Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 4. (Read 13314 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!

Arkadaşlar bugün, 2022-2023 sezonunun sona ermesiyle birlikte beklenen paket satışları var. 499 USD' lik 9 moment içeren paket için bence en dikkat çekici nokta, paket içerisindeki 6 efsanevi anı da alanlara finaller mvp si Jokic in efsanevi momenti verilecek ki bu bence geberik olan piyasayı biraz da olsun canlandırır, onun dışında 15 momentlik Hustle and Show paketi içindeki iki efsanevi an ihtimali çok çok düşük olduğundan, sadece eğlencelik olarak da değerlendirilebilir.

https://nbatopshot.com/listings/pack/pack_5_hustle_and_show_s4_common
https://nbatopshot.com/listings/pack/pack_5_2023_nba_finals_legendary

hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Yeni bir challenge paylaşılmış arkadaşlar en çok skor kaydedeceğini düşündüğünüz bir oyuncuyu seçmeniz yeterli kazananların sayısına göre paketler verilecek. Son katılım cuma saat: 03.00

Hesabınızda olan momentlerden bir tane seçip kaydedin belki o oyuncu sayı skoru yapar Smiley o zaman bedavadan paket kazanmış olursunuz yani ben öyle yaptım Smiley şans artık ya tutarsa...

10 veya daha az toplam doğru giriş = 1 Premium Paket (Seri 2, Drop 3)
11-100 toplam doğru giriş = 1 Elit Paket (Sürüm 1)
101 veya daha fazla toplam doğru giriş = 1 Top Shot 50 Reveal: Hot Pack

https://nbatopshot.com/challenges/339ff8d2-c908-4572-8143-37f6076ad89d
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Merhabalar,

NBA Top Shot NFT'lerinin menkul kıymet sayılma gibi bir durum söz konusu amerikada, şuan işçin kesin değil ama hakim dapper labs'ın talebini reddetmiş.
Detaylı haber aşağıda.

https://uzmancoin.com/nba-top-shot-nftleri-de-menkul-kiymet-sayilabilir/
hero member
Yapar mıyım diye bir göz attım challengelara ama challengeda kullandığımız moment yakıldığı için tamamlayabileceğim challengelardan bile vazgeçtim. Yani bu kadar salakça bir sistem daha olamazdı challenge için moment yakmak nedir? Ödül olarak verdiği doğru düzgün bir şey de yok. Kendi kendilerine platformu bitirdi gerizekalılar.
38388 challengeında yakılan moment sayısından belli millet bunu benimsemedi işte batırdınız bari düzeltin şu sistemi.
Millet halen çatır çatır paket satın alıyor ekipte satıldıkça paketi dayıyor sürekli sat sat nereye kadar diye düşünmüyorlar ne güzel tıkır tıkır işler piyasayı bitirdiler. Artık 1 dolara kadar düştü bazen 1 dolardan bile satmak için haftalarca beklediğiniz oluyor. Baktılar 1 dolardan çok yığılma oldu Locker paketi getirdiler yeterli olmadı sonra seri 1 garantili Locker paket getirdiler onun içinde 40 moment gerekiyordu bu sayede 1 dolarlar neredeyse kalmamıştı ama yine dip seviye geldi. Baktığınız zaman mantıklı bir adımda atmıyorlar alan var nasılsa diyerek paket satmaya devam ediyorlar. En iyisini bana göre UFC yaptı düşüş başladığından beri paket satmıyorlar çeşitli challenge yapıyorlar.
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Yapar mıyım diye bir göz attım challengelara ama challengeda kullandığımız moment yakıldığı için tamamlayabileceğim challengelardan bile vazgeçtim. Yani bu kadar salakça bir sistem daha olamazdı challenge için moment yakmak nedir? Ödül olarak verdiği doğru düzgün bir şey de yok. Kendi kendilerine platformu bitirdi gerizekalılar.
38388 challengeında yakılan moment sayısından belli millet bunu benimsemedi işte batırdınız bari düzeltin şu sistemi.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Son zamanlardaki challengelar hiç ilgimi çekmiyordu ama 14 şubat için sevgililer günü challengeı yapmışlar. Hem yapması kolay hem de diğerlerine göre daha keyifli geldi bana. Tabi elinizde bütün momentler varsa.

Denzel Valentine, Derrick Rose, Kevin Love, Josh Hart'a ait momentleriniz varsa katılmak için ekliyorsunuz. Kalbinizi kıran bir oyuncunun momentini yakıp çöpe atıyorsunuz. Sevdiğiniz bir oyuncunun da momentini kilitliyorsunuz (Denzel Valentine 12 dolara çıkmış bile)

Topshot'tan kelime oyunları, şakalar komiklikler geliyor Cheesy
hero member
dun 80 momentımı yakarak 2 adet paket aldım. ıcınden cıkan serı 1 ler ortalama serı1 momentları. ıkısı suan 90 dolar edıyor. ne kar ne zarar denebılır.

Şansınızı denemiş oldunuz hocam en azından, denenebilir bir fırsattı ve denediniz güzel bir şey aslında, sonunda verdiğiniz parayı da geri almışsınız, keşke daha iyi bir seri 1 çıksaydı da ciddi gelir elde etseydiniz, yine de sağlık olsun diyelim, üzülmeyelim Smiley

Zekibey arkadaşımızı da tebrik ediyorum, sürekli haberler ile burayı güncel tutmaya devam ediyor,
Belki iyi bir şeyler gelirde kazanırız ümidiyle takip ediyorum genel anlamda paketlerin %80-90’nı zarar yazıyor buna rağmen kimsede almıyorum demiyor sürekli paket satışı oluyor bu sebepten floor 1 dolar tabanına yayıldı. Eskiden bir hareket olurdu al-sat hızlı olurdu sadece al-sat ile bile güzel kazançlar elde ediyorduk. Şimdilerde ise sadece geri ödemeli paketleri alıyorum onlar bedava gibi bir şey oluyor. NFL başlığında var yazdım 10 dolarlık paket 10 dolar iadesi var almadıysanız tükenmeden alın derim.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
dun 80 momentımı yakarak 2 adet paket aldım. ıcınden cıkan serı 1 ler ortalama serı1 momentları. ıkısı suan 90 dolar edıyor. ne kar ne zarar denebılır.

Şansınızı denemiş oldunuz hocam en azından, denenebilir bir fırsattı ve denediniz güzel bir şey aslında, sonunda verdiğiniz parayı da geri almışsınız, keşke daha iyi bir seri 1 çıksaydı da ciddi gelir elde etseydiniz, yine de sağlık olsun diyelim, üzülmeyelim Smiley

Zekibey arkadaşımızı da tebrik ediyorum, sürekli haberler ile burayı güncel tutmaya devam ediyor,
hero member
NbaTopshot Twitter'da bir etkinlik başlatmış: Bir sonraki Locker paketin hangi tarih ve saatte satılacağını bilen yada en yakın tahminde bulunan bir kişiye 250 dolarlık Dapper bakiyesi hediye edilecek. Bir gün ve saat yazarak katılın belki bizden birine çıkar Smiley Locker 15 paketinden 107.756 adet satılmış. Paket içeriğini cazip yapmıyorlar insanlar can sıkıntısından alıyor bence 🙂
Tweet linki:
https://twitter.com/nbatopshot/status/1621308615582703616?s=46&t=abLvbY0luzZxgMpW99M-CQ
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
hero member
Seri 1 moment garantili Locker Paket Satışı

Paket Sayısı: 14.377  Paket Ücreti: 40 Ticket  Saat 21:00

40 Ticket yapanlar (40 Ticket olmadan sıraya katılamazsınız) satış sırasına girebilir ve tek seferde 2 paket alabilirler

Çok değerli seri 1 momentlerinin yanı sıra çok çok düşük fiyatlı momentlerde mevcut bazılarına iyi seri 1 momentler gelecektir ama çoğunluk 40 dolar altında satılan seri 1 momentleri çıkacağını düşünüyorum. Bilgi amaçlı paylaştım alıp almama konusunda herhangi bir tavsiyem olmayacak iyi bir oyuncu gelirse güzel kâr yazar; momentleri 1 dolardan alırsanız maliyet 40 dolar olur tahmini kötü bir seri 1 gelirse 20-30 dolar zarar yazacaktır.

Paket İçeriği:
https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/e/2PACX-1vQ3yJEEN3bPaH4Mvlve-aup0g0iKyO7k_Vu6IYW34bDaxDMBP9F6vQKowdeteWQvu8r-rVvmvlAnRUw/pubhtml?hl=en&utm_source=leanplum&utm_medium=email&utm_campaign=lockerpacks
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Salatalık verdim hıyar aldım Cheesy
hero member
20 cıvarı paket aldım ilk paketten seri 1 cıktı. gerısınden hıcbısı cıkmadı. ben soyle yapıyorum 7-8 paket alıp ıcınden cıkan kotulerı tekrar tıcket yapıp 3-4 tur attırıyorum.
Ben olsam ilk pakette seri 1 moment bulmuşken zirvede bırakırdım Smiley dahaca seri 1 moment hiç çekemedim arkadaşlardanda alanlara seri 1 gelmedi belki bir kaç paket daha denerim  Smiley Bende benzer durum izliyorum gelenler sıradan olunca 1 moment daha alıp 4 ticket yapıp tekrar tekrar deniyorum ama bir süre sonra sıkıcı hale gelmeye başlıyor. Bakalım seri 1 yakalarsam mutlaka paylaşacağım.

Seri no 1000 de olsa 50000 de olsa 1 dolara gidiyor zaten
Aynen hocam bazen 20-100 seri numaralar bile 2-3 dolara satılıyor eski bolluk kalmadı Smiley
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Denemelik 1 tane alayım dedim ama işe yarar bir şey çıkmadı. Normal zamanda olsa belki para ederlerdi sevdiğim oyuncular ya da düşük sayılabilecek numaralar var ama artık pek işe yaramıyor. Seri no 1000 de olsa 50000 de olsa 1 dolara gidiyor zaten.
Boş zamanım olursa ve daha güzel içerikli bir ticket paketi denk gelirse elimdekileri boşaltabilirim. Şimdi hangisinin değeri 1 dolar, hangisinde badge var diye bakmaya falan üşendim. Bir dahaki sefere artık Smiley
legendary
20 cıvarı paket aldım ilk paketten seri 1 cıktı. gerısınden hıcbısı cıkmadı. ben soyle yapıyorum 7-8 paket alıp ıcınden cıkan kotulerı tekrar tıcket yapıp 3-4 tur attırıyorum.
hero member
LOCKER PACK - 15

4 moment ile (bilete çevirerek) 1 tane Locker Paketi alabilirsiniz paketten 3 moment çıkıyor. Markette halen 1 dolara moment bulmak mümkün yani daha önce olduğu gibi 1 dolara paket açmış oluyorsunuz. Seri 1 moment çıkma olasılığını %1 olarak belirlemişler ama bence çok daha düşük bir ihtimal bana inandırıcı gelmedi. 7 paket açtım değerli bir şey bulamadım seri 2 - seri3 ve seri 4 geldi ayrıca seri numaraları da iyi değildi.

Toplam 1.633.000 paket satışa sunulmuş Locker Pack 14 olanda satışta 100k paket 1 gün sürmeden bitmişti sanırım bu sefer paket sayısını epey arttırmışlar tahminen marketteki 1 dolar olan moment sayısını azaltıp floru 2 dolara çekebilir diye düşünüyorum. Paket almaya değer mi? derseniz 1-2 paket alıp şansınızı deneyebilirsiniz yoksa durmayı bilmezseniz paket açtıkça açasınız geliyor çok abartmamak gerek diye düşünüyorum Smiley (YTD)

Not: Locker 14 paketin içeriği daha iyiydi.

https://nbatopshot.com/listings/pack/locker-pack-release-15
hero member
Bende bu kadar çabuk biteceğini sanmıyordum ama 1dolara paketten iyi bir şey çıkarmak adına güzel bir fırsattı aslında, hem market hareketlenmiş oldu hemde 100k moment locker room'a gitmiş oldu yani şimdilik dolaşımdan eksilmiş oldu. Locker paketin devamı gelecektir ama ne kadar sürede tekrar satışa sunarlar bilemiyorum. Piyasayı toparlamak adına daha çok şeyler yapılmalı güzel bir ivme lazım Smiley Eskiden para kazanıyorduk onu geçtim heyecanlı oluyordu sırada beklemek paket açmak Smiley
aslında 100k azalmıs gıbı gorunsede 400k azaldı. cunku kendı dagıttıkları momentlarda zaten basılmıs tedavulde olan ancak henuz satılmamıs olan momentlardı yanı 300bın pasıf moment aktıf oldu 400 bın moment yandı. eksılen 400 bın moment dıyebılırız.
Yazdığınız mantığı anlayamadım. 4 moment ticket yapıyorsunuz karşılığında 3 moment alıyorsunuz ve mevcut duruma göre 1 momentiniz eksilmiş oluyor. Locker Rooma daha önce atılan momentleri tekrar pakete koyarak satışa çıkartıyorlar. Ticket yapılan momentler yakılmıyor Locker Room hesabında toplanıyor daha sonra yine satışa sunuluyor sadece dolaşımdan moment azalmış oluyor.
ilk locker roomlar o sekildeydi. ama o sekildeyken rağbet olmayınca sistemi değiştirdiler diye biliyorum. rare s1 momentlar s4 caylak momentlar falan kimse yakmıyor sonucta. benım hatırladıgım kadarıyla o bızım gonderdıklerımız locker roomda kalıyor ve yanmıs sayılıyor. tekrar tedavule sokmuyorlar.

Lockerroom hesabını bulamadım ya ismi değişti yada listelemede çıkmıyor bilemiyorum bu konuda bir şey bulursam eklerim. Daha önce lockerroom olarak beirlenen hesapta toplanan momentler içinde seri1 den tutunda rare çaylak vs bir sürü moment vardı ha diyeceksiniz adamlar salak mı? bunları niye yakıyor derseniz ben pek yaktıklarını düşünmüyorum direkt olarak lockerroom hesabının satın aldığını düşünüyorum çünkü daha önce 2 dolardan satışa koyduğum seri 3 momentlerim satıldığı zaman baktığımda bazılarını lockerroom hesabının satın aldığını görmüştüm yani lockerroom hesabı burada havuz konumunda ve tekrardan locker paketlerine konuluyor. Fotoğraftada görüldüğü gibi yananlar ayrı locker room'a gönderilenler ayrı ayrı gösteriliyor.

legendary
Bende bu kadar çabuk biteceğini sanmıyordum ama 1dolara paketten iyi bir şey çıkarmak adına güzel bir fırsattı aslında, hem market hareketlenmiş oldu hemde 100k moment locker room'a gitmiş oldu yani şimdilik dolaşımdan eksilmiş oldu. Locker paketin devamı gelecektir ama ne kadar sürede tekrar satışa sunarlar bilemiyorum. Piyasayı toparlamak adına daha çok şeyler yapılmalı güzel bir ivme lazım Smiley Eskiden para kazanıyorduk onu geçtim heyecanlı oluyordu sırada beklemek paket açmak Smiley
aslında 100k azalmıs gıbı gorunsede 400k azaldı. cunku kendı dagıttıkları momentlarda zaten basılmıs tedavulde olan ancak henuz satılmamıs olan momentlardı yanı 300bın pasıf moment aktıf oldu 400 bın moment yandı. eksılen 400 bın moment dıyebılırız.
Yazdığınız mantığı anlayamadım. 4 moment ticket yapıyorsunuz karşılığında 3 moment alıyorsunuz ve mevcut duruma göre 1 momentiniz eksilmiş oluyor. Locker Rooma daha önce atılan momentleri tekrar pakete koyarak satışa çıkartıyorlar. Ticket yapılan momentler yakılmıyor Locker Room hesabında toplanıyor daha sonra yine satışa sunuluyor sadece dolaşımdan moment azalmış oluyor.
ilk locker roomlar o sekildeydi. ama o sekildeyken rağbet olmayınca sistemi değiştirdiler diye biliyorum. rare s1 momentlar s4 caylak momentlar falan kimse yakmıyor sonucta. benım hatırladıgım kadarıyla o bızım gonderdıklerımız locker roomda kalıyor ve yanmıs sayılıyor. tekrar tedavule sokmuyorlar.
hero member
legendary
Pages:
Jump to: