Pages:
Author

Topic: from POSW to STAKENET (XSN) okumalısınız - page 6. (Read 2034 times)

newbie
Activity: 191
Merit: 0
Şuan cryptopia'dan alım yaparsak bekleyip xsn cüzdanı açıldıktan sonra belirli bir zaman dilimi içinde cüzdana atmamız gerekiyor doğru mudur?
newbie
Activity: 21
Bende zamanında yobitten almıştım ledgere çektim. Ama değişimi hala yapmadım. Livecoin e atıp değişim yapmak lazımmış. 1 Mart 1 Mayıs arası diye biliyorum. Bence de PoSW çok iyi bir coin ben imkanım ölçüsünde az bir miktar aldım. Alıp ledgere atarsanız çok iyi olur ben bir miktar daha alıp bekleyeceğim. 50-100 dolar olursa çok iyi olur...
Hocam lyalnız bi konuda uyarayım şayet mayısa kadar o posw'ler ledger de kalırsa çop olacak bilginiz var dimi? Suan livecoinde de swap işlemi son buldu orayada atsanız bir işe yaramaz. Sitesinin acılmasını bekleyip posw'lerınızı acil oraya cekmenız lazım bilginiz olsun.
Hocam ben şimdi criptopiadan aldım posw ne yapmam gerekiyor , livecoindede swap işlemi son buldu diyorsunuz. Ne yapacağız şimdi.
Xsn’nin kendi cüzdanı açılacak o zaman oraya atacaksınız artık

Mayısa kadar süresi var denmemişmiydi. Neden bu kadar erken bitirdiler ki. Ne zamaqn açılır bu cüzdan bilginiz varmı...
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
Bende zamanında yobitten almıştım ledgere çektim. Ama değişimi hala yapmadım. Livecoin e atıp değişim yapmak lazımmış. 1 Mart 1 Mayıs arası diye biliyorum. Bence de PoSW çok iyi bir coin ben imkanım ölçüsünde az bir miktar aldım. Alıp ledgere atarsanız çok iyi olur ben bir miktar daha alıp bekleyeceğim. 50-100 dolar olursa çok iyi olur...
Hocam lyalnız bi konuda uyarayım şayet mayısa kadar o posw'ler ledger de kalırsa çop olacak bilginiz var dimi? Suan livecoinde de swap işlemi son buldu orayada atsanız bir işe yaramaz. Sitesinin acılmasını bekleyip posw'lerınızı acil oraya cekmenız lazım bilginiz olsun.
Hocam ben şimdi criptopiadan aldım posw ne yapmam gerekiyor , livecoindede swap işlemi son buldu diyorsunuz. Ne yapacağız şimdi.
Xsn’nin kendi cüzdanı açılacak o zaman oraya atacaksınız artık
newbie
Activity: 21
member
Activity: 532
Merit: 22
bu işlerde yeniyim. şimdiye kadar posw hakkında hep iyi şeyler duydum. bende yatırım yapayım bari.
member
@coindunyasii
member
Activity: 1106
Merit: 25
newbie
Activity: 26
Merit: 1
Şuan bende ilgilenip baktım, sadece livecoin de var. herkes satma eğiliminde, biraz da ilgisizlikten şikayetçi sanırım insanlar.
En kötü bir miktar alıp hodl yapmayı düşünüyorum.
member
@coindunyasii
Swap sonrası yeni bir borsa acıklanacaktı mart sonuna kadar ama halen bi gelişme yok
full member
Activity: 938
Merit: 115
Bilgilendirmeniz için teşekkürler. Ben de takip edeceğim ve ilk fırsatta bir miktar alacağım . Hep iyi yorumlarda bulunulmuş.
full member
Activity: 602
Merit: 118
artik masternode ve stake olayina insanlar asina oldu ve hergun yeni bir stake coini cikiyor. evet bu fikrin oncusu dash oldu ama bu demek degil ki bunu kullanan hercoin dash gibi yukselsin. yuzdesel olarak kardaysaniz bu stakenette bence karinizi realize edin. uzun sureli artislar olmaz bu tip coinlerde artik. cunku cok fazla var etrafta benzerleri.
Tavsiye için teşekkürler hocam ama hodl olarak yıllık aldığım bir coin. Şuan 0,5 usd seviyelerinde. Gelecek görüyorum bakalım bu coinde

An itibariyle swap gerçekleşti , $100 olacagindan eminim , bence herkes bi miktar kenara atsin , Dash ve diğer örneklerini CMC den analiz ile görebilirsiniz.zarar ettirmeyecek bir coin.

hocam bende  de az bir miktar var livecoine attım diyelim. orada gerekli değişiklikler olduktan sonra ledgere hemen geri yollayabilecek miyim bu konu da bilgin var mı?
newbie
Activity: 2
artik masternode ve stake olayina insanlar asina oldu ve hergun yeni bir stake coini cikiyor. evet bu fikrin oncusu dash oldu ama bu demek degil ki bunu kullanan hercoin dash gibi yukselsin. yuzdesel olarak kardaysaniz bu stakenette bence karinizi realize edin. uzun sureli artislar olmaz bu tip coinlerde artik. cunku cok fazla var etrafta benzerleri.
Tavsiye için teşekkürler hocam ama hodl olarak yıllık aldığım bir coin. Şuan 0,5 usd seviyelerinde. Gelecek görüyorum bakalım bu coinde

https://i.hizliresim.com/p6MLla.jpg

An itibariyle swap gerçekleşti , $100 olacagindan eminim , bence herkes bi miktar kenara atsin , Dash ve diğer örneklerini CMC den analiz ile görebilirsiniz.zarar ettirmeyecek bir coin.
member
@coindunyasii
full member
Activity: 364
Merit: 100
member
@coindunyasii
Şuan %26 yeşildeyiz Smiley livecoinde posw ler stakenet oldu cüzdanın aktif hale gelmedi an meselesi
member
Activity: 380
Merit: 31
February 24, 2018, 09:18:15 PM
Aynen bende ilk açıkladıkları gün attım livecoine.

Geçiş 3 ay mı sürüyormuş ? Bunu bilmiyordum. Hayırlısı. Umarım beklentileri karşılar.
member
@coindunyasii
February 24, 2018, 05:26:58 PM
Şimdilik Livecoin otomatik swapı destekliyor diye biliyorum ben, diğerleri için ciddi bir duyuru ya da bilgi okumadım, Posw'si olanlar iyi araştırsın sonra zarara girmesinler eksik bilgi yüzünden.

Saçma bir soru gibi gelebilir ama ben kendi cüzdanında tutyorum swapta sıkıntı yaşamam umarım
Arkadaşlar konuyu açtığımda gelişmeleri yazacağım demiştim ve şimdi yazacağım uyarı cok önemli ve lütfen DİKKATE ALIN:1 Marttan itibaren Diğer borsalardaki posw coinlerini  Livecoin e yollamalısınIZ...Bizzat poswallet support'a yazdım ve aldıgım cevap , elinizdeki Posw coinleri isim değişikliğinden dolayı Livecoin e taşımanız için 3 ayınız var , bu süre içerisinde taşımazsanız Posw coinler ölecek.....Ledger Nano S'de ve kendi orjinal borsasinda olanlarda yollamak zorunda yani!!!!!! Posw coinler  1Mart 31 Mayıs arasında livecoin borsasında bekletilmeli!!!
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
February 24, 2018, 05:07:12 PM
Şimdilik Livecoin otomatik swapı destekliyor diye biliyorum ben, diğerleri için ciddi bir duyuru ya da bilgi okumadım, Posw'si olanlar iyi araştırsın sonra zarara girmesinler eksik bilgi yüzünden.

Saçma bir soru gibi gelebilir ama ben kendi cüzdanında tutyorum swapta sıkıntı yaşamam umarım
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
February 24, 2018, 04:41:30 PM
member
Activity: 132
Merit: 10
February 24, 2018, 12:32:12 PM
Çok fena içinde potansiyel barındıran bir coin. Bugun bizim dedelerimize dediğimizi, yarın torunlarımızdan duymamak için POSW alıyorum.

Bu sıralar harika bir giveaway kampanyaları var. Göz atmanızı öneririm.

https://twitter.com/poswallet
Pages:
Jump to: