Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 2. (Read 13314 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Bu piyasada güncel değerlerine hiç bakmadım ama geri dönme zamanı geldi mi? Yoksa unutup gidelim mi elimizdekileri?

Hocam elinizde 1 USD bile etmeyen kaç moment var bilmiyorum ama ticket karşılığı satılan paketler oluyor ara ara. Birkaç ay önce elde kalan seri 1 momentleri ticket karşılığı dağıttılar, Çarşamba günü de en son satılan 9 USD lik paketten 500 tane sattılar 9 ticket karşılığında, rare denk gelirse en kotu 40 USD yapar, dapper bakiyenizde sonraki etkinlikler için birikim olur,karar sizin ama denenebilir.
sr. member
Bu piyasada güncel değerlerine hiç bakmadım ama geri dönme zamanı geldi mi? Yoksa unutup gidelim mi elimizdekileri?
Bu piyasa eski günlerine döner mi? derseniz hiç sanmıyorum şimdiki paketlere katılım azaldı paketlerden değerli moment düşürme şansı çok çok azaldı. En son satışta 1-2 tane çaylak değerli oldu onlarda zaten en iyileriydi bir çok çaylak rokie moment ise 20-30 dolar zarar yazdı ki bu ilk momentleri olmasına rağmen gerisini siz düşünün Smiley

Hocam tespit çok doğru çünkü sadece wenbanyama ve holmgren di sanırım bu ikisi para etti, diğerleri zarar, haftaya yeni bir satış var ama bu sefer 79usd değil de 69 USD ye satacaklar. Zaten rookie dışındakiler 1 USD ye bile satilmazken daha kapsamlı satışları beklemekte fayda var, eski günlere ise asla dönmez bence çünkü 2 sene önce olsa az önce saydığım isimler en az 1kusd olurdu.
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Bu piyasa eski günlerine döner mi? derseniz hiç sanmıyorum şimdiki paketlere katılım azaldı paketlerden değerli moment düşürme şansı çok çok azaldı. En son satışta 1-2 tane çaylak değerli oldu onlarda zaten en iyileriydi bir çok çaylak rokie moment ise 20-30 dolar zarar yazdı ki bu ilk momentleri olmasına rağmen gerisini siz düşünün Smiley
member
Activity: 447
Merit: 88
sr. member
Bu son 900 adetlik rare garantili paketler kar bırakmaya başladı. Paket sayısı az olduğu için bir çok kişi alamıyor alanlar ise en az 2x kazanç sağladı hatta bazı rare fiyatları 180-200 dolardan alıcı buldu. Bu dönemde böyle kazanç bırakması iyi böyle az paketle satıp içeriği kazançlı olursa ilgi giderek artabilir ufaktan takip kalmakta yarar var.

Hocam önümüzdeki hafta bu senenin rookie leri yani caylaklarinin olduğu paket satışta olacak sanırım, 79 USD, draftta 1 numara olan wenbanyama denk getirenler en az 100 USD kar eder, diğerleri de zarar ettirmez kuvvetle muhtemelen, son dönem paket satışlarında kilit nokta az paket satılması, bu şekilde piyasa az da olsa kipirdadi diyebiliriz.
Açıkçası baya bir ara verdim NFT tarafına sadece maillerde görüyorum sonra siliyorum nedir diye inceleme gereği bile duymadım o derece soğuttular yani. Ufaktan bir kıpırdanma olmaya başladı umarım devamıda bu şekilde gelirse yeniden kullanıcı sayısı artabilir diye düşünüyorum. Markette 1 dolara inanılmaz çöp anlar var en azından burayada bir el atsalar güzel olacak.

Aslında eldeki çöp nft leri temizlemek için ellerinde kalan seri 1 anları ticaret biletleri karşılığında sattılar, epey bir nft dolaşımdan kalktı ama yine de sıradan bir oyuncunun 60000 basımlı momentinin olduğu yerde yüzlerce oyuncu, her birinin en az üçer beşer nft sinin olduğu yerde inanılmaz bir hacim ortaya çıkıyor, maalesef ne yaparsalar yapsınlar bu çöplük kurumaz.

2023 yılının en büyük çaylağı Wenbamyama nın ilk 4000 lik nft si 360 usd üzerini gördü, şu an 320 lerde sanırım, yükseliş var gibi görüyoruz ama aynı nft 2 yıl önce en az 1500 usd ederdi, yani yaprak kımıldadı ama hala dalda, rüzgar yeterince hızlı değil yani.
hero member
Bu son 900 adetlik rare garantili paketler kar bırakmaya başladı. Paket sayısı az olduğu için bir çok kişi alamıyor alanlar ise en az 2x kazanç sağladı hatta bazı rare fiyatları 180-200 dolardan alıcı buldu. Bu dönemde böyle kazanç bırakması iyi böyle az paketle satıp içeriği kazançlı olursa ilgi giderek artabilir ufaktan takip kalmakta yarar var.

Hocam önümüzdeki hafta bu senenin rookie leri yani caylaklarinin olduğu paket satışta olacak sanırım, 79 USD, draftta 1 numara olan wenbanyama denk getirenler en az 100 USD kar eder, diğerleri de zarar ettirmez kuvvetle muhtemelen, son dönem paket satışlarında kilit nokta az paket satılması, bu şekilde piyasa az da olsa kipirdadi diyebiliriz.
Açıkçası baya bir ara verdim NFT tarafına sadece maillerde görüyorum sonra siliyorum nedir diye inceleme gereği bile duymadım o derece soğuttular yani. Ufaktan bir kıpırdanma olmaya başladı umarım devamıda bu şekilde gelirse yeniden kullanıcı sayısı artabilir diye düşünüyorum. Markette 1 dolara inanılmaz çöp anlar var en azından burayada bir el atsalar güzel olacak.
sr. member

hero member
sr. member
Son origins paket satışlarında mevcut starların rookie sezonu rare momentleri gerçekten iyi sayılabilecek paralara satıldı, tabi yaklaşık bir yıldan uzun süredir devam eden geberik durumla kıyaslarsak çünkü öncesindeki dönemde süper kazançlar vardı. 200 USD yi bulan momentler satıldı son birkaç paketten çıkanlardan,  ilerisi için düzelme olur mu emin değilim çünkü epeydir UFC ve NFL de paket satışı yok, düzelmenin kokusunu alsalar onlar da paket satardı.
sr. member
Hala benim gibi NBA piyasasında paket almaya devam edenler için, bir süredir devam eden origins paketlerinin sonuncusu bu akşam saat 22.00 de arkadaşlar. Bir origins moment artı 9 tane de common moment var pakette, 49 dolarlık paketler bugüne dek zarar ettirmedi, ayrıca 10 dolarlık paket satışı da var, çok çok düşük ihtimaller ile leg ve rare moment şansı var

https://nbatopshot.com/listings/pack/49d9ce3c-5fac-4b0e-9cc0-3e9b5652af78
sr. member
uzun zaman sonra WNBA rare paketi alayım dedim 39 dolardı rare serileride 199 luk olunca zarar etmeyiz diye düşündüm, market açılında bana çıkan 65 numarayı 60-65 aralığından satmayı denedim satışta 4-5 moment ancak vardı gelen düşük fiyattan koyunca onlar öncelikli satılıyordu sonra 57 dolara düştüm yine satılmadı 51 dolar teklif gelmişti satış hareketli ve satışta az moment olması sebebiyle kabul etmemiştim o tekliflerde kaçtı satışta iyice yavaşlayınca 44 dolarlık teklifi kabul etmek zorunda kaldım yani dönem eldekini bir an önce sat bekletme dönemi olmuş. Sonuç olarak zarar etmedim 2-3 dolarlık kar ile paket açma keyfi yaşadım ve anılarım tazelendi Smiley

Hocam sevdiğim bir abimle baliktayken satış denk geldi, çok kararsız kaldım, zaten satılmaz deyip ağırdan aldım hatta nasıl olsa bir saat sonra da kalır diyerek, ama tahminimden çabuk bitti paketler, belirli isimler epey kar bırakmış, en kötüsü de paket parasına denk gelmiş gördüğüm kadarıyla, iki üç sene önce olsa binlerce USD Ler havada ucardi şimdi 39 USD lik paketten 70 kazaninca kâr elde etmiş sayıyoruz ya kendimizi, nft piyasasının geldiği yeri görmemiz için önemli bir gösterge bence.
sr. member
NBA top shot un 3 yılıyla alakalı kutlamalar çerçevesinde bir dizi etkinlik yapılıyor. 2-6 Ekim tarihleri arasında marketten herhangi bir an alanlara bir moment içeren paketler hediye edilecek, ayrıca 3 Ekim de 49 dolarlık bir palet satışı da var. Detayların linkini aşağı bırakıyorum, ara sıra da olsa nostalji yaşamak isteyen benim gibiler için küçük de olsa bir eğlence olabilir.

https://blog.nbatopshot.com/posts/celebrating-nba-top-shots-third-birthday

Peki her satışta mı bir paket hediye edecekler? Örneğin 10 tane moment aldım 10 ayrı paket mi yoksa sadece 1 adet paket mi? Eğer her momente bir paketse saçma olur etraf moment çiftliğine döner. Bir sefere mahsussa güzel olur. 2-6 Ekim arasındaymış bugün 5 Ekim. Yani bugün ve yarın sadece şanslar devam ediyor o yüzden arkadaşlar eğer takip eden varsa bende bir kere daha hort etmiş olayım konuyu.
Hocam tek moment tek hediye, blogda zaten bahsediyordu sonlara doğru gözden kaçırmış olabilirsiniz, valla sizi bilmem ama ben NBA top shot tan totalde 1500 USD civarı para kazandım, nankörlük edemem kesinlikle, ve buradan gelen paralar enteresan şekilde hep sıkışık olduğum dönemlere denk geldi, o yüzden özellikle son bir yıldır nft piyasası geberik olsa da ve ben her seferinde taşı tarağı toplayıp gidiyorum desem de paket satışlarına mümkün mertebe katılmaya çalışıyorum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
NBA top shot un 3 yılıyla alakalı kutlamalar çerçevesinde bir dizi etkinlik yapılıyor. 2-6 Ekim tarihleri arasında marketten herhangi bir an alanlara bir moment içeren paketler hediye edilecek, ayrıca 3 Ekim de 49 dolarlık bir palet satışı da var. Detayların linkini aşağı bırakıyorum, ara sıra da olsa nostalji yaşamak isteyen benim gibiler için küçük de olsa bir eğlence olabilir.

Peki her satışta mı bir paket hediye edecekler? Örneğin 10 tane moment aldım 10 ayrı paket mi yoksa sadece 1 adet paket mi? Eğer her momente bir paketse saçma olur etraf moment çiftliğine döner. Bir sefere mahsussa güzel olur. 2-6 Ekim arasındaymış bugün 5 Ekim. Yani bugün ve yarın sadece şanslar devam ediyor o yüzden arkadaşlar eğer takip eden varsa bende bir kere daha hort etmiş olayım konuyu.
hero member
uzun zaman sonra WNBA rare paketi alayım dedim 39 dolardı rare serileride 199 luk olunca zarar etmeyiz diye düşündüm, market açılında bana çıkan 65 numarayı 60-65 aralığından satmayı denedim satışta 4-5 moment ancak vardı gelen düşük fiyattan koyunca onlar öncelikli satılıyordu sonra 57 dolara düştüm yine satılmadı 51 dolar teklif gelmişti satış hareketli ve satışta az moment olması sebebiyle kabul etmemiştim o tekliflerde kaçtı satışta iyice yavaşlayınca 44 dolarlık teklifi kabul etmek zorunda kaldım yani dönem eldekini bir an önce sat bekletme dönemi olmuş. Sonuç olarak zarar etmedim 2-3 dolarlık kar ile paket açma keyfi yaşadım ve anılarım tazelendi Smiley
sr. member

sr. member
https://nbatopshot.com/listings/pack/97048083-c74f-4010-86e7-20d3033360f9

NBA top shot yine tirtiklamak için bilindik yöntemlerden birine başvuruyor, yaklaşık bir saat sonra uygulama üzerinden 489.99 liralık içinde 10 moment ve neredeyse yok denecek kadar rare, daha da az ihtimalle legend içeren paket satilacakmis.  Toplam 10000 paket var, kime satacaklar, alan neden alsın bilmiyorum ama belki uzun süredir bir paket açmamış düşkün arkadaşlar varsa faydalansın istedim😂
sr. member
NBA efsanelerinden Larry bird de sonunda organizasyona dahil edilmiş, yaklaşık 5 gün sonra yapılacak paket satışlarında 999 USD lik iki legend an içeren paketler için normal koleksiyonerler parası olsa dahi satışa katılmıyor, minimum 500k puan şartı var, 99usd lik rare paketleri ise 399, 499 ve 599 Luk rare moment içeriyor, Larry bird çok büyük bir efsaneydi, bakiyenizde para varsa şimdiden rezervasyon yaptırın derim.

https://blog.nbatopshot.com/posts/larry-birds-greatest-hits-are-exclusively-available-on-nba-top-shot
sr. member
Halen insanların buralarda umudu var ama benim pek umudum kalmadı boğa sezonu gelse bile Nft piyasası (Dapper) eski günlerine geri dönüş yapacağı hiç sanmıyorum. Seri 1 ticket paketine katılanlarda bir umut seri 1 den belki bir şey buluruz umuduyla girmiştir zaten çoğu kişiye bu paketleri bedava verdiler.

Sevdiğim, bilgisine ve öngörüsüne güvendiğim bir arkadaşım yaklaşık iki yıldır nft piyasasındaki düşüş nedeniyle UFC, NFL ve NBA paket satışlarına çok çok az katıldı, ayrıca organizasyonlara da hep aynı kişilere değerli nft Ler dağıtıldığı fikri yüzünden güvenmediğini de söylüyordu, ki bu arkadaş hepimizi bu alana yönelten adamdı. Gelinen noktada yine haklı çıktı adam,  özellikle NBA de nft çöplüğü öyle bir hal aldı ki, neredeyse 5 milyon nft yakıldı piyasa hala yerlerde.
hero member
Halen insanların buralarda umudu var ama benim pek umudum kalmadı boğa sezonu gelse bile Nft piyasası (Dapper) eski günlerine geri dönüş yapacağı hiç sanmıyorum. Seri 1 ticket paketine katılanlarda bir umut seri 1 den belki bir şey buluruz umuduyla girmiştir zaten çoğu kişiye bu paketleri bedava verdiler.
sr. member
Beklediğimiz gibi oldu ve sağlam bir dump yedi. 40 momenti 40 dolar gibi hesaplayınca bile dünkü paket yarı parasını bile kurtarmadı. Değişiklik olsun denemiş olayım diye girdim ama 40 moment yakmak için harcadığım vakte ve gecenin bir yarısında paket almak için girdiğim sıraya üzüldüm.
İlk halindeki gibi satılabilse hemen hemen 40 dolar getirisi olacaktı ama moment fiyatları yarı yarıya düştü ve satılamadı. Neyse denemiş olduk Smiley

Hocam ben haftalardır bekliyordum, gece uyandim saatini kaçırmış olarak, neyse sıraya girdim 2700 lerde bır sıra verdi, o ara çok az dalmışım uyandım 1500 kişi var, sonrası bir daha uyuyakaldim, neyse sabah kalktım nasıl olsa bitmez paketler dedim ama inanılmaz birşey 21k paket bitmiş, bir yandan 40 ticket kaldı elimizde ona mı üzüleyim, diğer yandan 5 dolara seri 1 Ler satilamiyor ona mı üzüleyim şaştım kaldım, bir arkadaşım yine ticket yaparlar mutlaka dedi, ulan ticket ile alınabilecek değerli moment mi kaldı ki yapsınlar dedim. Valla uzun bir süre daha ugramam nft piyasasına sanırım
Pages:
Jump to: