim ben. Yoksa almam.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
600$ bandını hepimiz yarılanmayla normal alt sınır gördük. Üzeri her rakam 3 yil içerisinde siyasi,ekonomik,politik bir çok şeyle tekrar yükseliş görülecektir de 500 $ gibi rakamlarda çok durmaz düşse bile toparlanır diye düşünüyorum
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Şu anda 780$ civarını görmüş durumdayız herhalde yine eskisi gibi 600 civarlarına düşecek gibi bir izlenim uyandırıyor. İnşallah böyle bir durum olmaz diyorum açıkcası.
hero member
Öncelikle Bitcoinin yaptığı iki büyük hareketin tablosuna bakalım

2013 yılında 1000 USD üzerine çıktıktan tam 21 gün sonra 551 USD'ye düştüğünü görüyoruz.
Bu tablolara bakıldığı zaman 2013 yılından daha da büyük bir düşüş yaşanabileceğini öngörüyorum. 2013 yılında gösterilen direncin şu an olmadığını ve kar satışlarının ve panik satışların etkisi ile 14 gün içerisinde 550 USD'leri görebileceğini öngörüyorum.

Bu yaptıklarım tamamen benim düşüncem olup siz kendi kararlarınıza göre hareket ediniz.

Buradaki tablolar iyi incelenmeli bu tabloların yeniden oluşacağını geçtiğimiz günlerde yazmıştım. 500 lere gelmesi kimseyi şaşırtmasın. 2013 ün aynı hareketleri yeniden yaşanıyor.
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
Elinde BTC olan çıkacak diyor TL olan düşecek diyor. Herkes kendi dünyasına göre görüyor objektif analiz yok. Smiley
member
Activity: 118
Merit: 10
bir kaç güne fiyat artışı olacak.
fiyatı düşürebildikleri kadar düşürüp ucuzdan btc'leri toplayacaklar.
parası olanlar için güzel fırsat bence...
sr. member
100 dolar olmaz diyorumda,

bugunki hareket hic normal bir hareket degil, calinma haberi ciksa bu kadar olmaz. ya cin borsalarinda ciddi bir usulsuzluk tespit edildi, ve sorusturma dedikodusu piyasayi allak bullak etti. ilk dusus bile bukadar sert degilken. ne oldu dedirtti.

600 doları bekliyorum tekrardan 440 dolar seviyeleri gelecektir, şuan ki fiyat hala şiş köpüğün alınması gerek.

inşlh düşer giymediğim elbiselerimi bile satarım
hero member
Activity: 644
Merit: 504
100 dolar olmaz diyorumda,

bugunki hareket hic normal bir hareket degil, calinma haberi ciksa bu kadar olmaz. ya cin borsalarinda ciddi bir usulsuzluk tespit edildi, ve sorusturma dedikodusu piyasayi allak bullak etti. ilk dusus bile bukadar sert degilken. ne oldu dedirtti.

600 doları bekliyorum tekrardan 440 dolar seviyeleri gelecektir, şuan ki fiyat hala şiş köpüğün alınması gerek.
Jump to: