Pages:
Author

Topic: from POSW to STAKENET (XSN) okumalısınız - page 9. (Read 2034 times)

full member
Activity: 616
Merit: 118
February 13, 2018, 02:12:19 PM
aldık bakalım bir miktar...
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
February 13, 2018, 02:04:05 PM
kardesım konudakı tek eksık posw coınının aylık  yuzde kac stake verdıgı bılgısı.bı de bu stake hergun yansıyor mu ya da ne kadar zaman aralıklarıyla cuzdana yansıyor
hocam aylıkta degıl günlükte degil anlık yansıyor. F5 yapman yeterli Smiley
member
@coindunyasii
February 13, 2018, 02:03:04 PM
rebrand olayında yapılacak değişikliklerle ilgili bi kaynak falan var mı? bazı coinler rebranding yaparken supply değiştiriyor bazısı yakıyor bazısı farklı bir oranda swap yapıyor.
swap 1:1 hocam
full member
Activity: 672
Merit: 110
February 13, 2018, 01:46:06 PM
kardesım konudakı tek eksık posw coınının aylık  yuzde kac stake verdıgı bılgısı.bı de bu stake hergun yansıyor mu ya da ne kadar zaman aralıklarıyla cuzdana yansıyor
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
February 13, 2018, 01:33:05 PM
rebrand olayında yapılacak değişikliklerle ilgili bi kaynak falan var mı? bazı coinler rebranding yaparken supply değiştiriyor bazısı yakıyor bazısı farklı bir oranda swap yapıyor.
full member
Activity: 196
Merit: 100
DIWtoken.com
February 13, 2018, 01:26:26 PM
Bu POSW dediğiniz hani bi ara airdroplar ile dağıtılan coin değil miydi ya? Ben kayıt olamıyordum 22 şubat mı ocak mı öyle bi aydan önce açılmış olması gerekiyordu hesabın. Muhtemelen bu o coin
hocam o dedıgınız pos tokendı. Arkadasında dedıgı gıbı eth tabanlı bır krıptoydu.
Hocam valla isimler yakın olunca birbirine benim aklım ona gitti demekki farklı tokenlermiş sağolasın bilgi için. İsimde bi "W" harfi eksik ahah Cheesy
member
@coindunyasii
February 13, 2018, 01:24:15 PM
Bu POSW dediğiniz hani bi ara airdroplar ile dağıtılan coin değil miydi ya? Ben kayıt olamıyordum 22 şubat mı ocak mı öyle bi aydan önce açılmış olması gerekiyordu hesabın. Muhtemelen bu o coin
hocam o dedıgınız pos tokendı. Arkadasında dedıgı gıbı eth tabanlı bır krıptoydu.
sr. member
February 13, 2018, 01:14:14 PM
postoken vardı o başka bir proje ethereum ağındaki akıllı kontrat sisteminde ilk pos tabanlı tabanlı tokeni oluşturup airdrop ile dağıtmışlardı.
bunun airdrop u oldu mu bilmiyorum
full member
Activity: 196
Merit: 100
DIWtoken.com
February 13, 2018, 01:06:41 PM
sr. member
February 13, 2018, 12:52:49 PM
elimde uzun zamandır beklettiğim saçma salak bi kaç coin vardı cryptopia da işlem gören. onlarla change edeyim bari Smiley
posw yi daha önce de duydum ama araştırmamıştım bu yazı güzel oldu.
member
@coindunyasii
February 13, 2018, 12:48:37 PM
Hocam crytopia ya üyelik açdım.

posw alıp wallete atmak istiyorum. Limit war mı ?

Kimlik bilgilerini vermek gerekli mi çekim için . (0,5 btc den az yatırım yapacağım ilk etapta )

Daha önce bu siteye gönderim yapanların ulaşmadığı konusunda yorumlar okudum böyle bir sıkıntı yok değil mi ?
0,5 btc altı yatırım yapacagım demıssınız o nedenle uye onayına gerek yok. Ben yaklasık 3 aydır kulanıyorum cryptopıa yı ve hıc sıkıntı yasamadım. Düiük fee ıcın transferı LTC ıle yapın derım
member
Activity: 380
Merit: 31
February 13, 2018, 09:49:47 AM
Hocam crytopia ya üyelik açdım.

posw alıp wallete atmak istiyorum. Limit war mı ?

Kimlik bilgilerini vermek gerekli mi çekim için . (0,5 btc den az yatırım yapacağım ilk etapta )

Daha önce bu siteye gönderim yapanların ulaşmadığı konusunda yorumlar okudum böyle bir sıkıntı yok değil mi ?
member
@coindunyasii
February 13, 2018, 09:03:56 AM
Private yani gizli coinlerin önemini hepimiz biliyoruz. Kripto paralar için Anonim kalmak önemli bir olay ama Pos (Proof of Stake) coinlerin coğu gizli değil.İşte Tpos bu özelliği sağlıyor. Yani tPos sayesinde gizli olabiliyor. Deepweb bile bu gizliliğe ulaşamıyor. Yani gizlilik özelliği olmayan coinler bu özelliği kullanarak gizlenebiliyor.
TPOS, coinleri ulaşılamaz, takip ve kontrol edilemez yapıyor.

PosW, Tpos özelliğini kullanan ilk Coin ve Proof of Stake özelliğine sahip bu yazıyı bıle anlasak çok guzel olacak teknık konusmadan su coın cıkacak dusecek demek mantıksız sadece bılgı sunup kararı yatırımcıya bırakmak lazım

LK ÖZELİKLERİ BULAN COİNLER POSW STAKE İLE GELİYOR
Btc; ilk merkezi olmayan ledger kuru-parasi
Eth; ilk akilli kontratlarin tamamlanmasini destekliyor
Xrp; ilk kisiden kisiye borc
transferi
Stellar; ilk acik kaynakli, merkezi olmayan global finans agi
Ltc; ilk yazilim olarak hashing algoritma kullanan
Iota: ilk tangle kullanan
Dash; ilk masternodes kullanan
Nem; Hem kamusal hemde ozel blockchain cozumu
Zcash; hicbir guvenlik sistemi olmadan kurulan finansal sistem
Stakenet posw ise;GÜVENİLİR DEPOLAMA VE GİZLİLİK HER COİNİ GİZLEYEBİLMEK ÖZELLİĞİ

Posw hakkında diğer bilgiler

-70 milyon total supply
-Toplam hacimde şu an 291. sırada,
-Swap ile adı sanı değişecek, artı değer katacak.
-Tpos (bunu anlayın sadece yeter )))
-Ledger desteği ki şuan sadece 27 coin var ledger da saklanabilen
-Sağlam çalışan bir cüzdan ve website
-Gelecekte aktif olacak masternode

BAZI ÖZELLİKLER YAKINDA AKTİF HALE GELECEK . Şuan aktif olmayan özelliklerden birisi ise Privat özelliği. PoSW coin, Dash, Monero gibi Coinler bilindiği üzere gizilik esaslıdır.
PoSW koin’de bu amaçlar kullanılabilir. Tpos teknolojisi sayesinde PoSW coinler tamamen gizli hale gelebiliyor.
PoSW Coin EKİBİNİN EN BÜYÜK AMAÇLARINDAN BİRİSİDE
Diğer Coinlerinide gizlemesini düşünerek Tpos teknolojisi diğer coinlere de uygun hale getirmeyi düşünüyor. Tpos sayesinde neo, ethereum vb. yatırım yaptığınız coinleri tamamen gizli hale getirerek, PoSWallet’inizde saklamanız sağlanıyor.

evet uzun lafın kısası (yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte) taş gibi pardon DASH gibi coin. Dash ile kıyaslamamın sebebi çok benzer ozelliklere sahipler ve hatta possw swap sonrası DASH'tan bikaç gömlek üstte olacak, varın siz kıyaslayın.

Ben cryptopia'dan alım yaptım, yorumlarda bazı arkadaşlar nasıl borsa diye sormuşlar ve ben kesinlikle tavsiye ederim . Doge/LTC ve BTC marketleri var şayet şuan LTC ve DOGE markets closing durumda. Naçizane tavsiyem LTC ile düşük Fee transfer yapın (yaklaşık 5 dk sürer) daha sonra cryptopia'da LTC-BTC trade ve sonrada BTC-POSw alımı yapabilirsiniz.

Bir diğer önemli konu yakında olacak swap sebepli tokenlerinizi Ledger yada poswalletcom'da tutmanız önerilmekte. Ben sitesine çektim tokenleri ve günlük miktarı temettü sayesinde artıyor Smiley Token sayısındaki artışı PC'de F5 yapıp izlemek ayrı bi tat tabi.

Bu tokenin 50 dolar olacağı öngörüsü var reddit'de falan ama bence 50 dolar bu token için minimum rakam olacaktır. Benim beklentim cok daha fazla ama abartıp iştah kabartmamak için onu da yazmayayım.

Aylar sonra bunu okudugunuzda umarım kulaklarım iyi anlamda çınlar.Bu arada Şubat'taki marketcap erimesinde dik duran tokenlerin başında posW oldugunu da unutmamak lazım.

Uzun bir yazı oldu, başka bir başlık içeriğinde yine yazmıştım ama sağlam bir token olarak gördüğüm için eciğini cücüğünü sizler de bilin istedim. Bir arkadaşım swap nedir demişti onu da ekleyim: Swap işlemi sonrası 1 Posw'niz 1 XSN'ye dönüşecek. Mendilimizi açtım meritlerinizi beklerim Smiley Bu arada bu token sahibi arkadaşlarımın bu başlığı takip etmeleri yeterli, gelişmeleri buradan yazarım.

EDİT:Arkadaşlar konuyu açtığımda gelişmeleri yazacağım demiştim ve şimdi yazacağım uyarı cok önemli ve lütfen DİKKATE ALIN:1 Marttan itibaren Diğer borsalardaki posw coinlerini  Livecoin e yollamalısınIZ...Bizzat poswallet support'a yazdım ve aldıgım cevap , elinizdeki Posw coinleri isim değişikliğinden dolayı Livecoin e taşımanız için 3 ayınız var , bu süre içerisinde taşımazsanız Posw coinler ölecek.....Ledger Nano S'de ve kendi orjinal borsasinda olanlarda yollamak zorunda yani!!!!!! Posw coinler  1Mart 31 Mayıs arasında livecoin borsasında bekletilmeli!!!
Pages:
Jump to: