Pages:
Author

Topic: Dajem merite za sljedećih 10 postova (viceva) - page 14. (Read 22547 times)

member
Activity: 392
Merit: 54
@mladen00 neizmjerno ti hvala! I na meritima i na bitcoinu, ovakvu velikodušnost nisam vidio.
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
@mladen00 hvala na meritima.
Vidim da si ponudio i dodatnu nagradu u BTCu ili Tezosu (XTZ).
Malo sam bacio oko na XTZ, još jedan coin koji želi biti platforma za druge projekte. Misliš li ti da on ima ono nešto što će mu omogućiti da se probije ka vrhu?
Vidim da se trguje s njime na HitBTCu ali nisam nigdje pronašao wallet, jer to zato što blockchain još ne radi?
member
Activity: 176
Merit: 17
Ja merite više ne trebam ali dobre viceve volim pročitati.

 Sreli se Mujo i Haso u gradu. Haso ostane iznenađen kad ugleda da Mujo nosi naušnice, pa ga pita:
'Mujo, pa od kad ti nosiš naušnice?'
Mujo uzdahne: 'Od kad ih je Fata našla u autu.'

Ulazi zgodna djevojka u apoteku i pita prodavača:
'Imate li kondome XXL?'
'Imamo. Koliko vam treba?'
'Ma, trenutno ništa. Sjest ću i pričekati da vidim tko će ih kupiti.'
member
Activity: 160
Merit: 23
Sta je ovo, poranio Deda Mraz ove godine? Smiley Lepo je videti da je neko ovako siroke ruke. Hvala svima na dobrim vicevima.
Ja ne znam,nas 10 je nagradio zbog viceva,jeste bilo je smesno i bilo je dobrih
Ali stvarno je deda mraz stigao ranije haha,jos jednom hvala Mladene,uplata stigla!
member
Activity: 332
Merit: 47
full member
Activity: 588
Merit: 103
Sta je ovo, poranio Deda Mraz ove godine? Smiley Lepo je videti da je neko ovako siroke ruke. Hvala svima na dobrim vicevima.
legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
Hvala svima, nadam se da se nas je dosta nasmijalo.
Meni osobno je najbolji vic od marlboroza......e sad on je hero member pa mi nije pošteno da svi ''mlađi''
izvisite zato nagradu od 20 xtz 1 mjesec poslije izlaska valute darujem svima ili vam odmah šaljem 0.01 BTC.
Vi deset ''odabranih'' mi pošaljite pm vašu btc adresu pa vam pošaljem po 0.01 btc, ili čekajte xtz, izbor je vaš.

pozdrav svima
Hvala tebi  Smiley

Šaljem btc adresu.

Btw jel ima neki službeni datum za tezos? Jel se događa što s coinom?


valjda kroz tjedan, dva beta
legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
za sad je isplaćena ''nagrada'' u btc-u:
katanic97
EustaceBagge
eroejoe
BTCHadzija
marlboroza
Trofo
denis-z12
btcminer49er
sr. member
Activity: 2422
Merit: 318
A jeste sve brzo pokupili.
nema veze, ionako

full member
Activity: 294
Merit: 103
Hvala svima, nadam se da se nas je dosta nasmijalo.
Meni osobno je najbolji vic od marlboroza......e sad on je hero member pa mi nije pošteno da svi ''mlađi''
izvisite zato nagradu od 20 xtz 1 mjesec poslije izlaska valute darujem svima ili vam odmah šaljem 0.01 BTC.
Vi deset ''odabranih'' mi pošaljite pm vašu btc adresu pa vam pošaljem po 0.01 btc, ili čekajte xtz, izbor je vaš.

pozdrav svima
Hvala ti na ovome, procitacu malo xtz-u pa cu onda vidjet da li da se odlucim za njega ili za BTC pa ti uskoro saljem PM.
member
Activity: 602
Merit: 54
Hvala svima, nadam se da se nas je dosta nasmijalo.
Meni osobno je najbolji vic od marlboroza......e sad on je hero member pa mi nije pošteno da svi ''mlađi''
izvisite zato nagradu od 20 xtz 1 mjesec poslije izlaska valute darujem svima ili vam odmah šaljem 0.01 BTC.
Vi deset ''odabranih'' mi pošaljite pm vašu btc adresu pa vam pošaljem po 0.01 btc, ili čekajte xtz, izbor je vaš.

pozdrav svima

S tvojih 6 merita sam dobio novi rang na forumu, a sad još i ovo...
Ne mogu vjerovat', da nam tolike nagrade daješ... Svaka čast i hvala!
legendary
Activity: 1932
Merit: 2270
Hvala svima, nadam se da se nas je dosta nasmijalo.
Meni osobno je najbolji vic od marlboroza......e sad on je hero member pa mi nije pošteno da svi ''mlađi''
izvisite zato nagradu od 20 xtz 1 mjesec poslije izlaska valute darujem svima ili vam odmah šaljem 0.01 BTC.
Vi deset ''odabranih'' mi pošaljite pm vašu btc adresu pa vam pošaljem po 0.01 btc, ili čekajte xtz, izbor je vaš.

pozdrav svima
Hvala tebi  Smiley

Šaljem btc adresu.

Btw jel ima neki službeni datum za tezos? Jel se događa što s coinom?
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
Došla časna sestra kod ginekologa, nakon pregleda doktor joj kaže:

- Pa vi ste trudni!

Kaže sestra: -to je nemoguće, doktore jeste li sigurni?

Veli doktor: -da, u četvrtom ste mjesecu trudnoće.

Ništa, ode časna od doktora nazad u crkvu, ljutito uleti u menzu punu svećenika i izdere se:

- Koji je od vas drkao po svijećama??!

Ovo je sve hahahahah Grin

Vidim da kasnim al nema veze - nek se smijemo i bez merita.

Šetaju dva penzionera po Zrinjevcu, vide praznu klupicu i sjednu.
Pričaju nekoliko minuta kad odjednom jedan kaže drugome: Jaoooo, šta ćemo sada? Pa zaboravio sam kruh za golubove.
Drugi razmišlja nekoliko sekundi, slegne ramenima i zaključi: A ništa, jebiga. Jest ćemo ih bez kruha.
legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
Jel jos vrijedi ponuda za merite ako napisem vic ili sam ponovo zakasnio  Cry

Uglavnom evo jednog :

Imala mama 3 kćeri i zvale su se latica, ružica i ciglica.
Dodje latica do mame i pita ju mama kako sam ja dobila ime i mama kaže kad si se rodila nosila sam te iz bolnice i pala ti je latica na glavu i tako sam te nazvala.
Dodje ružica do mame i pita ju kako je ona dobila ime, mama kaže kad si se rodila nosila sam te iz bolnice i pala ti je ruža na glavu i tako si dobila ime, a dodje ciglica do mame i kaže agrahahag.  Cheesy


''igra'' je završila, al evo jer si 11ti pošaljem ti merite. pozz


GAME OVER
full member
Activity: 645
Merit: 145
Jel jos vrijedi ponuda za merite ako napisem vic ili sam ponovo zakasnio  Cry

Uglavnom evo jednog :

Imala mama 3 kćeri i zvale su se latica, ružica i ciglica.
Dodje latica do mame i pita ju mama kako sam ja dobila ime i mama kaže kad si se rodila nosila sam te iz bolnice i pala ti je latica na glavu i tako sam te nazvala.
Dodje ružica do mame i pita ju kako je ona dobila ime, mama kaže kad si se rodila nosila sam te iz bolnice i pala ti je ruža na glavu i tako si dobila ime, a dodje ciglica do mame i kaže agrahahag.  Cheesy
legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
Hvala svima, nadam se da se nas je dosta nasmijalo.
Meni osobno je najbolji vic od marlboroza......e sad on je hero member pa mi nije pošteno da svi ''mlađi''
izvisite zato nagradu od 20 xtz 1 mjesec poslije izlaska valute darujem svima ili vam odmah šaljem 0.01 BTC.
Vi deset ''odabranih'' mi pošaljite pm vašu btc adresu pa vam pošaljem po 0.01 btc, ili čekajte xtz, izbor je vaš.

pozdrav svima
member
Activity: 602
Merit: 54
Učiteljica pita:
- Djeco, 'ko zna objasniti kako funkcionira država?

Javlja se Perica:
- Država je kao prekooceanski brod. Kapetan je premijer, a posada su ministri i oni vode taj brod kroz valove i oluje i sve druge neprilike...

Učiteljica:
- A narod?

Perica odgovara:
- Pa putnici su narod!

Učiteljica nastavlja:
- A šta rade putnici?

A Perica će k'o iz topa:
- Pa povraćaju!
 Grin
________________________

Ako niste čuli:

Dođe Žak u restoran...
I konobar mu nudi meni
Kaže Žak: može.
 Grin

Ovaj drugi sam dodao radi još smijeha Smiley
Dobri vicevi... Hvala Mladene za inicijativu.
member
Activity: 160
Merit: 23
Ulazi konj u kafanu onako lagano,ljudi ga gledaju kao u fazonu otkud konj ovde,kao vidi konj ladno znas ...
Seda konj za sank i kaze:
Konobar!
Konobar:Izvoli konju,reci?
Konj:Moze jedno pivo (Ljudi i dalje ne veruju,kao sta ce konj u kafani,jujuju)
(Konobar mu donese pivo)
Konj:Konobar! Moze racun?
Konobar mu donosi i na racunu pise 25 eura
Konj:(Gledaa,blene u racun i pita sa zamuckivanjem) Aaa kako 25 eura pivo?
Konobar: A brate cemu ta izduzena faca? hahahaha
legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
odlično dečki
još 2 mjesta su ostala...
full member
Activity: 327
Merit: 116
Evo jedan da nastavim niz s prethodnog posta.

Došao Mujo u policiju prijaviti da je Fata nestala, a tamo već jedan čovjek prijavljuje nestanak svoje žene Katarine.
Pita policajac kako izgleda Katarina, a čovjek odgovara: Duge noge, plava, plave oči velike grudi...
Policajac se okrene Muji: A vaša Fata?
Ma, zaboravi Fatu! Idemo tražiti Katarinu!
Pages:
Jump to: