Pages:
Author

Topic: from POSW to STAKENET (XSN) okumalısınız - page 8. (Read 2034 times)

sr. member
Activity: 686
Merit: 257
February 17, 2018, 04:02:02 PM
POSW' ye yatırım yapmak için çok sebep var. Tüm bu sebepleri ayrıntılarıyla yazmışsın, eline sağlık. Bir süredir sraştırdığım bir coin. Bazı yatırımlarımı Posw ile değiştirmeyi düşünüyorum bende. Hayırlı olur umarım.
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
February 17, 2018, 03:34:20 PM
Valla bu borsaya ilk defa girdiğim için biraz tırsmısdım çözemedim de ilk başda zaten.

Çok şükür alabildim POSW leri.

Daha önce baya zarar ettiğim bir coinden çıktım. dedim beklemenin anlamı yok bunun artacağı yok.

Bir anlık kararla evladiyelik aldım posw.

Hiç dokunmayacağım . ister düşsün ister çıksın. BTC den ziyade dolar fiyatını bekleyeceğim.

Fırsat bulursam imkan olursa tekrar artırmaya çalışacağım.

Crytopia da tutmak riskli mi acaba ?

Poswwallete atsam mı diye düşünüyorum ama isim değişikliği olduğundan borsada durursa uğraşmak zorunda kalmam otomatik geçer diye düşünüyorum.

Siz ne dersiniz ?
posw ler cryptopia da ise otomatik olarak değişim olacak. Uzun vadeli ise borsa yerine kendi sitesinde yada ledger de tutun derim
member
Activity: 380
Merit: 31
February 17, 2018, 03:31:22 PM
Valla bu borsaya ilk defa girdiğim için biraz tırsmısdım çözemedim de ilk başda zaten.

Çok şükür alabildim POSW leri.

Daha önce baya zarar ettiğim bir coinden çıktım. dedim beklemenin anlamı yok bunun artacağı yok.

Bir anlık kararla evladiyelik aldım posw.

Hiç dokunmayacağım . ister düşsün ister çıksın. BTC den ziyade dolar fiyatını bekleyeceğim.

Fırsat bulursam imkan olursa tekrar artırmaya çalışacağım.

Crytopia da tutmak riskli mi acaba ?

Poswwallete atsam mı diye düşünüyorum ama isim değişikliği olduğundan borsada durursa uğraşmak zorunda kalmam otomatik geçer diye düşünüyorum.

Siz ne dersiniz ?
member
Activity: 336
Merit: 13
February 17, 2018, 03:30:42 PM
Arkadaşlar cryptopia ya 3 ltc attım posw almak için.

Balances kısmında  available da 0 gözüküyor totalde 3 gözüküyor. Daha tam geçmedi mi oluyor bu yüzden mi alamıyorum ?
İşlem başlatılmış yani. Biraz beklemelisin. İçin rahat olsun

hocam masaustu cuzdanda private keye nasil ulasiyoruz bilgin var mi?
member
@coindunyasii
February 17, 2018, 02:49:22 PM

Balances kısmında  available da 0 gözüküyor totalde 3 gözüküyor. Daha tam geçmedi mi oluyor bu yüzden mi alamıyorum ?
İşlem başlatılmış yani. Biraz beklemelisin. İçin rahat olsun
member
Activity: 380
Merit: 31
February 17, 2018, 02:30:34 PM

member
@coindunyasii
February 15, 2018, 07:29:23 AM
verdigi stake yuzde 1 yillik.
Aynen hocam
member
Merit: 13
February 14, 2018, 09:17:02 AM
verdigi stake yuzde 1 yillik.
member
@coindunyasii
February 14, 2018, 07:30:17 AM
elimde uzun zamandır beklettiğim saçma salak bi kaç coin vardı cryptopia da işlem gören. onlarla change edeyim bari Smiley
posw yi daha önce de duydum ama araştırmamıştım bu yazı güzel oldu.

Öncelikle  Xexen4 ve  virtfund merit için teşekkürler. Bu paylaşımından sonra tam bir kararsızlık aşamasında iken karar aşamasına geçtim ve bende de karın ağrısı yapan 2 coinimi posw ile change ettim Smiley Burada yazdıklarımız elbette bir yatırım tavsiyesi değildir ama keşke herkes yatırım yaptığı coinler hakkında edindiği bilgiyi buraya yazsa. 1500 kadar küsür coin var ve eminim en az 1000 tanesi buradaki üyelerden yatırım görmüştür. Dump rüzgarına kapılıp yatırım yapmak yerine o coinin iç dünyasına girip teknolojisine yatırım yaparsak eminim zengin olmasak bile zarar etmeyiz.
full member
Activity: 238
Merit: 100
Presale Starting May 1st
February 14, 2018, 04:36:03 AM
Posw hakkında globalde de baya bir muhabbet dönüyor. Ben de çok iyi bir coin olduğuna inanmaktayım. Mümkünse her büyük portföye eklenmeli. Anonim coinlerde zaten bir furya var sırayla alayı pump yiyor.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
February 14, 2018, 03:14:24 AM
Posw seviyoruz tutuyoruz tamam da, 50 dolar biraz ne bileyim uçuk bi rakam gibi geldi bana.
Oraya ulaşır mı ulaşmaz mı bilmiyorum.
Xrb 0,2'lerden  35 doları gördü.
Neo rebranding'den sonra uçtu.
Posw neden olmasın diyor insan. Ama elimde olduğu için de çok hayale kapılmak istemiyorum doğrusu Smiley
member
Merit: 10
February 14, 2018, 02:18:55 AM
POSW ALDIM BENDE AMA CRYTOPİA BORSASI ÇOK SARMADI BENİ DE TAM KULLANAMADIM BU BORSAYI GÜVENLİK KONUSUNDA DA HER YER SÜPELİ DURUMA GELMİŞ MALESEF COİNLERİMİZE NASIL SAHİP OLACAGIZ DERDİNE DÜŞTÜK MALESEFF DAHA FAZLA ALMAKTAN KORKAR OLDUM
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
February 14, 2018, 02:04:36 AM
Bu coin hakkında daha öncede yazmıştım ben aldığımda daha ortalıkta bir şey yoktu, eğer bunlar hayata geçsin $50 çok kolay. Şimdi bile çok ucuz, ico ile başlamıştı sanırım.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
February 13, 2018, 07:56:02 PM
2018 yılı için bana çok iyi kazanç kapısı olacağını düşündüğüm ve stokladığım coindir kendisi, gelişmeleri de artık sizden takip ederiz Smiley ayrıntıları fazlasıyla vermişsiniz, gerisi herkesin kendi araştırmasına kararına kalmış. 
member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.
February 13, 2018, 05:43:47 PM
POS tabanlı coinlerin geleceği bence daha parlak. POW symbiansa POS ios Smiley
member
Activity: 172
Merit: 15
February 13, 2018, 04:22:40 PM
Hocam crytopia ya üyelik açdım.

posw alıp wallete atmak istiyorum. Limit war mı ?

Kimlik bilgilerini vermek gerekli mi çekim için . (0,5 btc den az yatırım yapacağım ilk etapta )

Daha önce bu siteye gönderim yapanların ulaşmadığı konusunda yorumlar okudum böyle bir sıkıntı yok değil mi ?

bildiği kadarıyla istiyolar kimlik ayrıca limitinizde yok istediğiniz kadarla girebilirsiniz öğle bir yazı ben görmedim ama linkini paylaşırsanız bende okumak isterim geçen bir arkadaşım yatırmıştı biraz ordan biliyorum
member
@coindunyasii
February 13, 2018, 04:12:38 PM
kardeş Allah için 10 numara analiz kesinlikle meriti hak ediyor ve benimde ilacım yok ki başıma süreyim kesinlikle sana atardım fakat benim de durum ortada  ama ilk fırsatta merit atacağım açıklama analiz her şey var. umarım bana gelinceye kadar sana gereken meritler gelir ve bir an önce member olursun. kolay gelsin. teşekkürler paylaşım için...
Smiley kardesim canın saolsun, sana katkımız olduysa merit olmasa da olur Smiley
member
@coindunyasii
February 13, 2018, 04:11:36 PM
kardesım konudakı tek eksık posw coınının aylık  yuzde kac stake verdıgı bılgısı.bı de bu stake hergun yansıyor mu ya da ne kadar zaman aralıklarıyla cuzdana yansıyor
hocam aylıkta degıl günlükte degil anlık yansıyor. F5 yapman yeterli Smiley
iyi de arkadasım ne kadar gelıyor mesela 1000 poswallet ne kadar stake verıyor gunluk.bunun bır oranı olmalı aylık % 1 % 5 % 10 gıbı oranlarını nelerdır onu ogrenmek ıster herkes :d
yüzde 1 hocam yazmayı unutmusum
member
Activity: 532
Merit: 12
February 13, 2018, 03:58:56 PM
kardeş Allah için 10 numara analiz kesinlikle meriti hak ediyor ve benimde ilacım yok ki başıma süreyim kesinlikle sana atardım fakat benim de durum ortada  ama ilk fırsatta merit atacağım açıklama analiz her şey var. umarım bana gelinceye kadar sana gereken meritler gelir ve bir an önce member olursun. kolay gelsin. teşekkürler paylaşım için...
full member
Activity: 672
Merit: 110
February 13, 2018, 03:00:40 PM
kardesım konudakı tek eksık posw coınının aylık  yuzde kac stake verdıgı bılgısı.bı de bu stake hergun yansıyor mu ya da ne kadar zaman aralıklarıyla cuzdana yansıyor
hocam aylıkta degıl günlükte degil anlık yansıyor. F5 yapman yeterli Smiley
iyi de arkadasım ne kadar gelıyor mesela 1000 poswallet ne kadar stake verıyor gunluk.bunun bır oranı olmalı aylık % 1 % 5 % 10 gıbı oranlarını nelerdır onu ogrenmek ıster herkes :d
Pages:
Jump to: