Pages:
Author

Topic: Ogólne rozmowy na temat kampanii sygnatur - page 9. (Read 6207 times)

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
co mysliecie o stworzeniu tematu z kampaniami, na ktore trzeba uwazac?
Niestety w mojej czekam juz 6tydzien na wyplate, w miedzyczasie btc zdazyl juz byc ponad 40k usd (a do tego obnizyli stawki o 40%)
niestety zostalem na jeszcze 1 tydzien bo liczylem, ze moze sie przesune do wyzszego tieru, ale nic z tego..
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
OK. Myślałem, że edycje posta też podbijają, nie pamiętam już, widocznie nie. Miejsca znikają tak szybko, że często nawet nie zdąże dopisać, a już nabór skończony.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Taka prosba do @malevolent; gdybys mogl jednak dawac info o nowych miejscach  w watku Regularnie platne pewniaki w nowych  postach, bo przy edycji posta niestety nie podbija sie watek i już chyba ze 3 razy przegapiłem, mimk ze wchodzę co najmniej raz dziennie na forum
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
A jest opcja sie dostać jeszcze do Twojej kampani?...

Bardzo przepraszam za późną odpowiedź, ale lepiej późno niż wcale  Wink

Ja dostałem się do tej kampanii podczas mojej, jakby to napisać, "świetności" na forum. Byłem wtedy bardzo aktywny od lat, masa meritów, cały czas w 100 najbardziej meritowanych, przez długi czas w 100 z największą ilością, itd. Tak, że moje statystyki wyglądały super i zostałem zaproszony do Fortune Jack chyba, jak dobrze pamiętam, ale przy moim szczęściu kampainia się skończyła po 2 tygodniach  Grin, no i właśnie wtedy się przeniosłem do Golda, po raz drugi  Wink.

Powiem więcej, opuszczałem go 3 razy właśnie dla Fortune Jack i jeszcze jakichś innych kampanii, lepiej płatnych, ale zawsze przyjmowali mnie z powrotem, co też dziwiło wszystkich, łącznie ze mną  Wink.

Miałem szczęście pomóc im w projekcie na początku, przetłumaczyłem wszystko, łącznie ze stroną na kilka języków, pisałem artykuły i miałem świetny kontakt z menedżerem, który jest na prawdę w porządku. Ja też zawsze byłem fer i informowałem przed czasem o swoich zamiarach, pytałem otwarcie, czy mogę się przenieść, bo mnie zaprosili czy nawet, że o wiele lepiej płacą. Zawsze otwarcie potwierdzałem wszystko.

Pewnie gdybym aplikował dzisiaj, nie dostałbym się za cholerę. Na resztę pytań odpowiedział Tytanowy.


Czyli  @wwzsocki jest szycha z wyzszego levelu ? Wink

 Huh Wink
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Czyli  @wwzsocki jest szycha z wyzszego levelu ? Wink
No ja preferowałbym cos z lokalami, bo zawsze to fajny bonusik do tego, ze mozna z Wami sobie  popisać  :-)
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
A jest opcja sie dostać jeszcze do Twojej kampani? Bo w sumie szukałem tych platnych w btc z tego wzgledu, ze dla mnie wystarczajaca ruletka jest trzymanie krypto:p ale jeśli faktycznie  w Twojej sa stabilne wyplaty to nie byloby to dla mnie problemem, jeszcze tylko pytanie jak wygladaja w niej formalności?

Powiem ci, że mają wysokie i dość specyficzne wymogi. Ja tam aplikowałem wielokrotnie i nigdy się nie udało. A trzeba przyznać, że jedna z lepszych kampanii. 50 postów miesięcznie za 300$ daje sporą elastyczność. U mnie 20 postów tygodniowo za mniejsza kasę i to bez lokali nad czym ubolewam najmocniej.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
A jest opcja sie dostać jeszcze do Twojej kampani? Bo w sumie szukałem tych platnych w btc z tego wzgledu, ze dla mnie wystarczajaca ruletka jest trzymanie krypto:p ale jeśli faktycznie  w Twojej sa stabilne wyplaty to nie byloby to dla mnie problemem, jeszcze tylko pytanie jak wygladaja w niej formalności?
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Wiec ogolnie pora na przenosiny, tylko nie ma dokad sie przenosic Sad

Myślę, że już teraz powinno Ci się udać znaleźć coś lepszego dużo szybciej, niż kiedy wróciłeś na forum po długiej przerwie.
Nie wiem jak stoisz z meritami i postowaniem w innych działach, ale na pewno juz Twoja aktywnośc wygląda zupełnie inaczej, a na to patrzą przede wszystkim.
Na pewno następnym kryterium będzie jakość tekstów, a jak Cię znam z tym, też powinno być w porządku, no i są też merity.

Pewnie masz rację, że nie ma dokąd się przenosić, bo trzymasz palec na pulsie, ja tak się rozleniwiłem będąc w tym GOLD, że nawet nie szukam nic innego.
Chociaż ta kampania wcale nie jest najlepiej płatna, jest kilka, lub chociaż było jeszcze jakiś czas temu, które płaciły po 100$ a nawet 150$ miesięcznie więcej.
W mojej kampanii bardzo pasuję mi wymagania do wypłaty, wychodzi na to że mamy 6$ za post, naliczają lokal comi bardzo odpowiada i sam menedżer jast też super.

Mam nadzieję, że znajdziesz szybko miejsce w dobrej kampanii, trzymam kciuki.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Ja wiekszosc moich Bounty  przeznaczylem na pewien konkurs  :d
Niestety sie przeliczylem, bo liczylem ze uda mi sie wskoczyć na wyzszy tier; a tutaj nie dosc ze nie chcą mnie cos wpuscic na wyzszy level to jeszcze obniżyli stawki o jakies 40%
Wiec ogolnie pora na przenosiny, tylko nie ma dokad sie przenosic Sad
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
ponieważ prawie wszyscy aktywni użytkownicy z oddziału polskiego są teraz w róznych kampanii płatnej przez BTC, to chciałbym wiedzieć, co robicie wszyscy z waszymi rewardami? [...]

Większość trzymam w portfelu i raczej nie zamierzam niczego ruszać w najbliższym czasie. W momencie kiedy zmieniłem kampanię, pomyślałem, żeby przeznaczać 30% tygodniowej wypłaty na zakup paru znanych altcoinów (m.in. ETH, XMR, LTC), ale ostatecznie porzuciłem ten pomysł. Po mojej znikomej aktywności w dziale z altcoinami, pewnie jesteście w stanie się domyślić, że nie kręcą mnie one zbytnio.
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Jako, że ja otrzymuje wypłatę w tokenie, to w zależności od kursu trzymam, zamieniam lub sprzedaję.

Nie ma z tym oczywiście kompletnie, żadnego problemu a sam token jest bardzo ciekawy, bo jest to stablecoin wsparty złotem.

Wymiana w tak zwanym marketplace lub na giełdach, sam token trzyma cenę złota, więc podczas ostatnich miesięcy ładnie dawał zarobić, chociaż nie tak jak krypto, więc i tak lepiej było wymienić.

Oczywiście były też okresy na samym początku kampanii (a ta trwa już rekordowo długo, bo ponad rok) kiedy lepiej było trzymać token GOLD niż BTC.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Cashback 15%
ponieważ prawie wszyscy aktywni użytkownicy z oddziału polskiego są teraz w róznych kampanii płatnej przez BTC, to chciałbym wiedzieć, co robicie wszyscy z waszymi rewardami?
czy zostawiacie wszystkie BTC w waszym własnym portfelu? Cool
lub czy kupujecie za to inne altcoiny? Grin
albo macie jeszcze inna "strategie"? Roll Eyes

w moim przypadku zostawiam je w portfelu i jeśli coś ciekawego pojawi się w oddziale collectibles, to staram się to kupić Smiley
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
W 777 3wolne sloty ale oczywiscie mnie nie moze przyjac ,:/

Miałeś dużą przerwę w aktywności (na drugiej stronie posty z zeszłego roku), więc pewnie musiałbyś poudzielać się z kilka tygodni, aby zwiększyć szanse.
No jasne, ale bez przesady tych requestow bylo moze kilka i to na prawdę taki duzy problem dla managera zeby odpisac?
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
W 777 3wolne sloty ale oczywiscie mnie nie moze przyjac ,:/

Miałeś dużą przerwę w aktywności (na drugiej stronie posty z zeszłego roku), więc pewnie musiałbyś poudzielać się z kilka tygodni, aby zwiększyć szanse.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
W 777 3wolne sloty ale oczywiscie mnie nie moze przyjac ,:/
Co gorsza nie umiescil mnie tez na blackliscie wiec  coz

Chyba faktycznie sie zglosze do jakiegos alt-bounty;
Ostatnio w wolnym czasie dzialam w necie glownie  probujac walczyć z fake-newsamii na temat covid ale coraz mniejsza mam na to ochote wiec chyba jednak wroce ...
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Cashback 15%
dziś rano DarkStar_ zamieścił listę kandydatów, którzy nie przeszli procesu selekcji...

...

Nope. This is the tentative list of people denied: (I say tentative because I might have accidentally denied someone; I'll still do some double checks just to make sure)
Code:
A-Bolt
babo
Fabrizio89
Searing
hanspeter77
LimLims
STT
wwzsocki
Timelord2067
Danydee
Swordsoffreedom
2double0
mindrust
DrBeer
Buchi-88
robelneo
guigui371
Daltonik
aesma
Haunebu
Karartma1
btcltcdigger
delfastTions
SiNeReiNZzz
big_daddy
examplens
bitsurfer2014
Daniel91
bitbunnny
Paredao
ChrisPop
Bitinity
asu
chaser15
goinmerry
Wapinter
ShowOff
TwitchySeal
$crypto$
Google+
eddie13
Casdinyard
TopT3ns
arwin100
20kevin20
Coin_trader
eaLiTy
Insanerman
taufik123
AakZaki
Captain Corporate
AicecreaME
crwth
GolumDeMort
Mpamaegbu
skarais
sujonali1819
bct_ail
Vispilio
Koal-84
Krislaw
Lucasgabd
akirasendo17
JollyGood
qwertyup23
xenon131
Captain-Cryptory
yazher
friends1980
tg88
Smartprofit
Asuspawer09
LUCKMCFLY
GreatArkansas
dragonvslinux
logfiles
rhomelmabini
cryptoaddictchie
Rengga Jati
TheBeardedBaby
coinlocket$
dkbit98
witcher_sense
bitmover
Heisenberg_Hunter
famososMuertos
Husires
Lakai01
Leviathan.007
cryptofrka
BITCOIN4X
Coolcryptovator
notblox1
TalkStar
yhiaali3
FontSeli
YOSHIE
Coyster
jokers10
RapTarX
PrimeNumber7
ScamViruS
BIT-BENDER
Tom Bombadil
Lachrymose
seek3r
bullrun2020bro

If you're on this list, it could mean that your post quality is bad, or that your post quality is good but either you post primarily in sections where I'm not interested in adding more people or because I already have a better candidate in mind if you do post in a section I'm looking for. If you're not on this list, it could also mean that you primarily post in Local and that I need more time to go through and attempt to comprehend posts in other languages.


i jeden z kandydatów może być już teraz szczęśliwy, bo dziś rano został już przyjęty do kampanii CM


Username: webtricks
Post Count: 2603
BTC Address (must be SegWit): 3G8uPe3XKGhyQ2HGZfrmT7yJSxeQ6kJHK4

Accepted, welcome! Please PM me once you change your signature.

I think I'll have another 1-2 people accepted tomorrow or Saturday. The nice part about all this discussion is that there are a lot less applications (looking at page count) than there actually are  Tongue
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Nie wiem jakos zniechecilem sie do angazowania w shitcoiny.
W sumie to nie przypuszczalem ze to bedzie az taki problem - zreszta czym oni ryzykuja?
W najgorszym razie nie wyrobię limitu postow i wtedy nie będą musieli mi płacic :|
Kurcze liczylem ze będę mógł biorac udzial w Bounty pisac sensowne posty. Ale wyglada na to ze musze sie "wypisac" najpierw a potem jedynie klepac byle nabic licznik.
Cos ostatnio same problemy  gdzie sie nie rusze
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
A tak poważnie to zaaplikowałem do 777 (tylko jeśli dobrze widze tam chyba nie ma aktualnie miejsc :/ ) - na początek jak @wwzsocki zawsze to parę groszy by było, a jeśli jakimś cudem jednak wytrzymam dłużej to mam nadzieje, że znajdzie się coś ciekawszego Wink

I jak? Przyjęli cię?

https://bitcointalksearch.org/topic/--5278153

Rzuć okiem na to. Niby bounty, ale coin podobno już handlowany. W dodatku stawki bardzo dobre. Dla hero jest 200$ za tydzień + bonus za merity (w twoim wypadku to +70% ? ). To się już robi spora kasa. Jak nie masz nic innego, to moim zdaniem to jest najlepszy wybór na start. Jest jeszcze 50 miejsc.

Rozważ może to na start. Z 0 postów i meritów w ostatnich miesiącach może być trudno o powazne kampanie a tu masz łatwiejszy start i solidną nagrodę (jak sie wywiążą, a nic nie wskazuje na to, że mieliby oszukać)
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...no coz, chyba nie bedzie dane mi do Was wrocic Sad

Pamiętaj, że konkurencja jest coraz większa i na pewno Twoje konto zostanie dość dokładnie sprawdzone, szczególnie, jeżeli chcesz się dostać, do którejś lepszej kampanii z wątku https://bitcointalksearch.org/topic/overview-of-bitcointalk-signature-ad-campaigns-last-update-01-jan-23-615953.

Jak by nie było, to już górna półka, chociaż, są jeszcze inne kampanie, też dość dobre, które płacą ale nie w BTC i są tam nie wymienione, jak moja na przykład  Wink.

Pamiętaj, że to nie będzie takie łatwe, szczególnie, jeżeli nie byłeś przez dłuższy czas aktywny. Zawsze możesz spróbować z kampaniami, które płacą w tokenach, tam łatwiej się dostać. Po kilku tygodniach będziesz, już mógł atakować lepsze kampanie, a zawsze nie będziesz musiał pisać za darmo, chociaż tak na prawdę, tak właśnie powinno być, a sygnaturki, to powinien być bonus, ale sam wiem, że kasa potrafi bardzo zmobilizować, więc działanie pozytywne też jakieś ma  Cheesy.
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Ten manager od 777 jest jakis niepowazny ehh; pamietam ze byla jeszcze jakas bliźniacza kampania do 7
77? Kojarzycie moze?

Chodzi Ci o Bitvest? Manager jest dokładnie ten sam, więc nie będzie to dobra alternatywa. Skoro manager w tym poście nie napisał, że zostałeś przyjęty, to można spokojnie uznać, że odrzucił Twoją aplikację. Co do ignorowania prywatnych wiadomości, powodów może być kilka. Albo jest zasypany wiadomościami albo ignoruje wiadomości od osób, które dopominają się o rozpatrzenie aplikacji.
Pages:
Jump to: