Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 46. (Read 13297 times)

twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Uyuyan hesabı uyandırdım sırf bunlara sövmek için.
Paketleri alamıyoruz eyvallah şansımız tutmuyor. 1 hafta önce böyle birşey yapacaklarını tahmin edip 3 moment satın aldım. bakiyede 100 dolar kadar bıraktım. paket kovalamaya hazırım diyorum. baktım paket 200 kusur dolar iyi atalım 150 dolar dedim usdc yolladım. 1 saat icinde btcturk sebebi(tx id olgunlaşmadı) ile ulaşmadı. 1 saat içinde crypto ulaşmazsa işlem başarısız sayılıyor ve para yatınca coinbase size bir referans numarası veriyor bununla siteye ulaşın diyor. Buraya kadar herşey normal. Akşam paketi alıcaz ya içime doğdu ulan bunlar mala benziyor 145 dolar deposit yapayım ki bu 150 yi eski 150 sanmasınlar. Onu ether ile gönderdim hemen ulaştı. Sonra malum 2 kere erteleme derken yarına erteleme yattık uyuduk. Gündüz bu ilk kayıp olan 150 dolar için mail attım ve şahsen bu kadar patlak bir sistemde 1 haftada mail alsam iyidir dedim. sonra sabah bir baktım mail gelmiş. hesabınıza 150doları yansıttık. Oha dedim adamlar beni utandırdı. Hesabı açtım bakiye aynı. Tahminen söylüyorum adam hesapta 247 doları görünce hic detaya girmeden baktı ve hesaba para ulasmıs diyip bana maili döşedi. Şimdi bakalım ne kadar daha beklicem o 150 doları alabilmek icin.
İşin boktan tarafı benim şimdi 500 dolar civarı içerde para oldu. lanet olsun diyip cıkartmak istesem withdrawal şuan kapalı çıkaramıyorum.
Forumdakilere tavsiyem büssürü nft projesi var gidin onları kovalayın yada benim sinir sistemim kaldırır diyorsanız buyrun arenaya.
2-3 haftadır nba kovalıyorum gece 3lerde 5lerde uyanıyorsun sonra sistem kaldırmadı erteledik yazıları falan baya sinir bozuyor haberiniz olsun.
legendary
Activity: 1862
Merit: 1229
Kripto ile para yatırırken sorun yok ama çekerken hop diyen bir oluşum.
Şahsen çok haz etmesemde  bu akşam aldım aldım almadım ne var ne yok çıkartabildiğim an çıkartırım kafa  yormaya gerek yok.

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Her satışta 8-10 milyon dolar Nbatopshot sitesinin bu yoğunlukları her seferinde kaldıramayıp "ertelenmesi" beni şüphelendiriyor artık. Bilinçli yapılıyor diye düşünmeye başladım.
Tamam her seferinde daha çok katılımcı oluyor daha çok insan sıraya giriyor bekliyor. Bunu göz önüne alıp ciddi bir server güçlendirmesi neden yapılmıyor anlamış değilim.

19.03.2021 TSİ  19:00'da sanırım yeni satış.

Sonuna kadar katiliyorum. Suan inanilmaz potansiyel varken musteri kaybediyorlar. Suan moda nft ve en iyi shillenende bu oldugu icin deli gibi kullanici geliyor. Ama insanlar hem siraya gecip alamadiklarindan hemde beklemeden sıkıldıklarından vazgeçiyorlar. Şahsen ben yeni girmek isteyenlere ufc yada moto gp de sansını dene diyorum.
Son 6 paketin hiçbirini alamadım. 2 sini uyurken kacırdım. Dün akşam 8 den sonra bu satısı bekledim 10 da ertelenince neyse 12 cok geç değil dedim ama sonra 3ü duyunca resmen delirdim.. Bussuru nft projesi sırada paramı onlarda değerlendiririm
legendary
Activity: 1190
Merit: 1160
Her satışta 8-10 milyon dolar Nbatopshot sitesinin bu yoğunlukları her seferinde kaldıramayıp "ertelenmesi" beni şüphelendiriyor artık. Bilinçli yapılıyor diye düşünmeye başladım.
Tamam her seferinde daha çok katılımcı oluyor daha çok insan sıraya giriyor bekliyor. Bunu göz önüne alıp ciddi bir server güçlendirmesi neden yapılmıyor anlamış değilim.

19.03.2021 TSİ  19:00'da sanırım yeni satış.

Şuan için net bir bilgi göremedim ben sitelerinde sadece yazdıkları bugün olacağı ama kaç da olacak onu yazmamışlar.
Üç moment aldım rahat rahat gireriz artık, şansımızı deneyelim bakalım.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334

19.03.2021 TSİ  19:00'da sanırım yeni satış.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1498
Mail geldi dağılabilirsiniz. En erken yarın yapabiliriz yapmadan en az 8 saat önceden haber vereceğiz dediler.

Heads up - we've postponed this drop until tomorrow at the earliest. We will give everyone an 8 hour heads up before this drop happens. We apologize for the inconvenience.
legendary
Benim açımdan ertelenmesin çok iyi oldu çünkü 3. momenti alamadım onun için uğraşıyodum sayfayı kapattılar 1-2 gün ertelerlerse çok iyi olur pazarıda açarlarsa tabi Smiley

Yoğunluk olacağı çok belliydi ama hazırlık yapmamışlar göz göre göre.
legendary
Yine ertelendi beceriksiz ekip bir işi beceremediler. Ne kadar talep olacağı belli sonuçta ona göre ayarlamanı yaparsın aylardır Betayı geçemedi. NBA lisansı almışsınız tüm dünya peşinden koşuyor şu lisansı doğru düzgün bir şirket alsa neler neler olurdu. Multi milyon dolarlık sektör bunlar yüzünden hala emekliyor. Grin

Our drop is delayed. More comms to come on this. Apologies for the inconvenience.

https://twitter.com/topshot_updates/status/1372653239385034753
legendary
Activity: 2156
Merit: 1214
Öyle bir yoğunluk yaşanıyor ki site çöktü.Muhtemelen satış iptal edilecek yada erteliyecekler 2-3 saat ileriye.Satış haberini çok erken verdiler ya satışa yakın bir saatte haber verilseydi aşırı yoğunluk yaşanmazdı.Şu paketlerden bir kere acamadım ya :/

Discord'da 500bin kişi var kafayı yediler.
hero member
Activity: 1288
Merit: 964
Ben hayatımda böyle bir yoğunluk görmedim. Discord çıldırıyor.
hero member
Activity: 1288
Merit: 964
We're pushing this rare All-Star game drop back 2 hours to 2 PM PDT in order to optimize the performance around the drop.

We'll also be temporarily disabling the Marketplace.

Satışı iki saat ertelediler, marketi de kapattılar.

En az 3 moment sahibi olmayan hesapların artık katılma şansı kalmadı.

Paket açılışı falan gerçekten eğlenceli oluyor Grin
legendary
We're pushing this rare All-Star game drop back 2 hours to 2 PM PDT in order to optimize the performance around the drop.

We'll also be temporarily disabling the Marketplace.

Satışı iki saat ertelediler, marketi de kapattılar.

En az 3 moment sahibi olmayan hesapların artık katılma şansı kalmadı.
legendary
UPDATE: The 2021 All-Star set will drop at 2pm PDT. We will be undergoing maintenance to optimize the drop will run more smoothly.

Beyler sorunsuz alım için sitede güncelleme yapıyolar gece 12 ye çektiler satışı duyrulu boşa beklemeyin 2 saat sonra tekrar denemeye başlarız 2 moment aldım bende 3 ü aladım 3 ü almayı deniyorum tamda bende Sad
legendary
229 dolar vermesine veririrz. dediğimi yapmıslar sanki dün burayı okumus gibi 3 moment minimum istiyor bu multileri bir nebze azaltacaktır. ama yinede alma sansımız düşük. insallah alırız. saatide bu sefer oldukca iyi

Aynen hocam dün yorumunu okumuştum 3 moment minimum olsa multilerin önünü keser yazmıştın. bugünde dediğin gibide oldu tamamen bitirecek çözüm üretseler çok daha iyi olur 3moment sınırı tam çözüm değil multi yapan gene yapıcak.
legendary

Hocam buraya yazmasan haberim olmayacaktı yine teşekkürler öncelikle. Türkiye saati ile akşam 10 da yapılacak satış veya benim anladığım bu yöne.

Şunu sormak istiyorum saat 10 da sıraya mı gireceğiz yoksa saat 10 dan önce mi sıraya girmemiz gerekiyor?

Saat 10'dan bir süre önce listenin açılacağı belirtiliyor,

NBATOPSHOT psikopat noktalara gitti  Wink, bu geceki packlerden birini kapan Türkiye'de Tesla'yla dolaşır öyle görünüyor...

Teşekkürler hocam bilgi için pc başında nöbetteyiz o zaman Cheesy.    40420 Total bu kadar satışa çıkacakmış ama katılım çok olacaktır ve inşallah güzel bir sırada başlarız.

Edit: Sıra geldiğinde 15dk süre mi tanınıyor alabilmemiz için?

Sıra geldiğinde 20 dk süre tanıyor diye hatırlıyorum hocam.3 moment sınırı getirmeleri çok iyi olmuş en azından multi hesaplara karşı biraz önlem alınmış oldu.40420 paket varsa ,5-6 katı da talep olur paketlere akşam bakalım nasıl sonuçlanıcak.

Çok saol hocam bilgi için pc başında beklemeye başladık bakalım. Arkadaşlar bir konu hakkında daha sorum olacak KYC yapmamız gerekiyor mu, yapmadanda satışlara katılabiliyor muyuz?
Cevaplarsanız çok iyi olur.
Şimdiden teşekkürler.
legendary
Activity: 1862
Merit: 1229
dandik momentler bile durduğu yerde 2x yaptı Cheesy şaka gibi birkaç gün önce bir moment almış 2x fiyata satış koymuştum satılmış bende o satışı unuttum lan diyorum ne güzel elimdeki moment vardı iki tanede ben alayım dedim bir baktım satılmış hahaha bu rare paketlerin espirisi nedir?
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
199 dolarlık paketten alabilmiştim, bakalım bu seferkinden de tutturabilecek miyim. Nba moment'ların hiç birini satmıyorum, ne geldiyse bekliyor bir süredir. Bir süre satmayı da düşünmüyorum. Oraya attığım dolarcıkları unutuyorum gönderir göndermez. Bakalım ne olacak sonu Smiley

3 moment sınırı gelince moment fiyatları arttı. İlerde bunları 5-10 gibi yaparlarsa en ucuz kart 100 dolara ancak bulunur bu gidişle.
legendary

Hocam buraya yazmasan haberim olmayacaktı yine teşekkürler öncelikle. Türkiye saati ile akşam 10 da yapılacak satış veya benim anladığım bu yöne.

Şunu sormak istiyorum saat 10 da sıraya mı gireceğiz yoksa saat 10 dan önce mi sıraya girmemiz gerekiyor?

NBATOPSHOT psikopat noktalara gitti  Wink, bu geceki packlerden birini kapan Türkiye'de Tesla'yla dolaşır öyle görünüyor...

Teşekkürler hocam bilgi için pc başında nöbetteyiz o zaman Cheesy.    40420 Total bu kadar satışa çıkacakmış ama katılım çok olacaktır ve inşallah güzel bir sırada başlarız.

Sıra geldiğinde 20 dk süre tanıyor diye hatırlıyorum hocam.3 moment sınırı getirmeleri çok iyi olmuş en azından multi hesaplara karşı biraz önlem alınmış oldu.40420 paket varsa ,5-6 katı da talep olur paketlere akşam bakalım nasıl sonuçlanıcak.
legendary

legendary
Activity: 2016
Merit: 1598

NBATOPSHOT psikopat noktalara gitti  Wink, bu geceki packlerden birini kapan Türkiye'de Tesla'yla dolaşır öyle görünüyor...
Pages:
Jump to: