Pages:
Author

Topic: from POSW to STAKENET (XSN) okumalısınız - page 3. (Read 2034 times)

member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
Teknolojisi ile ilk 10 da olmamasının tek sebebi : swap çok taze artı masternotelar yavaş yavaş supplyi kilitlemeye başladı... ilerde bir gün bir btctalk yazarı bu yorumu okur ve xsn ilk 10’da yerini alırsa bu yazıyı alıntılarsa sevinirim çünkü o bu yazıyı alıntılarken ben spor arabamla hız yapıyor olacağım
newbie
Activity: 191
Merit: 0
Hala fiyatlanmayan bir tokendir kendileri. Gün gelecek buraları okuyup iç geçirecek insanlar. Ben sahi sahi binance bekliyorum. Baktığınızda hiç borsa spekülasyonu da yapmıyorlar. Böyle ekipler ne yapıp edip iyi borsalara giriyorlar

Dün 6500 satlardaydı şuan 7500 e doğru gidiyor bunu göre göre alım yapamayacağım  çünkü düne göre 1200 adet  az alabiliyorum.
full member
Activity: 770
Merit: 103
Hala fiyatlanmayan bir tokendir kendileri. Gün gelecek buraları okuyup iç geçirecek insanlar. Ben sahi sahi binance bekliyorum. Baktığınızda hiç borsa spekülasyonu da yapmıyorlar. Böyle ekipler ne yapıp edip iyi borsalara giriyorlar
newbie
Ben bugün discorddan sordum stake yapılabiliyormuş cüzdanda tutmak yeterliymiş fakat cevap verenler stake yerine tpos yaparsan kazancın daha çok olacağını söylediler yani cüzdanda tutmak yerine bir merchantla anlaşıyorsun senin yerine o stake yapıyor karşılığında da belirlediğiniz komisyonu alıyor  seninde bilgisayarı açık tutman gerekmiyor.
member
Activity: 532
Merit: 12
Şimdi bundan alıp cüzdana atsak otomatik olarak kazanç sağlıyor muyuz bekledikçe neo gas gibi yoksa ekstra bir şey yapmaya gerek var mı?

cüzdan da bekletince bir şey kazanmak için  masternode yapmalısın ki onu da cüzdan da en az 10 bin adet olması lazım ki kazanasın. neo gibi cüzdanda tutunca gas vermiyor maalesef. ben posw iken almıştım bir miktar sonra swap yaptım bekliyorum. öncelikle kaliteli borsalara girmesi lazım. toplam miktar olarak çok güzel. sabırla bekliyorum.
newbie
Allahtan almaya karar verdim ya ben bunu buraya yazdığımdan beri dur durak bilmeden yükseliyor ama ben en  erken yarın akşam alabiliyorum.

ahtapot paul gibiyim ya elimi attığım uçuyor ama ben yararlanamıyorum.
newbie
Şimdi bundan alıp cüzdana atsak otomatik olarak kazanç sağlıyor muyuz bekledikçe neo gas gibi yoksa ekstra bir şey yapmaya gerek var mı?
full member
Activity: 616
Merit: 100
Potansiyel olmasına var da işte ne zaman bir patlama yapar insan orasını kestirip riske giremiyor yoksa ben de bir miktar ayırıp yatırım yapmayı düşşünürüm ama işte riski fazla
newbie
Activity: 111
haziranda ledger desteği gelecek sanırım? kaynak bulamadım.
newbie
Swap olayı tam olarak bittikten sonra fiyatlanmaya başlayacağını düşünüyordum.yavas yavas bu hedef doğrultusunda ilerliyorlar . Benim yılsonu için çok güzel tahminlerim var fakat burada yazipda insanları heveslendirmek istemiyorum

Ben de şuan almak istiyorum ama taş çatlasın 1000 tane alabilirim.Şuanki fiyatlardan almak mantıklı mı sizce ?Bir de elimde 1000 adet coin varken  ödül alabilir miyim ?
newbie
https://stakenet.io/

https://xsncoin.io/

Bunların hangisi gerçek site twitterdan üstteki siteye yönlendiriliyorum.

Bunun dışında alım yapacağım ama bütün piyasa düşmüş stakenet artmış yanlış zaman mı acaba?
full member
Activity: 770
Merit: 103
Swap olayı tam olarak bittikten sonra fiyatlanmaya başlayacağını düşünüyordum.yavas yavas bu hedef doğrultusunda ilerliyorlar . Benim yılsonu için çok güzel tahminlerim var fakat burada yazipda insanları heveslendirmek istemiyorum
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
Herkes kendi araştırmasını yapmalı bana göre ümit vaad ediyor. Ekip sözlerini bir bir yerine getiriyor gelecek yıl çok güzel  fiyatlarda görebiliriz.
full member
Activity: 630
Merit: 101
XSN iyi fiyat yaptı bugun güzel bir reklam olmuş ama hala hacimsiz borsalarda sağlam bir adım atsa borsaya masternode çularda güzel kazanmaya başlayabilir.
full member
Activity: 387
Merit: 186
Posw'ler değişti ve Stakenet oldu. Stakeneti ortalama 6 aydır tutuyorum beklenti tabiiki büyük, fiyatta hareketlenmeler olmaya başladı o kadar tuttum bir meyvesini yiyelim artık 2019da.
member
Activity: 1106
Merit: 25
Ben de güvendim ve 2000 lerde iken kaybettigim zaman uzulmeyecegim bir miktarı koydum. Şu halde iken bile 5000 lerde ve ben 1 tanesini bile satmadim. Eskiden posw iken ledgere atabiliyorduk şimdi xsn olunca da atabilirsin çekip bekleyeceğim. Çok büyük beklentiye girmemek lazım. Olurda dedikleri gibi 50-100 dolar olursa ne ala. Zaten ben 10-15 dolar civarına gelince hepsini yollarım. Bekleyip gorelim
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
launch of stakenet dex.... Yani XSN dex olmaya adım adım ilerliyor. Bugün için konuşacagım, ortalık adeta kan gölü iken yüzde 23 ile 0,55 centleri gören bir coin. Elbette yatırım tavsiyesi degil ama xsn gerek 2018 II.dönemi ve gerekse 2019'da inanılmaz şeyler yapacak gibi. Yatırımcılarına bol kazanclar
member
Activity: 336
Merit: 13
kullandigim coinmarcetapp uygulamasinda posw koin olarak bakmisim o nedenle kafam karismis. posw artik xsn. eskisini kaldirmamis adamlar favorilerde o kalmis yanlis anlasilma yani. oyle buyuk bir dususu yok.
full member
Activity: 756
Merit: 104
Hala test aşamasında mı stakenet hiç bir borsada yoklar inceledim harbiden proje sağlam ama en azından ortalama bir borsada işleme açılması lazım, bende araştırıyorum masternode işini.
full member
Activity: 434
Merit: 111
Hydax Global Bounty Program
ben de tam çözemedim zaten, zararda mıyız karda mıyız, borsalara sorsak zarardayız, live coine bakıyoruz %8 gibi  bir zarar çıkardım ben, yani anlamadım bu işi. biraz hesabı zor
Pages:
Jump to: