Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 5. (Read 13314 times)

hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Bende bu kadar çabuk biteceğini sanmıyordum ama 1dolara paketten iyi bir şey çıkarmak adına güzel bir fırsattı aslında, hem market hareketlenmiş oldu hemde 100k moment locker room'a gitmiş oldu yani şimdilik dolaşımdan eksilmiş oldu. Locker paketin devamı gelecektir ama ne kadar sürede tekrar satışa sunarlar bilemiyorum. Piyasayı toparlamak adına daha çok şeyler yapılmalı güzel bir ivme lazım Smiley Eskiden para kazanıyorduk onu geçtim heyecanlı oluyordu sırada beklemek paket açmak Smiley
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Paketin bu kadar hızlı biteceğini düşünmemiştim. Katılmayı düşünüyordum ama bu seferlik yalan oldu. Artık bir daha ne zaman yaparlar bilmiyorum ama ilk fırsatta bu paketlere katılacağım.
Sirkülasyon sayısını azaltmaları çok iyi, yavaş yavaş sayı düşerse uzun vadede moment fiyatlarına ufak ufak etkileri olabilir. 1 dolar yerine 3 dolara satmak arasında ciddi bir fark var, özellikle elinizde 100'ün üzerinde moment tutuyorsanız taban fiyat çok değerli bir hale geliyor Cheesy
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
14 saatte falan bıttı 100bın paket. sahsen bu lockerlardan 1m tane basıp emısyon dusurmelerı lazım.hem eldekı kalmıs 3 momentı verıyorlar hemde 4 moment tedavulden kalkıyor hemde hareket oluyor.1m paket bassalar max 3gunde bıter. 4mılyon moment azalmıs olur
hero member
Nbatopshot uzun zamandır yapmadığı Locker paketini getirmiş 4 momenti ticket yaparak paketi alabilirsiniz paket içeriğinde rare çaylak ve seri 1 momentleri çıkma şansı var paket sayısı 100.000 olarak açıklanmış paket içeri kötü gelirse tekrar 1 moment alıp tekrar paket alabilirsiniz. Marketten 1 dolara moment alınabiliyor kısaca 1 dolara paket açma ve değerli moment bulma heyecanı veriyor. Ben 3 paket açtım ama değerli bir şey gelmedi arkadaşım ise 2 pakette çaylak momenti gelmiş 20-25 arası fiyatı var dedi. 1 dolardan moment alabilirseniz denemeye değer bol şans.  
https://nbatopshot.com/listings/pack/locker-pack-release-14

Edit: 100.000 paket bitmiş
hero member
Geçen yıl nasılsa satılıyor diyerekten seri 3 momentleri 60k mintleyip ısıtıp ısıtıp sattılar ve böylece koca bir NFT çöplüğüne dönüştürdüler bu yıl ise 5-8k mintleyerek satılsada kullacıların çoğu burayı terk etti daha sonra puan sisteminde yapılan değişiklikten ötürü puan için moment tutanlar bu kötü planlama neticesinde moment tutmanın gereksiz olduğunu gördüler. Önceden 1 dolara moment alamazdık hatta bir ara floor 4 dolardı kaç seri no olursa olsun 3 dolara listelediğimiz zaman anında satılırdı. Geçen yıl Kevin Duran ve Stephen Curry’den iyi satış yapmıştık.

Piyasa kötü olabilir ama toparlamak adına uzun zamandır hiç bir şey yapılmıyor sürekli paket satma derdine düşmüşler. Uzun süredir hiç paket almıyorum bir sonraki boğaya kadar dapper projelerinden uzakta kalacağım. Sadece DimensionX ile uğraşıyorum ücretsiz kahramanlarla NFT kazanmak için takılıyorum 🙂
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Bayadır siteyi açıp bakmıyordum, All Star yaklaşıyor diye göz atayım dedim ve bir paket satışı gördüm. Eskiden olsa binlerce kişi sıra beklerdi ama sanırım günlerdir süren ve kimsenin talep göstermediği bir paket satışı varmış.
Nasıl olsa moment fiyatları 1 dolara düştü, 10 dolara satılan paketten 10 dolarlık piyango bileti alır gibi paket aldım ve Kevin Durant çıktı. Son 3-4 pakette ettiğim zararı çıkartmış oldum, tabi moment fiyatları 1 dolara düştüğü için hiçbir işe yaramayan binlerce moment olan bir piyasada siteden pek bir beklentimiz yok artık Smiley

Çok güzel bir fomo yakalamışlardı ama öyle kötü yönetildi ki bu süreç, kendisini ve kendisinden sonra gelen tüm dapper projelerini batırdı.10 dolarlık paketler ancak sizin dediğiniz gibi piyango bileti gibi kullanılmalı.Eğer kaybedeceğiniz ve üzüleceğiniz çok paranız varsa burada kaybetmeyin.Farklı şekilde kaybetseniz kazanma ihtimaliniz buradan daha yüksek.
legendary
Bayadır siteyi açıp bakmıyordum, All Star yaklaşıyor diye göz atayım dedim ve bir paket satışı gördüm. Eskiden olsa binlerce kişi sıra beklerdi ama sanırım günlerdir süren ve kimsenin talep göstermediği bir paket satışı varmış.
Nasıl olsa moment fiyatları 1 dolara düştü, 10 dolara satılan paketten 10 dolarlık piyango bileti alır gibi paket aldım ve Kevin Durant çıktı. Son 3-4 pakette ettiğim zararı çıkartmış oldum, tabi moment fiyatları 1 dolara düştüğü için hiçbir işe yaramayan binlerce moment olan bir piyasada siteden pek bir beklentimiz yok artık Smiley
hero member
28500 pakette sadece 2 adet 32 mintli Magic Johnson momenti verilecekti belliki verilecek kişilerde önceden belirlenmişti çünkü bu konuda bir sürü şaibeli konuşmalar discort sayfalarında konuşuluyor bu konuda inkar bile etmiyorlar sessiz kalıyorlar. 19 dolarlık paketin tamamı satıldı 26 seri numaralı Johnson momenti Chalok isimli bir kullanıcıya çıkmış ve bu kişi nasıl olduysa sadece Archive 2021 seti ile DALLAS MAVERICKS takımının S2 moment setini tamamlamış, büyük ihtimalle archive set tamamlayanlara airdrop verileceği bilgisi verilmiştir dolayısıyla öncelikli alım hakkı sırasında Magic momentinin olduğu paket kendisine verilmiştir. Şimdi gelelim diğer verilecek 1 seri numaralı momente, tüm paketler satıldığı halde paket açılmamış durumda yani momentin hangi hesaba çıktığını şuan göremiyorsunuz Smiley

NbaTopShot bana güven vermiyor zaten çoğu kullanıcınında güvendiğini düşünmüyorum şimdilerde satılan paketlerin %90 nı zarar yazıyor sadece seri numarası iyi olanlar zararsız satabiliyor. 3 paket bende aldım hatta zarar edeceğimi bilerek aldım o yüzden sıkıntı değil benim için ekim ayında challenge yapılacağı için zararsız satarım diye düşünerek aldım daha doğrusu Smiley
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
common archieveden toplam 3 paket aldım. allowlist hakkım vardı 1 tane oradan aldım. zaten magic johnson cıkma ıhtımalı tam lotoydu. ben momentların 8-9 dolardan asagı gıtmeyecegını dusunuyordum. aksam markete baktım 4-5 dolardan satılıyor. saka gibi direk zararına satmıs mıllet ha bu arada en pahalısıda 9-10 dolardı. ole 2-3 tane 50-100 dolar eden momentta yok.
hero member
NbaTopShot halen paket satmak derdinde hatta eski efsanevi oyuncularıda pakete dahil ederek nasılsa satarım diyorum öyle yada böyle paket sayısı az olduğu için satılıyor fakat paketlerin %80'i zarar ettiriyor. Yanlış yolda yanlış adımlarla ilerlemeye devam ediyorlar bu şekilde toparlanması çok zor görünüyor.

Israrla bu tutumlarından vazgeçmiyorlar, geçmesinler de kendi kendilerini bitiriyorlar böyle.
Anlamadığı nokta hala talep olması, ne bekliyor bu millet acaba bunları toplamaktan, iyiki bırakmışım bu NBATOPSHOT'u diyorum her yazınızı okuduğumda Smiley

Paket almak isteyen varsa satış günü sıralar açıklanınca başka bir hesaptan giriş yaparak en son sıra yani talebi görerek alabilirler. Genel olarak paket sayısı kadar talep olduğu zaman paket parası ancak çıkıyor çıkmıyor. 19 dolarlık paketten duruma göre alabilirim risk almadan kazanç olmuyor. Magic Johnson 32 mintli legendary çıkar belki 10k ederi var en kötü tabi çıkma ihtimali çok çok yüksek Smiley % 0062 bu nasıl bonkörlüktür anlamadım Smiley imkansızı denemek istiyorum Smiley
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
NbaTopShot halen paket satmak derdinde hatta eski efsanevi oyuncularıda pakete dahil ederek nasılsa satarım diyorum öyle yada böyle paket sayısı az olduğu için satılıyor fakat paketlerin %80'i zarar ettiriyor. Yanlış yolda yanlış adımlarla ilerlemeye devam ediyorlar bu şekilde toparlanması çok zor görünüyor.

Israrla bu tutumlarından vazgeçmiyorlar, geçmesinler de kendi kendilerini bitiriyorlar böyle.
Anlamadığı nokta hala talep olması, ne bekliyor bu millet acaba bunları toplamaktan, iyiki bırakmışım bu NBATOPSHOT'u diyorum her yazınızı okuduğumda Smiley
hero member

21 Eylül 2022
ARCHIVE SET 1986 - 87 Paketi Fiyatı: 19 Dolar.
https://nbatopshot.com/listings/pack/archive-set-1986-87

22 Eylül 2022
RUN IT BACK 1986 - 87 Paketi Fiyatı 119 dolar detayını yukarıda @xzone paylaşmış bakabilirsiniz.
https://nbatopshot.com/listings/pack/run-it-back-1986-87

23 Eylül 2022
RUN IT BACK LEGACIES 1986 - 87 Paket Fiyatı 999 Dolar
https://nbatopshot.com/listings/pack/run-it-back-legacies-1986-87

Paket satışları bir gün öncesinde ise air drop gereksinimlerini karşılayanlara air drop olarak verilecek.

Bu paketi istesek bile alamayız gibi duruyor genel satış için en az 5k puan istiyor sadece 25 paket bulunuyor.

Paketlerden Magic Johnson moment çıkartanlar zarar etmez diye düşünüyorum. Genel olarak kar zarar hesabınızı yapın burada yapılan paylaşımım bilgi amaçlıdır yatırım tavsiyesi değildir Smiley
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
Ciddi olarak hype kalmadı son iki WNBA Rare paket satışı ortada 89 dolara satılan 499 mintli rare momentlerin bazıları 35-40 dolara kadar inmiş durumda, sonraki 74 dolarlık 399 mintli wnba reconize paketi ücretini ucu ucuna çıkartıyor hatta bazı paketler zarar bile yazmıştır. Son yapılan puan sistemi değişikliği bence olumsuz yönde bir güncelleme olmuş oldu bu sebeple bir çok momentin markette değeri ciddi anlamda düştü.

Satışı yapılacak olan bu paketlerde çoğunluk yine zarar edecektir. Bu sebeple paket satışları artık beni heyecanlandırmıyor uzun zamandırda almıyorum.
NFL yards etkinliği ile hem challenge hemde yakım getirdiği için moment fiyatlarına olumlu yansıdı önceden 3-4 dolar olan flor bu günlerde 8-10 dolarları bulabiliyor. Bu sebeple Nba müşterisi NFL ve UFC tarafına kaydığını düşünüyorum.

Bir de şey var. Bitcoin ve diğer önemli coinlerin fiyatları bugünlerde düşük sayılır. İnsanlar macera aramak yerine böyle yatırımlara yöneldiler ve nft olarak nba geride kaldı artık. Müşteri portföyü değişti veya müşterileri kaçırdılar. İyi bir hype yakalamışlardı. Market satışından bile dünya kadar para kazanabilirlerdi ama buna yönelmediler uzun vadede bir çöplüğe dönüşecek herhalde.
member
Activity: 447
Merit: 88
Adamlar bağırta bağırta güzelim projenin canını okudular. Çok büyük bir hype gelmezse belki yıllar sonra elimizdeki kartlar değerlenir.  Grin
hero member
Ciddi olarak hype kalmadı son iki WNBA Rare paket satışı ortada 89 dolara satılan 499 mintli rare momentlerin bazıları 35-40 dolara kadar inmiş durumda, sonraki 74 dolarlık 399 mintli wnba reconize paketi ücretini ucu ucuna çıkartıyor hatta bazı paketler zarar bile yazmıştır. Son yapılan puan sistemi değişikliği bence olumsuz yönde bir güncelleme olmuş oldu bu sebeple bir çok momentin markette değeri ciddi anlamda düştü.

Satışı yapılacak olan bu paketlerde çoğunluk yine zarar edecektir. Bu sebeple paket satışları artık beni heyecanlandırmıyor uzun zamandırda almıyorum.
NFL yards etkinliği ile hem challenge hemde yakım getirdiği için moment fiyatlarına olumlu yansıdı önceden 3-4 dolar olan flor bu günlerde 8-10 dolarları bulabiliyor. Bu sebeple Nba müşterisi NFL ve UFC tarafına kaydığını düşünüyorum.
legendary
RUN IT BACK 1986 - 87

Ağır toplar oyuna giriyor. Haftaya Perşembe günü satışı yapılacak olan paketten Larry Bird, Patrick Ewing, Dennis Rodman, Clyde Drexler, Byron Scott, Alex English, Robert Parish ve Karl Malone gibi isimlerin Rare momentleri çıkacak. Bu momentlerden 499 adet bulunacak.
4 Archive ve 1 Rare moment bulunacak paketten %0.11 olasılıkla Magic Johnson Legendary momenti de çıkabilir.
Toplam 8500 paket var, kişi başı 1 paketle sınırlı. Satış 4 farklı sıralama ile gerçekleştirilecek. Allowlist, Drop Score +250.000 olanlar, Drop Score +100.000 olanlar ve +500 olanlar diye sıralanacak.

Paket satış fiyatı 119 dolar, girip girmemek size kalmış. Hype bu kadar azalmışken bu kadar parayı bu platforma ayırmak kar getirir mi göreceğiz Smiley
hero member
Dün akşam başlayan Locker Pack 11 satışı başladı bu paket 4 ticket ile alınabiliyor paket içeriğinde seri1, seri2 ve seri3 momentler çıkma ihtimalleri bulunuyor.

3 adet Serisi 3 Temel Set Momentleri çıkma ihtimali: %60

2 adet Seri 3 Temel Set Momenti, 1 Seri 2 Temel Set Momenti çıkma ihtimali %30

2 adet  Seri 3 Temel Set Momenti, 1 Temel Set harici Ortak Moment çıkma ihtimali: %9

2 adet Seri 3 Temel Ayar Momenti, 1 Seri 1 Temel Set Momenti çıkma ihtimali: %1

Bu arada Locker Pack 11 paketi 200.000 adet bitene kadar açılmaya devam edilecek ihtimallere bakıldığında iyi bir şey çıkma ihtimali oldukça düşük 2 paket açtım 2 seri 3 ve 1 seri 2 moment geldi iki pakettede dedim daha fozla yolunmaya gerek yok 2 dolardan sattım devam etmedim. Bu paket dolayısıyla flor 3 dolar yani 2 dolara koyduğunuz zaman kapışılıyor tek faydası bu olmuş.

%1 ihtimal çok düşük olsada gelebilecek momentler içerisinde 1k üstü momentler bulunuyor. Genel olarak baktığımda Dapper NFT konularına pek yazan olmuyor sanırım kimse katılmıyor artık diye düşünüyorum. Nbatopshot kullanıcısı iyice azalmış diyebilirim artık neredeyse paketler hiç kazandırmıyor. Benim sizlere tavsiyem NbaTopShot'tan bir süre daha uzak durmanız olacaktır, eğer yeni sezonla birlikte kazançlı paketler olmazsa çok fazla değişen bir şey olmayacaktır.

Gelelim asıl tavsiyeme bence Dapper içerisinde şuan an iyi kazandıran UFC olarak görünüyor geçtiğimiz hafta satılan 3 ayrı satışta paket sayıları az olmasının yanında paket alabilenlerden zarar eden olduğunu sanmıyorum 2. ve 3. satışta ise rare garantili olması sebebiyle 2. paketten çıkanları erken satanlar 10 dolar 2-3 gün sonra satanlar ise 20-30 dolara arası kazanç sağladı. 3. satış ise 200 dolar ve 450 paketti yine burada rare garantiliydi toplam 8 moment bulunuyordu. Market açıldığında hemen satmak isteyenler bu rare momenti 180-250 arasında sattılar 20 dakika geçtiğinde ise fiyat 400-480 aralığına çıkmış oldu sadece rare momenti satarak dahi zarar etmemiş oldular diğer 7 common moment ise en kötü 6-10 arasına satılmıştı bazıları 15 doları dahi görmüştü. Üstelik 200 dolarlık pakette Legendar momnet gelme ihtimali %10 du yani genel olarak baktığımız Legendary moment için iyi bir oran şansım bu sefer yaver gitti banada Legendary moment geldi hatta 2 arkadaşıma daha Legendary çıkmıştı. Birde NFL de güzel momentler çıkabiliyor ama paketleri iyi incelemek gerekiyor.

NbaTopShot'ta 1 yıldan fazladır Legendary moment paket satışlarına katılsam bile bir kere bile alım hakkı verilmedi diğer paketlerde ise ihtimal hep %1 in altında oluyordu.
hero member
Popülerliği baya düştü sanırsam ondan dolayı artık bir hareket olmuyor, piyasada kötü zaten bununda etkisi vardır  ama bu paketler nereye kadar sürecek ben onu düşünüyorum hala, bir yerde bitmeli sanki çünkü sınırsız biçimde bir paket satışı var.

Tamamen bitmesi baya bir zaman alır, hala canlanma şansı var. Ekip sınırsız para basar gibi moment basmış olmasa hala popülerliğini korurdu. Basketbol koleksiyon kartının yeni nesil hali bu, gerçek koleksiyonerler tarafından toplanmaya devam edilecektir. Elbette ekibin hataları, piyasanın durumu vb. şeyler etkiliyor ama bitme noktasından önce yeniden canlanma potansiyeli olduğunu düşünüyorum Smiley

Devamlı piyasaya moment salımı devam ederse bu olay nasıl devam edecek diye düşünüyorum ben, çok takip etmediğimden kaç günde bir piyasaya moment salınıyor bilmiyorum ama devamlı bir moment salımı var, bu sebeplede insanlarda artık bir ilgi uyandırmayacağını düşünüyorum.

4-5 aydır paket satışını ve moment sayısını azalttılar zaten çok fazla talep yok birazda bunun etkisi var diye düşünüyorum. Bir yandan moment yakma etkinliği getiriliyor bir yandan ticket ile paket satma getiriliyor ama yinede eski cazibe kazanma noktasına uzunca bir süre geleceğini sanmıyorum. Kripto piyasalarında gerilemenin de etki var elbette.

Perşembe günü 60 ticket karşılığı bir paket var büyük ihtimal zarar yazacak bir paket. En düşük 2 dolardan moment almış olsanız 60 moment için 120 dolar vermek gerekir bu paketteki rare momentlerin çoğu 40-100 doları geçmez holo legendery  moment çıkma olasılığı zaten %4,5 yani çok az bu nedenle bunun riskine girilmez. Bir çok kullanıcı bot yazılımlar ile 1 dolara koyulan momentleri topladığı için onlar için almak mantıklı 1 dolardan moment alabilseydim paket alırdım tabi ben yine zarar ederdim orası ayrı Smiley

https://nbatopshot.com/listings/pack/elite-pack-holo-icon-mgle
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Popülerliği baya düştü sanırsam ondan dolayı artık bir hareket olmuyor, piyasada kötü zaten bununda etkisi vardır  ama bu paketler nereye kadar sürecek ben onu düşünüyorum hala, bir yerde bitmeli sanki çünkü sınırsız biçimde bir paket satışı var.

Tamamen bitmesi baya bir zaman alır, hala canlanma şansı var. Ekip sınırsız para basar gibi moment basmış olmasa hala popülerliğini korurdu. Basketbol koleksiyon kartının yeni nesil hali bu, gerçek koleksiyonerler tarafından toplanmaya devam edilecektir. Elbette ekibin hataları, piyasanın durumu vb. şeyler etkiliyor ama bitme noktasından önce yeniden canlanma potansiyeli olduğunu düşünüyorum Smiley

Devamlı piyasaya moment salımı devam ederse bu olay nasıl devam edecek diye düşünüyorum ben, çok takip etmediğimden kaç günde bir piyasaya moment salınıyor bilmiyorum ama devamlı bir moment salımı var, bu sebeplede insanlarda artık bir ilgi uyandırmayacağını düşünüyorum.
hero member
alıp da kâr edenler var mı acaba?
Genelde paketten çaylak moment çıkarabilenler azda olsa kâr yaptılar. Bana hep 8k moment çıktığı için tanesi 6 dolar ediyor ben anladım ki benim hesaba iyi moment çıkmıyor bu sebeple ben artık burada paket almayı düşünmüyorum yalnız hesabımda 10 ticket var ve 3 gün sonraki elit paket satışınada katılabilirim ve bu son olabilir. Geçen sene bir sürü güzel etkinlikler yapılırdı bir hareket vardı şimdilerde yaprak kımıldamıyor.

Popülerliği baya düştü sanırsam ondan dolayı artık bir hareket olmuyor, piyasada kötü zaten bununda etkisi vardır  ama bu paketler nereye kadar sürecek ben onu düşünüyorum hala, bir yerde bitmeli sanki çünkü sınırsız biçimde bir paket satışı var.

Büyük bir genel güncelleme gelmezse NBA için bu şekilde devam edecek sanki. Zaten güncelleme gelirse sağolsun @Zekibeyy burada bize bilgilendirmesini yapar. Bende başlayacaktım ancak bakıyorum görüyorum genellikle zarar edildiği için hiç başlamadım bile tekrar. Paket satışlarında geçen sene çok kötü bir strateji güttüler hep 60k mint momentler saldılar piyasa şişti ve 1 dolara düştü momentler.

Mantıklı paket olursa alınabilir paketler incelenmeli genelde ben inceliyorum birde şöyle bir durum fark ettim bazı hesaplar şanslı oluyor iyi moment çıkıyorsa o hesaba genelde iyi şeyler geliyor ama değersiz moment çıkan hesaplarada genelde değersiz momentler geliyor sürekli, mesela benim hesabım şansız bir hesap sürekli değersiz moment geliyor paket geçmişinden de incelenebilir. Mail ile kendilerine durumu anlattım ama tamamen şans olduğunu söylediler kendi müdahaleleri yokmuş tabi ben buna inanmıyorum. Sadace NBA ile sınırlı kalmayın NFL ve UFC bazen alınabilir paketler oluyor daha az zarar ile daha çok kazanma olanağı olan paketler satılıyor. UFC den 2. önceki satıştan iki tanıdığım Legendary moment çıkarttılar biri 1k diğeri ise 1,7k dolara sattı ve bu pakette 1400 serili rare garantiliydi paket fiyatı 40 dolardı satış sonrası rare moment en kötü 43 dolardan satılıyordu neredeyse sıfır riskle legendary kazanmış oldular. Ben mi ben bu paketi maalesef almadım arkadaşım oysa bu paket alınır demişti sürekli zarar etme önyargısı olunca paket içeriğini bile incelememiştim eğer ki incelemiş olsaydım mutlaka alırdım, önyargılı olmamak gerekiyor.
Pages:
Jump to: