Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 49. (Read 13314 times)

sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Bu nbatopshot'un detaylarını inceliklerini bilen anlayan birisi bize bi yol gösterse? Sisteme yabancıyım biraz. Nelere dikkat etmek gerek, alırken satarken ne yapmalı, işin incelikleri var mı vs gibisinden tecrübelerini paylaşsa birisi Smiley

Hocam genel nft grubu açıyorum akıllardaki tüm soruları gidermek için hem de yardımcı olmak için anlık genel bir grup olsun istiyorum her türlü nft ürünlerini araştırıp bulmak paylaşmak için umarım güzel bir şey çıkar telegram linkini bırakıyorum

https://t.me/trnft
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Bu nbatopshot'un detaylarını inceliklerini bilen anlayan birisi bize bi yol gösterse? Sisteme yabancıyım biraz. Nelere dikkat etmek gerek, alırken satarken ne yapmalı, işin incelikleri var mı vs gibisinden tecrübelerini paylaşsa birisi Smiley
sr. member
Bugün beklenen seri-2 holo paketler satışa çıkacak Türkiye saatiyle 23:00 da başlayacak satışlar holo paket en değerli anlar çıkıyor yani en değerli anlar sayılıyor bu anlar seri 1 ler şu an min 5k dolarlarda galiba her holo anları seri-2 hololar 999 dolardan çıkacak
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Ben de nihayet olayın içerisine girdim, yavaş yavaş çözmeye başlıyorum, dün ilk defa paket alımı yaptım ve 9 dolara aldığım paketin birinden lebron'a ait bir nft çıktı, deneme amaçlı satışa koydum ve 210 dolara satıldı, gerçekten enteresan, işin içine girdikçe zevkli olmaya başlıyor ama daha çözmem gereken bir sürü şey var tabi.

Hocam şanslıymışsınız vallaha iyi bir an çıkarmışsınız deli gibi lebron nftleri satılıyor aslında olay bundan ibaret al sat markete koy bu paketlerden çıkan anları biriktirme baş eksantrik bir olayı yok bundan sonra hep böyle koleksiyonerlik bir nevi hocam mantığı bu olayın

hocam peki bir seti tamamladığımızda elimize ekstra bir şey geçiyor mu yoksa sadece tamamlamış mı oluyoruz, yukarıda verdiğim örnek her zaman denk gelmez biliyorum ama, setin içindeki anlardan 1 dolara aldıklarımın çoğu da 5-10 dolar arası fiyatlara gidiyor şu an bu bile büyük gelir kapısı demek, 10 dolara 10 tane an alıp bir kaç gün sonra 100 dolara satmak her yerde karşımıza çıkabilecek bir durum değil.

Bir de yanlış mantık yürütüyorsam lütfen düzeltin, mesela şimdi bizim elimizde olan bazı anlar belki 2 sene sonra çok az sayıda olacak ve bizim elimizdeki nft bir geç oyuncuya aitse, bu adam ilerde yıldızlaşırsa, şu an hiç para etmeyen bir şeyden ilerde gelir elde etme şansımız olabilir de mi?
sr. member
Ben de nihayet olayın içerisine girdim, yavaş yavaş çözmeye başlıyorum, dün ilk defa paket alımı yaptım ve 9 dolara aldığım paketin birinden lebron'a ait bir nft çıktı, deneme amaçlı satışa koydum ve 210 dolara satıldı, gerçekten enteresan, işin içine girdikçe zevkli olmaya başlıyor ama daha çözmem gereken bir sürü şey var tabi.

Hocam şanslıymışsınız vallaha iyi bir an çıkarmışsınız deli gibi lebron nftleri satılıyor aslında olay bundan ibaret al sat markete koy bu paketlerden çıkan anları biriktirme baş eksantrik bir olayı yok bundan sonra hep böyle koleksiyonerlik bir nevi hocam mantığı bu olayın
hero member
full member
Activity: 1400
Merit: 161
Hala dehşet derecede artıyor bu nbatopshot nftleri keşke diyorum flow coine gireceğime direkt bu nbatopshot nftlerini girseydim keşke daha iyi olurdu bence değerli şeylet bayağı x yapmış keşke alsaydım diye duvarlara vuruyorum kendimi şimdi de almak istemiyorum

Hocam siz de bu forumda eskisiniz kaçırdığımız fırsatları uç uca birleştirsek burdan amerikaya kadar uzar.Fırsatlar yine önümüze gelecektir üzmeyin kendinizi.
sr. member
Hala dehşet derecede artıyor bu nbatopshot nftleri keşke diyorum flow coine gireceğime direkt bu nbatopshot nftlerini girseydim keşke daha iyi olurdu bence değerli şeylet bayağı x yapmış keşke alsaydım diye duvarlara vuruyorum kendimi şimdi de almak istemiyorum
sr. member
afedersiniz de lebron james'in bu zımbırtısı için 43 bin dolar veren arkadaşın aklını sikeyim. daha sonra bu 43 bin dolar için 100 bin dolar ödeyecek arkadaşın da aklına aynı düşünceleri paylaşıyorum. nbatopshot, flow zincirine taşınsın ondan sonra şenliği görelim. millet deli gibi şeyyediyor.

Hocam haklısınız ama koleksiyonerlik hep böyledir bu gözler bir çizgi romana 20-30 bin tller verenler gördü Türkiye’de bakın ya da ebay üstü açık artırmalarda 100-200 bin dolara satılan koleksiyon ürünleri gördüm bu yüzden böyle işlerde mantık aramamak lazım koleksiyonerlik farklı bir şey onun nadirliği falan etkili bunun geleceği de blockchain olduğundan daha çok artar bu nbatopshot nft anları 
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
afedersiniz de lebron james'in bu zımbırtısı için 43 bin dolar veren arkadaşın aklını sikeyim. daha sonra bu 43 bin dolar için 100 bin dolar ödeyecek arkadaşın da aklına aynı düşünceleri paylaşıyorum. nbatopshot, flow zincirine taşınsın ondan sonra şenliği görelim. millet deli gibi şeyyediyor.
sr. member
Evet arkadaşlar üstteki arkadaş paylaşmış ilk sayfada paylaştığım lebron anı paylaştığım an 4000 dolarken ilk girdiğimde 1000 dolarken şimdi 43000 dolara satıldı bu daha başlangıç bana göre birçok base setler etkili oyuncuların 100 dolarlara çıktı benden tavsiye ucuzken birkaç nft nba anı alın seri 1 üç beş sene sonra bu anlar şimdi görüyoruz kriptokedilerin ilk üretimleri gibi deli paralar edebilir bu sefer lisanslı ürün bunlar bir de nft tokeni ararken bu nft anları daha para edecek gibi
member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
NBA severler için oldukça kazançlı ve eğlenceli bir girişim olacak gibi görünüyor. Yorumlardan hareketle ben de biraz inceleme yapıp bu projeyle alakalı bi şeylerle uğraşabilirim daha önce hiçbir bu tarz projeyi dikkate almamıştım
hero member
Arkadaşlar bir yarışma var şu an eğer bana yardımcı olursanız sevinirim anladığım kadarıyla önemli ödüller dağıtılacak hem nbatopshotu incelemeniz için hem de benim showcasemi beğenmeniz için mükemmel zamanlama şimdiden yardım edenlere çok teşekkür ederim bu daha başlangıç galiba tonla etkinlik gelecek

https://www.nbatopshot.com/showcases/03ff46c6-d9eb-4022-8421-24a4662bb66b

hocam ben biraz cahilim, geçenlerde bir girdim baktım bana karışık geldi olaylar, pek bir şey anlayamadım, benim gibilerin anlayabileceği şekilde platformu anlatan ve bazı trickler veren bir döküman var mı? evet çok tembelim.😂

Hocam detaylı anlatım yapacağım konuyu editleyip yakında bunun üstünde çalışayım güzel bir kaynak hazırlamak istiyorum bana da başlarda karışık geliyordu mantığı şu anlık anları depolamak galiba üye olun arda 5-10 dolarlık bedava cüzdana para gönderiyor bonkörler bayağı işte şimdi yarışma yapmışlar anlarını özel bir liste yapıyorsun en çok oy alana ödül var galiba
tamam hocam üye olalım bakalım, inceleme yazınızı da merakla bekliyorum, ilginiz için teşekkürler, umarım iyi paralar kazanırsınız.
sr. member
Arkadaşlar bir yarışma var şu an eğer bana yardımcı olursanız sevinirim anladığım kadarıyla önemli ödüller dağıtılacak hem nbatopshotu incelemeniz için hem de benim showcasemi beğenmeniz için mükemmel zamanlama şimdiden yardım edenlere çok teşekkür ederim bu daha başlangıç galiba tonla etkinlik gelecek

hocam ben biraz cahilim, geçenlerde bir girdim baktım bana karışık geldi olaylar, pek bir şey anlayamadım, benim gibilerin anlayabileceği şekilde platformu anlatan ve bazı trickler veren bir döküman var mı? evet çok tembelim.😂

Hocam detaylı anlatım yapacağım konuyu editleyip yakında bunun üstünde çalışayım güzel bir kaynak hazırlamak istiyorum bana da başlarda karışık geliyordu mantığı şu anlık anları depolamak galiba üye olun arda 5-10 dolarlık bedava cüzdana para gönderiyor bonkörler bayağı işte şimdi yarışma yapmışlar anlarını özel bir liste yapıyorsun en çok oy alana ödül var galiba
hero member

sr. member

sr. member
Samsung galaxy uygulama mağazasının en iyileri belirlendi en yenilikçi proje olarak nba top shot bu çok güzel bir haber bence yakında ios uygulamasınında gelmesi düşünülüyor flow yani dapperlabs ekibi çok güzel işler yapıyor gelecekte daha çok ürünle yeni lisans anlaşmaları yapacaktır iyi ki flow coini satın almışım diyorum
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
İçimden bir ses ilk defa icodan aldığım bir coinin para kazandıracağını söylüyor, piyasaya çıktıktan sonra iyi bir yükseliş yaşamaması için hiç bir sebep yok, olay taa nba’e kadar gittiyse sonuç mutlaka güzel olacak gibi.

Olayın direkt NBA ile bir alakası var mı yoksa sadece sponsorluk tarzı bir lisans ile çözülen bir mevzu mu? Çok büyük fark.
member
Activity: 742
Merit: 15
NBA dünya üzerinde popüler bir lig ve bu tür nba ile alakalı herhangi bir ürün bile çok popüler oluyor heleki NFT piyasaya yakın zamanda daha fazla ilgi ile karşılasınca bu platformda çok fazla işlem olacaktır ve büyük paralar dönecektir bundan dolayı da FLOW olumlu yönde etkilenecektir diye umuyorum
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
defilerden sonra bunlar popülerlik kazanmaya başladı. Millet bu çıkartmalara deli gibi para harcıyor. Niye harcıyorlar onuda anlamış değilim ya neyse. Ama yatırımcı olarak bizler kaarımıza bakalım gerisi pekte önemli değil. Bu tür çıkartmaları ucuz fiyata düşürmek her zaman şans daha sonra muazzam paralar edebiliyorlar.
Pages:
Jump to: