Pages:
Author

Topic: from POSW to STAKENET (XSN) okumalısınız - page 5. (Read 2034 times)

full member
Activity: 420
Merit: 108
Borsaya ihtiyacı var şuan için.Büyük borsalara girdikten sonra önü açılır zaten.
newbie
Activity: 27
Merit: 0
Daha ilk borsasında bile 4500 sat ise,  ciddi bi borsaya girerse eğer fiyat artışını düşünemiyorum bile
member
Activity: 132
Merit: 10
XSN candır gerisi heyecandır
full member
Activity: 756
Merit: 104
Farklı bir borsada da işlem görürse asıl o zaman ciddi bir fiyat artışı olur. Ben bu tip işlerde planları uygulayan projelerin ileride çok daha iyi fiyatlara gelebileceğini düşünüyorum.
member
Activity: 532
Merit: 22
livecoin net te withdraw kapalı ben nasıl göndericem coinleri swap için bilen birisi yardımcı olabilir mi ?

Ara ara bak. Bazen o şekilde kapatmalar olabiliyor. Zaten çıkışı kapattiysa coini aktarmanın bir yolu yok. Sık sık kontrol et. Acarlar büyük ihtimalle
member
Activity: 532
Merit: 22
posw masternode ne zaman başlıyor ?

Yalan olmasın ama 28 Mart son gün idi galiba. Ama başlayip başlamadığı hakkında bilgim yok
newbie
Activity: 5
livecoin net te withdraw kapalı ben nasıl göndericem coinleri swap için bilen birisi yardımcı olabilir mi ?
member
Activity: 65
Merit: 10
Posw çok ucuz çok bu coin için 100 Xler telaffuz ediliyor ve yaşanacak gelişmeler ile bu fiyatlara ulaşacaktır. Biraz zaman gerekiyor elbette, ben ucuz fiyat deyip stok yaptım ve akışa bıraktım posWleri, zamanı gelince çok güzel para bırakacak umarım.
member
Activity: 380
Merit: 31
posw masternode ne zaman başlıyor ?
newbie
Activity: 21
ben de vakit var daha diye ledger den biraz önce posw ları livecoin e attım. swap bitti dendi. şimdi ne yapamam lazım. 1 mayıs a kadar süre var deniyordu. ne oldu da 21 martta bitti.

poswallet sitesinde duyuru yapmışlar biraz önce, onların söylediği adrese posw gönderiyorsun onlar senin gönderdiklerini senin  xsn adresine  xsn olarak geri gönderiyor, ben deneme amaçlı gönderdim oldu, şimdi hepsini gönderdim bekliyorum.

Poswallet com mu hocam? Ben de karıştırırken gördüm üye olayim mı diye düşünüyordum. Xsn adresimizi nerde oluşturabiliyoruz. Borsalarda xsn adresi var mı ki?

Poswallet sitesinde duyuru. Şimdi posw lerin olduğu borsadaki posw adresinizi ve livecoindeki xsn adresinizi duyurudaki linke girerek yazıyorsunuz. Email adresinizide yazıyorsunuz okey deyince karşınıza bir adres çıkıyor, o adrese posw leri gönderiyorsunuz. onlar da sizin yazdığınız xsn adresinize xsn olarak geri gönderiyorlar aynı sayıda. ben hepsini gönderdim ve geldi adresime. Önce az bir miktar gönderip deneme yapın diyorlar. Ayrıca gönderdiğiniz adresi ve o adresin altındaki numarayı bir yere not edin bir sorun olursa diye.

sağol kardeşim sayende benim işlemler de halloldu. bence bu yazdıklarını konu başlığı açarak güzel bir şekilde anlatmalısın. belki merit verenler olabilir. bende yok eğer olsaydı kesinlikle atardım. merit şuan için çok önemli heleki jr member den sonra her rütbe için fazlasıyla önemli bence konu başlığı aç ve çok iyi anlat derim. bereketli kazançlar dilerim

Rica ederim, Benim meritte falan gözüm yok Smiley Ama tabi insanlar görsün diye konu olarak açılabilir.
full member
Activity: 602
Merit: 118
ben de vakit var daha diye ledger den biraz önce posw ları livecoin e attım. swap bitti dendi. şimdi ne yapamam lazım. 1 mayıs a kadar süre var deniyordu. ne oldu da 21 martta bitti.

poswallet sitesinde duyuru yapmışlar biraz önce, onların söylediği adrese posw gönderiyorsun onlar senin gönderdiklerini senin  xsn adresine  xsn olarak geri gönderiyor, ben deneme amaçlı gönderdim oldu, şimdi hepsini gönderdim bekliyorum.

Poswallet com mu hocam? Ben de karıştırırken gördüm üye olayim mı diye düşünüyordum. Xsn adresimizi nerde oluşturabiliyoruz. Borsalarda xsn adresi var mı ki?

Poswallet sitesinde duyuru. Şimdi posw lerin olduğu borsadaki posw adresinizi ve livecoindeki xsn adresinizi duyurudaki linke girerek yazıyorsunuz. Email adresinizide yazıyorsunuz okey deyince karşınıza bir adres çıkıyor, o adrese posw leri gönderiyorsunuz. onlar da sizin yazdığınız xsn adresinize xsn olarak geri gönderiyorlar aynı sayıda. ben hepsini gönderdim ve geldi adresime. Önce az bir miktar gönderip deneme yapın diyorlar. Ayrıca gönderdiğiniz adresi ve o adresin altındaki numarayı bir yere not edin bir sorun olursa diye.

sağol kardeşim sayende benim işlemler de halloldu. bence bu yazdıklarını konu başlığı açarak güzel bir şekilde anlatmalısın. belki merit verenler olabilir. bende yok eğer olsaydı kesinlikle atardım. merit şuan için çok önemli heleki jr member den sonra her rütbe için fazlasıyla önemli bence konu başlığı aç ve çok iyi anlat derim. bereketli kazançlar dilerim
newbie

full member

member
Activity: 121
Merit: 31
Benim de birkaç aydır uzaktan takip ettiğin bir kripto para. Mayıs gibi bir miktar yatırımda bulunabilirim. Nedense çoğunluk geleceği parlak bir token olduğunu belirtmekte. Hedeflerini zamanında gerçekleştirebilirlerse, iyi kazançlar sağlayabilir.
newbie
70 centlerden almistim bayagi bir zarardayim.ayi piyasasi varken 50 centi gecemeyecek.

50 dolarlar hatta yüz dolarlar konuşuluyor bence bekleyin , bir müddet sonra güzel yerlere gelecek inşallah.
member
Activity: 336
Merit: 13
70 centlerden almistim bayagi bir zarardayim.ayi piyasasi varken 50 centi gecemeyecek.
newbie

newbie

orda kalsın bir müddet ,Mayısa kadar belli günlerde yapacaklar sanırım bende ne yapacağımı bilmiyorum , twitterdan yazdım bakalım ne cevap verecekler, Buraya yazarım. posvallet cüzdan kodunu güncellemek gerekiyormuş ayrıca, onu bilen varmıdır acaba burda, nasıl yapılıyor.
full member
newbie
Şuan cryptopia'dan alım yaparsak bekleyip xsn cüzdanı açıldıktan sonra belirli bir zaman dilimi içinde cüzdana atmamız gerekiyor doğru mudur?

xsn cüzdanı zaten stakenet sitesinde var, oraya posw olarak atabilirmiyiz asıl soru bu galiba. 21 martta livecoinde swap bitmiş tekrar yapılırmı bilmiyorum.
Pages:
Jump to: