Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 44. (Read 13314 times)

hero member
Activity: 1316
Merit: 966
Bu seneki all-star seyircisiz oynandığı için koleksiyonerlerin pek ilgisini çekmemiş gibi görünüyor yoksa momentlere olan talep azalmış değil. Benim geçen gün sattığım LaMelo Ball’ın fiyati hala aynı ve piyasası düşmemiş. Şu an gordugum kadariyla Turkiye’deki insanlarin çoğu sadece droplara katiliyor ama ben marketplaceyi sevdim ve burada da bir kazanc kapisi olabilecegini dusunuyorum. Bu fiyatlardan sonra legendary kart droplari için en az 1 rare kart bulundurma zorunlulugu getirilebilir.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Telegram üzerinden topshotybot botunu ekleyerek bota kullanıcı adını gönderdiğiniz zaman size sahip olduklarınızla ilgili bir liste gönderiyor ve hesabınızda bulunanların toplam fiyatını yazıyor. basit ama kullanışlı bir bot.

Reddit üzerinde gördüm kaynak kontrol etmek isterseniz : https://www.reddit.com/r/nbatopshot/comments/lz4fmp/i_made_a_telegram_bot_to_track_nbatopshot_account/
bu bot sahip olduğunuz kartların en düşük fiyatını listeliyor hocam. sonuçta seri numarasına göre vs fiyatlar değişiyor. bir de satın alım yaptığınız zaman ile şimdiki fiyat karşılaştırması var. yine bu da en düşük fiyat üzerinden gidiyor. güzel bir bot yapmışlar hoşuma gitti.

James Wiseman: 55.0$ (-230.0$)
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
common bulundurma getirdiler biraz common fiyatları yukseldi derken paket satışı sonrası ağır dump geldi.
millet 15 $ aldıgı comonlar 10$ a satamıyor su anda.
ama bizim merkez bankası faiz arttırımı gibi geçici bir cozumler zaten bunlar.
it gibi paket satıyorlar,anlıyorum nbatopshopta kazanacak para ama boyle bir emisyonu kaldıracak bir kapital yok ortada.
yakında o commonlar 2-3$ rareleri 20-30 dolardan alan cıkmayablir dikkatli yatırım yapın.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Telegram üzerinden topshotybot botunu ekleyerek bota kullanıcı adını gönderdiğiniz zaman size sahip olduklarınızla ilgili bir liste gönderiyor ve hesabınızda bulunanların toplam fiyatını yazıyor. basit ama kullanışlı bir bot.

Reddit üzerinde gördüm kaynak kontrol etmek isterseniz : https://www.reddit.com/r/nbatopshot/comments/lz4fmp/i_made_a_telegram_bot_to_track_nbatopshot_account/

Bu bot güzelmiş yapam arkadaşı tebrik ederim, tek tek anların fiyatlarına bakmaktansa arada kontrol etmek açısından iyi.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
bana çıkmadı ule. sıra olarak beni 69k'ye attığı için böyle büyük bir hüzün yaşadım. all star kartları bu sene için önemli dostlar bana göre. aralarında basketbolu bırakacak yaşlı kişiler varsa emekli olduklarından sonra biraz değerlenebilir ama o kadar şey beklemeyin. mvp'yi almak isterdim en büyük hayalimdi hatta:))
@vispilio seri numaran da iyi gelmiş,  james harden malın teki ama seveni fazla. all star karşılaşmasının istatistiklerine buradan ulaşabilirsiniz: https://www.basketball-reference.com/allstar/NBA_2021.html

şu an için market patlak. yoksa ben de birkaç alım yapmayı düşünüyordum.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
NBA fanı biri değilim ama sadece istatistiklere bakarak James Harden’in nasıl 600 dolara satildiğini bir türlü anlayamiyorum. Bu saate kadar moment topladim. Ya batacagim ya da cikacagim.

All-Star ların ilk çıkışı, salak saçma şeyler çılgın paralar ederken James Harden gibi bir MVP  asla 600 dolar etmez, etmemeli ve satılmamalı o fiyata.
Bekleyin kat ve kat fiyatına satabileceğiniz zaman gelecektir diye düşünüyorum.
hero member
NBA fanı biri değilim ama sadece istatistiklere bakarak James Harden’in nasıl 600 dolara satildiğini bir türlü anlayamiyorum. Bu saate kadar moment topladim. Ya batacagim ya da cikacagim.
hero member
Activity: 1890
Merit: 792

full member
Activity: 1400
Merit: 161
Paket alamadığım için çok üzüldüm ama şuan giden kartların fiyatlarına bakıyorum gerçekten hayalkırıklığı yaşatıyor.İnsanlar niye elindeki kartları bu kadar ucuza bırakıyor anlamadım biz de şansımızı önümüzdeki paketlerde deneyeceğiz.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Momentların el değiştirmesi uzun vadede herkes için daha faydalıdır. Kimse aldığı momentı daha ucuza satmaz, aradaki komisyonu da düşününce momentları paket açanların yerine momentın değerini bilenlerin toplaması fiyatların yükselmesine neden olacak.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
Şaka gibi fiyatlara gidiyor, 250 dolara paket alıp çıkan kartı 310 dolara satanlar var nasıl bir kafayla paniğe kapılıp kendi ayaklarına sıkıyorlar anlam vermek zor. Zaten vereceğin komisyon ile sana bir şey kalmıyor ki madem öyle niye aldın tek hedef en iyi momenti yakalamak mıydı Cheesy
Bir de güzel seri numaraları da böyle ölü fiyatlara gidiyor. Satın aldığı şeyin ne olduğunu bilmeden sırf hype için alanlar kendini belli ediyor
hero member
500 dolara kyrie, 600 dolara james falan var, ben topluyorum.

paket 229 dolar, 300 dolara rare satıyolar inanılmaz... yakında rare moment bulundurma şartı getirilir o zaman görürüz fiyatları, keşke 30 dakika limiti olmasaydı.
member
Activity: 756
Merit: 17
Ben bu çılgınlığa hayret ediyorum. Başta balon vs diyordum da milyonlar kapılışıyor millet 5-6 hesap açıp giriyor. Böyle bir talep olduğu sürece daha da gider bu olay.
bir sonrakine ben de katılmayı düşünüyorum. ne zaman olduğu belli mi ?
newbie
Activity: 1
Merit: 0
Ya cidden beni sinir etti bu meret. 5 dropa katıldım hiçbiri çıkmadı 5/0 ama üst üste droplarda çıktığını gören insanları görünce cidden deli oluyorum. Bu şekilde değerlendirdiğimizde sistemde adalet falan yok. En azından son dropta sıraya girenleri yeni dropa katılma hakkını elinden alsalar daha adil bir sistem olur. Sanki önümde çok sevdiğim bir cips paketi var ama açıp yiyemiyorum gibi bir durum oluyor ve psikolojik olarak kötü etkiliyor.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
bu okyanusa ben de atlıyım dedim de bi şey çıkmadı. bi sonraki paket açılımında şansımı deneyecem. risksiz milli piyango gibi bir şeye döndü bu. Alıp zarar eden görmedim daha.
hero member
Marketplace açılmış. Açılışa özel indirimlerle momentleri toplayabilirsiniz. Göz göre göre düşük fiyattan satıp geçiyor millet nasıl olsa parayı katladım düşüncesiyle. Bakalım kimler pişman olacak aceleci davrandım diye Cheesy
Base moment fiyatları da düşmeye başladı 20 dolara alınanlar yeniden 10-15 arasından gidiyor

Alamıyorum ki. Hem ürünü vermedi hem de 30 dakika limit koydu.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
Marketplace açılmış. Açılışa özel indirimlerle momentleri toplayabilirsiniz. Göz göre göre düşük fiyattan satıp geçiyor millet nasıl olsa parayı katladım düşüncesiyle. Bakalım kimler pişman olacak aceleci davrandım diye Cheesy
Base moment fiyatları da düşmeye başladı 20 dolara alınanlar yeniden 10-15 arasından gidiyor
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
Bugün ben de drop için sıraya girdim ama şansım her zamanki gibi yine yüzüme gülmedi ve beni 150 bin gibi komik bir sıraya attı.Telegram gruplarında ağlayan çok kişi gördüm çoklu hesap giriliyor diye çok mu var böyle 3 de 0 yaptık artık paket açmak istiyorum.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Valla çocuk gibi böyle şeyleri paylaşmaya utanıyorum ama son packler'den birini kaptık adrenaline maximum seviyeye çıktı,

James Harden ilk pack için fena diil 🦁

Abartmak istemiyorum ama 10bin dolar diyorum
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
Valla çocuk gibi böyle şeyleri paylaşmaya utanıyorum ama son packler'den birini kaptık adrenaline maximum seviyeye çıktı,

James Harden ilk pack için fena diil 🦁

Pages:
Jump to: