Pages:
Author

Topic: from POSW to STAKENET (XSN) okumalısınız - page 7. (Read 2034 times)

member
Activity: 380
Merit: 31
February 21, 2018, 03:07:08 PM
crytopia ve livecoinden alabilirsin.

Mart itibari ile ismini xsn olarak değiştireceğinden bu olusumu otomatik destekleyen livecoin borsasından almanı tavsiye ederim.

Gizlilik üzerine bir coin.

Kendi walletında tutarsan %1 veriyor yıllık ama ben şu an için orda tutmaya gerek görmüyorum
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
February 21, 2018, 11:57:45 AM
Bu coin hangi coin nerden alacagız yıllık kaç veriyor detaylı yazan var mı
full member
Activity: 434
Merit: 100
February 21, 2018, 11:56:22 AM
Şu zamanda gizlilik her şey demekken bu coin çok şey ifade ediyor açıkcası. Dedikleriniz neticesinde küçük bir araştırmadan sonra yatırım yapmayı düşünüyorum umarım istediğimizi buluruz.
newbie
Activity: 14
Merit: 0
February 21, 2018, 11:52:27 AM
Bu cüzdanı indirim,cryptopiadan coinleri transfer ettim ama cüzdanı nasıl eşleştiricez? başlamıyor eşleşme.

bekleyin kendi baslar. ama uzun suruyor.

36 saattir açık. Hiç bağlanmıyor ki.

https://i.hizliresim.com/JQDWyo.jpg

valla benım eşleşmesı 1 haftayı buldu kendı kafasına gore takılıyor acık bır sekılde kalsın bılgısayar ıllakı eslesmeyı baslatacaktır
full member
Activity: 560
Merit: 113
February 21, 2018, 10:59:02 AM
Arkadaşlar bu coin coinomi wallet'de de var, orada duranlar ne olacak haberiniz var mı? sanırım onlar da destekler genelde adamlar her şeyi destekliyor, btc forklarını falan
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
February 21, 2018, 10:37:36 AM
POSW 21 Cryptos Magazine dergisinde Dünyadaki en teknolojik ve en iyi ALL-STAR coin seçildi.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
February 21, 2018, 10:03:05 AM
Bu cüzdanı indirim,cryptopiadan coinleri transfer ettim ama cüzdanı nasıl eşleştiricez? başlamıyor eşleşme.

36 saattir açık. Hiç bağlanmıyor ki.

member
February 20, 2018, 02:55:49 PM
Dostlar bugün telegramdan bir yöneticisi ile yazışma fırsatım oldu ve saolsun cok değerli 5 dakikasını ayırdı Smiley Livecoine gönderme zorunluluğunuz yok. Swap işlemi için livecoin sadece başlangıç yaptıgımız ilk mekan oldu dedi kısaca. Ledger'de tutan yada cüzdanında sitesin de tutan arkadaşlarım sırası geldiğinde değişimi yaşayacaklar işin özü. Bu haberi sıcağı sıcağına ilk burada yazmak istedim Smiley

Çok güzel bir haber.

Aslında dün bunu düşünüp cryptopiadan hemen transfer etmesem mi die düşündüm.

Ama sonra ne farkeder diyip transferi gerçekleştirdim. Biraz aceleciyim ama olsun .

Cheesy

Bu coin bakalım beklentileri ne kadar karşılayacak ki  crytopiyasasında genellikle beklentiler hiç tutmaz düşüş tahminindede hep tahmin edilen dibinde dibi gerçekleşirken uçuş tahminleride genelde hayal ettiklerimizin ötesine çıkar.

Hadi hayırlısı
member
@coindunyasii
February 20, 2018, 02:33:18 PM
Dostlar bugün telegramdan bir yöneticisi ile yazışma fırsatım oldu ve saolsun cok değerli 5 dakikasını ayırdı Smiley Livecoine gönderme zorunluluğunuz yok. Swap işlemi için livecoin sadece başlangıç yaptıgımız ilk mekan oldu dedi kısaca. Ledger'de tutan yada cüzdanında sitesin de tutan arkadaşlarım sırası geldiğinde değişimi yaşayacaklar işin özü. Bu haberi sıcağı sıcağına ilk burada yazmak istedim Smiley
member
Activity: 1106
Merit: 25
February 20, 2018, 02:11:19 PM
Bu POSW dediğiniz hani bi ara airdroplar ile dağıtılan coin değil miydi ya? Ben kayıt olamıyordum 22 şubat mı ocak mı öyle bi aydan önce açılmış olması gerekiyordu hesabın. Muhtemelen bu o coin

o değil o pow token hikaye masal bir coin. bende 4 milyon adet var bi işe yaradığı yok. posw olan ciddi iş yapacak gibi onu da zamanında alıp wallete attım. bakalım neler olacak. şimdi isim değiştirecekmiş. bi incele derim.
member
February 20, 2018, 10:32:52 AM
Livecoine gönderme işlemim gerçekleşmiş.

Artık swapın gerçekleşmesini bekleyeceğiz.

member
Activity: 336
Merit: 13
February 20, 2018, 07:36:02 AM

sr. member
Activity: 616
Merit: 259
February 19, 2018, 09:51:04 PM
member
February 19, 2018, 07:44:15 PM
1 martta başlayacakmıs posw ler xsn olacakmış  livecoin de . Twitterda açıkladılar.

Tam emin değilim ama sanırım herkes livecoine atmak zorunda kalacak poswleri .

bilsem oradan alırdım Sad İnşallah sıkıntı çıkmaz
Bende borsa olarak livecoinde yapılacak olarak anladım. Poswallet Cüzdan da tutanlarında zaten Swapı gerçekleşecektir.Yine de netleşince buradan yazalım

bir ara okuduğuma göre cüzdanda ikende birşeyler yapmak lazımmıs sanırım tam emin değilim.

Ben crytopiadan livecoine gönderim talebinde bulundum 1,30 saat oldu henüz geçmedi inşallah bir sıkıntı çıkmaz.
member
@coindunyasii
February 19, 2018, 05:56:35 PM
1 martta başlayacakmıs posw ler xsn olacakmış  livecoin de . Twitterda açıkladılar.

Bende borsa olarak livecoinde yapılacak olarak anladım. Poswallet Cüzdan da tutanlarında zaten Swapı gerçekleşecektir.Yine de netleşince buradan yazalım
member
February 19, 2018, 05:32:28 PM

sr. member
Activity: 630
Merit: 252
February 17, 2018, 07:33:29 PM
Ledger POSW'yi destekledi ve Ledger cüzdana atılabiliyor bildiğim kadarıyla,  ben livecoin den satın almıştım bir kaç ay önce ve fazla bir meblağ olmadığı için şimdilik borsada tutuyorum coinde yapılacak değişiklikler netleşince ne yapacağıma bakacağım.
member
February 17, 2018, 07:25:46 PM
Valla bu borsaya ilk defa girdiğim için biraz tırsmısdım çözemedim de ilk başda zaten.

Çok şükür alabildim POSW leri.

Daha önce baya zarar ettiğim bir coinden çıktım. dedim beklemenin anlamı yok bunun artacağı yok.

Bir anlık kararla evladiyelik aldım posw.

Hiç dokunmayacağım . ister düşsün ister çıksın. BTC den ziyade dolar fiyatını bekleyeceğim.

Fırsat bulursam imkan olursa tekrar artırmaya çalışacağım.

Crytopia da tutmak riskli mi acaba ?

Poswwallete atsam mı diye düşünüyorum ama isim değişikliği olduğundan borsada durursa uğraşmak zorunda kalmam otomatik geçer diye düşünüyorum.

Siz ne dersiniz ?
posw ler cryptopia da ise otomatik olarak değişim olacak. Uzun vadeli ise borsa yerine kendi sitesinde yada ledger de tutun derim

bilgilendirme için teşekkürler.

Önce o zaman değişikliği bekleyelim. sonrasında ledger yada sitesine atmayı düşünelim.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
February 17, 2018, 04:18:55 PM
Posw coin 2-3 aya çok güzel bir artış sergileyeceğini düşünüyorum, yatırım tavsiyesi değildir, ellerine sağlık paylaşım güzel olmuş.
full member
Activity: 364
Merit: 100
February 17, 2018, 04:07:52 PM
bilgilendirme icin tsk. ama kiyasladiginiz coinler biraz yanlis olmamis mi.  oyle aham şaham bir sey olsaydi emin olun coktan duyardik. artik etraf proje kayniyor.
Pages:
Jump to: