Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 7. (Read 13314 times)

legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Crafting challenge duyduğum en saçma fikir. Challengelara katılmak için niye elimizdeki momentı yakalım böyle bir saçmalık mı olur? Hangi gerizekalı düşünmüş hangi gerizekalı uygulayalım diye onay vermiş anlamak imkansız. Kendi kendilerine güzel bir projeyi bitirme noktasına getirdiler ama burada çok konuşmuştuk şu lisans doğru düzgün iş bilen birinin elinde olacaktı diye, o zaman uçardı. İş yapmayı bilmeyen dapper labs elinde çöp oldu gitti proje.
Hala elimde fazla miktarda moment var ve maddi olarak kardayım ama şu işteki potansiyeli düşününce nasıl batırdıklarını çok daha iyi anlayabiliyoruz.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Çok güzel başlamıştı oysa seri2 de dahil olmuştum. Seri 3 60k mintli momentler ile çöplük haline döndü ve bunun böyle olacağı belliydi seri 2 zamanlarında öyle çok talep oluyordu ki 225k sıra numarası geldiğini biliyorum, nasıl olsa paket satılıyor diyerek sürekli paket satmanın sonucu olarak zarar eden sayısı artınca birer birer ayrıldılar daha sonra yapılan bazı yenilikler momentlerin piyasasını daha fazla düşmesine sebep oldu. WNBA için challenge gelirse az çok değerlenenlerin hepsini satacağım.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
yeni challange cıktı. challange a ekledıgın momentlar yanıyor 10 moment verıyorsun 1 moment alıyorsun. guzel fıkır
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Magic Johnson paketi için legendary momentler özelinde iyi kazanç bıraksa da, diğer iki moment ki özellikle 999 luk rare paket parasını bile zor kurtardı veya kurtaramadı. genel anlamda zaten bir düşüş mevcut piyasada ancak burada özellikle seri 3 momentlerden sonra 60k lık dünya kadar momentin piyasayı boğması bunda önemli etken, yani belli oyuncuların dışındakilerin momentleri yeri geliyor 2 dolara bile gitmiyor, 1 dolara alanlar da ticket mantığı ile alıyorlar.

umarım magic johnson için yakında birkaç aşamalı bir challenge gerçekleştirilir de en azından 400 dolar verenler de bir nebze olsun bu satıştan kar edebilirler. (ben satışa katılmadım, yani kendim için birşey istemiyorum Grin)

ha bir de majesteleri jordan ve kobe bryant momentleri eğer gerekli anlaşmalar olur da organizasyona dahil edilebilirse, beklenen canlanma asıl o zaman yaşanabilir.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Magic Johnson gibi efsane bir oyuncu için rare moment fiyatlarının çok daha yüksek olması gerekirdi. NbaTopShot eski cazibesinden çok uzakta yapılan yenilik adı altında yapılan çalışmalar durumu daha kötüye sürüklediğini düşünüyorum böyle giderse sistemden çıkan kişilerin sayısı artacaktır puan tutmanın bir anlamı olmadı olmadığı için belki kişiler dışında kalan kişiler elde moment tutmak istemeyeceklerdir. Umarım güzel yeniklerle piyasayı tekrardan canlandırmayı başarılar yoksa şuan can çekişiyor.

Katılıyorum, playoff dönemi bile bomboş geçti. Aslında NFT furyasının ve genel olarak kripto para piyasasının patlamasının etkisi de oldukça büyük ama NBA kadar büyük bir organizasyon bu dönemi bu kadar yara alarak geçirmemeliydi. Şu saatten sonra yeni kullanıcı getirmeleri çok zor olacak.
Bir de sezonun sonuna geldiğimizi düşünürsek önümüzdeki 2-3 aylık sürenin pek keyifli geçeceğini düşünmüyorum.

Şu an yapılması gereken şey çok düşük sayıda paketler satıp insanların biraz daha piyango gibi düşünerek hareket etmesini sağlamak bence Smiley
hero member
Magic Johnson gibi efsane bir oyuncu için rare moment fiyatlarının çok daha yüksek olması gerekirdi. NbaTopShot eski cazibesinden çok uzakta yapılan yenilik adı altında yapılan çalışmalar durumu daha kötüye sürüklediğini düşünüyorum böyle giderse sistemden çıkan kişilerin sayısı artacaktır puan tutmanın bir anlamı olmadı olmadığı için belki kişiler dışında kalan kişiler elde moment tutmak istemeyeceklerdir. Umarım güzel yeniklerle piyasayı tekrardan canlandırmayı başarılar yoksa şuan can çekişiyor.
legendary
4 moment var 2 sı guzel kar bırakmıs rare olanlardan bırı zarar yazıyor dıgerı az bır kar bırakıyor.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Dün bir arkadaşıma bu paket çıktı ve 7k usd karşılığında elindeki malı sattı  valla günümüz için temiz para.
hero member

Genel sıralamadan dropa katılacağım sıra geleceğini sanmıyorum genelde böyle iyi paketlerde sıralamaya hiç giremedim bakalım bu akşamda şansımızı deneyelim. Paket alabilen ve legendary moment yakalayan tahmini 10x civarı bir fiyata satacaktır belkide çok daha fazlası edecektir. Efsanevi oyunculardan birisi ve ilk momenti  doğal olarak hayranları bu momente sahip olmak isteyecektir. Şu an itibari ile genel satış için odaya girebilirsiniz bol şanslar.
legendary
Magic Johnson paketi zamanı geldi. Bu akşam yapılacak satışta THE ANTHOLOGY: MAGIC JOHNSON paketine ulaşma şansımız olacak. Daha önce de konuşulduğu gibi fiyatı 400 dolar ve oldukça nadir bir paket olacak.
5-10 dolara satılan paketlerde olduğu gibi zarar yazacak bir durum ile karşılaşacağımızı düşünmüyorum. Zaten paketin bize çıkma olasılığı da düşük. Loto oynar gibi bekleyeceğiz sıraya girip Cheesy

hero member
dun rare paket alsammı almasammı dıye dusundum ve almadım. rareler kac para olmus gıdıp bakayım.300 dolarlık ja morant momentım 150lere dusmus. bu arada nfl nba in yapamadıgını yapıyor ve paket satısından 3 common cıkarsa ve yakmak ıstersenız dapper credıt verıyor. ayrıyeten bu yaz 100 bın moment yakıcaz demısler. nfl tarafı daha karlı olacak gıbı duruyor.

Hocam NFL konusuna bu konuda belirttim NFL paketi alacaktım ama babam rahatsızdı acile götürdüm sonrasında unutmuşum satışa katılamadım. Playoff 19 dolarlık paket zarar yazar alınmaz diyordum beni şaşırtmadı Rare paket alacaktım 15k sıra geldi dedim bu kadar talep varsa zarar yazmaz dedim aynen öyle oldu Jalen Brunson 83 dolar Bam Adebayo 89 dolar diğerleri 100 dolar üzeri satılıyor. Luca 188 dolar ve Curry 274 dolardan satılıyor beklendiği gibi en değerli olanlar bu ikisi.

3 gün sonra Magic Johnson Dropu olacak fiyat 399 dolar Rare moment çıkma ihtimali çok daha yüksek fiyat olarak tam kestiremiyorum, belki şayet legendary moment çıkarsa çok güzel kar bırakır. Bu pakete talep çok olur diye düşünüyorum genel sıralamadan sıraya girebilen olursa şanslı.

Legendary 4.810%

Rookie Start at Center in the Finals ('79/'80) Legendary 5.111%

Around the Body Pass ('84/'85) Rare 30.006%

Platter Pass ('87/'88)Rare 60.072%

https://nbatopshot.com/listings/pack/anthology-magic-pack
legendary
dun rare paket alsammı almasammı dıye dusundum ve almadım. rareler kac para olmus gıdıp bakayım.300 dolarlık ja morant momentım 150lere dusmus. bu arada nfl nba in yapamadıgını yapıyor ve paket satısından 3 common cıkarsa ve yakmak ıstersenız dapper credıt verıyor. ayrıyeten bu yaz 100 bın moment yakıcaz demısler. nfl tarafı daha karlı olacak gıbı duruyor.
hero member
Bugün iki paket satışı var birisi 19 birisi 89 dolarlık. Uzun zamandır satış olmuyordu bu sefer de satılacak paket miktarları oldukça düşük.

And Then There Were Four paketi 89$ hesap başı 1 paket alınabiliyor. 3250 paket satılacak. Genel sıra ve iki tane öncelikli sıra var. 750 limitli rare momentlar çıkıyor.
2022 NBA Playoffs - Conference Finals paketi 19$ hesap başı 1 paket ve sıra tekrar gelirse yeniden alınabiliyor. Toplam 16500 paket satılacak. 8250 limitli common momentlar çıkıyor.

Genel olarak talep çok azaldı artık paket ücretleri bile paket içeriğinden çıkmaz oldu üstelik mint sayıları bu kadar az olmasına rağmen çok çok ucuza satılıyor zamanında mint sayılarını ve paket sayılarını böyle yapmış olsalardı her paket en az 2 katı kazanç bırakırdı. 19 dolarlık playoff paketini almanızı önermem iyi bir numara çıkmadığı sürece %99 zarar yazacaktır 2 playoff momenti çıkacak ortalama 4-5 dolardan satılır 2 tanede common çıkacak onlarda 30-60 k serilerden çıkarsa 2 dolardan bile satılmıyor. Playoff paketinde Luca DONČIĆ belki biraz daha değerli olur geri kalan playoff momentler çok ucuza satılır.
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Bugün iki paket satışı var birisi 19 birisi 89 dolarlık. Uzun zamandır satış olmuyordu bu sefer de satılacak paket miktarları oldukça düşük.

And Then There Were Four paketi 89$ hesap başı 1 paket alınabiliyor. 3250 paket satılacak. Genel sıra ve iki tane öncelikli sıra var. 750 limitli rare momentlar çıkıyor.
2022 NBA Playoffs - Conference Finals paketi 19$ hesap başı 1 paket ve sıra tekrar gelirse yeniden alınabiliyor. Toplam 16500 paket satılacak. 8250 limitli common momentlar çıkıyor.
hero member
Referans koduna bize para vermiyor olmaları çok üzücü, resmen adamların gözünde çakal ya da dolandırıcı gibi bir şey olmuşuz. Multi hesabın kralını yapıyor tabi bizim burada yaşayanlar Cheesy
Dünkü paket yine şaşırtmadı ve 9 dolarlık paket bile neredeyse parasını çıkartamadı. Çıkan momentleri satışa koydum ama henüz giden olmamış, bakalım challenge falan gelir belki
TopShot ekibi de benim gözümde çakal Smiley bazı yayıncı ve fenomen kişilere paketten çıkacak iyi momentleri onların hesaplarına çıkardılar bir çekiliş gibi bir etkinlik olduğunda bu yayıncılar her zaman her çekilişte kazanan listesinde isimleri oluyor hiç şaşırtmıyor. TopShot kimseye bahane bulmasın sistemin buraya gelmesinde en büyük pay kendilerinin bol bol paket satışı yaptılar nasıl olsa satılıyor dediler. Multi hesap olayına gelince zaten belli bir kullanıcı sayısına ulaşmışken KYC olmadan alış veriş yapmayı kapatırsınız kimse multi hesap açma derdine düşmez. Sistemde bir açık varsa milletimiz sonuna kadar bunu kullanır tek şaşırdığım bu noktada yalnız olmayışımız Smiley
legendary
Referans koduna bize para vermiyor olmaları çok üzücü, resmen adamların gözünde çakal ya da dolandırıcı gibi bir şey olmuşuz. Multi hesabın kralını yapıyor tabi bizim burada yaşayanlar Cheesy
Dünkü paket yine şaşırtmadı ve 9 dolarlık paket bile neredeyse parasını çıkartamadı. Çıkan momentleri satışa koydum ama henüz giden olmamış, bakalım challenge falan gelir belki
hero member
Bekledikleri büyümeyi yakalayamayınca herşey ellerinde patladı. Kullanıcıyı küstürdükten sonra tekrar kazanması daha zor oldu. Şu an onu fark ediyorlar. Şimdi gördüm, eğer sizin referansınızla üye olursa 15 dolar bonus verecekmiş.Bazı özellikleri çok geç getirdiler. Bu projeye gerçekten işi bilen birinin gelmesi gerekiyor. Bu sistemin matematiğini yapabilecek kapasitede birisi lazım. Yeterince tokatladılar milleti.
Hocam o referans sistemi ile ilgili şöyle bir bilgi aktarayım; bazıları yüzlerce hesap açınca Türkler ile Filipinliler referans veremiyor bilginize...

Bu arada elinizdeki momentlere teklif usulü ile talip olabiliyorlar üstteki mesajımda da yazmıştım mail ile bildirim geliyor fakat belki görmezsiniz yada mail takip etmeyenler için ise dapper cüzdan kısmından da takip edilebiliyor. Dün bir teklif aldım ve kabul ettim ilk başlarda hata verdi bir kaç deneme sonrası direkt olarak satış gerçekleşti.

https://accounts.meetdapper.com/offers

member
Activity: 447
Merit: 88
Bekledikleri büyümeyi yakalayamayınca herşey ellerinde patladı. Kullanıcıyı küstürdükten sonra tekrar kazanması daha zor oldu. Şu an onu fark ediyorlar. Şimdi gördüm, eğer sizin referansınızla üye olursa 15 dolar bonus verecekmiş.Bazı özellikleri çok geç getirdiler. Bu projeye gerçekten işi bilen birinin gelmesi gerekiyor. Bu sistemin matematiğini yapabilecek kapasitede birisi lazım. Yeterince tokatladılar milleti.
hero member
Çok paket satarak ceplerini doldurmayı düşündüler nasıl olsa billet 3-5 paket birden alıyor dediler ama iş terse dönünce şimdi toparlamak oldukça zor. Sezon başından beri paket sayısı az olacaktı alabilenler alacaktı almak için belli puan şartı olacaktı ve alabilenlerde değerli satıp kazanabilecekti. Sırf paket alabilmek için koleksiyon yapacaklardı ama tam tersi oldu sürekli yeni momentler çıkarıldı bazı oyuncuların aşırı momenti var.

Talebi her zaman diri tutacaklardı yani paketten çıkanları güzel kar ile satılırsa şayet paketi almak için büyük bir kesim sürekli o puanı yapmak zorunda kalırdı şimdi sıfır puanı olsa bile genel sıralamadan paket alınabiliyor. En son satılan 79 dolarlık WNBA rare paketi sadece 1 oyuncu dışında paket parasını zor çıkarttı normal zaman olsaydı en az 2x yapardı o paket.

Birde şimdi farklı bir sistem daha getirmişler elinizde olan bir momente teklif verebiliyorlar eğer sizde kabul edip onaylarsanız o moment teklif veren kişiye satılıyor. Normal fiyatı 3-4 dolardı teklif seri numarasını beğendi sanırım o yüzden 15 dolar teklif vermişti.

legendary
Herkes çıkıp kurtulmanın peşinde, sistemin içine ettiklerine katılıyorum ama biraz daha fiyatların toparlanacağını düşünüyorum ve o yüzden biraz daha zaman veriyorum ben.

Herkes satarken bir paket haberi vereyim, yaklaşık 15 dakika sonra WNBA Seri 4 ilk paket satışı gerçekleşecek. Fiyatı 9 dolar.
Sırf eğlencesine ve belki iyi bir numara çıkar düşüncesiyle giriyorum. Zaten edeceği fiyat 10 dolar falan olur muhtemelen paketten çıkanların Cheesy
Pages:
Jump to: