Pages:
Author

Topic: Güvendiğiniz - İtimat Ettiğiniz Üyeler? Trust List - Trust Feedback - DT1 Nedir? - page 4. (Read 7670 times)

full member
Activity: 980
Merit: 207
üstün yeteneğim yok.

Hacı birisi altın sicmiyorsa özel yeteneği yoktur:)
Şu forumu gözünüzde büyütmeyin. Sadece satoshi ve pro kritpo parçacılar zamanında burada takıldığı için hafiften bir saygınız olsun. Her lokal bölümde en az 3 tane dt1 olması gerekiyor.

Altın çıkarmak ta bazı yerleri yırtar be hacı. 😀
Ufak parçalı olsa iyi olur. 😉😀
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
üstün yeteneğim yok.

Şu forumu gözünüzde büyütmeyin. Sadece satoshi ve pro kritpo parçacılar zamanında burada takıldığı için hafiften bir saygınız olsun. Her lokal bölümde en az 3 tane dt1 olması gerekiyor.

Kesinlikle doğru. İngilizceyi translate yardımı ile kullanmak da zor değil. Az çok temel bilgisi olan herkes diyalog kurabilir. Elbette eksik iletişimden dolayı birbirimizi anlayamadığımız hususlar olabilir. Samimiyet, iyi niyet, diplomasi ile yaklaşınca translate sorunları da ortadan kalkar bence.

Forumda, hayatta ne yapıyorsanız onu paylaşın. İlla teknik bilginiz olması şart değil. Forum kültürü apayrı bir şey. Bloger gibisiniz ama tamda öyle değil. Forum Kültürü adında bir konu açılsa yeridir Smiley
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
üstün yeteneğim yok.

legendary
Be A Hope
Eyvallah @Gumusi hocam. Değerli bir üyesiniz. Yazdıklarım genel bilgilendirme, yorumlamalardır. Sizle, benle veya başkası ile ilgili değildir.

Saygılar, selamlar... Smiley
full member
Activity: 980
Merit: 207
...

Hocam trust dediğiniz yere değinmek gerekirse. Rütbesi member, full gibi olan arkadaşlar destek olsun diye. Yüksek rütbeli arkadaşlari ekliyor ama maalesef o arkadaşlar aynı kişiyi eklemiyor. O zaman o kişiler kendinin kullanıldığını hisseder. Zaten dtrust eklenecek kişiler belli. Bu sefer o kişilerle savaş açmış oluyorsun. Adamlar güçlü. İlk fırsatta negatifi basıyorlar. Zaten negatifi aldın mı forumda virüslü gibisin. Şuan ortada pek imza yok ama olursa da negatifli diye katılamiyorsun. @gospodin in dediği gibi imza şu bu olmasa forumda kimse kalmaz. Diğer forumlar bu durumda çünkü.

Şöyle izah edeyim hocam;

Öncelikle yazdıklarımı, yazacaklarımı hiç bir şekilde kendi şahsım için önermiyorum. Bilgilendirme ve doğru anlaşılmasını sağlamak için yazıyorum.

Trust list, yani itimat ettiğiniz, yargılarına ve feedbacklerine katıldığınız üyeleri karşılık beklemeden eklememiz gerekiyor. Karşılıklı bir alışveriş biçiminde olduğunda trust suistimali olarak algılanmakta. Doğru bir yöntem olmaz bu. Zaman içerisinde yargılarınız, feedbackleriniz arttıkça insanlar zaten size güvenmeye başlayacak. Sizi de listelerine eklemeye başlayacaklar. Karşılıklı trust eklemek, çok uzun bir liste yapmak filan uygun görülen bir davranış sayılmıyor.

Ortalama 10 kişi sizi trust listesine eklediğinde ve sizde de en az 10 kişilik bir liste varsa o zaman DT kurasına katılıyorsunuz. Kuradan dt1 olarak seçilirseniz defaulttrust member olarak seçiliyorsunuz.

Haksız yere negatif veren o zalim insanların yargılama makamına oturmaması için, herkesin sisteme katılımı şart. Fakat doğru şekilde, doğru yöntemlerle sisteme katılmalısınız. Aklınıza takılan her türlü soruyu şu konuda sorabilirsiniz: https://bitcointalksearch.org/topic/guvendiiniz-timat-ettiiniz-uyeler-trust-list-trust-feedback-dt1-nedir-5179926

Dediğiniz doğru hocam. Mesela ben özellikle siz ve sizin gibi yüksek rütbeli arkadaşlara destek veriyorum. Forumda meşhur kişiler ben de ekli. Ben eklediğim zaman olmasa bile aradan 1-2 ya da 3 hafta geçer sende eklersin. Beni hala dtrust görenler var. Kendisine mesaj attım durumu izah ettim. Sizede atmıştım hatırlarsanız.
Siz de dediniz 10 kişi trust eklerse kuraya giriyorsunuz diye. İşte bu sebeplerden ötürü çoğu kimse birbirini eklemiyor. Sağolsun beni ekleyen ve hala çıkarmayan @wolwo var. Onun dışında yok. Forumda çok aktif olmak güvenilirlik için yetiyorsa bende güvenenilir sayılırım.

Dediğim gibi hocam genel konuşuyorum. Herkesin kendi öznel değerlendirmeleri vardır.

Yine genel konuşuyorum: İnsanlar sizi şöyle tanır forumda: Zamanla, forumda yargı gerektiren konulardaki görüşleriniz, bıraktığınız feedbackler, güvenilir trust listeniz başta olmak üzere; forumda katkı sağlayan yazılarınız, varsa ticaretiniz, pozitif yaklaşımlarınız ile sizi tanır ve güvenir.

Daha önce de belirttiğim gibi: Yargılarına güvendiğiniz üyeleri; verdiği feedbackleri doğru bulduğunuz üyeleri trust listenize, karşılık beklemeden ve zamana yayarak eklemenizi tavsiye ediyorum. Koyu olan kısımların tersi durumunda sistemi kötüye kullandığınız algısı oluşur diğer yabancı üyeler tarafından.

Not: Trust ile ilgili meseleyi buradan devam etmekte yarar var.

Eyvallah hocam. Benim ne dt1 ne de dt2 gibi birşey olma hayalim var. Olsa ne olmasa ne? Zaten benim öyle sizin ve diğer bazı arkadaşlar gibi üstün yeteneğim yok. Ara sıra kendi fikrimi belirtiyorum o kadar. İngilizce seviyem translate kullanırsam birşey olur. Milletle öyle karşılıklı diyaloglara da girmem.
Siz,vispilio, blacknavy, phi1618, muratbostanci abi, bobita, vycl1987 ( umarım adını yanlış yazmamışimdir) ,bthd, gospodin yetenekli arkadaşlar gerek yüksek rütbeli gerekse dt meselesini sonuna kadar hak eden arkadaşlar.
Başarılar diliyorum her zaman.
legendary
Be A Hope
...

Hocam trust dediğiniz yere değinmek gerekirse. Rütbesi member, full gibi olan arkadaşlar destek olsun diye. Yüksek rütbeli arkadaşlari ekliyor ama maalesef o arkadaşlar aynı kişiyi eklemiyor. O zaman o kişiler kendinin kullanıldığını hisseder. Zaten dtrust eklenecek kişiler belli. Bu sefer o kişilerle savaş açmış oluyorsun. Adamlar güçlü. İlk fırsatta negatifi basıyorlar. Zaten negatifi aldın mı forumda virüslü gibisin. Şuan ortada pek imza yok ama olursa da negatifli diye katılamiyorsun. @gospodin in dediği gibi imza şu bu olmasa forumda kimse kalmaz. Diğer forumlar bu durumda çünkü.

Şöyle izah edeyim hocam;

Öncelikle yazdıklarımı, yazacaklarımı hiç bir şekilde kendi şahsım için önermiyorum. Bilgilendirme ve doğru anlaşılmasını sağlamak için yazıyorum.

Trust list, yani itimat ettiğiniz, yargılarına ve feedbacklerine katıldığınız üyeleri karşılık beklemeden eklememiz gerekiyor. Karşılıklı bir alışveriş biçiminde olduğunda trust suistimali olarak algılanmakta. Doğru bir yöntem olmaz bu. Zaman içerisinde yargılarınız, feedbackleriniz arttıkça insanlar zaten size güvenmeye başlayacak. Sizi de listelerine eklemeye başlayacaklar. Karşılıklı trust eklemek, çok uzun bir liste yapmak filan uygun görülen bir davranış sayılmıyor.

Ortalama 10 kişi sizi trust listesine eklediğinde ve sizde de en az 10 kişilik bir liste varsa o zaman DT kurasına katılıyorsunuz. Kuradan dt1 olarak seçilirseniz defaulttrust member olarak seçiliyorsunuz.

Haksız yere negatif veren o zalim insanların yargılama makamına oturmaması için, herkesin sisteme katılımı şart. Fakat doğru şekilde, doğru yöntemlerle sisteme katılmalısınız. Aklınıza takılan her türlü soruyu şu konuda sorabilirsiniz: https://bitcointalksearch.org/topic/guvendiiniz-timat-ettiiniz-uyeler-trust-list-trust-feedback-dt1-nedir-5179926

Dediğiniz doğru hocam. Mesela ben özellikle siz ve sizin gibi yüksek rütbeli arkadaşlara destek veriyorum. Forumda meşhur kişiler ben de ekli. Ben eklediğim zaman olmasa bile aradan 1-2 ya da 3 hafta geçer sende eklersin. Beni hala dtrust görenler var. Kendisine mesaj attım durumu izah ettim. Sizede atmıştım hatırlarsanız.
Siz de dediniz 10 kişi trust eklerse kuraya giriyorsunuz diye. İşte bu sebeplerden ötürü çoğu kimse birbirini eklemiyor. Sağolsun beni ekleyen ve hala çıkarmayan @wolwo var. Onun dışında yok. Forumda çok aktif olmak güvenilirlik için yetiyorsa bende güvenenilir sayılırım.

Dediğim gibi hocam genel konuşuyorum. Herkesin kendi öznel değerlendirmeleri vardır.

Yine genel konuşuyorum: İnsanlar sizi şöyle tanır forumda: Zamanla, forumda yargı gerektiren konulardaki görüşleriniz, bıraktığınız feedbackler, güvenilir trust listeniz başta olmak üzere; forumda katkı sağlayan yazılarınız, varsa ticaretiniz, pozitif yaklaşımlarınız ile sizi tanır ve güvenir.

Daha önce de belirttiğim gibi: Yargılarına güvendiğiniz üyeleri; verdiği feedbackleri doğru bulduğunuz üyeleri trust listenize, karşılık beklemeden ve zamana yayarak eklemenizi tavsiye ediyorum. Koyu olan kısımların tersi durumunda sistemi kötüye kullandığınız algısı oluşur diğer yabancı üyeler tarafından.

Not: Trust ile ilgili meseleyi buradan devam etmekte yarar var.
legendary
Be A Hope
Türkçe Local bölümdeki DT1 ve DT2 üyeleri (Nisan)

Dt1 Üyeleri- DT Gücü;
by rallier +8
Lydian +4
bobita +4
Vispilio +0
vycl87 +2
gospodin +4
AlyattesLydia +4
Blacknavy -1
ekiller -2
wolwoo -8

DT2 Üyeleri;
2run
EFS
teramit
srknbyr
techman
ziya1453
Zz
varanvaran
mhanbostanci
muslol67
Kalemder
BitcoinTurk
dannybrown
cabsav
PHI1618
trendcoin
Bthd
El-Cezeri
koincik
KriptoGuruTR
kriptokar

Yukarıda dt1 gücü (sıfır dahil) + olan tüm dt1 üyelerinin trust listesine eklediği üyelerin tamamı DT2 üyesidir. O listeyi oluşturmanın pratik bir yolunu bulamadım, tek tek listeyi okudum. Kaçırdıklarım vardır diye açıklama yapmakla yetiniyorum.
DT gücü negatife düşen DT1 üyelerinin DT2 oluşturma yetkisi yoktur. Pozitif/negatif feedbackleri otomatik görüntülenemez. Flug'larda verdikleri oylar sonucu etkilemez. Sadece DT1 breakdown'da, diğer DT1 üyelerine verdikleri pozitif-negatifler etkili olur. Dt1'den güç alan DT2 üyelerinin de; feedbackleri otomatik görüntülenir, flug'larda oylamaya etki edebilirler.

DT1 Breakdown: https://bitcointalk.org/index.php?action=trust;dtview

DT1'lerin güç savaşı bu sayfada gerçekleşiyor. Birbirini trust ve disttrust ekleyen DT1'ler breakdown'da güçleniyor veya güç kaybediyor. DT'nin en önemli oylamasıdır.

Genel Değerlendirme:
Toplamda 10 dt1 üyesi çıkarmış local bölüm. Giderek bu sayı artmakta. Bu konuyu açtığımız ayda sadece 3 DT1 üyemiz vardı. Bunun anlamı daha çok kullanıcı trust list oluşturuyor. Oluşan trust listelerinden dolayı daha fazla üye DT1 seçimine katılıyor. Giderek farkındalık artmaktadır.

Ayrıca bir sonraki ay DT1 random seçimine katılma hakkı olan tam 13 yerel üye bulunmaktadır.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Rica ederim @Koincik.

Bu arada, trust sistemini kullansanız da kullanmasanız da hesabınız biraz geliştiğinde o dt'deki şeytanlar gelip size negatif basıyor veya sizi hedef gösteriyor. Daha dün @bitcointurk isimli arkadaşımızı dt üyesi kötü biri hedef gösterdi. Sırf katılmak istediği bir imza kampanyası olduğu için. Türk bölümüne geri dön gibi bir ifade kullanmış. Türk düşmanı ırkçı biri. Onun gibi dt üyeleri var ne yazık ki.

Onların kötü amacını ancak sisteme katılarak engelleyebiliriz. Bugün başkasına yapılan mutlaka yarın size yapılır.

* Bu yüzden, yargılarına güvendiğiniz üyeleri; verdiği feedbackleri doğru bulduğunuz üyeleri trust listenize, karşılık beklemeden ve zamana yayarak eklemenizi tavsiye ediyorum. Son cümle çok önemli. Üstünü çizdim çünkü aksi durumda yanlış anlaşılırsınız.

İyi forumlar dilerim.

Evet, ne yazık ki bir imza kampanyasına yapmış olduğum başvuru sonrasında böyle kötü bir olay yaşandı. Ne yazık ki trust sistemi hakkında sadece bizler değil genel olarak forumun önemli bir kısmı yeterli bilgiye sahip olmadığı için meydan böyle çakallara kalmış durumda. Bahsedilen ırkçılığı yapan üye hepimiz tarafından biliniyor ve kendisi şimdilik DT gücünü kaybettiği için negatif trust bildirimi ile profilleri kırmızıya boyayamıyor fakat bu durumun her zaman böyle kalacağının garantisi bulunmuyor. Bu sebeple arkadaşlar biz Türkler olarak da trust sistemin önem vermeli ve üyeliklerimizin boş yere öldürülmemesi için bir birimize destek olmalıyız. Forumu en aktif olarak kullanan üçüncü millet olarak bu durumu kendi aleyhimize çevirebilir ve böyle ırkçı kişilerin bizlere zarar vermesine engel olabiliriz. Bugün bana yapılmış bu pis davranış yarın size de yapılabilir, o sebeple bu tarz olayları kestirip atmamalısınız. Son olarak @Kalemder'in yazmış olduğu şu cümleyi de alıntı olarak ekleyerek mesajımı sonlandırmak istiyorum.

* Bu yüzden, yargılarına güvendiğiniz üyeleri; verdiği feedbackleri doğru bulduğunuz üyeleri trust listenize, karşılık beklemeden ve zamana yayarak eklemenizi tavsiye ediyorum. Son cümle çok önemli. Üstünü çizdim çünkü aksi durumda yanlış anlaşılırsınız.
legendary
Be A Hope
Rica ederim @Koincik.

Bu arada, trust sistemini kullansanız da kullanmasanız da hesabınız biraz geliştiğinde o dt'deki şeytanlar gelip size negatif basıyor veya sizi hedef gösteriyor. Daha dün @bitcointurk isimli arkadaşımızı dt üyesi kötü biri hedef gösterdi. Sırf katılmak istediği bir imza kampanyası olduğu için. Türk bölümüne geri dön gibi bir ifade kullanmış. Türk düşmanı ırkçı biri. Onun gibi dt üyeleri var ne yazık ki.

Onların kötü amacını ancak sisteme katılarak engelleyebiliriz. Bugün başkasına yapılan mutlaka yarın size yapılır.

* Bu yüzden, yargılarına güvendiğiniz üyeleri; verdiği feedbackleri doğru bulduğunuz üyeleri trust listenize, karşılık beklemeden ve zamana yayarak eklemnizi tavsiye ediyorum. Son cümle çok önemli. Üstünü çizdim çünkü aksi durumda yanlış anlaşılırsınız.

İyi forumlar dilerim.
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Detay: Örneğin sizi trust ekleyen 5 dt1 üyesi var. Karşılığında 6 dt1 üyesi de disttrust (güvensiz) listesine eklemişse dt gücünüz kalmaz. Yani feedbackleriniz otomatik görüntülenmez o kadar. Tersi durumda dt gücünüz vardır. Yabancı dt üyelerinin anlamsızca disttrust eklemesinin nedeni bu "otomatik feedback görüntülenmesi" yani dt gücü mücadelesidir.

Bu anlatım faydalı olmuş teşekkür ederim. Ama bu işin bu kadar ciddiye alınacak bir şey olduğunu bilmiyordum şahsen. Yani 4-5 tane DT1 bir araya gelip baya işkence edebiliyor foruma.
Ama şöyle bir durum var. Yukarıda gospodin'in ve senin yazdığına göre 7-8 tane DT1 var Türk bölümünde. Bu global içerisinde fena rakam değil sanki?
legendary
Be A Hope
Bu DT olayı bu kadar önemli mi? Yani feedback dışında DT olmanın bir fonksiyonu var mı? Tamam Türkçe bölümünde ne kadar çok Dt olsa o kadar iyi ama ben bu konuyla ilgili başlıkları da okudum ama gerçekten anlaşılması zor bir sistem bu. O yüzden daha basit ve anlaşılır bir açıklamaya ihtiyacımız var sanki.

Dt önemlidir. Çünkü boş bıraktığınızda hak etmeyen, ırkçı üyeler dtyi doldurur. Manipülasyon ile baskı altına alır forumu. Yıllarca oluşturduğunuz birikimi saçma bir nedenle gelir hiç eder, negatif verir, verdirir. Öyle de oluyor şuan.

Yabancılar sistemi erkenden çözmüş. Alt hesapları ve gurupları ile ele geçirmiş. Şimdi zulmediyorlar üyelere. Dt1 2 tarafından kırmızıya bulanan üyeler genelde imza kampanyalarına giremiyor. Dt olanlar ise en iyi kampanyalara girebiliyor.

Makul üyelerin daha çok sistemi kullanması gerekiyor. Bu sayede iblis olanların dt çekilişinde seçilme şansı düşer. Dt breakdown'da daha fazla makul-adil üye girmeli. Bu konuyu açtığım tarihten bu yana dt1 ve dt2 olan yerel kullanıcı sayısı inanılmaz arttı. Bu önemli bir farkındalık hareketidir.

Trust sistemine katılmak hem kişisel olarak hemde toplumsal olarak yararları çoktur. Bitcoin topluluğu olarak güçlü olmalıyız.

Güvenle kalın. Selamlar.

Not: Nisan ayında Dt1 ve Dt2 olan arkadaşları tebrik ediyorum. Dt2'de dt1 ile benzer güce sahip olduğundan, bu konuya dt2 olan yerel arkadaşları da ekleyeceğim.

Dt2 üyeleri nedir? :
Dt1 üyelerinin trust listesinde bulunan üyelerdir. DefaultTrust ekli olan ve deep ayarı 2 olan herkes, dt2 üyelerinin de verdiği pozitif/negatif feedbackleri otomatik görüntüler. Ayarları özellikle değiştirmediyseniz her üyenin listesinde DefaultTrust eklidir ve deep 2'dir. İmza kampanya yöneticileri dt1 ve dt2'nin verdiği feedbackleri genelde dikkate alır.

Detay: Örneğin sizi trust ekleyen 5 dt1 üyesi var. Karşılığında 6 dt1 üyesi de disttrust (güvensiz) listesine eklemişse dt gücünüz kalmaz. Yani feedbackleriniz otomatik görüntülenmez o kadar. Tersi durumda dt gücünüz vardır. Yabancı dt üyelerinin anlamsızca disttrust eklemesinin nedeni bu "otomatik feedback görüntülenmesi" yani dt gücü mücadelesidir.
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bu DT olayı bu kadar önemli mi? Yani feedback dışında DT olmanın bir fonksiyonu var mı? Tamam Türkçe bölümünde ne kadar çok Dt olsa o kadar iyi ama ben bu konuyla ilgili başlıkları da okudum ama gerçekten anlaşılması zor bir sistem bu. O yüzden daha basit ve anlaşılır bir açıklamaya ihtiyacımız var sanki.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1137
vycl87

tebrik ederim hocam sizi.  local bölümden dt1 seçilen yeni üyemiz olmuşsunuz. blacknavy, bobita, ekiller, wolwoo, vispilio, lydian, alyatteslydia  aynı şekilde devam ediyor. doğru anladıysam dt1 üye sayısı bayağı fazla. ben yavaştan çekilebilir miyim:))
Nereye cideysun daa😊 geri çekilmek yok, asla dönmek yok, pes etmek yok hurrraaa😂
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
vycl87

tebrik ederim hocam sizi.  local bölümden dt1 seçilen yeni üyemiz olmuşsunuz. blacknavy, bobita, ekiller, wolwoo, vispilio, lydian, alyatteslydia  aynı şekilde devam ediyor. doğru anladıysam dt1 üye sayısı bayağı fazla. ben yavaştan çekilebilir miyim:))
legendary
Be A Hope
Yerel bölümde bu ay dt olan arkadaşlar;
by rallier
ekiller
bobita
wolwoo
Blacknavy
gospodin

https://bitcointalksearch.org/topic/m.53944515

Görebildiğim kadarıyla bu kadar şuan. Hayırlı olsun arkadaşlar. Kolaylıklar dilerim.

Güven sizinle olsun...
legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Tanıdığımız eş-dost la dertlerimiz bitti, dijitalde tanımadığımız adamın derdiyle uğraşıyoruz mk., ya sabır...
Bu cahiller ne kadar karşı olduğum kabul etmediğim ülke içerisindeki değer varsa (ırkçılık,milliyetçilik) onları ortaya çıkarıyor ve savunduğum (humanizim,sosyalizm) değerleri yok etmeyi başarıyor.

Bu tip her başlığın altında o ve benzerleri aynı görüşü savunuyor. "Eski sistem daha iyiydi" diyorlar. Tek amaçları var yeniden sadece kendi isteklerini tamamen topluluğa empoze edebildikleri bir forum. Ve topluluk bunun artık farkında olduğu için de kimse onları iplemiyor. Gerçekten vakit ayırmaya değecek kişiler değiller. Kendilerini forumun sahibi sandıkları zamanlara geri dönmek istiyorlar ama imkansız artık. Onlara göre sadece onlar ve onlara yalakalık yapanlar dürüst forumun geri kalanı çöp ve düzenbaz.
legendary
Merit: 1334
just in case
Tanıdığımız eş-dost la dertlerimiz bitti, dijitalde tanımadığımız adamın derdiyle uğraşıyoruz mk., ya sabır...
Bu cahiller ne kadar karşı olduğum kabul etmediğim ülke içerisindeki değer varsa (ırkçılık,milliyetçilik) onları ortaya çıkarıyor ve savunduğum (humanizim,sosyalizm) değerleri yok etmeyi başarıyor.
legendary
Be A Hope
@by rallier'i etiketleyen kullanıcı ona ayrıca şu ifadeyi bırakıp etiketlemiş: "Kullanıcıları güven listemden hariç tutma hakkımı kullandığım için beni etiketledi ve bu nedenle güvenilmez bir karar verdi."

Bu adı lazım olmayan kişi, ben dahil onlarca yerel kullanıcıyı anlamsız-mesnetsiz gerekçeler ve tamamen art niyet ile negatif veren kişi. Yine aynı kişi, aynı hafta içerisinde 20 kişiyi aynı anda trust listesine ekliyor, aynı anda 79 kişiyi disttrust ediyor. Bütün bunlar trust sistemini sabote etmektir ve güvenilmez bir kişi olduğunu göstermektir. Aynı kişinin kalkıp rallier'e böyle bir şey yazması çok komik-ironik.

Zaten globalde de bu kişinin güvenilmez olduğu biliniyor, itimat edilmiyor. Geçen hafta bir çok yabancı üyenin eleştirisine maruz kaldı. Kendisini hariç tutuyorum ve görmezden geliyorum. Trolerle mücadele edenlere kolaylık diliyorum. Yerel bölümlerin zamanla dt'de daha fazla temsil edilmesi ile bu türden zalimlerin temizleneceğini düşünüyorum.

Güven sizinle olsun...

legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
Tekrar söylüyorum çıkarları menfaati için iyi niyetli bir sisteminin manipüle eden kişi kişiler, resmi dolandırıcılık tespiti olmasa bile red flag hak eder, çünkü bunlar aç kalsa ilk yapacağı dolandırıcılık olur. 2000 lerde bizlerde hortumculuk vardı. Forumu çalışarak hortumlayabilir çevresi ile bütün işleri kapabilir. Umrumda değil de zaten peşinde koşmadım böyle şeylerin ama manipülasyon, noooo no way. Hak yedirmem arkadaş dandik forum hesabı bile olsa.

by rallier'ı dik duruşu için tebrik ediyorum,

şerefsiz ve kriminal DT çetesinden gelen yönlendirici özel mesajlara ve "soft" emirlere en güzel cevabı vermiş oldu.

Bu adı çıkmış kriminal tipler forumdan hamam böceği gibi temizlenene kadar geri adım atmak yok, Default Trust ihtimali olan herkese geldikleri gibi size de "şöyle böyle yapsan iyi olur" diye yalvarıp manipüle etmeye geleceklerdir, bu artık forum paraziti olmuş ekiple dalganızı geçin, suları ısındı artık kimse kanmıyor entrikalarına.

by rallier'a ve burada ismini zikretmediğim ama özel olarak konuştuğumuz bazı yakın arkadaşlarımıza da son günlerde gösterdikleri son derece delikanlı davranışlar için ayrıca teşekkür ederim;

baskılara dayanamayıp hemen ilk itirazda trust listesini silen, ortadan kaybolan, "ben parama bakarım abi Wink " diyen maaşçılara güzel bir ders ve örnek olmuştur umarım.

Selamlar
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Tekrar söylüyorum çıkarları menfaati için iyi niyetli bir sisteminin manipüle eden kişi kişiler, resmi dolandırıcılık tespiti olmasa bile red flag hak eder, çünkü bunlar aç kalsa ilk yapacağı dolandırıcılık olur. 2000 lerde bizlerde hortumculuk vardı. Forumu çalışarak hortumlayabilir çevresi ile bütün işleri kapabilir. Umrumda değil de zaten peşinde koşmadım böyle şeylerin ama manipülasyon, noooo no way. Hak yedirmem arkadaş dandik forum hesabı bile olsa.

% milyon haklısın
Pages:
Jump to: