Pages:
Author

Topic: Ogólne rozmowy na temat kampanii sygnatur - page 10. (Read 6207 times)

legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Ten manager od 777 jest jakis niepowazny...

A co się stało? Możesz trochę rojaśnić, podać więcej szczegółów?

Myślałem, że czasy złych CM, już się skonczyły, co najmniej w tych lepszych kampaniach?

Powiem Ci szczerze, że nawet nie wiem, kto to jest, byłem pewien, że jakiś bardziej znany menedżer prowadzi tą kampanię.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Ten manager od 777 jest jakis niepowazny ehh; pamietam ze byla jeszcze jakas bliźniacza kampania do 7
77? Kojarzycie moze?
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
No niestety wciaz czekam nawet nie na przyjęcie tylko na jakakolwiek decyzje; mimo ze zwolnily sie 2miejsca teoretycznie to dalej zero info .. chyba musze sie rozejrzec za czyms innym, chociaż te warunki z 777 najlepiej mi pasowaly, chociaz juz  czesc moich pomyslow na posty sie zdążyła  zdezaktualizowac...



no coz, chyba nie bedzie dane mi do Was wrocic Sad
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...zaaplikowałem do 777... zawsze to parę groszy... jeśli jakimś cudem jednak wytrzymam dłużej to mam nadzieje, że znajdzie się coś ciekawszego Wink

Ja jestem nawet pewien, że się znajdzie miejsce, bo takich kampanii za 25$ do 40$ dolarów tygodniowo, jest całkiem sporo.

Jeżeli chcesz jakichś porad, jak się do nich dostać, to ja bym sugerował znaleźć sobie kilka potencjalnych kampanii, do których będziesz chciał się dostać i starać skupić się na tych bordach, na które zwracają szczególną uwagę, być tam aktywnym i postować dobry kontent, przy okazji zarabiając te kilka groszy w 777. To zawsze jakaś kasa, mobilizacja, żeby ciągnąć dalej i dostać więcej.

Doradzam, startować we wszystkich konkursach tu na forum, jest ich całkiem sporo i można przytulić całkiem niezłe nagrody, od monet i innych przedmiotów do kasy, którą łatwo można wypłacić na przykład od kasyn, ale nie tylko. Ja trochę ostatnio zaniedbałem (z braku czasu), ale jak brałem udział, to dość często, jak na mój totalny brak szczęścia, załapywałem się na nagrody.
Jest o tym wątek: Aktualne konkursy tutaj na forum
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
A tak poważnie to zaaplikowałem do 777 (tylko jeśli dobrze widze tam chyba nie ma aktualnie miejsc :/ ) - na początek jak @wwzsocki zawsze to parę groszy by było, a jeśli jakimś cudem jednak wytrzymam dłużej to mam nadzieje, że znajdzie się coś ciekawszego Wink

I jak? Przyjęli cię?

https://bitcointalksearch.org/topic/--5278153

Rzuć okiem na to. Niby bounty, ale coin podobno już handlowany. W dodatku stawki bardzo dobre. Dla hero jest 200$ za tydzień + bonus za merity (w twoim wypadku to +70% ? ). To się już robi spora kasa. Jak nie masz nic innego, to moim zdaniem to jest najlepszy wybór na start. Jest jeszcze 50 miejsc.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
cześć, jakie bounty byście polecili na "rozgrzewke" po powrocie? myślę, że  na pewno będę pisał naście postów dziennie na localu, international jeszcze nie przeglądałem więc trudno mi przewidzieć czy i ile będę miał do powiedzenia, w związku z tym nie oczekuję kokosów, ale fajnie jakby jakiś dodatkowy hajsik, kilka satoshi za post, wpadł Wink
Pozdrawiam!

Witam Smiley

Jak szukasz grosza to paru z nas (co najmniej 4) zainteresowało się projektem IDENA, k(...)

Tak, słyszałem już o tym ale dzięki;
generalnie bym po prostu z Wami popisał, ale ostatnio z mojego pisania nic nie wynika; chyba, że same złe rzeczy, to chciałbym chociaż trochę satoshi zgarnąć..

Quote
A tak to wątek z raportami dot. otwartych kampanii wciąż jest aktualizowany przez społeczność (mimo, że przeze mnie porzucony przez brak czasu - przepraszam Sad )


no wiesz, jak Ci nie wstyd tak nas zaniedbywac Tongue

A tak poważnie to zaaplikowałem do 777 (tylko jeśli dobrze widze tam chyba nie ma aktualnie miejsc :/ ) - na początek jak @wwzsocki zawsze to parę groszy by było, a jeśli jakimś cudem jednak wytrzymam dłużej to mam nadzieje, że znajdzie się coś ciekawszego Wink
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
September 17, 2020, 12:39:47 PM
cześć, jakie bounty byście polecili na "rozgrzewke" po powrocie? myślę, że  na pewno będę pisał naście postów dziennie na localu, international jeszcze nie przeglądałem więc trudno mi przewidzieć czy i ile będę miał do powiedzenia, w związku z tym nie oczekuję kokosów, ale fajnie jakby jakiś dodatkowy hajsik, kilka satoshi za post, wpadł Wink
Pozdrawiam!

Witam Smiley

Jak szukasz grosza to paru z nas (co najmniej 4) zainteresowało się projektem IDENA, który umożliwia kopanie do kilkuset zł miesięcznie przy pomocy VPSa za 5$ i odrobiny czasu (~godzina, max 2 miesięcznie).

https://bitcointalksearch.org/topic/idena-5199297

Tu możesz poczytać o temacie na naszej grupie z tym, że od założenia watku sięć znacznie urosła, pozmieniały się ilości i ceny. Najnowszą wycenę ile można zarobić na kopaniu robił cryptovigi (obecna cena to 0.15$ a aktywnych nodów kopiących jest około 3500).


1. prize from mining: currently 2564 nodes online so 25,920 / 2564 = 10,109 coins per day * 30 = 303.27 coins per month

2. 2 x validation reward (currently validation is every two weeks) ~ 47 coins x 2 gives 94 coins

3.flip reward 17,693 coins for each flip minimum 3 maximum 5 (with human status) which gives from ~ 53 to 88 coins (x2 validations per month) from ~ 106 to ~ 176 coins per month

so only from this we have up to 573 coins (the current iDNA coin rate is $ 0.27) what makes ~ $ 150

4. additionally, we have a chance to invite others to the Idena project and if the user we invite undergoes the validation process, we will get ~ 47 coins for the first validation, 3 times more for the second and 6 times more for the third ...
so with a maximum of two invitations from trusted people, every two weeks we can get an additional 2x47 (first validation) + 2x141 (second validation) + 2 x282 coins (third validation) , i.e. together with a lot of luck 940 coins x 2 validations which can give you 1880 coins a month ~ $ 507 but let's be honest it is not easy to find 4 users each month who will pass 3 validations in a row so let's assume that only 25% of them (i.e. 1 of 4) will pass 3 validations what gives ~ $ 127 per month

So together we have from ~ $ 650 a month (but let's be honest it's very difficult and unlikely) to ~ $ 277 a month - definitely achievable.
Since Idena is blockchain everything I wrote here can be checked, for example, at https://scan.idena.io/epoch/52/rewards but remember that they are based on today's Idena rate so they may go up or down if the coin rate changes.

I wrote well about profits but what about costs?

time: for each validation you need to prepare 3-5 flips making a good one may take 15-30 minutes, so up to 45 minutes up to 2.5h twice a month and an additional 20-30 minutes for validation (x 2 validations per month) so we spend 2.5 to 6 hours per month.
mining costs: i.e. electricity or VPS, about $ 5 per month


A tak to wątek z raportami dot. otwartych kampanii wciąż jest aktualizowany przez społeczność (mimo, że przeze mnie porzucony przez brak czasu - przepraszam Sad )

legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
September 17, 2020, 12:20:55 PM
cześć, jakie bounty byście polecili na "rozgrzewke" po powrocie?...

Myślę, że to ta kampania [OPEN] ★☆★ 777Coin Signature Campaign ★☆★ będzie dla Ciebie w sam raz, ponieważ bardzo łatwo się do niej dostać, praktycznie zawsze są miejsca i chyba wszystkie posty się liczą.

Nie ma kokosów, ale chyba około 50 do 70 dolarów wyciągniesz ze wszystkimi bonusami, no i to najniższa grupa, jest ich kilka i przy odrobinie szczęścia możesz szybko podskoczyć o jedna czy dwie do góry i już będzie ponad 100$ na miesiąc. Spokojnie nabijaj sobie postów, meritów, aktywności i próbuj w między czasie dostać się do bardziej wymagających kampanii, kiedy tylko się pojawią.

Polecam śledzić ten wątek: Signature campaing - regularnie płatne pewniaki, są w nim na prawdę wszystkie najnowsze kampanie i aktualizowany jest regularnie.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
September 15, 2020, 04:55:05 PM
cześć, jakie bounty byście polecili na "rozgrzewke" po powrocie? myślę, że  na pewno będę pisał naście postów dziennie na localu, international jeszcze nie przeglądałem więc trudno mi przewidzieć czy i ile będę miał do powiedzenia, w związku z tym nie oczekuję kokosów, ale fajnie jakby jakiś dodatkowy hajsik, kilka satoshi za post, wpadł Wink
Pozdrawiam!
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...stworzyłem wątek w gambling sekcji dla tych, którzy interesują się polską piłką nożną i polską ekstraklasą...

Myślę, że to dobry pomysł, na pewno dla fanów piłki nożnej. Ja niestey do nich nie należę, ale coś tam o polskiej piłce nożnej wiem, że jest okrągła na przykład  Wink Cheesy.

Faktycznie coraz więcej mamy kampanii kasyn, które wymagają postowania w sekcjach gambling.
Moim zdaniem dopóki każą nam pisać 5 postów na tydzień w sekcjach gambling, to nie ma jeszcze takiego dużego problemu.
Boje się tylko, że w końcu zaczną wybierać tylko tych, którzy piszą bardzo dużo, tylko w tych sekcjach (co już się dzieje).

Jest to przede wszystkim forum o BTC i trochę o innych kryptowalutach, więc wymagania kampanii co do sekcji gambling, a przy okazji nie akceptowanie lokali powoduje, że masa ludzi zaczyna przenosić się do tych sekcji, chociaż wcale tego nie chcą i nie są nimi zaiinteresowani. Jeżeli kasyna chcą mieć ludzi zainrteresowanych i piszących wyłącznie o hazardzie, to powinni przeprowadzać kampanie na forach o kasynach i chazardzie a nie o kryptowalutach.

Bardzo drażni mnie, że do kampanii, w której wymaganych jest max 5 postów na tydzień w danej sekcji, wybieraja tylko takich (lub faworyzuje), którzy maja 90% swoich wypocin właśnie w gambling. Nie chcę cytować tu menedżerów kampanii, ale pewnie każdy zainteresowany wie dokładnie o co mi chodzi.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Cashback 15%
stworzyłem wątek w gambling sekcji dla tych, którzy interesują się polską piłką nożną i polską ekstraklasą
https://bitcointalksearch.org/topic/polish-league-ekstraklasa-prediction-discussion-thread-5269248
a ponieważ jest coraz więcej kampanii, które wymagają postów w sekcji gambling i gambling discussion, jest to teraz bardzo dobra okazja, spełnić te wymagania Wink
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
November 23, 2019, 07:27:32 PM
Mam pytanie do partycypantów kampanii sygnatur Crptotalk forum, aktualnie za ile postów dziennie płaci ta kampania?

Widzę, że Poptok1 bierze udział, więc może odpowie, jak dostanie powiadomienie.

AKTUALIZACJA

Poptok1 właśnie odpowiedział przez PM, że płacą tylko za 5 postów dziennie, czyli nic się nie zmieniło. Pewnie dziwicie się czemu o to pytam, no to wyjaśnię.

Jak brałem udział w tej kampanii, to jak wiecie obniżono ilość postów po jakimś czasie, po raz pierwszy z 20 na 10 dziennie.

Pomimo tego nadal otrzymywałem wynagrodzenie za 20 postów dziennie razem z 9 innymi najlepszymi partycypantami, którzy od początku postowali dużo i dobrej jakości.

Dokładnie na początku cała dziesiątka dostawała zapłatę za 20 postów na dzień, a później tylko pięciu najlepszych z tego zestawienia: https://bitcointalksearch.org/topic/cryptotalk-signature-campaign-participants-2019-10-14-5192872

Kiedy wprowadzono limit pięciu postów na dzień, ja nadal byłem w stanie przez 2 dni dostawać zapłatę za 20 i jeden raz za 12, ale później, już spadło do 5, tak jak u innych.



Miałem nadziej, że coś się zmieniło to bym wrócił ale raczej, już teraz jest równo 5 postów dla wszystkich i nie ważne czy jesteś dobrej jakości posterem.



Płacą za 5 postów dziennie. Ale ich bot ma pewne bugi.. Delikatne, ale coś tam nie do końca idealnie działa.

Co do powrotu do kampanii, to raczej nie masz szans, bo po usunięciu sygnatury bot automatycznie wywala i blokuje UID. Możliwe, że jest jakaś opcja pogadać z supportem Yobit, żeby odblokowali manualnie, ale jeszcze nikt takim wyczynem się nie pochwalił.
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
November 21, 2019, 05:39:33 AM
Mam pytanie do partycypantów kampanii sygnatur Crptotalk forum, aktualnie za ile postów dziennie płaci ta kampania?

Widzę, że Poptok1 bierze udział, więc może odpowie, jak dostanie powiadomienie.

AKTUALIZACJA

Poptok1 właśnie odpowiedział przez PM, że płacą tylko za 5 postów dziennie, czyli nic się nie zmieniło. Pewnie dziwicie się czemu o to pytam, no to wyjaśnię.

Jak brałem udział w tej kampanii, to jak wiecie obniżono ilość postów po jakimś czasie, po raz pierwszy z 20 na 10 dziennie.

Pomimo tego nadal otrzymywałem wynagrodzenie za 20 postów dziennie razem z 9 innymi najlepszymi partycypantami, którzy od początku postowali dużo i dobrej jakości.

Dokładnie na początku cała dziesiątka dostawała zapłatę za 20 postów na dzień, a później tylko pięciu najlepszych z tego zestawienia: https://bitcointalksearch.org/topic/cryptotalk-signature-campaign-participants-2019-10-14-5192872

Kiedy wprowadzono limit pięciu postów na dzień, ja nadal byłem w stanie przez 2 dni dostawać zapłatę za 20 i jeden raz za 12, ale później, już spadło do 5, tak jak u innych.



Miałem nadziej, że coś się zmieniło to bym wrócił ale raczej, już teraz jest równo 5 postów dla wszystkich i nie ważne czy jesteś dobrej jakości posterem.



legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Cashback 15%
November 17, 2019, 04:28:08 AM
jak by byl ktos zainteresowanym w Boublr kampanii brac udzial - zdecydowanie odradzalbym to kazdemu

Just so we're clear - anyone promoting this shit will be promoting a ponzi scam and will likely get red trust.

ale to juz chyba tutaj kazdy z uczestnikow wie raczej  Grin
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
November 13, 2019, 12:51:00 PM
Widzę, że theymos wyciąga około 1 BTC na miesiąc ze sprzedaży reklam, a myślałem, że więcej tam wpada.. dawno już tych aukcji nie sprawdzałem.

Bliżej >2 BTC, ale nie wykorzystuje potencjału monetyzacji strony, np. nie ma żadnych bannerów, a na górze i na dole moɡłoby spokojnie być po jednym, sygnaturki też są konkurencją. Ale nie ma potrzeby jak forum już ma >1250 BTC uzbierane, a nie jest to firma nastawiona na maksymalizację zysku.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
November 13, 2019, 06:58:12 AM
Yobit ogarnięty? https://bitcointalksearch.org/topic/yobit-scam-accusation-megathread-normal-modus-operandi-or-shady-practices-5134358

Nie jestem pewien czy jakieś kokosy z reklam mogą mieć jak gros odwiedzających ich forum to ludzie z biednych krajów piszących dla 1000 satoshi/post.



Nie no to, że oskarżeń o scam jest od cholery, to zupełnie inna sprawa. Kombinują coś z wypłatami od zawsze, ale jakoś ten wózek pchają.

Widzę, że theymos wyciąga około 1 BTC na miesiąc ze sprzedaży reklam, a myślałem, że więcej tam wpada.. dawno już tych aukcji nie sprawdzałem. No to faktycznie, żeby się zwróciło tylko z tego, to będzie to trochę trwało.. Czyli pewnie będą chcieli pompować jakieś coiny jak przyjdzie kolejny bull run i strzyc owieczki.

A może to jednak ktoś innym jest właścicielem CryptoTalk..  Roll Eyes

 
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
November 12, 2019, 07:13:52 PM
Yobit ogarnięty? https://bitcointalksearch.org/topic/yobit-scam-accusation-megathread-normal-modus-operandi-or-shady-practices-5134358

Nie jestem pewien czy jakieś kokosy z reklam mogą mieć jak gros odwiedzających ich forum to ludzie z biednych krajów piszących dla 1000 satoshi/post.

legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
November 11, 2019, 02:24:26 PM
Bez sensu, żeby Yobit ładował taką kasę w kampanię CryptoTalk i po niej robił exit scam. Jeśli mieliby się zawinąć to powinni to zrobić teraz.

Nie chodzi mi o to, że celem kampanii jest exit scam. To w rzeczy samej nie miałoby sensu. Chodzi mi o to, że w czasach, gdy kolejne małe/przeciętne giełdy zawijają się z powodu braku płynności/rentowności yobit znajduje 200k$ na kampanię promującą forum... Moim zdaniem istnieje spore ryzyko, że środki, którymi płaci yobit nie należy do nich a do ich użytkowników (w tym beneficjentów kampanii) a yobit jedyne co robi to zmniejsza "rezerwę obowiązkową"  (więcej na ten temat tutaj). Gdy pójdą o krok za daleko (a mogą się zapędzić stojąc pod ścianą - cryptotalk bez stałego finansowania moim zdaniem umrze) to zabraknie im płynności do obsługi wypłat i exit-scam będzie jedyną opcją. A nie wyborem.


No bez przesady. Nie brali by się za to gdyby nie znali realiów kampanii. Budżet określa się wcześniej a Yobit jest na tyle ogarnięty, że doskonale przemyśleli to co robią. Za tym stoi sztab ludzi.

Edit/ Ps. Mam do czynienia z określaniem budżetów kampanii i to co robią jest lekką ręką w ich zakresie Wink

Poza tym Yobit robi kampanie od lat i doskonale wiedzą w co się pakują.
Ale reklamowali siebie a nie forum.

Moim zdaniem Yobit jest właścicielem CryptoTalk - stąd mój pomysł na pompowanie w przyszłości coinów które sami wybiorą.

Co do przeniesienia kampanii, to chyba się nie zrozumieliśmy. Mówię, że Yobit, czy tam jakiś inny właściciel CryptoTalk, może zaproponować użytkownikom biorącym udział w kampanii na Bitcointaku przeniesienie się na CryptoTalk, żeby robić tam taki ruch jak na Bitcointalku. To napędziłoby wzrost pozycji strony jeszcze bardziej.
Nie do końca wyobrażam sobie co masz na myśli przez "zaproponować użytkownikom biorącym udział w kampanii na Bitcointaku przeniesienie się na CryptoTalk". Cryptotalk już płaci za każdy napisany post. Są to jednak groszowe stawki i tak zostanie, bo trudno zapewnić każdemu randomowi takie stawki jak członkowie topowych kampanii na bitcointalku (top 200 użytkowników). A zarabiają tyle przez rozpoznawalność/swoją markę wynikającą z rangi/meritów/trustu/historii postów. Tam po założeniu nowych kont będą tymi samymi randomami co inni.

Tutaj się zgodzę, że trochę fantazjuję, ale świta mi, że coś takiego mogłoby się wydarzyć. Póki co odpuszczam ten pomysł. Do przemyślenia.. Wink
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
November 11, 2019, 10:03:30 AM
Bez sensu, żeby Yobit ładował taką kasę w kampanię CryptoTalk i po niej robił exit scam. Jeśli mieliby się zawinąć to powinni to zrobić teraz.

Nie chodzi mi o to, że celem kampanii jest exit scam. To w rzeczy samej nie miałoby sensu. Chodzi mi o to, że w czasach, gdy kolejne małe/przeciętne giełdy zawijają się z powodu braku płynności/rentowności yobit znajduje 200k$ na kampanię promującą forum... Moim zdaniem istnieje spore ryzyko, że środki, którymi płaci yobit nie należy do nich a do ich użytkowników (w tym beneficjentów kampanii) a yobit jedyne co robi to zmniejsza "rezerwę obowiązkową"  (więcej na ten temat tutaj). Gdy pójdą o krok za daleko (a mogą się zapędzić stojąc pod ścianą - cryptotalk bez stałego finansowania moim zdaniem umrze) to zabraknie im płynności do obsługi wypłat i exit-scam będzie jedyną opcją. A nie wyborem.

Poza tym Yobit robi kampanie od lat i doskonale wiedzą w co się pakują.
Ale reklamowali siebie a nie forum.

Co do przeniesienia kampanii, to chyba się nie zrozumieliśmy. Mówię, że Yobit, czy tam jakiś inny właściciel CryptoTalk, może zaproponować użytkownikom biorącym udział w kampanii na Bitcointaku przeniesienie się na CryptoTalk, żeby robić tam taki ruch jak na Bitcointalku. To napędziłoby wzrost pozycji strony jeszcze bardziej.
Nie do końca wyobrażam sobie co masz na myśli przez "zaproponować użytkownikom biorącym udział w kampanii na Bitcointaku przeniesienie się na CryptoTalk". Cryptotalk już płaci za każdy napisany post. Są to jednak groszowe stawki i tak zostanie, bo trudno zapewnić każdemu randomowi takie stawki jak członkowie topowych kampanii na bitcointalku (top 200 użytkowników). A zarabiają tyle przez rozpoznawalność/swoją markę wynikającą z rangi/meritów/trustu/historii postów. Tam po założeniu nowych kont będą tymi samymi randomami co inni.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
November 11, 2019, 08:37:06 AM
Zwrot mają taki, że w ciągu 6 tygodni podskoczyli o 600k miejsc w Alexa rank - z pozycji około 700k do pozycji około 95k.
Było już kilka projektów które próbowały gonić Bitcointalk, ale nikomu się nie udało nawet zbliżyć. Chyba najlepiej radzi sobie Altcointalks.com.
Przy tak agresywnej kampanii jak CryptoTalk, może się im udać zebrać sporą liczbę użytkowników. Później zaproponują wszystkim uczestnikom kampanii na Bitcointalku przeniesienie się na CryptoTalk, a później kaska z reklam.. I zwrot z inwestycji będzie.
Sam zaraz dołączę do tej kampanii Smiley

O ile wcześniej kasa się nie skończy. Źródełko wyschnie i kurz opadnie. Już teraz tną limity postów (z 20 do 5). Jeśli w kampanii jest 200 osób (a na moje oko może być ponad 200) to mówimy tu o kwocie do 10 000$ tygodniowo - wcześniej do 40 000$. Kampania trwa już 7 tyg, więc wydali pewnie z 140 000$ (z honorarium yahoo, które pewnie nie jest małe przy tak ogromnej kampanii)

Jedno trzeba im przyznać. Mają już blisko 450 000 postów (za co zapłacili kolejne ~4.5 BTC - 36 000$)

A obecnie produkt ten nie generuje żadnych zysków. Osobiście odnoszę wrażenie, że za kilka miesięcy Yobit ogłosi niewypłacalność i exit scam a razem z nim zniknie cryptotalk, bo moim zdaniem finansują kampanię ze środków użytkowników jednoczenie coraz głębiej wchodząc w rezerwę cząstkową, co ułatwia im fakt, że nagrody wypłacane są na ich giełdzie i zapewne 80% użytkowników ich nie wypłaca.

Później zaproponują wszystkim uczestnikom kampanii na Bitcointalku przeniesienie się na CryptoTalk, a później kaska z reklam.. I zwrot z inwestycji będzie.
Sam zaraz dołączę do tej kampanii Smiley

Tylko kampanie na bitcointalku finansowane są przez firmy które są reklamowane. To one musiały chcieć zamknąć kampanię na bitcointalku i otworzyć tam. A wątpię, by tam były lepsze kampanie. Chyba, że stworzone przez yobit i znów finansowane przez yobit.


Bez sensu, żeby Yobit ładował taką kasę w kampanię CryptoTalk i po niej robił exit scam. Jeśli mieliby się zawinąć to powinni to zrobić teraz. Poza tym Yobit robi kampanie od lat i doskonale wiedzą w co się pakują.
Osobiście uważam, że albo Yobit jest właścicielem CryptoTalk, albo jakiś grubasek po prostu korzysta z ich usług aby tę kampanię poprowadzić.
W każdym razie uważam, że zyski z forum można mieć i nie tylko z reklam.

Co do przeniesienia kampanii, to chyba się nie zrozumieliśmy. Mówię, że Yobit, czy tam jakiś inny właściciel CryptoTalk, może zaproponować użytkownikom biorącym udział w kampanii na Bitcointaku przeniesienie się na CryptoTalk, żeby robić tam taki ruch jak na Bitcointalku. To napędziłoby wzrost pozycji strony jeszcze bardziej.

Ogólnie chodzi mi o to, że cała akcja ma na celu przyciągnięcie uwagi użytkowników do Cryptotalk z dwóch powodów:
1. Czerpanie korzyści z reklam
2. Możliwość pompowania coinów na Yobit, przez Yobit 
Pages:
Jump to: