Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 45. (Read 13314 times)

hero member
Activity: 1316
Merit: 966
Bende de all-star serisinden Jaylen Brown var. Ekşi'de gördüğüm kadarıyla yine yaşı genç ve insanlar seviyor. Belki 2. bir LaMelo Ball vakası olabilir bilemiyorum.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Saati geçtikten sonra sıranın sonuna atıyor, tahmini 250k görülmüştür.

Bu sayılar potansiyelinin henüz ne kadar altında olduğunu gösteriyor aslında. Proje düzgün yönetilse çoktan milyonu geçmişti.
hero member
join butonuna çok erken tıklayanlardan biriyimdir ilk 4000 kişi içerisine girdim

CHRIS PAUL
Dunk
2021 All-Star Game (Series 2)
#630/2021

paketten çıkan momentlerden en değerlisi bu 600-800 usd aralığında bir fiyatı var tam anlayamadım çözemey çalışıyorum.

600-800 dolar değer biçiyorsanız hemen alabilirim. Grin

220k katılım oluyor çevremde 150k altında çıkan yok çok ilginç gerçekten. Smiley

Akrabam yanlış hatırlamıyorsam 242k oldu, ~220k güncel sayı olmayabilir.

Dostum tahmini ne ediyordur?  Daldan dala atlıyoruz nba ile  en ufak ilgim ve bilgim yok

All-star galiba en önemli seri, marketplace açılmadan fiyatı tahmin edemezsin ama 3lü rakamlar değil ederi, en az 4lü belki de 5li.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Dostum tahmini ne ediyordur?  Daldan dala atlıyoruz nba ile  en ufak ilgim ve bilgim yok
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
join butonuna çok erken tıklayanlardan biriyimdir ilk 4000 kişi içerisine girdim

CHRIS PAUL
Dunk
#630/2021

paketten çıkan momentlerden en değerlisi bu 600-800 usd aralığında bir fiyatı var tam anlayamadım çözemey çalışıyorum.

600-800 dolar değer biçiyorsanız hemen alabilirim. Grin

220k katılım oluyor çevremde 150k altında çıkan yok çok ilginç gerçekten. Smiley
legendary
https://evaluate.market/ den acaba yanlış mı gördüm anlayamadımki ne kadar ediyorki hocam bu?
hero member

CHRIS PAUL
Dunk
#630/2021

All-star paketleri ilkti, nasil fiyat verdin buna? Bir de tiklama ile ilgisi yok arkadaslar, sonlarda tiklayan hesaptan 8000 aldim.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Tekrar mail geldi hesabınıza yansıtmısız diyorlar Smiley saka gibiler resmen 150 dolara çöktüler. Order code unu veriyorum hatalı yatırım ekranını atıyorum ama anlamıyorlar. Cünkü umurlarında değil. Hazır mesaj gönderip duruyorlar.
Bu gerzekleri savunacak varsa benim parayı göndertip öle savunsun.
Edit: rica yerine emirlerle dolu mail atınca hımm sorun yasıyorsunuz finans birimimize iletelim maili geldi. Tahminim  1 hafta sonra anca yanıt gelir. Resmen başlarından saldılar.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176

CHRIS PAUL
Dunk
#630/2021

Allah bereker versin hocam direk 3x yapmışsın en az bence idare eder, ileride daha fazla kazanman dileğiyle bol kazançlar.

Sıra bize gelmeyecek şuanda zatem satışı durdurdular adamlar sebebsiz.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232

CHRIS PAUL
Dunk
#630/2021

Hayırlı olsun hocam. Join butonuna erken tıklaman bir şey fark ettirmiyor random atıyor sıralamayı yoksa bende ilk basanlardanım join butonuna 160k sıra verdi şu zamana kadar üç kere denedim şansımı hepsi karavana çıktı elbet alıcam birgün drop.. Cheesy
legendary

CHRIS PAUL
Dunk
#630/2021

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
O zaman dropta beklemenin pek bir manası yok şu yüzden diyorum sıralama yapma pc başında bekleyen rastgele kişilere sıra gelsin. Bu sıra gözükmesin şans olsun tamamen birden sıra sana geldi demeleri insanları daha memnun eder benim açımdan.

hocam mesela bugün 40 bin adet kart satışı var. bu da ortalama 3-4 saat sürer. şayet dediğiniz gibi bir sistem yaparlarsa gece 3'te kalktığımız paket için sabaha kadar bilgisayar başında beklememiz gerekir. şimdiki gibi yapınca sıra bana gelmedi mi yatar zıbarırım. aman sakın ha dediğiniz gibi bir sistem olmasın:)
legendary
Number of users in line ahead of you: 156454

Teşekkürler Nbatopshot, teşekkürler Cheesy
Önceki 199 dolarlık paketten alabilmiştim bu denk gelmedi. Kısmet değilmiş deyip önümüzdeki maçlara bakıyoruz Cheesy

Ayrıca.
Dünkü yoğunluktan daha fazlası olmasına rağmen site ne hikmetse değil çökmek yavaşlamadı bile...

Number of users in line ahead of you: 147408

Benimkide şuanlık bu, neye göre belirliyorlar bu sıralamayı onu anlamadım? bu kadar kişi nasıl önüme geçti oysa ilk droba katılanlardan birisiydim.

Gram anlamadım bunların sistemini ben.
"Join drop"a ne zaman tıkladığınızın bi önemi yok dediklerine göre. Sistem tamamen rastgele veriyormuş sıralamayı. Sitesinde bununla alakalı bir makale de vardı hatta.
https://blog.nbatopshot.com/posts/the-queue

İşin arkasındaki matematiği anlatan bir makale var mı bilmiyorum ama rastgele olduğuna inanmak zorundayız şimdilik Smiley

O zaman dropta beklemenin pek bir manası yok şu yüzden diyorum sıralama yapma pc başında bekleyen rastgele kişilere sıra gelsin. Bu sıra gözükmesin şans olsun tamamen birden sıra sana geldi demeleri insanları daha memnun eder benim açımdan.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334

Önceki 199 dolarlık paketten alabilmiştim bu denk gelmedi. Kısmet değilmiş deyip önümüzdeki maçlara bakıyoruz Cheesy

Ayrıca.
Dünkü yoğunluktan daha fazlası olmasına rağmen site ne hikmetse değil çökmek yavaşlamadı bile...

Benimkide şuanlık bu, neye göre belirliyorlar bu sıralamayı onu anlamadım? bu kadar kişi nasıl önüme geçti oysa ilk droba katılanlardan birisiydim.

"Join drop"a ne zaman tıkladığınızın bi önemi yok dediklerine göre. Sistem tamamen rastgele veriyormuş sıralamayı. Sitesinde bununla alakalı bir makale de vardı hatta.
https://blog.nbatopshot.com/posts/the-queue

İşin arkasındaki matematiği anlatan bir makale var mı bilmiyorum ama rastgele olduğuna inanmak zorundayız şimdilik Smiley
legendary

Ayrıca.

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334

Ayrıca.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
"join drop" sekmesi bu sefer erkenden aktif olmuş. normalde son yarım saat kala aktif olurdu. bu sefer hızlı olmalarının sebebi bence dünkü yaşanan fiyaskodan dolayı. bakın artık ne kadar hızlı ve güçlüyüz demek istemişler:)) bugün neredeyse 10 milyon dolarlık satış yapacaklar ama sürekli bir cırtlama var arkadaş. tamam, inanılmaz bir yoğunluk var ama sen de haftada en az 10-20 milyon satış yapıyorsun. normal market alış verişlerinden %5'i cukkalıyorsun. yani sendeki para koç holding'de yok lan.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Bu akşam ki 19:00' da olan Paket satışı için katılım açıldı. Her zaman 30 dk kala açıyorlardı bu sefer 1 saat 15 dakika kala açıldı galiba biraz olsun yoğunluğu azaltmak için mi bu yolu denediler bilmiyorum. Bakalım katıldık sıramız ne çıkacak? Katılacaklara bol şans...
hero member
Ben site beta versiyonda olduğu için ertelemelerin çok doğal olduğunu düşünüyorum. Kısa zamanda anlık ~1 milyon kullanıcıya ulaştılar ve şu an Alexa’da ~2900. sıradalar ki yakında ilk 1000’e girerler.

Ödeme ile ilgili sorun yaşamamak için de ödemeleri borsadan değil, kişisel cüzdaninizdan yüksek gwei ile yapmanız gerekiyor ya da kredi karti ile odenebiliyor.

Bir de UFC, MotoGP, Amerikan futbolu gibi seçenekler de bu trende eklenirse NFTler uzun bir süre daha takipçilerine kazanç firsati oluşturur. Flow olmasa hala destek direnç muhabbeti yapiyorduk, şu an çocuk gibi paket açiyoruz. Ben keyif aliyorum ve atmosferden mutluyum Grin.
legendary
@twn btcturk'u her ne kadar sevsemde acil durumlarda sistemleri aşırı yavaş birkaç projeye katılacaklatım adamlar aynı dediğinizi yaptı allahtan son 2 dakika hesaba para yansıda da zar zor yetiştik bu gibi durumlar için ya orjinal cüzdanda tutacağız yada binanceyi kullanacağız daha binancede 5 dakika beklediğimi bilmiyorum emir veriyorsun üç beş dakikada hop para karşıda.

Nba kovalama konusunda bende sizinle aynı durumdayım ne  sıra mantığı doğru nede para çekememe durumu. olmadık saatlerde bakımlar siteye girememe durumları kardeşim sunucun kaldırmıyor işte hala neyin derdindesin değişik bir yöntem dene. Dün gece 00:00'a sarktı diye bekledim  saat 23:55 site gitti.
Pages:
Jump to: