Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 40. (Read 44098 times)

sr. member
Activity: 532
Merit: 250
Valla iyi hoş ama exscudo gibi olacak diye korkuyorum umarım bizi şaşırtır. Bu arada hala stakeleri falan sayamadılar sanki merkez bankasını sayıyorlar.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
herkese hayırlı olsun. bir ico daha son bulmuş ama yine yatırım yapmadık. bakalım en dandik icoda yatırım yapasımız tutar belki Grin

edit: bu bountyleri nezaman dağıatacaklar bilgisi olan varmı?

22'sinde diyorlardi sanirim. bu arada proje cok para toplayamadi  bountysinden cok kazandirmaz gibi ama borsa da belki icocular için kazançli olabilir . bir icoya girmek gerçek anlamda iyi araştirma istiyor aslinda.  belki de hayirlisi oluyordur sizin için " yine yatırım yapamamanız" .

Bence sasirtici bir sekilde en iyi veren bountylerden biri olacak. Cunku;

ICO' satilan toplam coin 150 000.
Bountylere ayrilan (sondaki kiytirik seyleri saymazsak, imza blog sosyal medya video vs) 180 000 coin. Smiley

Mesela imzaya 36 000 coin ayrilmis, 83 btc degerinde coin yapiyor ICO fiyatiyla.

Yani sasirtici seyler olabilir. Smiley

yani  her kampanyanin katilani  stake sayisi farkli.ayri ayri hesaplamak için hangi kampanyada kim ne kadar var onu bilmek lazim. ama dediginiz mantikli hesaplayinca yani 200k usd nin üstünde bir miktari signature için ayirirsalar ve katilan sayisi 2oo kişi varmi bilmiyorum ama belki bişiler olabilir Smiley bazen aslinda aldıgı toplam yatırımdan ziyade bountye ne kadar ayirmiş oradan hesap edip kampanyalara katilmak daha karli cikarabilir bizi ico sonunda.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
herkese hayırlı olsun. bir ico daha son bulmuş ama yine yatırım yapmadık. bakalım en dandik icoda yatırım yapasımız tutar belki Grin

22'sinde diyorlardi sanirim. bu arada proje cok para toplayamadi  bountysinden cok kazandirmaz gibi ama borsa da belki icocular için kazançli olabilir . bir icoya girmek gerçek anlamda iyi araştirma istiyor aslinda.  belki de hayirlisi oluyordur sizin için " yine yatırım yapamamanız" .

Bence sasirtici bir sekilde en iyi veren bountylerden biri olacak. Cunku;

ICO' satilan toplam coin 150 000.
Bountylere ayrilan (sondaki kiytirik seyleri saymazsak, imza blog sosyal medya video vs) 180 000 coin. Smiley

Mesela imzaya 36 000 coin ayrilmis, 83 btc degerinde coin yapiyor ICO fiyatiyla.

Yani sasirtici seyler olabilir. Smiley
hero member

sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet

sr. member
Activity: 700
Merit: 270
ilk başlarda fb ve twitter campanyasına katılmıstım  9.360 shares varmış şimdi kontrol ettiğimde bi çay simit parası falan çıkar gibi herhalde Cheesy

Çay simit çok az kalır yine en azından bir 2 döner veya İskender parası yesek yine iyi olur. Belki bakalım spammerları hesaba katmadık onları temizledikten sonra daha iyi olur.
jr. member
Activity: 120
Merit: 1
5,970 share...  bekliyoruz..
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
arkadaşlar ekiple konuşmaya çalışınca hesaplamaları yaptıklarını söylüyorlar. daniel kampanyalara, irina danışman diğerleri pek uğramıyor. yapıyoruz, çalışıyoruz, yakında hazırlanacak diyorlar. bi de ayrıntılı sorunca cevaba "dont worry " olarak başlıyorlar. Cheesy

hayırlısı ufak bir yatırım yaptık ama ne olacak bakalım. facebook ve twitter sayımlarını yapıyorlar sanırım spamlar varmış onları temizliyorlarmış. onları temizledikten sonra ödül biraz daha artacakmış. çiğdem değilde karışık çerez yeriz artık. Wink
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Bu proje için çok az yatırım almış ve daha elle tutulur bir şey bile yok. Uzun vadede ayakta durabilirse iş yapabilir ancak son zamanlar da özellikle merkezsiz borsa bir hayli revaçta olması sebebiyle belki de biraz geç kalmış olabilir. Şu anda sadece takipteyim.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Hangi exchange sitelerinde olacak.bilginiz varmi arkadaslar.Insallah bittrexte falan baslar,yani cok dandik yerler var.Cogunun adini bilmiyorum bile.

Liqui falan kendileride Exchange açacakları için orasıda olabilir ama ilk önce başka borsalara girer. Bittrexde alabilir bence.
bittrex bu kadar az para toplamış coini almaz bence,en iyi ihtimalle liqui olabilir.Yada sizlerinde dedigi gibi kendi açacakları exchange de işlem görür ama o zaman çok süre geçmesi gerekir daha beta bile yayınlanmadı
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Escrow hesabına gönderdiğimiz btc ile alakalı ico bittikten sonra yapmamız gereken ekstra bir onay vs var mı acaba? Yoksa escrow gelenleri icodan sonra ekibe mi yönlendiriyor scam falan çıkmadıysa, bilgisi olan var mı?
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
ilk başlarda fb ve twitter campanyasına katılmıstım  9.360 shares varmış şimdi kontrol ettiğimde bi çay simit parası falan çıkar gibi herhalde Cheesy
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Hangi exchange sitelerinde olacak.bilginiz varmi arkadaslar.Insallah bittrexte falan baslar,yani cok dandik yerler var.Cogunun adini bilmiyorum bile.

Liqui falan kendileride Exchange açacakları için orasıda olabilir ama ilk önce başka borsalara girer. Bittrexde alabilir bence.
sr. member
Activity: 322
bittrexe kabul edilecegini sanmıyorum en iyi ihtimalle liqui de olur diye düşünüyorum
veya bunlar kendileride exchange açacaklar direk kendi kurdukları sistemde de başlayabılır.
full member
Activity: 266
Merit: 242
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
BTC olarak az bir şey toplanmış. Bountysinden pek umutlu olmayın derim. Yatırım yapan bin kişi varsa yatırım yapmayan 9 bin hesap vardı son baktığımda. Bunların da büyük çoğunluğu bounty için açılmış hesaplardır. Millet sahte Facebook ve Twitter hesaplarıyla, sahte maillerle saldırıyor. Neyse ki verilecek pay küçük bunların harcadıkları vakte değmez.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
biraaz önce daniel ile telegramdan konuştuk. imzaları düzene sokup saymaya başlamış. Smiley artık ne kadar doğru bilmyorum.

ama @exortis dediği gibi 10 günü bulacak gibi hesaplamalar ve MNC nin borsaya çıkışı. ve sonrasında bountylerin dağıtımı.

kolay gelsin. Wink
sr. member
Activity: 322
Henuz ico yatirimcilari bile tokenleri almadilarsa,bounty bekleyen arkadaslar cok acele etmesin.Asagi yukari bugunden itibaren en az 10 gun beklenecegini dusunuyorum.Oda hersey yolunda gider devler vakitlerini harcarlarsa.Sonucta 1000 den fazla katilimci var dumplanmasin diye peyder pey odemeleri yapabilirler
hero member
bu ara ico larda ve bountyler de bariz bir zaman sorunu var. hardcap yapapamayanlar 1 ay ve üzeri yatirim toplayanlar da genel de bir sıkıntı oluşuyor nedense. halbu ki dökmüşler herşeyi sistematiğe fakat iş hesaplamalara bounty dağitimlarina icocularin tokenlerini dağitmaya gelince bi afalliyorlar. minexcoin'in icosuna girerken herşey şeffaf ve sistem dahilinde oldugu için girmiştim ico bitiminden hemen sonra tokenlerin dağitimi yapilip güya markete girecekti ama hala bekliyoruz. bountyleri konusmuyorum bile.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
4500 share'da bende var. Beklemedeyiz merkez  Huh
Pages:
Jump to: