Pages:
Author

Topic: from POSW to STAKENET (XSN) okumalısınız - page 2. (Read 2034 times)

full member
Activity: 672
Merit: 110
4000ledeyken alıp 1 ay tutup satmıstım gene bır pısmanlık ay amk.guzel fomo yakalamıslar suan nereye kadar gıder gorecegız
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
10.000 duvarı yada 0,7 dolar fiyat falan XSN için inanın komik rakamlar. Şuan bu coine benzer diyebileceğim tek coin dash var ama dash’ın teknolojisi Xsn’nin yanından bile geçemez:) İlk mesajımda ayrıntılı Bilgi verdiğim için tekrara düşmek istemiyorum. Peki dash ne kadar şuan? 297 dolar. Peki XSN? 0,7 dolar. 2018 Aralık’ta xsn 100 dolar olsa bu işten anlayan hiç kimse çıkıpta “xsn bunu hakedecek bir coin değil” diyebilir mi? Bence hayır. Xsn cidden çok güzel değerlenecektir ve adet yerini bulsun YTD:)

Kardeş yapma gözünü seveyim.

stakenet in esprisi 2 tane.

1.si stakenet.io ile diğer coinleride stake yapabilmek.
2.si TPOS ile diğer coinleride gizleyebilmek...

Ve bu 2 si şu an gerçekleştirilmedi. Olacak mı bakalım. Ben inanmıyorum stakenet io ile diğer coinlerinde stakelenebileceğine.

Şu an bu coinin yapmak istediği herşeyi zaten hali hazırda yapan bir coin var o da pivx.

Zpiv sayesinde tamamen gizli. İster gizli ister normal stake yapabilirsin.

Masternode u var.

Yanlış bilmiyorsam ledgerden stake de yapılabiliyor.

Stakenet daha kendini gizleyemedi.

Ayrıca stakenetin bahsettiği dex borsası da yeni birşey değil stakenetden çok daha önce pivx çıkaracak.

..............................................................

Burda şunu anlatmaya çalısıyorum bu coinin teknolojisi kimsede yok diosun ama hali hazırda stakenet in bir teknolojisi yok farklı.

Şu an sadece hayal satıyorlar. roadmap.  Yapsınlar başımın üstünde yerleri var ama ortada şu an olan sadece  shilleme projesi.

Hypelanması da nasdaq dan eski müdürü alması pal beachın pumulaması

Anlatmaya çalıştıgım budur. Bu coin boğa gelir anında 50 dolarda olabilir.

Ama sadece beklenti ve fomodan .

Ortada şu an teknoloji yok...

dostum bikaç saat evvel sana burdan xsn 0,7 usd yazmışım ama şimdi 0,85 usd olmuş onu düzelteyim dedim Cool
member
@coindunyasii
10.000 duvarı yada 0,7 dolar fiyat falan XSN için inanın komik rakamlar. Şuan bu coine benzer diyebileceğim tek coin dash var ama dash’ın teknolojisi Xsn’nin yanından bile geçemez:) İlk mesajımda ayrıntılı Bilgi verdiğim için tekrara düşmek istemiyorum. Peki dash ne kadar şuan? 297 dolar. Peki XSN? 0,7 dolar. 2018 Aralık’ta xsn 100 dolar olsa bu işten anlayan hiç kimse çıkıpta “xsn bunu hakedecek bir coin değil” diyebilir mi? Bence hayır. Xsn cidden çok güzel değerlenecektir ve adet yerini bulsun YTD:)

Ve bu 2 si şu an gerçekleştirilmedi. Olacak mı bakalım. Ben inanmıyorum stakenet io ile diğer coinlerinde stakelenebileceğine.

Şu an bu coinin yapmak istediği herşeyi zaten hali hazırda yapan bir coin var o da pivx.

Masternode u var.

Ayrıca stakenetin bahsettiği dex borsası da yeni birşey değil stakenetden çok daha önce pivx çıkaracak.

Burda şunu anlatmaya çalısıyorum bu coinin teknolojisi kimsede yok diosun ama hali hazırda stakenet in bir teknolojisi yok farklı.

Şu an sadece hayal satıyorlar. roadmap.  Yapsınlar başımın üstünde yerleri var ama ortada şu an olan sadece  shilleme projesi.

Hypelanması da nasdaq dan eski müdürü alması pal beachın pumulaması

Dostum bikaç saat evvel 0,70 usd demişim sana ama şuan 0,85 usd oldu bi anda, onu düzelteyim dedim Cool

member
Activity: 336
Merit: 13
fiyattaki artis henuz bir sey degil bence. supply a bakinca artacagini dusunuyorum.
member
Activity: 380
Merit: 31

Masternode u var.

Hypelanması da nasdaq dan eski müdürü alması pal beachın pumplaması.

member
Activity: 532
Merit: 12

Kardeş eskiden ledgerde posw olarak atabiliyorduk. Geçen baktım ledger hala posw yazıyor. Ben 2000 lerdeyken almıştım biraz bunu ledgere atmak istiyorum ama orada xsn adresi yok. Borsada tutmak istemiyorum. Ne yapabilirim. Güvenilir bir cüzdan lazım ledger gibi
member
@coindunyasii
newbie
Activity: 191
Merit: 0
10000 duvarından önce satıp alttan almayı denesem mi diye şeytan dürtüyor ama yıkıp geçer arkasından bakarım diye de çekiniyorum.

sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Uzun süredir takipteydim piyasa genel gidişi nedeniyle alımda kararsız kalmıştım fakat bu fiyat seviyeleri ucuz kalabilir cidden, bir miktar alacağım bu fiyat seviyesinden yapılacak bir şey yok hayırlısı.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
XSN ye yatırım yapacaktım günlerce baktım araştırdım. Sonra Masternode kurmaktan vazgeçince alımda yapmamıştım keşke alım bari yapsaymışım node kurmasam bile. Şuan ciddi pump yedi dikkat etmek lazım.
full member
Activity: 420
Merit: 100
Akıyor mübarek yükseliş nereye kadar devam edecek farklı görüşler mevcut ağırlıklı olarak yükselişin devam edeceği yönünde görüş var, borsalar yakında keşfeder kendisini.
jr. member
Activity: 49
Merit: 1
Elimde az bi miktar var. buralarda satıp altan alma ihtimalim varmı? veya Kaçtan satmalıyım? yoksa hold mu yapmalıyım? Tavsiyeniz nedir?
bu ay içinde bir sürü etkinliği var daha yükselebilir.

o zaman bekleyelim bakalım. 20000 satı gordugunde satarım Smiley cevab için teşekkürler
member
Activity: 132
Merit: 10
Bu koin candır arkadaslar.
newbie
Activity: 111
Elimde az bi miktar var. buralarda satıp altan alma ihtimalim varmı? veya Kaçtan satmalıyım? yoksa hold mu yapmalıyım? Tavsiyeniz nedir?
bu ay içinde bir sürü etkinliği var daha yükselebilir.
jr. member
Activity: 49
Merit: 1
newbie
Activity: 164
TPOS için bildiğiniz merchant var mı ?
sr. member
Activity: 504
Merit: 251
Stakenet değerini göstermeye başladı, hodl modasının geçtiği hodl yapanların büyük pişmanlık duyduğu bugünlerde stakenet doğru projeyi seçmenin önemini vurguluyor.
newbie
Activity: 191
Zoin airdropundan sonra elimdeki zoinlerin hepsini satıp almaktı hedefim ama zoin airdoptan sonra  satamadan 2 dolardan 50 cente düşünce herşey bombok oldu .
member
Activity: 336
Merit: 13
artik binance seviyesinde bir borsaya girmeyi hak eden bir coin. neden livecoin gibi yerlerde hala anlamiyorum. kisa zaman sonra 1  olacak gibi gozukuyor. ilgi artti. adet de cok yuksek degil.
member
@coindunyasii
 Cool
Private yani gizli coinlerin önemini hepimiz biliyoruz. Kripto paralar için Anonim kalmak önemli bir olay ama Pos (Proof of Stake) coinlerin coğu gizli değil.İşte Tpos bu özelliği sağlıyor. Yani tPos sayesinde gizli olabiliyor. Deepweb bile bu gizliliğe ulaşamıyor. Yani gizlilik özelliği olmayan coinler bu özelliği kullanarak gizlenebiliyor.
TPOS, coinleri ulaşılamaz, takip ve kontrol edilemez yapıyor.

PosW, Tpos özelliğini kullanan ilk Coin ve Proof of Stake özelliğine sahip bu yazıyı bıle anlasak çok guzel olacak teknık konusmadan su coın cıkacak dusecek demek mantıksız sadece bılgı sunup kararı yatırımcıya bırakmak lazım

LK ÖZELİKLERİ BULAN COİNLER POSW STAKE İLE GELİYOR
Btc; ilk merkezi olmayan ledger kuru-parasi
Eth; ilk akilli kontratlarin tamamlanmasini destekliyor
Xrp; ilk kisiden kisiye borc
transferi
Stellar; ilk acik kaynakli, merkezi olmayan global finans agi
Ltc; ilk yazilim olarak hashing algoritma kullanan
Iota: ilk tangle kullanan
Dash; ilk masternodes kullanan
Nem; Hem kamusal hemde ozel blockchain cozumu
Zcash; hicbir guvenlik sistemi olmadan kurulan finansal sistem
Stakenet posw ise;GÜVENİLİR DEPOLAMA VE GİZLİLİK HER COİNİ GİZLEYEBİLMEK ÖZELLİĞİ

Posw hakkında diğer bilgiler

-70 milyon total supply
-Toplam hacimde şu an 291. sırada,
-Swap ile adı sanı değişecek, artı değer katacak.
-Tpos (bunu anlayın sadece yeter )))
-Ledger desteği ki şuan sadece 27 coin var ledger da saklanabilen
-Sağlam çalışan bir cüzdan ve website
-Gelecekte aktif olacak masternode

BAZI ÖZELLİKLER YAKINDA AKTİF HALE GELECEK . Şuan aktif olmayan özelliklerden birisi ise Privat özelliği. PoSW coin, Dash, Monero gibi Coinler bilindiği üzere gizilik esaslıdır.
PoSW koin’de bu amaçlar kullanılabilir. Tpos teknolojisi sayesinde PoSW coinler tamamen gizli hale gelebiliyor.
PoSW Coin EKİBİNİN EN BÜYÜK AMAÇLARINDAN BİRİSİDE
Diğer Coinlerinide gizlemesini düşünerek Tpos teknolojisi diğer coinlere de uygun hale getirmeyi düşünüyor. Tpos sayesinde neo, ethereum vb. yatırım yaptığınız coinleri tamamen gizli hale getirerek, PoSWallet’inizde saklamanız sağlanıyor.

evet uzun lafın kısası (yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte) taş gibi pardon DASH gibi coin. Dash ile kıyaslamamın sebebi çok benzer ozelliklere sahipler ve hatta possw swap sonrası DASH'tan bikaç gömlek üstte olacak, varın siz kıyaslayın.

Ben cryptopia'dan alım yaptım, yorumlarda bazı arkadaşlar nasıl borsa diye sormuşlar ve ben kesinlikle tavsiye ederim . Doge/LTC ve BTC marketleri var şayet şuan LTC ve DOGE markets closing durumda. Naçizane tavsiyem LTC ile düşük Fee transfer yapın (yaklaşık 5 dk sürer) daha sonra cryptopia'da LTC-BTC trade ve sonrada BTC-POSw alımı yapabilirsiniz.

Bir diğer önemli konu yakında olacak swap sebepli tokenlerinizi Ledger yada poswalletcom'da tutmanız önerilmekte. Ben sitesine çektim tokenleri ve günlük miktarı temettü sayesinde artıyor Smiley Token sayısındaki artışı PC'de F5 yapıp izlemek ayrı bi tat tabi.

Bu tokenin 50 dolar olacağı öngörüsü var reddit'de falan ama bence 50 dolar bu token için minimum rakam olacaktır. Benim beklentim cok daha fazla ama abartıp iştah kabartmamak için onu da yazmayayım.

Aylar sonra bunu okudugunuzda umarım kulaklarım iyi anlamda çınlar Smiley Bu arada Şubat'taki marketcap erimesinde dik duran tokenlerin başında posW oldugunu da unutmamak lazım.

Uzun bir yazı oldu, başka bir başlık içeriğinde yine yazmıştım ama sağlam bir token olarak gördüğüm için eciğini cücüğünü sizler de bilin istedim. Bir arkadaşım swap nedir demişti onu da ekleyim: Swap işlemi sonrası 1 Posw'niz 1 XSN'ye dönüşecek. Mendilimizi açtım meritlerinizi beklerim Smiley Bu arada bu token sahibi arkadaşlarımın bu başlığı takip etmeleri yeterli, gelişmeleri buradan yazarım.

EDİT:Arkadaşlar konuyu açtığımda gelişmeleri yazacağım demiştim ve şimdi yazacağım uyarı cok önemli ve lütfen DİKKATE ALIN:1 Marttan itibaren Diğer borsalardaki posw coinlerini  Livecoin e yollamalısınIZ...Bizzat poswallet support'a yazdım ve aldıgım cevap , elinizdeki Posw coinleri isim değişikliğinden dolayı Livecoin e taşımanız için 3 ayınız var , bu süre içerisinde taşımazsanız Posw coinler ölecek.....Ledger Nano S'de ve kendi orjinal borsasinda olanlarda yollamak zorunda yani!!!!!! Posw coinler  1Mart 31 Mayıs arasında livecoin borsasında bekletilmeli!!!
Cool keyifler yerinde mi, aylar evvel boşuna gırtlak yırtmadık dostlar. Sadece bu hafta bile yüzde 60 küsür getiri var
Pages:
Jump to: