Pages:
Author

Topic: BtcXchange.ro - Primul Bitcoin exchange Romanesc - page 10. (Read 35850 times)

member
Activity: 164
Merit: 10
Buna ziua,

Aveam bani in aceasta platforma. Contul este inactiv acum. Cum pot reintra in posesia finantelor ?

Sper ca nu este din nou o gluma proasta ca si in 2014. De data asta nici nu am fost notificati, eu cel putin, sa retragem banii.



HrN
sr. member
Activity: 339
Merit: 250
Si totusi, nu aveti de gand sa va declinati identitatea , sau numele societatii comerciale care a preluat aceasta platforma? Pentru ca eu nu am incredere sa imi las banii pe mana unor necunoscuti , si in plus de asta nu stiu pe cine sa trag la raspundere in cazul in care banii mei au disparut din cont , pana in August am stiut identitatea proprietarului ( Horea Vuscan) dar se pare ca voi aveti ceva de ascuns, din moment ce evitati sa raspundeti acestor solicitari. Inainte de a investi , vreau sa fac niste cercetari in ceea ce va priveste si sa ma conving ca sunteti capabili sa aveti grija de banii mei si a celorlalti care investesc aici. Pana atunci nu sfatuiesc pe nimeni sa investeasca in aceasta platforma de schimb , atata timp cat nu stiu pe mana cui dau banii

Stimate Gabyas,

Va multumim pentru interesul oferit activitatii noastre. Ne cerem scuze pentru un raspuns intarziat.

Btcxchange.ro este operat de persoana juridica:

BTC X CHANGE TRADING SRL
CUI: 19753999

Aceasta informatie se poate vedea atat cand intrati pe website (in certificatul SSL) cat si in rechizitele bancare pentru depuneri/retrageri. Aceasta este toata informatia de care aveti nevoie pentru a avea o relatie cu intreprinderea noastra.

La momentul de fata a fost luata decizia de a nu face publice identitatile proprietarilor, insa nu din motiv ca avem ceva de ascuns. Pur si simplu, cum am spus-o si in mesajele anterioare, ne dorim satisfactie maxima de la lucrul pe care il facem, si nu ne dorim atentie personala.

Motivul principal pentru aceasta decizie este atentia neplacuta/nedorita de care a avut parte fostul proprietar, o atentie care a fost contraproductiva, care cu siguranta a diminuat din productivitate si momentul intreprinderii si a echipei si in final a jucat un oarecare rol in sistarea activitatii platformei.

Ne referim la discutiitle pe alte thread-uri pe acest forum care daca va este curios puteti sa le studiati.

Vom face tot posibilul sa va castigam increderea prin profesionalism si prin fapte. Aceaste decizie este luata la momentul de fata, este posibil sa fie revizuita pe viitor.

Speram acest raspuns sa nu va opreasca de la folosirea platformei dar vom intelege daca veti avea rezervari.

Cu stima,
Echipa BtcXchange

 


Bravo voua !
Respect!
Momentan nu mai am bitcoini de scos, dar indata ce voi mai avea, tot btcxchange voi folosi. Sunt client vechi; inca de la infiintare si voi folosit site-ul cu aceeasi incredere si de acum inainte !
full member
Activity: 174
Merit: 100
www.BTCxCHANGE.com | ICO Market & Crypto Exchange
Si totusi, nu aveti de gand sa va declinati identitatea , sau numele societatii comerciale care a preluat aceasta platforma? Pentru ca eu nu am incredere sa imi las banii pe mana unor necunoscuti , si in plus de asta nu stiu pe cine sa trag la raspundere in cazul in care banii mei au disparut din cont , pana in August am stiut identitatea proprietarului ( Horea Vuscan) dar se pare ca voi aveti ceva de ascuns, din moment ce evitati sa raspundeti acestor solicitari. Inainte de a investi , vreau sa fac niste cercetari in ceea ce va priveste si sa ma conving ca sunteti capabili sa aveti grija de banii mei si a celorlalti care investesc aici. Pana atunci nu sfatuiesc pe nimeni sa investeasca in aceasta platforma de schimb , atata timp cat nu stiu pe mana cui dau banii

Stimate Gabyas,

Va multumim pentru interesul oferit activitatii noastre. Ne cerem scuze pentru un raspuns intarziat.

Btcxchange.ro este operat de persoana juridica:

BTC X CHANGE TRADING SRL
CUI: 19753999

Aceasta informatie se poate vedea atat cand intrati pe website (in certificatul SSL) cat si in rechizitele bancare pentru depuneri/retrageri. Aceasta este toata informatia de care aveti nevoie pentru a avea o relatie cu intreprinderea noastra.

La momentul de fata a fost luata decizia de a nu face publice identitatile proprietarilor, insa nu din motiv ca avem ceva de ascuns. Pur si simplu, cum am spus-o si in mesajele anterioare, ne dorim satisfactie maxima de la lucrul pe care il facem, si nu ne dorim atentie personala.

Motivul principal pentru aceasta decizie este atentia neplacuta/nedorita de care a avut parte fostul proprietar, o atentie care a fost contraproductiva, care cu siguranta a diminuat din productivitate si momentul intreprinderii si a echipei si in final a jucat un oarecare rol in sistarea activitatii platformei.

Ne referim la discutiitle pe alte thread-uri pe acest forum care daca va este curios puteti sa le studiati.

Vom face tot posibilul sa va castigam increderea prin profesionalism si prin fapte. Aceaste decizie este luata la momentul de fata, este posibil sa fie revizuita pe viitor.

Speram acest raspuns sa nu va opreasca de la folosirea platformei dar vom intelege daca veti avea rezervari.

Cu stima,
Echipa BtcXchange

 

newbie
Activity: 44
Merit: 0
Si totusi, nu aveti de gand sa va declinati identitatea , sau numele societatii comerciale care a preluat aceasta platforma? Pentru ca eu nu am incredere sa imi las banii pe mana unor necunoscuti , si in plus de asta nu stiu pe cine sa trag la raspundere in cazul in care banii mei au disparut din cont , pana in August am stiut identitatea proprietarului ( Horea Vuscan) dar se pare ca voi aveti ceva de ascuns, din moment ce evitati sa raspundeti acestor solicitari. Inainte de a investi , vreau sa fac niste cercetari in ceea ce va priveste si sa ma conving ca sunteti capabili sa aveti grija de banii mei si a celorlalti care investesc aici. Pana atunci nu sfatuiesc pe nimeni sa investeasca in aceasta platforma de schimb , atata timp cat nu stiu pe mana cui dau banii
Ba, tu esti cel mai prost user in viata pe acest forum !
Fa o tranzactie de 100 ron si vezi de la cine ai primit bani..
Nu credeam ca mai sunt oi asa inapte ca tine pe un forum
Ba sa-i spui la tactu' , si oaie la mamicutza ta , nu vad de ce as face o tranzactie de 100 de ron daca nu stiu cui dau banii? Eu nu fac tranzactii daca nu stiu cu cine am de a face , te sfatuiesc sa vezi cum vorbesti iar daca nu ai cei 7 ani de acasa , sa te intorci la origini si sa repeti experienta pana cand o sa inveti sa vorbesti civilizat
HrN
sr. member
Activity: 339
Merit: 250
Si totusi, nu aveti de gand sa va declinati identitatea , sau numele societatii comerciale care a preluat aceasta platforma? Pentru ca eu nu am incredere sa imi las banii pe mana unor necunoscuti , si in plus de asta nu stiu pe cine sa trag la raspundere in cazul in care banii mei au disparut din cont , pana in August am stiut identitatea proprietarului ( Horea Vuscan) dar se pare ca voi aveti ceva de ascuns, din moment ce evitati sa raspundeti acestor solicitari. Inainte de a investi , vreau sa fac niste cercetari in ceea ce va priveste si sa ma conving ca sunteti capabili sa aveti grija de banii mei si a celorlalti care investesc aici. Pana atunci nu sfatuiesc pe nimeni sa investeasca in aceasta platforma de schimb , atata timp cat nu stiu pe mana cui dau banii
Ba, tu esti cel mai prost user in viata pe acest forum !
Fa o tranzactie de 100 ron si vezi de la cine ai primit bani..
Nu credeam ca mai sunt oi asa inapte ca tine pe un forum
newbie
Activity: 44
Merit: 0
Si totusi, nu aveti de gand sa va declinati identitatea , sau numele societatii comerciale care a preluat aceasta platforma? Pentru ca eu nu am incredere sa imi las banii pe mana unor necunoscuti , si in plus de asta nu stiu pe cine sa trag la raspundere in cazul in care banii mei au disparut din cont , pana in August am stiut identitatea proprietarului ( Horea Vuscan) dar se pare ca voi aveti ceva de ascuns, din moment ce evitati sa raspundeti acestor solicitari. Inainte de a investi , vreau sa fac niste cercetari in ceea ce va priveste si sa ma conving ca sunteti capabili sa aveti grija de banii mei si a celorlalti care investesc aici. Pana atunci nu sfatuiesc pe nimeni sa investeasca in aceasta platforma de schimb , atata timp cat nu stiu pe mana cui dau banii
full member
Activity: 174
Merit: 100
www.BTCxCHANGE.com | ICO Market & Crypto Exchange
Stimati clienti,

Suntem live! Relansarea exchange-ului a avut loc cu succes astazi la ora 12:00.

Va reamintim ca toate conturile de utilizator vechi au fost sterse din sistem deaceea veti fi nevoiti sa inregistrati un utilizator nou. Puteti folosi acelasi nume de utilizator si email, insa va rugam sa alegeti o parola diferita.



In caz de orice neregularitati va suntem disponibili la [email protected].

Trading placut!

Echipa BtcXchange


Am schimbat parola... dar nu merge sá te loghezi fará cookies ca inainte. Nu puteti face sá se poatá loga lumea fará cookies??  Huh

Stimate savetherainforest,

Din pacate, platforma nu este prevazuta pentru a functiona fara cookies. Nici o modificare in acest sens nu a fost efectuata. Fara a folosi cookies nu ar fi posibil sa va miscati de pe o pagina pe alta fara a pierde autentificarea.


Pái da... si tineam 4-5 tab-uri deschise pentru câte aveam nevoie si má logam pe toate din nou si din nou. Eu personal parola nu o scriu din tastaturá. Iar nu imi convine sá tin cookies pe PC. Eu am blocat tot.. cookies, javascript, poze... si orice alt program 3rd party. E o bresa de securitate. Inaintea má puteam loga fará cookies (acum 3-4 luni). De ce acum nu se mai poate cum a fost înainte??

Edit: Nu ar trebui sá ni se ceará sá ne fie infestate calculatoarele cu fel si fel de malware care sá poatá transmite prin metodele voastre! Si pâná la urma urmei o sá ne ducem frumos in piatzá sau pe la un bar cu o persoaná cu care vorbim de pe aici de pe forum, si facem tranzactia acolo face to face.
Lumea în care traim are nevoie de mai putin spionaj, nu de mai mult!

Stimate savetherainforest,

Structura platformei nu prevede scenariul de a folosi sistemul cu cookies dezactivate. Modificari in aceasta directie nu au fost efectuate. Deci astazi puteti vizualiza fara cookies doar partea publica a site-ului. Cabinetul personal, tranzactionarile etc. nu sunt posibile fara a activa cookies. Din punct de vedere tehnic, pentru a creea ceea ce solicitati dvs ar fi un lucru foarte complex si costisitor si ar necesita transferul de date sensitive de pe o pagina pe alta ceea ce ar crea probleme de securitate.

Pentru a citi politica noastra referitor cookies va rugam sa studiati pagina: https://www.btcxchange.ro/cookies

Btcxchange.ro nu este in afacerea de a infesta calculatoarele clientilor cu orice forma de malware. Pentru a evita pastrarea cookies pe calculatorul dvs, puteti sa le stergeti dupa fiecare sesiune manual din browser sau sa folositi browser in Incognito mode care le va sterge automat la inchidere.

In acelasi timp unele sectiuni ale platformei nu vor functiona fara JavaScript cum ar fi sectiunea "Tranzactionare" care foloseste JavaScript pentru a face update la informatia afisata in timp real si pentru a plasa ordere.

Cu parere de rau, noi nu putem opri folosirea cookies sau JavaScript fara a afecta negativ experienta utilizatorilor.

Cu stima,
Echipa BtcXchange

full member
Activity: 174
Merit: 100
www.BTCxCHANGE.com | ICO Market & Crypto Exchange
Stimati clienti,

Suntem live! Relansarea exchange-ului a avut loc cu succes astazi la ora 12:00.

Va reamintim ca toate conturile de utilizator vechi au fost sterse din sistem deaceea veti fi nevoiti sa inregistrati un utilizator nou. Puteti folosi acelasi nume de utilizator si email, insa va rugam sa alegeti o parola diferita.



In caz de orice neregularitati va suntem disponibili la [email protected].

Trading placut!

Echipa BtcXchange


Am schimbat parola... dar nu merge sá te loghezi fará cookies ca inainte. Nu puteti face sá se poatá loga lumea fará cookies??  Huh

Stimate savetherainforest,

Din pacate, platforma nu este prevazuta pentru a functiona fara cookies. Nici o modificare in acest sens nu a fost efectuata. Fara a folosi cookies nu ar fi posibil sa va miscati de pe o pagina pe alta fara a pierde autentificarea.
full member
Activity: 174
Merit: 100
www.BTCxCHANGE.com | ICO Market & Crypto Exchange
Stimati clienti,

Suntem live! Relansarea exchange-ului a avut loc cu succes astazi la ora 12:00.

Va reamintim ca toate conturile de utilizator vechi au fost sterse din sistem deaceea veti fi nevoiti sa inregistrati un utilizator nou. Puteti folosi acelasi nume de utilizator si email, insa va rugam sa alegeti o parola diferita.



In caz de orice neregularitati va suntem disponibili la [email protected].

Trading placut!

Echipa BtcXchange
full member
Activity: 174
Merit: 100
www.BTCxCHANGE.com | ICO Market & Crypto Exchange
WTF !

Stimati clienti,

[...]
 Dorim sa primim placere maxima ( Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy ) de la lucrul pe care il facem ...

[...]


2. Din motive de siguranta (care sunt alea ??),  toate conturile vechi vor fi sterse. (dar baza de date veche ce avea? purici ? )


[...]

Cu deosebita considerenta, ( de aia sunt sterse conturile cu date personale, din considerenta )
Echipa BtcXchange



Welcome To Funland!


Stimate crocko,

Ne cerem scuze pentru neclaritatea mesajului de mai sus. In baza de date se contin chei unice a utilizatorilor si dat fiind faptul ca platforma si-a schimbat proprietarii, ambele parti au avut acces la aceste chei.

Posesia acestora desigur nu este suficienta pentru a accesa wallet-urile deoarece reprezinta doar unul din nivelele de securitate. Pentru analogie imaginativa o usa cu trei lacati, fiecare avand o chee diferita. Avand o singura chee nu va permite sa deschideti usa, insa veti avea cu o lacata mai putin.

Pe langa acestea, in sistem se pastreaza chei pentru instrumentele de securitate Two Factor Auth precum Google Authenicator (este o metoda de a securiza accesul la cont ce produce parole de folosinta unica OTP - https://en.wikipedia.org/wiki/Google_Authenticator). Aceste chei sunt criptate si nu avem posibilitatea sa verificam integritatea lor.

Alternativa stergerii utilizatorilor ar fi fost modificarea manuala a bazei de date (generare chei noi utilizatori si stergerea cheilor de acces). Aceasta cale era sa creeze riscul de a strica integritatea inregistrarilor. Pentru a evita acest risc si dat fiind faptul ca platforma este stopata si banii retrasi din conturi a fost luata decizia de a curata baza de date si de a incepe de la zero, astfel toate inscrierile in baza de date se vor produce organic prin logica platformei fara interventie manuala.

Suntem deacord cu parerea dvs ca aceasta masura (de a sterge conturile si de a incepe de la zero) poate fi exagerata, insa din dorinta de a oferi cel mai inalt nivel de securitate clientilor nostri am mers la acest pas.

Speram ca incomoditatea de a crea un utilizator nou (care poate fi cu acelasi nume si acelasi email ca inainte) nu va va stopa de la folosirea platformei si speram sa va vedem un client satisfacut al acesteea.

Cu stima,
Echipa BtcXchange
newbie
Activity: 44
Merit: 0
Acest grup de oameni , au si ei nume ? Trebuie sa aratati mai multa transparenta , daca vreti increderea noastra , altfel ma indoiesc ca o sa convingeti pe cineva sa dea banii pe mana unui grup de oameni anonimi. Pana acuma stiam numele proprietarului, adresa si nu avea nimic de ascuns

Sper sa reveniti asupra acestui "grup de oameni" si sa ne dati date mai exacte despre proprietar , bafta
legendary
Activity: 977
Merit: 1011
WTF !

Stimati clienti,

[...]
 Dorim sa primim placere maxima ( Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy ) de la lucrul pe care il facem ...

[...]


2. Din motive de siguranta (care sunt alea ??),  toate conturile vechi vor fi sterse. (dar baza de date veche ce avea? purici ? )


[...]

Cu deosebita considerenta, ( de aia sunt sterse conturile cu date personale, din considerenta )
Echipa BtcXchange



Welcome To Funland!
  Cheesy Cheesy Cheesy  Ma doare stomacul ... Cea mai tare e aia cu  "sa primim placerea maxima" doamne  hedonismul asta... si ne mai miram la ce ne foloseste ratiunea? poftim hedonism pe paine Smiley) Oare va fi tot exchange sau ceva imi scapa?Smiley))  Acum serios...un lucru facut din placere este un lucru trecator, un lucru in care te implici atat timp cat genereaza placere..nu are nicio legatura cu profesionalismul sau cu seriozitatea. De cand  scopul final al unei fiinte rationale este reprezentat de obtinerea placerii? Si uite asa mi-am adus iar aminte de Epicur cu a lui "morala a porcului"

Purtatoarea de cuvant sau purtatorul ( nu m-ar mira deloc), are un simt al umorului, extradordinar Smiley)) ( posibil involuntar )

Propun bancilor si institutiilor/companiilor care ruleaza bani , sa adopte sloganul  " Veniti la noi, noi facem totul ca sa obtinem placere maxima"

Sarmanul Diogene....
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
'All that glitters is not gold'
WTF !

Stimati clienti,

[...]
 Dorim sa primim placere maxima ( Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy ) de la lucrul pe care il facem ...

[...]


2. Din motive de siguranta (care sunt alea ??),  toate conturile vechi vor fi sterse. (dar baza de date veche ce avea? purici ? )


[...]

Cu deosebita considerenta, ( de aia sunt sterse conturile cu date personale, din considerenta )
Echipa BtcXchange



Welcome To Funland!
full member
Activity: 174
Merit: 100
www.BTCxCHANGE.com | ICO Market & Crypto Exchange
Stimati clienti,

Ne bucuram enorm pentru interesul acordat acestui proiect. Pentru noi, preluarea platformei nu reprezinta doar o achizitie, ci un pas extrem de important catre dezvoltare. Este un proiect de lunga durata si suntem pregatiti pentru ceea ce ne asteapta cu multa energie, ambitie si perseverenta.
Un motiv important care ne-a determinat sa preluam BtcXchange, este faptul ca acesta nu si-a dezamagit clientii niciodata si niciunul dintre ei nu a pierdut bani in acest proiect, indiferent de situatiile dificile. Dorim sa pastram aceasta reputatie pe care compania (proiectul) deja o are si sa nu dezamagim niciun client, oferind deasemenea cel mai simplu, stabil si prietenos exchange.

In procesul de achizitie, am avut onoarea sa cunoastem oamenii deosebiti care au format echipa precedenta BtcXchange, care au reusit sa mentina acest proiect la un nivel inalt si suntem convinsi ca intre noi s-a format o prietenie pentru tot restul vietii.
Referitor la solicitarile privind noul proprietar, va comunicam ca BtcXchange a fost preluat de un grup de oameni cu experienta vasta in domeniul IT si bitcoin, avand planuri mari de dezvoltare si avand un singur scop, acela de a crea un nume recunoscut si respectat atat in Romania cat si in restul lumii. Dorim sa primim placere maxima de la lucrul pe care il facem si minim atentie personala.

Informatii refirtor la relansare:
1. Platforma va fi relansata Luni, 14 Noiembrie ora 12:00
2. Din motive de siguranta, toate conturile vechi vor fi sterse. Veti fi nevoiti sa va reinregistrati in sistem.

Va rugam sa aveti in vedere ca in urma preluarii tehnice a sistemului, chiar daca a fost deja testata functionalitatea acestuia, in primele zile dupa lansare, pot exista mici intarzieri legate de depunerile si retragerile din conturi. Va rugam sa ne oferiti intelegere, iar noi vom face tot posibilul sa avem toate sistemele functionale si fara erori in cel mai scurt timp posibil. Vom fi mereu online si disponibili sa raspundem la toate intrebarile si solicitarile Dvs.

Punctul de contact in toata perioada urmatoare va fi: [email protected] unde va vom raspunde la toate intrebarile si vom solutiona toate problemele.

Cu deosebita considerenta,
Echipa BtcXchange
legendary
Activity: 977
Merit: 1011
Oare se va redeschide anul acesta? si cred ca putin mai multa transparenta nu ar strica, cum ziceau si colegii de forum, acest lucru ar creste increderea viitorilor utilizatori.
Daca puteti anunta si o data sau macar o estimare ar fi si mai bine. Utilizatorii inregistrati deja pe "vechea platforma" vor fi nevoiti sa se reinregistreze sau ?
sr. member
Activity: 291
Merit: 250
Dragi prieteni,

Dupa cum cunoasteti, serviciul BtcXchange.ro si-a sistat activitatea la inceputul lunii Septembrie si a fost initiata procedura de vanzarea a companiei si serviciului. Suntem bucurosi sa va anuntam ca tranzactia a fost efectuata cu succes.

Bitcoinul inseamna viitorul si avem onoarea sa participam la crearea acestuia atat in Romania cat si la nivel mondial. Vom depune efort maxim pentru a crea o platforma cat mai stabila, sigura si prietenoasa pentru toti pasionatii de bitcoin.

In momentul de fata lucram la preluarea tehnologiei si crearea echipei care va duce btcxchange.ro in urmatoarea etapa de dezvoltare. Avem de efectuat un lucru important in ceea ce priveste reogranizarea intreprinderii si preluarea tehnologiei.

Pe parcurs va vom anunta detalii suplimentare in ceea ce priveste relansarea operatiunilor pe exchange.

In speranta unei cooperari extraordinare,
Echipa BtcXchange

Ati facut ceva progrese? In ce stadiu este procesul de relansare?
newbie
Activity: 59
Merit: 0
Daca am sti si cine e noul proprietar ar fi un element de siguranta in plus. Oricum mult succes.
HrN
sr. member
Activity: 339
Merit: 250
Dragi prieteni,

Dupa cum cunoasteti, serviciul BtcXchange.ro si-a sistat activitatea la inceputul lunii Septembrie si a fost initiata procedura de vanzarea a companiei si serviciului. Suntem bucurosi sa va anuntam ca tranzactia a fost efectuata cu succes.

Bitcoinul inseamna viitorul si avem onoarea sa participam la crearea acestuia atat in Romania cat si la nivel mondial. Vom depune efort maxim pentru a crea o platforma cat mai stabila, sigura si prietenoasa pentru toti pasionatii de bitcoin.

In momentul de fata lucram la preluarea tehnologiei si crearea echipei care va duce btcxchange.ro in urmatoarea etapa de dezvoltare. Avem de efectuat un lucru important in ceea ce priveste reogranizarea intreprinderii si preluarea tehnologiei.

Pe parcurs va vom anunta detalii suplimentare in ceea ce priveste relansarea operatiunilor pe exchange.

In speranta unei cooperari extraordinare,
Echipa BtcXchange
Cine este noul proprietar? Cand se va redeschide?
full member
Activity: 174
Merit: 100
www.BTCxCHANGE.com | ICO Market & Crypto Exchange


Dragi prieteni,

Dupa cum cunoasteti, serviciul BtcXchange.ro si-a sistat activitatea la inceputul lunii Septembrie si a fost initiata procedura de vanzarea a companiei si serviciului. Suntem bucurosi sa va anuntam ca tranzactia a fost efectuata cu succes.

Bitcoinul inseamna viitorul si avem onoarea sa participam la crearea acestuia atat in Romania cat si la nivel mondial. Vom depune efort maxim pentru a crea o platforma cat mai stabila, sigura si prietenoasa pentru toti pasionatii de bitcoin.

In momentul de fata lucram la preluarea tehnologiei si crearea echipei care va duce btcxchange.ro in urmatoarea etapa de dezvoltare. Avem de efectuat un lucru important in ceea ce priveste reogranizarea intreprinderii si preluarea tehnologiei.

Pe parcurs va vom anunta detalii suplimentare in ceea ce priveste relansarea operatiunilor pe exchange.

In speranta unei cooperari extraordinare,
Echipa BtcXchange
Pages:
Jump to: