Pages:
Author

Topic: CoinFlux - Serviciu de schimb [official] - page 6. (Read 40868 times)

newbie
Activity: 17
Merit: 1
January 01, 2018, 07:46:12 AM
Trebuie sa am 2FA activat pentru a retrage bani?
member
Activity: 69
Merit: 10
December 23, 2017, 05:36:36 PM
Sun destul de rapizi cu transferurile bancare .. cam intr.o zi
newbie
Activity: 3
Merit: 0
December 23, 2017, 03:34:22 PM
Eu am incercat sa imi fac cont azi 23.12.2017. Am dat toate datele, am trimis poza de la buletin si nu mi-au acceptat activarea contului. S-a mai intamplat cuiva sa nu ii accepte sa i se faca cont chiar daca a bagat toate datele corect exact ca in documentul de identitate? Aveti idee daca mai exista vreo sansa sa imi fac cont? Va multumesc
full member
Activity: 135
Merit: 100
CEO, CoinFlux
December 22, 2017, 09:24:52 AM
ma bag si eu ca musca in lapte, mi se pare un pic absurd sa zici ca este ok sa iti dai toate datele de pe card, dar CNP-ul sau cartea de identitate nu.


O intrebare pentru echipa coinflux:

Daca autoritatile solicita informatii privind un anumit client de al vostru sau o anumita adresa de btc care a tranzactionat la voi pe site, cum actionati?

Pentru a utiliza serviciul este nevoie sa ne furnizezi informatiile pe care le solicitam.

Autoritatiile pot sa foloseasca parghiii legale pentru a afla informatii de le orice companie. Toate solicitarile de acest tip se analizeaza de catre avocatii nostri pentru a determina legalitatea solicitarii si masura in care suntem obligati sa furnizam informatii.

O zi buna!

Vlad
newbie
Activity: 6
Merit: 0
December 21, 2017, 08:54:58 PM
ma bag si eu ca musca in lapte, mi se pare un pic absurd sa zici ca este ok sa iti dai toate datele de pe card, dar CNP-ul sau cartea de identitate nu.


O intrebare pentru echipa coinflux:

Daca autoritatile solicita informatii privind un anumit client de al vostru sau o anumita adresa de btc care a tranzactionat la voi pe site, cum actionati?
newbie
Activity: 27
Merit: 0
December 21, 2017, 03:27:24 PM
Vin si eu sa comentez aici pentru cei care sunt noi si reticenti (foarte bine) si cauta informatii despre site-ul asta pe net.
O firma foarte buna in ceea ce face, suportul foarte profi, promt, transferul a mers fara probleme, etc.
Recomand, au si cele mai bune preturi de pe piata din Romania daca nu ma insel, cred ca cu greu se poate gasi o solutie mai convenabila daca vrei sa-ti cumperi Bitcoin in Romania.

Recomand pentru cumparare crypto! Cel putin pe LTC, au cu 10-20% mai putin decat pe oricare exchange accesibil din Ro. Ma enerveaza ca au conturile exclusiv la CEC si trebuie sa astepti transfer interbancar, iar, nu de putine ori, au fost intarzieri din cauza unor probleme la sistemul informatic CEC.



Cec = Un sistem imbatranit !
member
Activity: 140
Merit: 10
December 21, 2017, 12:55:14 PM
Vin si eu sa comentez aici pentru cei care sunt noi si reticenti (foarte bine) si cauta informatii despre site-ul asta pe net.
O firma foarte buna in ceea ce face, suportul foarte profi, promt, transferul a mers fara probleme, etc.
Recomand, au si cele mai bune preturi de pe piata din Romania daca nu ma insel, cred ca cu greu se poate gasi o solutie mai convenabila daca vrei sa-ti cumperi Bitcoin in Romania.

Recomand pentru cumparare crypto! Cel putin pe LTC, au cu 10-20% mai putin decat pe oricare exchange accesibil din Ro. Ma enerveaza ca au conturile exclusiv la CEC si trebuie sa astepti transfer interbancar, iar, nu de putine ori, au fost intarzieri din cauza unor probleme la sistemul informatic CEC.

full member
Activity: 210
Merit: 112
December 21, 2017, 10:53:01 AM
Vin si eu sa comentez aici pentru cei care sunt noi si reticenti (foarte bine) si cauta informatii despre site-ul asta pe net.
O firma foarte buna in ceea ce face, suportul foarte profi, promt, transferul a mers fara probleme, etc.
Recomand, au si cele mai bune preturi de pe piata din Romania daca nu ma insel, cred ca cu greu se poate gasi o solutie mai convenabila daca vrei sa-ti cumperi Bitcoin in Romania.
newbie
Activity: 11
Merit: 0
December 13, 2017, 06:37:44 AM
ce teapa si-a luat asta cu cei 30 bitcoin la pret de 3500 $ Smiley .
lar   prețul de acum de 17000$ cred ca il face se zgârie pe ochi    Grin
member
Activity: 140
Merit: 10
December 12, 2017, 06:04:11 AM
buna seara colegi...am si eu o problema cu domnii de la coinflux...am facut ieri un request sa schimb 30 btc si se pare ca domnul vlad nistor vrea sa imi puna fundul pe banii mei...este vorba de 30 btc oameni buni !! tot imi cere sa ii fac dovada btc?!?!?pai da domne am cumparat cand era mai jos si am vandut mai sus care este problema?!!? sau orice ban pus la ciorap trebuie neaparat sa fie in banca si asa mai departe?!?!? de ce mai este cryptomoneda ca sa fie anonima!!

DUPA CE AM FACUT PLATA IN CONTUL LUI A INCEPUT EL+COLEGII LUI FEL SI FEL DE CONDITII!!

DOMNUL VLAD NISTOR NU ESTE AUTORITATE STATALA SA AIBE DREPTUL SA IMI PUNA EL IN HOLD TRANSFERUL!!! REFUZA SA IMI RASPUNDA LA INTREBAREA ACEASTA !!!




-30BTCBTCBTCBTC

Care e deznodamantul acestei povesti? La cat a crescut BTC din septembrie pana acum, suspendarea tranzactiei ar deveni cel mai bun lucru care i s-a intamplat "pagubitei".
member
Activity: 140
Merit: 10
December 10, 2017, 03:47:00 PM
Cred ca daca facem un sondaj scurt, sub 1% dintre toti utilizatorii romani de pe bitcointalk au cont la CEC Bank.
Mai deschideti si voi un cont la ING sau BT.
Shq
newbie
Activity: 2
Merit: 0
December 02, 2017, 09:01:27 AM
Salutare!
Cât mă costă comisionul dacă cumpăr bitcoin de:

$1000
Sau
€1000
Sau
1000 roni?

Se merită sau nu?

Multumesc!
member
Activity: 69
Merit: 10
October 31, 2017, 06:15:17 PM
Am aflat ca pe coinflux se va introduce si wallet pt monede virtuale ...  ethereum calssic si Dash
full member
Activity: 135
Merit: 100
CEO, CoinFlux
October 28, 2017, 05:54:49 AM
io aveam bookmarked https://www.coinflux.com/sec/dashboard  , aia era problema.

Am modificat redirect dinspre www sa includa si path, ar trebui sa ajungi pe coinflux.com cu acel bookmark.
member
Activity: 129
Merit: 10
October 28, 2017, 03:52:18 AM
Si la mine merge perfect, mai încearcă! Vezi poate greșești ceva!  Cheesy
newbie
Activity: 28
Merit: 0
October 27, 2017, 06:12:04 PM
io aveam bookmarked https://www.coinflux.com/sec/dashboard  , aia era problema.
full member
Activity: 135
Merit: 100
CEO, CoinFlux
October 27, 2017, 07:32:22 AM
ii gata site-ul ? primesc eroarea Error 525 SSL handshake failed

La mine merge. https://coinflux.com

Ce url incerci sa accesezi?
newbie
Activity: 28
Merit: 0
October 27, 2017, 05:56:10 AM
ii gata site-ul ? primesc eroarea Error 525 SSL handshake failed
newbie
Activity: 9
Merit: 0
October 23, 2017, 11:01:22 PM
poti sa raspunzi la intrebarile postate? Huh Huh
Pages:
Jump to: