Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 6. (Read 13314 times)

hero member
Activity: 1036
Merit: 619
alıp da kâr edenler var mı acaba?
Genelde paketten çaylak moment çıkarabilenler azda olsa kâr yaptılar. Bana hep 8k moment çıktığı için tanesi 6 dolar ediyor ben anladım ki benim hesaba iyi moment çıkmıyor bu sebeple ben artık burada paket almayı düşünmüyorum yalnız hesabımda 10 ticket var ve 3 gün sonraki elit paket satışınada katılabilirim ve bu son olabilir. Geçen sene bir sürü güzel etkinlikler yapılırdı bir hareket vardı şimdilerde yaprak kımıldamıyor.

Popülerliği baya düştü sanırsam ondan dolayı artık bir hareket olmuyor, piyasada kötü zaten bununda etkisi vardır  ama bu paketler nereye kadar sürecek ben onu düşünüyorum hala, bir yerde bitmeli sanki çünkü sınırsız biçimde bir paket satışı var.

Büyük bir genel güncelleme gelmezse NBA için bu şekilde devam edecek sanki. Zaten güncelleme gelirse sağolsun @Zekibeyy burada bize bilgilendirmesini yapar. Bende başlayacaktım ancak bakıyorum görüyorum genellikle zarar edildiği için hiç başlamadım bile tekrar. Paket satışlarında geçen sene çok kötü bir strateji güttüler hep 60k mint momentler saldılar piyasa şişti ve 1 dolara düştü momentler.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Popülerliği baya düştü sanırsam ondan dolayı artık bir hareket olmuyor, piyasada kötü zaten bununda etkisi vardır  ama bu paketler nereye kadar sürecek ben onu düşünüyorum hala, bir yerde bitmeli sanki çünkü sınırsız biçimde bir paket satışı var.

Tamamen bitmesi baya bir zaman alır, hala canlanma şansı var. Ekip sınırsız para basar gibi moment basmış olmasa hala popülerliğini korurdu. Basketbol koleksiyon kartının yeni nesil hali bu, gerçek koleksiyonerler tarafından toplanmaya devam edilecektir. Elbette ekibin hataları, piyasanın durumu vb. şeyler etkiliyor ama bitme noktasından önce yeniden canlanma potansiyeli olduğunu düşünüyorum Smiley
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Genelde paketten çaylak moment çıkarabilenler azda olsa kâr yaptılar. Bana hep 8k moment çıktığı için tanesi 6 dolar ediyor ben anladım ki benim hesaba iyi moment çıkmıyor bu sebeple ben artık burada paket almayı düşünmüyorum yalnız hesabımda 10 ticket var ve 3 gün sonraki elit paket satışınada katılabilirim ve bu son olabilir. Geçen sene bir sürü güzel etkinlikler yapılırdı bir hareket vardı şimdilerde yaprak kımıldamıyor.

hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
newbie
Activity: 13
Merit: 0
hero member
WNBA BASE SET, RELEASE 2   PAKET SATIŞI VAR

Paket fiyatı:9 Usd  - 7 Temmuz 2022 saat: 22.00

Paketten 3 moment çıkacak bunların içinde 4k mintli çaylak momentleri 6k mintli en iyi çıkış momenti ve 8k common momentler bulunuyor daha önceki satışta çaylaklar 15-35 dolardan satılıyordu. Pakt fiyatı çok değil kâr ettirir diye düşünüyorum öyle çok bir beklentiniz olmasın tabiki Smiley

0  -  puanı olanlar 1 paket
5k    puanı olanlar 2 paket
15k  puanı olanlar 3 paket alabilecek toplam 14k paket mevcut.

https://nbatopshot.com/listings/pack/wnba-base-set-release-2
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
999 NBA 2022 Final paketi zarar ettirmedi en düşük Legendary moment 1k dolar etti üzerine diğer momentler ve 200 dolarlık cüzdan bakiyesi kâr oldu tabi bu paketten Stephen Curry bulanlar 4-5k dolar aldılar. Paket sayısı önceki senelere göre daha az tutulmuştu genel sıralamadan 30 kişi faydalanabildi ama Türklerden paket alabilen olmadı sanıyorum.

Momentler için işe yarar revizyona ihtiyaç var böyle devam ederse çoğu momentler 1-2 dolardan satılacak, hiç bir cazibesi kalmadı.

organizasyonun önümüzdeki dönem için değişik atılımlar yapması gerekiyor yoksa mevcut haliyle belirli oyuncuların momentleri üzerinden yürüyen de diyemeyeceğim ancak emekleyen bir durumda kalmaya mahkum kalırlar. onbinlerce çöp moment var dolaşımda, büyük bir ticket etkinliği ile dolaşımdaki işe yaramaz momentleri ortadan kaldırabilirler, örneğin 50 ticket tan başlayarak 500 ticket a kadar kademeli bir organizasyon ile (burada karşılığında verilecek momentlerin de önemi var) ufaktan da olsa bir hareketlilik yaşanabilir.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
999 NBA 2022 Final paketi zarar ettirmedi en düşük Legendary moment 1k dolar etti üzerine diğer momentler ve 200 dolarlık cüzdan bakiyesi kâr oldu tabi bu paketten Stephen Curry bulanlar 4-5k dolar aldılar. Paket sayısı önceki senelere göre daha az tutulmuştu genel sıralamadan 30 kişi faydalanabildi ama Türklerden paket alabilen olmadı sanıyorum.

Momentler için işe yarar revizyona ihtiyaç var böyle devam ederse çoğu momentler 1-2 dolardan satılacak, hiç bir cazibesi kalmadı.

Hocam şunu sizin gibi takip eden kimse görmedim valla helal olsun, ben bir ara tekrar başlayacaktım ama sizin yorumlarınızı okudukça hiç başlayasım gelmedi.
Şu olaylara bi yenilik getirmeleri lazım veya daha az sayıda bir şeyler çıkarmaları lazım diye düşünüyorum, milletin sıkıldığını düşünmeye başladım devamlı moment satışı olmasından.
hero member

sr. member
2022 NBA Final Paketinin detayları açıklanmış:

Öncelik Sırası 1  satış saati : 20.00 TSS puanı 600.000+  Paket sayısı 225 adet

Öncelik Sırası 2  satış saati : 20.30 TSS puanı 125.000+  Paket sayısı 185 adet

Genel Sıra   satış saati        : 21.00 TSS puanı 500+  Paket sayısı 30 adet

Paket sayısı oldukça az tutulmuş. Paket alanlar ayrıca markette kullanabilecekleri 200 dolar bakiye yüklenecek yani paket 799 dolara almış gibi olacaksınız. Paketteki oyuncu sayıları henüz açıklanmamış genel kuyruk paket sayısı çok az, sıra olarak 30-32 arasında çıkmak bence bizim için imkansıza yakın.

bu manzara yine zengini daha zengin etme manzarası ya  Grin işin güzel tarafı hep söylediğim gibi, paket sayılarının az olması, sıra gelip de paket alma şansını elde edebilenlerin kazanç oranlarının yükselmesini sağlıyor. kabul edelim ki organizasyonda koleksiyonerlerin varlığı kadar al sat mantığında olanların da varlığı azımsanmayacak ölçüde, o yüzden umarım koleksiyonerlerden daha çok al sat mantığındakilere paket çıkar, malum para koleksiyonerlerde, hele bir de belli başlı oyuncuların momentlerini denk getirebilenler olursa değme keyiflerine....
Koleksiyoner olanlara ayrıcalık tanınması elbette gerekir puan sistemide zaten bunun için var ayrıca 2020 ve 2021 Final setlerini tutanlar içinde hediye olarak paket verilecek. Koleksiyonerler tarzı moment toplayanlar olmasa piyasası çok daha düşerdi. Bize göre paket fiyatı çok pahalı komisyonlarla birlikte kredi kartından ödeme yapılmış olsa 18 bin lira neredeyse ödeme yapacağız. Zevkine sıraya gireceğim sıra geleceğini sanmıyorum gelirse bir şekilde bu paketi alırım hiç legendary paket alamadım Smiley zarar edersemde legendary paketi aldımda zarar ettim derim Smiley

valla olur da 30 şanslı kişi içine girebilirseniz hiç durmayın, zaten 200 dolar markette kullanılabilecek bakiye yüklenecek olması da ayrıca güzel olmuş. curry ve tatum ya da klay thompson dan birinin momenti, ki özellikle forma numarası, 1 numara veya 75. yıla özel 75 numara denk gelenler paket parasının en az 7 katını rahatlıkla alabilir, durumu iyi olanların mutlaka denemesi gereken bir satış bence, risk evet var ama kazanç epey fazla olabilir kanaatindeyim.
hero member

Paket sayısı oldukça az tutulmuş. Paket alanlar ayrıca markette kullanabilecekleri 200 dolar bakiye yüklenecek yani paket 799 dolara almış gibi olacaksınız. Paketteki oyuncu sayıları henüz açıklanmamış genel kuyruk paket sayısı çok az, sıra olarak 30-32 arasında çıkmak bence bizim için imkansıza yakın.

bu manzara yine zengini daha zengin etme manzarası ya  Grin işin güzel tarafı hep söylediğim gibi, paket sayılarının az olması, sıra gelip de paket alma şansını elde edebilenlerin kazanç oranlarının yükselmesini sağlıyor. kabul edelim ki organizasyonda koleksiyonerlerin varlığı kadar al sat mantığında olanların da varlığı azımsanmayacak ölçüde, o yüzden umarım koleksiyonerlerden daha çok al sat mantığındakilere paket çıkar, malum para koleksiyonerlerde, hele bir de belli başlı oyuncuların momentlerini denk getirebilenler olursa değme keyiflerine....
Koleksiyoner olanlara ayrıcalık tanınması elbette gerekir puan sistemide zaten bunun için var ayrıca 2020 ve 2021 Final setlerini tutanlar içinde hediye olarak paket verilecek. Koleksiyonerler tarzı moment toplayanlar olmasa piyasası çok daha düşerdi. Bize göre paket fiyatı çok pahalı komisyonlarla birlikte kredi kartından ödeme yapılmış olsa 18 bin lira neredeyse ödeme yapacağız. Zevkine sıraya gireceğim sıra geleceğini sanmıyorum gelirse bir şekilde bu paketi alırım hiç legendary paket alamadım Smiley zarar edersemde legendary paketi aldımda zarar ettim derim Smiley
sr. member

hero member

Botların katılmasını da Göz önünde bulundurursak dediğiniz gibi çıkması neredeyse imkansıza yakın birşey gibi. Fakat yine de denemekte fayda vae şans bu belli mi olur hiç olmadık zamanda olmadık sürprizlerle hayatımızı değiştirebiliyor. Katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim.
0 puan yapmadıkları en azından iyi olmuş 500 puan az olsada 50>0 dan diyerek bu bile bir çok multi hesabı eleyecektir. Sırf bu paket satışına katılmak için multi hesaplara 5-10 moment almak istemeyeceklerdir. 30 Paket gerçekten çok az olmuş gerçi toplam 515 paket satılacak ayrıca 20 Haziran 2022 öncesinde 2020 NBA Finals (Legendary) seti ile 2021 NBA Finals (Legendary) setlerini yapanlarada birer paket airdrop şeklinde hediye verilecek.

https://nbatopshot.com/listings/pack/finals-2022-pack
hero member
Activity: 1862
Merit: 524

Botların katılmasını da Göz önünde bulundurursak dediğiniz gibi çıkması neredeyse imkansıza yakın birşey gibi. Fakat yine de denemekte fayda vae şans bu belli mi olur hiç olmadık zamanda olmadık sürprizlerle hayatımızı değiştirebiliyor. Katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim.
hero member

sr. member
999 dolarlık final paketi bile iyi bir legendary moment bulamazsanız zarar edebileceğiniz paket önceden tahmini ne kadar kâr edeceğiz diye hesaplardık şimdilerde en azından paket parasını çıkarır mı? diye konuşuyoruz. 2022 NBA bitti belki WNBA biraz daha eğilirlerse elimdeki 90 momenti satıp paramı çekeceğim. Bu arada USDC çekim fee 8 dolardan 10 dolara çıkarılmış.

kuvvetle muhtemelen sizin gibi elindekileri satıp parayı çekerek sistemden çıkmak veya en azından askıya almak hesabında olanların varlığı organizasyonu rahatsız etmiş olabilir ve bu şekilde para çekenlerin önünü kesmek isteyebilirler. zarar etme ihtimali hep vardı ama iyi oranda kar etme ihtimali diğer ihtimale hep üstün geliyordu yakın bir geçmişe kadar. şimdi ise paket parasını kurtarabilir olmak bile büyük paye. bahsettiğim 9 veya 19 dolarlık paketler değil bu arada, 399 USD para verip de paket parasını kurtaramaz durumda olmak üzücü, ha 399 USD. verebilen biri onun zaten riskini göze almıştır derse birileri, ona da hayır demem...
hero member
999 dolarlık final paketi bile iyi bir legendary moment bulamazsanız zarar edebileceğiniz paket önceden tahmini ne kadar kâr edeceğiz diye hesaplardık şimdilerde en azından paket parasını çıkarır mı? diye konuşuyoruz. 2022 NBA bitti belki WNBA biraz daha eğilirlerse elimdeki 90 momenti satıp paramı çekeceğim. Bu arada USDC çekim fee 8 dolardan 10 dolara çıkarılmış.
sr. member
Play-off larin 4-2 golden state lehine biteceğini düşünüyordum ki öyle de oldu, şimdi yakın zaman sonra yapılacak 999 Luk play-off paketlerinde kim çıkarsa ne kadar eder, kimler denk gelirse ne kadar zarar olur tarafına bakıyorum da, gsw de klasik curry, klay ve draymond Boston da ise tatum, horford ve jalen Brown ilk bakışta zarar ettirmeme ihtimali olanlar, miktar olarak zaten birçoğumuzun boyunu aşan bir satışta belli başlı oyuncuları denk getirebilenler kar edebilir tabi ama diğer türlü büyük sıkıntı olur.
hero member
Crafting olarak verdiğimizden çok daha değerli moment verecekse mantıklı olabilir. Diyelimki normalde 10 momenti satacak olsam 50 dolar ederken crafting ile 50 dolardan fazla ederse hem daha değerli satmış oluruz hemde genel moment sayısında azalma olur.

Bu aşamaya gelene kadar çok hatalar yapıldı sürekli paket satalım nasıl olsa paket alıyorlar diyerek moment çöplüğüne çevirdiler ve bir çok kullanıcıyı küstürdüler. Daha iyi bir ekip ile çok daha iyi işler çıkarılabilirdi ve daha iyi olması için yaptıkları şeyler moment fiyatlarını çok daha fazla değersizleştirdi.

6 gün sonra 2022 NBA FINALS paketi satışı yapılacak 999 dolar büyük ihtimal iyi bir moment çıkmazsa bu pakette zarar yazabilir artık paketler hype olmadığı için kazandırmıyor.

https://nbatopshot.com/listings/pack/finals-2022-pack
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Crafting challenge duyduğum en saçma fikir. Challengelara katılmak için niye elimizdeki momentı yakalım böyle bir saçmalık mı olur? Hangi gerizekalı düşünmüş hangi gerizekalı uygulayalım diye onay vermiş anlamak imkansız. Kendi kendilerine güzel bir projeyi bitirme noktasına getirdiler ama burada çok konuşmuştuk şu lisans doğru düzgün iş bilen birinin elinde olacaktı diye, o zaman uçardı. İş yapmayı bilmeyen dapper labs elinde çöp oldu gitti proje.
Hala elimde fazla miktarda moment var ve maddi olarak kardayım ama şu işteki potansiyeli düşününce nasıl batırdıklarını çok daha iyi anlayabiliyoruz.
bana orta yada dusuk kalıte 10 momentı ver ben yakayım sana karsılıgında az sayıda olucak momentı vereyımın neresı sacma?
Pages:
Jump to: