Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 3. (Read 13314 times)

legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Beklediğimiz gibi oldu ve sağlam bir dump yedi. 40 momenti 40 dolar gibi hesaplayınca bile dünkü paket yarı parasını bile kurtarmadı. Değişiklik olsun denemiş olayım diye girdim ama 40 moment yakmak için harcadığım vakte ve gecenin bir yarısında paket almak için girdiğim sıraya üzüldüm.
İlk halindeki gibi satılabilse hemen hemen 40 dolar getirisi olacaktı ama moment fiyatları yarı yarıya düştü ve satılamadı. Neyse denemiş olduk Smiley
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Beklenen gün (en azından benim için) geldi çattı, bu gece Türkiye saati ile gece 3 te 40 ticaret bileti karşılığı tamamı seri 1 olan 3 er mimentlik seri 1 paketleri satışa çıkıyor. Binde 12 gibi bence makul bir oranda leg şansı var, yüzde 3 civarı da rare, gerçi fiyatlar bu momentlerin ilk çıktığı döneme göre yerlerde ama benin gibi elindekileri eritip, artık ne çıkarsa bahtimiza diyerek yeniden piyasa yükselen kadar ( ki buna da ihtimal vermiyorum) bir daha buralara ugramayacaklar için gayet iyi fırsat. Katılacak arkadaşlara bol şanslar
sr. member
Zamanında az çok herkese birşeyler kazandırıp insanlara nft'nin aslında kolleksiyoncular için bir değer olduğunu gösteren bir projenin geldiği hale bak. Dünya neden bu kadar paragöz anlam veremiyorum koleksiyoner bir ürün ortaya çıkartıp milyonlarca dolar para topluyorsun sadece birkaç görsel ile sonra paraya doyamıyor bir tane nft'den 60k 40k gibi rakamlar basıp piyasayı kendi elin ile öldürüyorsun. Bu konu kripto için bile çok değerli bir konu. NBA nft konusunda ne yapabilmiyorum ama benim umudum kalmadı. Bu çöpler toplanıp yakılmadıkça birşey olmaz.

Hocam herhangi bir koleksiyon değeri olması beklenen metanin 40k 60k gibi rakamlara ulaşması zaten başlı başına felaket, geçenlerde beni bu mecra ile tanıştıran arkadaş ile konuşurken, sadece LeBron James in 30 ün üzerinde momenti olduğunu konuştuk, bu mecra ilk başladığı zamanlarda paket satışlarında 200k sıraları falan gördüğünü söylemişti o arkadaşım, şimdi ise 8000 paket bitmiyor, çünkü paketlerden çıkacak ürünlerin pek bir ederi yok, eskiden çok güzel challengeler olurdu, şimdi onların da cazibesi kalmadı, yeniden şaşalı günlerine döner mi emin değilim ayrica
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Zamanında az çok herkese birşeyler kazandırıp insanlara nft'nin aslında kolleksiyoncular için bir değer olduğunu gösteren bir projenin geldiği hale bak. Dünya neden bu kadar paragöz anlam veremiyorum koleksiyoner bir ürün ortaya çıkartıp milyonlarca dolar para topluyorsun sadece birkaç görsel ile sonra paraya doyamıyor bir tane nft'den 60k 40k gibi rakamlar basıp piyasayı kendi elin ile öldürüyorsun. Bu konu kripto için bile çok değerli bir konu. NBA nft konusunda ne yapabilmiyorum ama benim umudum kalmadı. Bu çöpler toplanıp yakılmadıkça birşey olmaz.
sr. member
30-40 dolar edecek momentler gelirse gene iyi. Sirkülasyondaki gereksiz çöplerin ayrışmasını sağlar. Hesapta 1 dolara bile satılmayan yüksek numaralı dandik oyuncuları böylece eritmek mantıklı olabilir en azından denemiş oluruz.
Hala 100’ün üstünde moment boşta duruyor zaten. Taban fiyat 2 dolara geri yükselemeyeceğine göre hem eli boşaltır hem hesaptakileri dolara dönüştürmüş olabiliriz Smiley

Hocam bir dönem o kadar tatlı para bırakıyordu ki nft platformları, NBA UFC NFL paket satışı olsa da keyfimize bakalım diye gün sayıyorduk, benim en sevdiğim iki aktivitenin biri paket açmak, ikincisi de para cekmekti, yani totalde 3k dolara yakın karım oldu bu paltformda, bu 40 lik ticaret bileti ile verilecek 3 seri 1 den biri rare veya leg de olabilir çok düşük ihtimal olsa da, hem elimdeki çöpleri temizlemiş olacağım, hem de belli mi olur kıyak bir moment ile hem paket açmış hem para çekmiş olacağım, hesapta biraz var, hepsini toptan temizlemek güzel olmaz mı😂
member
Activity: 447
Merit: 88
Bir yandan katılmak istiyorum bir yandan da üşeniyorum gerçekten.
sr. member
Üç seri 1 gelecek paketlerden, en ucuzu 5 USD civarı sanırım, duruma göre en babalar gelirse kârlı olabilir, 40 çöp sayılabilecek momenti 1 USD den satışa koysak tamamının elden çıkması en iyi ihtimalle 1 ay sürer, en azından böyle değerlendirmiş oluruz, bu arada 8 Ağustos'ta yapılacak satış, kaçırmayın çünkü işin içinde seri 1, rare ve legendary ihtimali olunca katılım bence çok olabilir.
legendary
30-40 dolar edecek momentler gelirse gene iyi. Sirkülasyondaki gereksiz çöplerin ayrışmasını sağlar. Hesapta 1 dolara bile satılmayan yüksek numaralı dandik oyuncuları böylece eritmek mantıklı olabilir en azından denemiş oluruz.
Hala 100’ün üstünde moment boşta duruyor zaten. Taban fiyat 2 dolara geri yükselemeyeceğine göre hem eli boşaltır hem hesaptakileri dolara dönüştürmüş olabiliriz Smiley
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Elde kalan 1 dolar bile etmeyen momentler için 40 ticket yapılarak 3 seri1 moment şansı denenebilir görünüyor. Hesapta kalan momentleri temizlemek adına 1 paket bu şekilde alabilirim. Paket içeriğinin seri 1 olması bence çokta önemli değil çünkü seri1 momentler içindede 5-7 dolar gibi momentler vardı tahminen çoğunluk kullanıcılara 30-40 dolar ortalamalı paketler vereceklerdir diye düşünüyorum.
sr. member
https://blog.nbatopshot.com/posts/series-1-vault-burn-leaderboards

Yukarıdaki linkten de görebileceğiniz gibi, ekip bir dizi etkinlik sonrası kalan tüm Seri 1 Anları 40 Takas Bileti karşılığı 3 moment içeren paketler halinde dağıtacakmis. Tüm nadirlik anlarını içerecek bu paketler, koleksiyonlari moment çöplüğüne dönenler için iyi fırsat çünkü süperstarlarin efsanevi seri 1 anlarını bulma şansı var

Seri 1 paketlerin 40 ticaret bileti karşılığı satışı 8 Ağustos'ta olacakmış, bu gece 11 de web de 14 ticaret bileti karşılığı, uygulamada ise 13.99 USD karşılığı ekstra spice dropu var, denenebilir mi, işin içinde curry rare ve legend moment bulma şansı varken neden olmasın
sr. member
https://blog.nbatopshot.com/posts/series-1-vault-burn-leaderboards

Yukarıdaki linkten de görebileceğiniz gibi, ekip bir dizi etkinlik sonrası kalan tüm Seri 1 Anları 40 Takas Bileti karşılığı 3 moment içeren paketler halinde dağıtacakmis. Tüm nadirlik anlarını içerecek bu paketler, koleksiyonlari moment çöplüğüne dönenler için iyi fırsat çünkü süperstarlarin efsanevi seri 1 anlarını bulma şansı var
sr. member
Elimdeki bütün momentları satışa koydum. Neredeyse 1 ay oldu fakat bir tanesi bile satılmadı. Sanırım başka yorum yapmaya gerek yok. Kendilerini bitirdiler resmen ve toparlamak için de kesinlikle bir şey yaptıklarını düşünmüyorum. NBA bu arkadaşlarla anlaşmayı bitirip başka bi yer ile anlaştığında da herhalde böyle boş boş izleyecekler.

Yaklasik bir yıldır devam eden bir süreç bu. Seri 2 Ler satıştayken, yani biraz geç dahil olmuştum ben , en düşük moment 4 e gidiyordu, şimdi 1 dolarlık bile dünya kadar moment var, nadir veya efsanevi momentler bile sevindirmiyor, bunda dünyadaki genel nft piyasasındaki genetik durum kadar, sıradan bir oyuncunun bile en az 5 nft sinin olmasının payı büyük. Eskiden talep coktu, paket alamayanlar marketplace üzerinden istediklerini alabiliyorlardi, şimdi ise satışa sunulan paketler bile bitmiyor gerisini siz düşünün
member
Activity: 447
Merit: 88
Elimdeki bütün momentları satışa koydum. Neredeyse 1 ay oldu fakat bir tanesi bile satılmadı. Sanırım başka yorum yapmaya gerek yok. Kendilerini bitirdiler resmen ve toparlamak için de kesinlikle bir şey yaptıklarını düşünmüyorum. NBA bu arkadaşlarla anlaşmayı bitirip başka bi yer ile anlaştığında da herhalde böyle boş boş izleyecekler.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Uzun süredir ilanda bekleyen düşük seri numaralı bir momentime teklif gelmiş, hevesle açtım baktım elden çıkartayım diye ama teklifi geri çekmişler sanırım yine satamadık Cheesy
22 numaralı seri numarası olan moment 20 dolar etmiyor, 13 dolar teklif geldi diye sevinmiştim o da yalan oldu. Şu saatten sonra piyasanın toparlanmasının imkanı yok Cheesy

Bu kadar iyi seri numaralı momente bile para teklif etmiyorlarsa, gerçekten bitmiş artık nbatopshot demek ki, onunla birlikte çıkan diğer lig momentleri de bir işe yaramadı, hiç biri NBA kadar tutmadı, NBA çok iyi hype yakalamasına rağmen devam ettirmekte zorlandı, bir işe mükemmel başlayıp berbat devam ettiren projelere kocaman bir örnek oldular, hala satışı full çekiyor mu bilmiyorum Smiley
legendary
Uzun süredir ilanda bekleyen düşük seri numaralı bir momentime teklif gelmiş, hevesle açtım baktım elden çıkartayım diye ama teklifi geri çekmişler sanırım yine satamadık Cheesy
22 numaralı seri numarası olan moment 20 dolar etmiyor, 13 dolar teklif geldi diye sevinmiştim o da yalan oldu. Şu saatten sonra piyasanın toparlanmasının imkanı yok Cheesy
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232

Arkadaşlar bugün, 2022-2023 sezonunun sona ermesiyle birlikte beklenen paket satışları var. 499 USD' lik 9 moment içeren paket için bence en dikkat çekici nokta, paket içerisindeki 6 efsanevi anı da alanlara finaller mvp si Jokic in efsanevi momenti verilecek ki bu bence geberik olan piyasayı biraz da olsun canlandırır, onun dışında 15 momentlik Hustle and Show paketi içindeki iki efsanevi an ihtimali çok çok düşük olduğundan, sadece eğlencelik olarak da değerlendirilebilir.

https://nbatopshot.com/listings/pack/pack_5_hustle_and_show_s4_common
https://nbatopshot.com/listings/pack/pack_5_2023_nba_finals_legendary

NBA çok popüler basketbol ligi olmasından dolayı ilk başlarda büyük bir ilgi taşıyordu ve sanırım ilk momentlerin değerleri az olmasının yanı sıra az sayıda kişi tarafından deneme maksatlı verilen serie 1 momentlerin ilgi topladığını düşünüyorum. Serie 1’den sonra ilgi yavaş yavaş azaldı ve bugünlerde artık yapılan böyle kampanyalar bile tekrar toparlanmasına sebep olmuyor. Geçmişte işlem yapmış kullanıcılara bir AirDrop yaparlarsa belki piyasayı biraz bir hareket kaplar ancak uzun vadeli alışkanlık elde edilmesi için ciddi kazançlar yaptırılması ve bunun duyurulması lazım. Çekiliş gibi şeyler yapabilirler. Alış satış yapan kişiler arasından 2-3 kişiye 10 binlik nakit girişi yapabilirler.

Bizi bu mecraya sokan arkadaşımı dinleyip ilk başlarda dahil olsaydım, o dönemdeki bolluktan belki faydalanabilirdim ama seri2 döneminde ancak denk gelebildim. O dönem hatta seri 3 döneminin bir kısmında bile yine de zarar ettirmeyen paket satışları oluyordu, ama şu anda nft piyasasındaki en kalabalık nft ye sahip platform maalesef topshot, o yüzden de günden güne daha da kötüye gidiyor.
Ben serie 1 den başladım NBA topshot paketlerini almaya sanki ne oldu değerlenir diye tuttuk çıkan kartları şimdiyse fos oldu. Keşke ilk aldıklarımı satsaydım diyorum olan oldu o zamanlar dolaşıma bu kadar digital NFT sokacaklarını hiç kimse tahmin edemezdi. Madem bu kadar arzı artırıyorsunuz bir yandan azaltmak için başka bir denklem yapmaları gerekirdi sadece aç gözlülükle satış yaptıkları için bir çok yatırımcı artık uzak duruyor.
sr. member

Arkadaşlar bugün, 2022-2023 sezonunun sona ermesiyle birlikte beklenen paket satışları var. 499 USD' lik 9 moment içeren paket için bence en dikkat çekici nokta, paket içerisindeki 6 efsanevi anı da alanlara finaller mvp si Jokic in efsanevi momenti verilecek ki bu bence geberik olan piyasayı biraz da olsun canlandırır, onun dışında 15 momentlik Hustle and Show paketi içindeki iki efsanevi an ihtimali çok çok düşük olduğundan, sadece eğlencelik olarak da değerlendirilebilir.

NBA çok popüler basketbol ligi olmasından dolayı ilk başlarda büyük bir ilgi taşıyordu ve sanırım ilk momentlerin değerleri az olmasının yanı sıra az sayıda kişi tarafından deneme maksatlı verilen serie 1 momentlerin ilgi topladığını düşünüyorum. Serie 1’den sonra ilgi yavaş yavaş azaldı ve bugünlerde artık yapılan böyle kampanyalar bile tekrar toparlanmasına sebep olmuyor. Geçmişte işlem yapmış kullanıcılara bir AirDrop yaparlarsa belki piyasayı biraz bir hareket kaplar ancak uzun vadeli alışkanlık elde edilmesi için ciddi kazançlar yaptırılması ve bunun duyurulması lazım. Çekiliş gibi şeyler yapabilirler. Alış satış yapan kişiler arasından 2-3 kişiye 10 binlik nakit girişi yapabilirler.

Bizi bu mecraya sokan arkadaşımı dinleyip ilk başlarda dahil olsaydım, o dönemdeki bolluktan belki faydalanabilirdim ama seri2 döneminde ancak denk gelebildim. O dönem hatta seri 3 döneminin bir kısmında bile yine de zarar ettirmeyen paket satışları oluyordu, ama şu anda nft piyasasındaki en kalabalık nft ye sahip platform maalesef topshot, o yüzden de günden güne daha da kötüye gidiyor.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Dün akşamki satışlar sonrası yine fiyatlar resmen yerlerde, iki sene önce sıradan bir 60k basimli moment numarasına göre 1k USD rahatlikla ederken, dün akşamki 6 efsanevi an içinde en değerlisi 800 USD ancak ediyor ki o da 6 efsanevi momentum tamamina sahip olup kilitleyenlere verilecek jokic efsanevi MVP momenti sayesinde, sonrasında ise en babası 300 USD edecek ki bundan sonra çok da buralardan medet ummamak lazım.
Hiç şaşırmadım paket satılıyor diyerekten sürekli paket satarak ortalığı NFT çöplüğüne döndürmeyi başardılar. Sürekli yeni NFT bas sat nereye kadar elde NFT tutmanın bir mantığı yok (koleksiyon dışında) bu sebetle çoğu kullanıcı sistemden uzaklaştı, fiyatın diplerde dolaşması değişmediği sürece kimse tekrar geri gelmez.
sr. member
Activity: 630
Merit: 463

sr. member
Dün akşamki satışlar sonrası yine fiyatlar resmen yerlerde, iki sene önce sıradan bir 60k basimli moment numarasına göre 1k USD rahatlikla ederken, dün akşamki 6 efsanevi an içinde en değerlisi 800 USD ancak ediyor ki o da 6 efsanevi momentum tamamina sahip olup kilitleyenlere verilecek jokic efsanevi MVP momenti sayesinde, sonrasında ise en babası 300 USD edecek ki bundan sonra çok da buralardan medet ummamak lazım.
Pages:
Jump to: