Pages:
Author

Topic: Česky (Czech) - page 72. (Read 1012445 times)

full member
Activity: 159
Merit: 100
July 14, 2012, 12:15:07 PM
#21
Zdravím lidi,

Myslím že bitcoin v česku populární není skoro vůbec. Populární jsou spíše věci, které se rozšíří a to se říct ani náhodou o bitcoinu nedá.
Dnes jsem o nich napsal článek muzspochybnostmi.blogspot.cz
Jsem zcela pro jejich rozšíření ale jak bylo napsáno v jednom článku abclinuxu, je to stále málo udělané  pro lidi nevědomé(=blbuvzdorné). Spousta lidí nemá ujasněno co je svoboda, spousta lidí neví že peníze nejsou ničím kryté atd.
newbie
Activity: 9
Merit: 0
July 06, 2012, 05:39:35 PM
#20
bitcoin populární v České republice?
legendary
Activity: 1232
Merit: 1072
July 01, 2012, 10:49:51 AM
#19
Anyone want to buy BTC off me for 800 CZK at the price of 5.33? (Prague)

EDIT: deal done. Thanks.
hero member
Activity: 482
Merit: 502
April 04, 2012, 12:22:14 PM
#18
rini17, clanok o glbse by bol fantasticky. Ak mas seriozny zaujem, tak nesetri klavesnicu a mozes zacat. Ohladom vysky odmeny by sme sa mohli dohodnut cez jabber.
sr. member
Activity: 340
Merit: 250
GO http://bitcointa.lk !!! My new nick: jurov
April 04, 2012, 11:41:15 AM
#17
Ucet v EUR dostupny je v slovenskym Privatbanka
Ahoj, a je nejaka moznost aj okamzitej vymeny alebo treba cakat na prevod? Lebo neviem ci sa da v Privatbanke vkladat cash.

Ak nie tak sa mi viac oplati nakupovat bitcoiny priamo na burze - Intersango prijal SEPA platbu uz za 2-3 dni Cheesy, na cryptoxchange a mtgox to trvalo aj 1-2 tyzdne Angry
sr. member
Activity: 340
Merit: 250
GO http://bitcointa.lk !!! My new nick: jurov
April 04, 2012, 11:33:44 AM
#16
Ahoj,

Hladam zaujemcov o pravidelne pisanie clankov pre bitcoins.sk
Jednalo by sa o pravidelne zapisky blogoveho charakteru raz tyzdenne, pripadne raz mesacne, doplnene o monitoring zahranicnych medii a preklad dolezitych sprav ktore sa v nich objavia. Primarne hladam nikoho schopneho pisat v Slovencine, no Cestina tiez pripada do uvahy. Kedze sa v tejto oblasti nepohybujem, nedovolim si odhadnut cenu takejto prace. Vyplacanie odmeny v BTC alebo EUR. Ak ma niekto vazny zaujem, moze bud odpovedat na tento post, alebo mi pisat na email a jabber deafboy(at)cicolina.org
Ahoj,

pisat by som vedel ale neviem velmi o com, nie som miner (ak neratam tych par litecoinov co som si bol spravil na CPU).. ale mozno by som vedel nieco napisat o #bitcoin-otc a investovani do MPOE a na GLBSE.

Prosim admina/cloveka co zalozil thread aby zmenil napis na "Česky a slovensky" alebo podobne Wink
newbie
Activity: 11
Merit: 0
April 04, 2012, 03:31:59 AM
#15
Pujde to i do jinych ceskych bank? Treba komercni banka?
hero member
Activity: 482
Merit: 502
February 10, 2012, 10:10:49 PM
#14
Quote
teraz mozno pozerat stranku len v polstine, ale toto zmeni sa
Wink
newbie
Activity: 23
Merit: 0
February 10, 2012, 05:52:27 PM
#13
Ahojte!

Prepacte za moj slovensky Smiley)) neje najlepsi Smiley

Ja mam stranku liliontransfer.org, kde mozete kupit alebo prodat BTC za ine valuty... (teraz mozno pozerat stranku len v polstine, ale toto zmeni sa)... ako chcete nakupit alebo prodat  BTC za CZK alebo EUR, pouzivajte pomerancovy button na hore stranky. Ucet v EUR dostupny je v slovenskym Privatbanka, a ucty v CZK v polskych: Alior a Nordea.

Moc zdravim,

Kamil
hero member
Activity: 482
Merit: 502
February 09, 2012, 11:41:23 PM
#12
Ahoj,

Hladam zaujemcov o pravidelne pisanie clankov pre bitcoins.sk
Jednalo by sa o pravidelne zapisky blogoveho charakteru raz tyzdenne, pripadne raz mesacne, doplnene o monitoring zahranicnych medii a preklad dolezitych sprav ktore sa v nich objavia. Primarne hladam nikoho schopneho pisat v Slovencine, no Cestina tiez pripada do uvahy. Kedze sa v tejto oblasti nepohybujem, nedovolim si odhadnut cenu takejto prace. Vyplacanie odmeny v BTC alebo EUR. Ak ma niekto vazny zaujem, moze bud odpovedat na tento post, alebo mi pisat na email a jabber deafboy(at)cicolina.org
legendary
Activity: 966
Merit: 1000
January 06, 2012, 08:19:44 AM
#11
Jasne prepac, zabudol som, ze ficis na ATI ja osobne mam Nvidiu takze som na ten prikaz zabudol. Ospravedlnujem sa  Roll Eyes
newbie
Activity: 11
Merit: 0
January 06, 2012, 08:14:19 AM
#10
No, nepouzival jsem nic co by brzdilo GPU. Ale nasel jsem na nejakem foru tento prikaz
Code:
-v -f0 -w128
a z 280 MHash/s mi to ted frci 365 MHash/s. Samozrejme jsem si jeste pohral s taktem GPU, ale ten prikaz tomu opravdu hodne pomohl.
legendary
Activity: 966
Merit: 1000
January 06, 2012, 07:38:21 AM
#9
Skus trochu pogooglit, ten Mhash rate moze kolisat aj podla toho ake dalsie procesy/programy pouzivaju tvoje GPU/CPU. Ale nejako extremne sa to navysit nebude dat mozes skusit precistit PC (CCleaner,Defragmentacia) a uvidis. Viac ti poradit bohuzial neviem Smiley.
newbie
Activity: 11
Merit: 0
January 04, 2012, 05:41:47 AM
#8
No a da se pomoci nejakych extra flags zvysit Mhash/s? Mam v PC HD 6950, GPU i pameti mam docela dost pretaktovane. Co jsem koukal na netu, tak bych mel mit kolem 360Mhash/s se zakladnim taktem. Ale nedokazu z toho vycucnout vic.
legendary
Activity: 966
Merit: 1000
January 04, 2012, 05:12:21 AM
#7
Poridil jsem si novou grafiku a kolega me nalakal zkusit si ten bitcoin. Po pravde jsem moc nevedel poradne o co jde a porad mam v tom nejaky zmatek. Sice jsem nasel par ceskych clanku ale moc mi to nedalo, spis mam v tom jeste vetsi gulas nez jsem mel. Bohuzel anglicky umim jen par slovicek.
Nasel by se tady nekdo kdo by mi mohl do zacatku dat par rad, navodu co a jak? Stahl, nainstaloval a nastavil jsem si tyto programy:
- GUIMiner
- Officialni Bitcoin

Na https://mining.bitcoin.cz/ jsem si zalozil ucet, vytvoril workera a snazim se neco tezit. Jede mi to kolem 285Mhash/s ale za tech par dni co mi to jede nemam jeste ani 1 bitcoin. Je to normalni nebo mam nekde neco spatne? Muze to byt treba i spatnym nastavenim mineru nebo tak neco? Za kadou radu, pomoc a navod budu velice vdecny.  Roll Eyes

Ono to zvycajne dost trva. 1 bitcoin=momentalne cca 5$ takze pri takej malej rychlosti (285 mhash) nemozes cakat velke vysledky Smiley pokial do toho nechces zainvestovat a kupit viac/silnejsiu grafiku. Vyhoda bitcoin minningu je, ze mozes minovat aj ked len tak surfujes po nete a pri tom za nic nerobenie zarabas Smiley.
newbie
Activity: 11
Merit: 0
January 03, 2012, 09:20:10 AM
#6
Poridil jsem si novou grafiku a kolega me nalakal zkusit si ten bitcoin. Po pravde jsem moc nevedel poradne o co jde a porad mam v tom nejaky zmatek. Sice jsem nasel par ceskych clanku ale moc mi to nedalo, spis mam v tom jeste vetsi gulas nez jsem mel. Bohuzel anglicky umim jen par slovicek.
Nasel by se tady nekdo kdo by mi mohl do zacatku dat par rad, navodu co a jak? Stahl, nainstaloval a nastavil jsem si tyto programy:
- GUIMiner
- Officialni Bitcoin

Na https://mining.bitcoin.cz/ jsem si zalozil ucet, vytvoril workera a snazim se neco tezit. Jede mi to kolem 285Mhash/s ale za tech par dni co mi to jede nemam jeste ani 1 bitcoin. Je to normalni nebo mam nekde neco spatne? Muze to byt treba i spatnym nastavenim mineru nebo tak neco? Za kadou radu, pomoc a navod budu velice vdecny.  Roll Eyes
legendary
Activity: 1232
Merit: 1072
October 23, 2011, 10:12:34 AM
#5
The European Bitcoin Conference is being held in Prague.

Prague conference: conference.bitgroups.org
newbie
Activity: 20
Merit: 0
August 18, 2011, 04:50:00 AM
#4
@Tenobis   Jo, to jsem zjistil asi pred tydnem. Nevim, jak jsem drive nevidel .cz na konci domenu, ale uz jsem clenem. Cheesy 

Stejne jsem ale n00b a porad neco zmenim, abych mel lepsi Mhash/s/W. Mam zatim 2x Sapphire 6790 s celkem 430Mhash/s, ale cely pocitac cerpa kolem 315W. Pouzivam AMDOverdrivectrl, ale vim, ze neni mozne extremne zmenit paramatery, napr. GPU max. do 950Mhz, pamet nejmene do 850. Volty asi se neda zmenit. Kdyz zkusim, stejne cerpa tolik wattu. Jeste jsem neco cetl v anglictine, ale stale shanim reseni.

newbie
Activity: 7
Merit: 0
August 17, 2011, 09:16:35 PM
#3
No ved Zaujem v cechach urcite je - ved mate jeden z najvedcich mining poolou http://mining.bitcoin.cz

Smiley

@BEGYcz  nepridavaj k GPU aj CPU, racej si zaobstaraj dalsiu GPU
newbie
Activity: 1
Merit: 0
August 15, 2011, 08:46:49 AM
#2
zrovna to také zkouším. Jen zápasím s nastavením GUIMera

"zatím" jedu na obstarožní 6770 kde mám +- 156MHash. Problém nastane když skusím přidat CPU. Okamžitě výkon na GPU padne a podělí se s výkonem přes CPU.
Tedy např potom mě dává GPU-80MHash a CPU-70MHash






jinak moje sestava: AMD 6770 1G DDR5, AMD Athlon II X3 445@X4, 4G DDR3
Pages:
Jump to: