Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 41. (Read 44098 times)

legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Bounty hesaplamaları nasıl yapılıyor acaba. İlk katılımım merak ediyorum da. Bilgisi olan, yaklaşık 700 shares var
hesaplamalar kampanya kampanya farklılık gösteriyor. facebook, twitter, imza gibi kampanyalarda dağıtım yapılacak MNC miktarının katılımcı sayısına bölünmesi ile hesaplanması gerekiyor. genelde o şekilde oluyor.

neden bekliyorlar anlamış değilim. bende şüphelenmeye başladım. hayırlısı bekliyoruz.  Sad
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Bounty hesaplamaları nasıl yapılıyor acaba. İlk katılımım merak ediyorum da. Bilgisi olan, yaklaşık 700 shares var
öyle bir hesaplama yontemi yok sanırım bir arkadaş hesapladım diyor ama neye göre hesapladı çözemedim.Zaten sosyal medya bountylerinden çon birşey beklenmez.Hele minexcoininkinden pek birşey beklenmemesi gerekiyor,1000 kişiden fazla katılan oldu.Hesaplama o yuzden uzun sürecektir.
newbie
Activity: 38
Merit: 0
sr. member
Activity: 462
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Zaten 300 btc degil 3000 btc toplasaydi marketcapde ilk 10'a girerdi. yanliz bilmiyorsam 20 milyon coin var. Adamlar sadece 150 binini borsa fiyati belirlemek icin satti. Acikladiklarina gore 1.5 milyonunu daha once kurumsal bir musteriye satmislar.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
hesaplamalar daha yapılmamış gerçi ben son anda gördüm çok katılan olmuş anladıgım
şu an bounty panele giriliyor sıkıntı yok ama hesaplanmamış
çok heyecanlanmamak gerekiyor bu kadar buyuk bounty katılımına 300btc bile toplanmamış
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
arkadaşlar şimdi hem bounty e hemde ico hesaplarıma sorunsuz giriş yapabiliyorum. ancak herhangi bir değişiklik yok. MNC balance ı gözükmüyor. sizlerde kontrol edip paylaşabilir misiniz?

hesaplama yapılmamış henüz anladığım kadarıyla!!.  Huh Huh

kolay gelsn.  Wink

Benim blog yazımı on gündür Pending'de beklettiler. Hemde iki tane hala kontrolun olduğunu söylüyorlar.
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
Ben face ile twitter kampanyasına girmiştim. Giriş yapabiliyorum ama daha hesaplamamışlar.
legendary
arkadaşlar şimdi hem bounty e hemde ico hesaplarıma sorunsuz giriş yapabiliyorum. ancak herhangi bir değişiklik yok. MNC balance ı gözükmüyor. sizlerde kontrol edip paylaşabilir misiniz?

hesaplama yapılmamış henüz anladığım kadarıyla!!.  Huh Huh

kolay gelsn.  Wink
sr. member
Bounty için mesaj attığımda mailime geri dönüş yaptılar. Ve sayımların bir iki gün süreceği ile ilgili bilgilendirdiler. Düşük yatırım almış olabilir ama temiz olunca anca bu kadar oluyor demekki.
ikm
sr. member
Activity: 420
Hesabım mı çalındı?
Yazdığım şifre kabul olmuyor
E-mail şifre sıfırlaması istediğimde cevap gelmiyor.

Eğer yatırım hesabınıza girmeye çalışıyorsanız bir problem çıkmaması lazım ama bahsettiğiniz bounty hesabına girmeye çalışmak ise oraya kimse giremiyor şu an hesaplama yapıyorlar erişim engeli var.
aynen hesaplarda bir sıkıntı yok sadece hesaplama yapıyoruz diyorlar.

aslında çok saçma kullanıcılar ne yapacaklar ki. alt tarafı hesaplarına girip çıkacaklar. oradaki sayıları değiştirecek bir durum söz konusu değil ki!!

beklemeye devam hafta sonuna kadar sanırım her şey hesaplanır. ödüller bounty hesaplarımıza aktarılır ve MNC de borsada işlem görmeye başlar.

bu arada arkadaşlar ben sordum ama cevapta alamadım telegram grubundan. araştırdım pek bir şey de göremedim. Borsaya ne zaman girecek? normalde ico dan hemen sonra olması gerekyordu. hacim görünmese bile Marketcapte bilgileri olmalıydı!

kolay gelsin.

valla 287 btc çılgın rakam oluş Cheesy borsadaki hacmi merak ediyorum. gerçi borsaya girermi girdiği borsalara para göndercek büyüklükte bir borsamı olur oda ayrı Cheesy
legendary
Hesabım mı çalındı?

Eğer yatırım hesabınıza girmeye çalışıyorsanız bir problem çıkmaması lazım ama bahsettiğiniz bounty hesabına girmeye çalışmak ise oraya kimse giremiyor şu an hesaplama yapıyorlar erişim engeli var.
aynen hesaplarda bir sıkıntı yok sadece hesaplama yapıyoruz diyorlar.

aslında çok saçma kullanıcılar ne yapacaklar ki. alt tarafı hesaplarına girip çıkacaklar. oradaki sayıları değiştirecek bir durum söz konusu değil ki!!

beklemeye devam hafta sonuna kadar sanırım her şey hesaplanır. ödüller bounty hesaplarımıza aktarılır ve MNC de borsada işlem görmeye başlar.

bu arada arkadaşlar ben sordum ama cevapta alamadım telegram grubundan. araştırdım pek bir şey de göremedim. Borsaya ne zaman girecek? normalde ico dan hemen sonra olması gerekyordu. hacim görünmese bile Marketcapte bilgileri olmalıydı!

kolay gelsin.
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Hesabım mı çalındı?

hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Hesabım mı çalındı?

Bende facebook ve twitter kampanyasına girmiştim ama bounty sayfasına giriş yapamıyorum.
sr. member
Hesabım mı çalındı?
legendary
Minexcoin Takımı , ICO ve Bounty kampanyası Minexcoin'in tamamlandığını duyurmaktan memnuniyet duyar. Projeye destek olan herkese ve özellikle projeye kendi fonlarıyla bize güvenen yatırımcılara şükranlarımızı sunarız. Minexcoin'i endüstrinin blokaj endüstrisinde lider yapmamızın sorumluluğunu biliyoruz. Tüm topluluk üyelerinin yoğun çalışmaları sayesinde şu sonuçlara ulaştık:

Toplanan fon miktarı - - 287 BTC
Yatırımcı sayısı - 1981 kişi.
Kayıtlı ICO katılımcı sayısı 10 066 kişi
Şirketin Bounty'deki katılımcı sayısı 15 000 kişidir.
Minexcoin topluluğunun toplam sayısı 27 000'den fazladır.
Minexcoinin ortalama tahmini maliyeti 0.00230523 BTC idi. ($6 civarında)

ICO'nun ikinci aşamasının amacının, proje piyasaya sürülürken (borsalara) coin değeri olarak Minexcoinin ortalama fiyatını belirlemek olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bugün 14/6/2017 tarihinde Minexcoin ekibi, para yardımı kampanyası ve madeni paraların dağıtımı sonuçlarını saymaya başlayacak. Bounty kampanyasının ve yatırımcıların tüm üyeleri en kısa zamanda hisseleri dağıtılacaktır.

Bir kez daha projeyi desteklediğiniz için Minexcoin topluluğunun tüm üyeleri olarak teşekkür etmek istiyoruz.

Haberleri takip edin:
Facebook: https://www.facebook.com/minexcoin
Twitter: https://twitter.com/minexcoin
Telegram Kanalı: https://t.me/minexcoin
Slack Grubu: minexcoin.slack.com

Bağlantı için Tıklayınız.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Scamlık ne durumu var orasını anlamadım arkadaş. Bu scam olaylarını kim ayyuka çıkardıysa bence yanılıyor böyle bir projenin scam olma olasılığı neredeyse sıfır.
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
Panik yapmayın scam değildir, son zamanlarda adet oldu her coine scam diyorlar.
sr. member
Activity: 392
Bunun bounty sonuçlarını çok merak ediyorum ufak bi google hesaplamasına göre en az 3k minex almam lazım  Grin bakalım dedikleri fiyata satılabilecek mi  Roll Eyes
Hocam bunu neye gore hesapladiniz.Bir sitemi sharinge puanina gore hesaplama yapiyor.Siteyi payladirmisinoz bizde bakalim ama sosyal medyadan o kadar token gelmesi icin iyi paylasim yapmis olmaniz gerekir.

minexcoin'in scam ihtimali cok düşük arkadaşlar yani bu kadar şeffaf bir ico ya daha önce giren varmi bilmiyorum ben. proje yöneticisinden bounty managerlera kadar telegramdan bitcointalk'ina kadar herkes her sordugunuz soruya bir şekilde cevap verip ilgilendiler. scamden kasit parayi alip tüyme değildir diye düşünüyorum zaten öyle düşündüğünüzü zannetmiyorum da yine de yatirim yapan vs varsa içiniz rahat etsin yani projede 2-3 farkli escrow var.. ddos saldiri ile ilgili olay da yukarda arkadaş aciklamiş binlerce kayitli kullanici var ve bir şekilde bunlarin aynı anda login olmasi veya düzenli olarak gün içerisinde login olmak ddos saldirina benzer bir etki yaratir bence de. hesaplama işine gelince de bence arkadaş muhtemel bir ortalama cikardi. yapilan aciklama da sanirim 15binden fazla total de insanın bountylere girdiğini yazmişlardi. ona göre share vs paylaşimi şu bu derken öyle bir sonuc ortaya cikmiş olabilir. herkes için hayirlisi bekleyip göreceğiz.
scam olabilir diye düşünüyorum bende. ama bu kadar profesyonel bir proje ve ico yönetimi görmedim ben duymadım da. Cheesy

halen katılımcı sayısı ve btc miktarı artıyor. bu nasıl oluyor, ico devam mı ediyor yoksa?

yoksa ESCROW a aktarılan btcler mi siteye gönderiliyor. 300 BTC olur bu şekilde devam ederse.

coininiz bol olsun. Smiley
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
Bunun bounty sonuçlarını çok merak ediyorum ufak bi google hesaplamasına göre en az 3k minex almam lazım  Grin bakalım dedikleri fiyata satılabilecek mi  Roll Eyes
Hocam bunu neye gore hesapladiniz.Bir sitemi sharinge puanina gore hesaplama yapiyor.Siteyi payladirmisinoz bizde bakalim ama sosyal medyadan o kadar token gelmesi icin iyi paylasim yapmis olmaniz gerekir.

minexcoin'in scam ihtimali cok düşük arkadaşlar yani bu kadar şeffaf bir ico ya daha önce giren varmi bilmiyorum ben. proje yöneticisinden bounty managerlera kadar telegramdan bitcointalk'ina kadar herkes her sordugunuz soruya bir şekilde cevap verip ilgilendiler. scamden kasit parayi alip tüyme değildir diye düşünüyorum zaten öyle düşündüğünüzü zannetmiyorum da yine de yatirim yapan vs varsa içiniz rahat etsin yani projede 2-3 farkli escrow var.. ddos saldiri ile ilgili olay da yukarda arkadaş aciklamiş binlerce kayitli kullanici var ve bir şekilde bunlarin aynı anda login olmasi veya düzenli olarak gün içerisinde login olmak ddos saldirina benzer bir etki yaratir bence de. hesaplama işine gelince de bence arkadaş muhtemel bir ortalama cikardi. yapilan aciklama da sanirim 15binden fazla total de insanın bountylere girdiğini yazmişlardi. ona göre share vs paylaşimi şu bu derken öyle bir sonuc ortaya cikmiş olabilir. herkes için hayirlisi bekleyip göreceğiz.
sr. member
Activity: 322
Pages:
Jump to: