Pages:
Author

Topic: Ogólne rozmowy na temat kampanii sygnatur - page 11. (Read 6236 times)

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
November 11, 2019, 10:03:30 AM
Bez sensu, żeby Yobit ładował taką kasę w kampanię CryptoTalk i po niej robił exit scam. Jeśli mieliby się zawinąć to powinni to zrobić teraz.

Nie chodzi mi o to, że celem kampanii jest exit scam. To w rzeczy samej nie miałoby sensu. Chodzi mi o to, że w czasach, gdy kolejne małe/przeciętne giełdy zawijają się z powodu braku płynności/rentowności yobit znajduje 200k$ na kampanię promującą forum... Moim zdaniem istnieje spore ryzyko, że środki, którymi płaci yobit nie należy do nich a do ich użytkowników (w tym beneficjentów kampanii) a yobit jedyne co robi to zmniejsza "rezerwę obowiązkową"  (więcej na ten temat tutaj). Gdy pójdą o krok za daleko (a mogą się zapędzić stojąc pod ścianą - cryptotalk bez stałego finansowania moim zdaniem umrze) to zabraknie im płynności do obsługi wypłat i exit-scam będzie jedyną opcją. A nie wyborem.

Poza tym Yobit robi kampanie od lat i doskonale wiedzą w co się pakują.
Ale reklamowali siebie a nie forum.

Co do przeniesienia kampanii, to chyba się nie zrozumieliśmy. Mówię, że Yobit, czy tam jakiś inny właściciel CryptoTalk, może zaproponować użytkownikom biorącym udział w kampanii na Bitcointaku przeniesienie się na CryptoTalk, żeby robić tam taki ruch jak na Bitcointalku. To napędziłoby wzrost pozycji strony jeszcze bardziej.
Nie do końca wyobrażam sobie co masz na myśli przez "zaproponować użytkownikom biorącym udział w kampanii na Bitcointaku przeniesienie się na CryptoTalk". Cryptotalk już płaci za każdy napisany post. Są to jednak groszowe stawki i tak zostanie, bo trudno zapewnić każdemu randomowi takie stawki jak członkowie topowych kampanii na bitcointalku (top 200 użytkowników). A zarabiają tyle przez rozpoznawalność/swoją markę wynikającą z rangi/meritów/trustu/historii postów. Tam po założeniu nowych kont będą tymi samymi randomami co inni.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
November 11, 2019, 08:37:06 AM
Zwrot mają taki, że w ciągu 6 tygodni podskoczyli o 600k miejsc w Alexa rank - z pozycji około 700k do pozycji około 95k.
Było już kilka projektów które próbowały gonić Bitcointalk, ale nikomu się nie udało nawet zbliżyć. Chyba najlepiej radzi sobie Altcointalks.com.
Przy tak agresywnej kampanii jak CryptoTalk, może się im udać zebrać sporą liczbę użytkowników. Później zaproponują wszystkim uczestnikom kampanii na Bitcointalku przeniesienie się na CryptoTalk, a później kaska z reklam.. I zwrot z inwestycji będzie.
Sam zaraz dołączę do tej kampanii Smiley

O ile wcześniej kasa się nie skończy. Źródełko wyschnie i kurz opadnie. Już teraz tną limity postów (z 20 do 5). Jeśli w kampanii jest 200 osób (a na moje oko może być ponad 200) to mówimy tu o kwocie do 10 000$ tygodniowo - wcześniej do 40 000$. Kampania trwa już 7 tyg, więc wydali pewnie z 140 000$ (z honorarium yahoo, które pewnie nie jest małe przy tak ogromnej kampanii)

Jedno trzeba im przyznać. Mają już blisko 450 000 postów (za co zapłacili kolejne ~4.5 BTC - 36 000$)

A obecnie produkt ten nie generuje żadnych zysków. Osobiście odnoszę wrażenie, że za kilka miesięcy Yobit ogłosi niewypłacalność i exit scam a razem z nim zniknie cryptotalk, bo moim zdaniem finansują kampanię ze środków użytkowników jednoczenie coraz głębiej wchodząc w rezerwę cząstkową, co ułatwia im fakt, że nagrody wypłacane są na ich giełdzie i zapewne 80% użytkowników ich nie wypłaca.

Później zaproponują wszystkim uczestnikom kampanii na Bitcointalku przeniesienie się na CryptoTalk, a później kaska z reklam.. I zwrot z inwestycji będzie.
Sam zaraz dołączę do tej kampanii Smiley

Tylko kampanie na bitcointalku finansowane są przez firmy które są reklamowane. To one musiały chcieć zamknąć kampanię na bitcointalku i otworzyć tam. A wątpię, by tam były lepsze kampanie. Chyba, że stworzone przez yobit i znów finansowane przez yobit.


Bez sensu, żeby Yobit ładował taką kasę w kampanię CryptoTalk i po niej robił exit scam. Jeśli mieliby się zawinąć to powinni to zrobić teraz. Poza tym Yobit robi kampanie od lat i doskonale wiedzą w co się pakują.
Osobiście uważam, że albo Yobit jest właścicielem CryptoTalk, albo jakiś grubasek po prostu korzysta z ich usług aby tę kampanię poprowadzić.
W każdym razie uważam, że zyski z forum można mieć i nie tylko z reklam.

Co do przeniesienia kampanii, to chyba się nie zrozumieliśmy. Mówię, że Yobit, czy tam jakiś inny właściciel CryptoTalk, może zaproponować użytkownikom biorącym udział w kampanii na Bitcointaku przeniesienie się na CryptoTalk, żeby robić tam taki ruch jak na Bitcointalku. To napędziłoby wzrost pozycji strony jeszcze bardziej.

Ogólnie chodzi mi o to, że cała akcja ma na celu przyciągnięcie uwagi użytkowników do Cryptotalk z dwóch powodów:
1. Czerpanie korzyści z reklam
2. Możliwość pompowania coinów na Yobit, przez Yobit 
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
November 11, 2019, 07:03:08 AM
Zwrot mają taki, że w ciągu 6 tygodni podskoczyli o 600k miejsc w Alexa rank - z pozycji około 700k do pozycji około 95k.
Było już kilka projektów które próbowały gonić Bitcointalk, ale nikomu się nie udało nawet zbliżyć. Chyba najlepiej radzi sobie Altcointalks.com.
Przy tak agresywnej kampanii jak CryptoTalk, może się im udać zebrać sporą liczbę użytkowników. Później zaproponują wszystkim uczestnikom kampanii na Bitcointalku przeniesienie się na CryptoTalk, a później kaska z reklam.. I zwrot z inwestycji będzie.
Sam zaraz dołączę do tej kampanii Smiley

O ile wcześniej kasa się nie skończy. Źródełko wyschnie i kurz opadnie. Już teraz tną limity postów (z 20 do 5). Jeśli w kampanii jest 200 osób (a na moje oko może być ponad 200) to mówimy tu o kwocie do 10 000$ tygodniowo - wcześniej do 40 000$. Kampania trwa już 7 tyg, więc wydali pewnie z 140 000$ (z honorarium yahoo, które pewnie nie jest małe przy tak ogromnej kampanii)

Jedno trzeba im przyznać. Mają już blisko 450 000 postów (za co zapłacili kolejne ~4.5 BTC - 36 000$)

A obecnie produkt ten nie generuje żadnych zysków. Osobiście odnoszę wrażenie, że za kilka miesięcy Yobit ogłosi niewypłacalność i exit scam a razem z nim zniknie cryptotalk, bo moim zdaniem finansują kampanię ze środków użytkowników jednoczenie coraz głębiej wchodząc w rezerwę cząstkową, co ułatwia im fakt, że nagrody wypłacane są na ich giełdzie i zapewne 80% użytkowników ich nie wypłaca.

Później zaproponują wszystkim uczestnikom kampanii na Bitcointalku przeniesienie się na CryptoTalk, a później kaska z reklam.. I zwrot z inwestycji będzie.
Sam zaraz dołączę do tej kampanii Smiley

Tylko kampanie na bitcointalku finansowane są przez firmy które są reklamowane. To one musiały chcieć zamknąć kampanię na bitcointalku i otworzyć tam. A wątpię, by tam były lepsze kampanie. Chyba, że stworzone przez yobit i znów finansowane przez yobit.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
November 11, 2019, 06:29:50 AM
Kampania Cryptotalk po raz kolejny obcina o połowę dzienną liczbę postów, za które zapłaci. Jestem ciekaw jaki mają zwrot z tej inwestycji...

Update: limit from now is only 5 posts / day



Zwrot mają taki, że w ciągu 6 tygodni podskoczyli o 600k miejsc w Alexa rank - z pozycji około 700k do pozycji około 95k.
Było już kilka projektów które próbowały gonić Bitcointalk, ale nikomu się nie udało nawet zbliżyć. Chyba najlepiej radzi sobie Altcointalks.com.
Przy tak agresywnej kampanii jak CryptoTalk, może się im udać zebrać sporą liczbę użytkowników. Później zaproponują wszystkim uczestnikom kampanii na Bitcointalku przeniesienie się na CryptoTalk, a później kaska z reklam.. I zwrot z inwestycji będzie.
Sam zaraz dołączę do tej kampanii Smiley
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
November 07, 2019, 12:42:03 PM
Kampania Cryptotalk po raz kolejny obcina o połowę dzienną liczbę postów, za które zapłaci. Jestem ciekaw jaki mają zwrot z tej inwestycji...

Update: limit from now is only 5 posts / day



legendary
Activity: 2464
Merit: 3158
November 02, 2019, 09:45:07 AM
Nie byłem trochę aktywny czy są jakieś dobre kampanie?

Najpierw oczyść konto z red trusta bo z tym może być ciężko coś znaleźć.
Swoją drogą, powinno być to proste, bo red trust nie należy się za kiepskiej jakości posty:

- Do not rate people based on the quality of their posts.


Napisz kilka dobrych postów a następnie stwórz wątek w sekcji meta z grzeczną prośbą o oczyszczenie konta.

1- przedawnienie
2- nieadekwatność kary do przewinienia

Dziękuje bardzo za twoją opinie, masz racje.
Usunąłem negatywny feedback co zostawiłem temu użytkownikiem.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Gratuluję Tytanowy Janusz i Cygan przyjęcia do nowej kampanii sygnatur Smart Mixer prowadzonej przez Hhampuza.

Trochę niskie stawki jak na mikser, ale nie różnią się znacznie od średniej jaką płacą inne kampanie na forum.

Szkoda, że raczej obniżają stawki, zamiast podnosić, bo myślałem, że po wystartowaniu kampanii Yobit, nie będzie za bardzo chętnych na inne kampanie i stawki zaczną rosnąc.
Ale jak na razie, nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem chętnych, więc nie ma co liczyć na lepsze stawki. Miałem nadzieję, że ciężej będzie znaleźć chętnych,a jak usłyszałem o następnej kampanii i to trochę lepiej płatnej, to już nawet byłem pewien, że nie tek szybko zgłosi się odpowiednia ilość, jakościowo dobrych użytkowników, ale ku mojemu zaskoczeniu, nie było z tym, żadnych problemów.

Nie sprawdzałem jeszcze jacy to posterzy, ale nie zauważyłem, jakichś znanych nicków, oprócz Tytanowego i Cygana oczywiście.
Dziękuję Smiley

Dla mnie to awans. Było 35$/25 postów = 1,4$ /post , a teraz jest 30$/15 postów = 2$/post.
W dodatku nie muszę pisać w gambling.
Tego samego dnia wystartował blender.io i 3$/post. Napisałem do MC, czy mogę przejść i odpowiedział mi, że nie ma problemu, ale proponuje mi się wstrzymać, bo planuje zredukować liczbę uczestników i zwiększyć wypłaty zbliżając się do tych blender.io, w którym ogromnym minusem jest nie liczenie postów z lokal.

Niemniej zgadzam się z tobą, że sytuacja w sygnaturkach nie zachwyca. Yobit płaci 1,8$/post, bierze każdego, zapewnia niespotykaną elastyczność (od 1 do 10 postów dziennie. Od 1 do 70 postów tygodniowo) i natychmiastowe wypłaty. W obliczu tego wydawałoby się oczywiste, że kampanie, które znacznie bardziej "męczą bułę" dodatkowymi wymogami i trudnościami w aplikacji przez sztywno okrojoną liczbę uczestników powinny płacić znacznie więcej. Niestety tak nie jest i nie będzie póki chętnych nie brakuje.

Średnia meritów z ostatnich 120 dni dla smartmixera wynosi 70. To całkiem ładnie pokazuje, że stawki są adekwatne do sytuacji. Na 17 osób tylko 3 nie zdobyło 10 meritów w ciągu ostatnich 120 dni a rekrutacja trwała tylko ~16 godzin.

legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Gratuluję Tytanowy Janusz i Cygan przyjęcia do nowej kampanii sygnatur Smart Mixer prowadzonej przez Hhampuza.

Trochę niskie stawki jak na mikser, ale nie różnią się znacznie od średniej jaką płacą inne kampanie na forum.

Szkoda, że raczej obniżają stawki, zamiast podnosić, bo myślałem, że po wystartowaniu kampanii Yobit, nie będzie za bardzo chętnych na inne kampanie i stawki zaczną rosnąc.
Ale jak na razie, nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem chętnych, więc nie ma co liczyć na lepsze stawki. Miałem nadzieję, że ciężej będzie znaleźć chętnych,a jak usłyszałem o następnej kampanii i to trochę lepiej płatnej, to już nawet byłem pewien, że nie tek szybko zgłosi się odpowiednia ilość, jakościowo dobrych użytkowników, ale ku mojemu zaskoczeniu, nie było z tym, żadnych problemów.

Nie sprawdzałem jeszcze jacy to posterzy, ale nie zauważyłem, jakichś znanych nicków, oprócz Tytanowego i Cygana oczywiście.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
Kampania Cryptotalk obcina o połowę liczbę postów, za które zapłaci maksymalnie w ciągu jednego dnia. Dlaczego - chyba każdy wie.

Update: limit from now is only 10 posts / day
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Jak to wygląda u ciebie? Poważnie tak o bez problemu robisz 19 postów dziennie i z każdego jesteś zadowoly?

Powiem Ci szczerze, że nigdy nie piszę postów, z tą myślą, żeby wyrobić limit do kampanii, tylko staram się być aktywny w wątkach, które mnie interesują.

Ja sam nie jestem w stanie dobrze ocenić moich postów ale muszę powiedzieć, że TAK jestem zadowolony z ich jakości i cieszę się, że daleko im do spamu.

Ale to oczywiście, tylko moja opinia, a jak wiadomo nie potrafimy być za bardzo samokrytyczni, co najmniej ja nie potrafię, bo już taki ze mnie katoński typ  Wink.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622

Nie rozumiem czemu?

Menedżer powinien patrzeć przede wszystkim na historię postowania każdego partycypanta z osobna. Jeżeli ktoś nie był aktywny lub bardzo mało, a teraz pisze po 20 postów, to może być podejrzane ale jeżeli trzyma poziom, to i tak nie powinno być problemu. Oczywiście posłucham rady (opublikuję 19  Wink) ale często zdarzało mi się pisać więcej niż 20 na dzień i to bez żadnej kampanii.

I tak zapewne jest 😀 osoby które piszą dzień w dzień po 20 postów są pewnie pod lupą co nie zmienia faktu ze jak jest to 20 dobrych postów to wszystko będzie ok. Gorzej jak jest 15 dobrych i 5 dobitnych na siłę.


Ja na twoim miejscu zostałbym w goldzie i nie zamieniał 6$ za post na 1.25$ a najwyżej napisał kilka postów za darmo co tydzień. Zwłaszcza że gold miał trwać do stycznia? Yobit mogą zbanować za tydzień jak theymos uzna że nie podoba mu się reklamowanie konkurencji. Ale to może przez charakterysykę mojej aktywności.
Bo mnie przerasta 25 dobrych postów tygodniowo 😀 Idealne byłoby 15 - chyba że aktywność na lokalu by wzrosła.
Jak to wygląda u ciebie? Poważnie tak o bez problemu robisz 19 postów dziennie i z każdego jesteś zadowoly?
hero member
Activity: 1638
Merit: 756
Bobby Fischer was right
Nie rozumiem czemu?
https://bitcointalksearch.org/topic/m.52577860
https://bitcointalksearch.org/topic/m.52591624
https://bitcointalksearch.org/topic/m.52592480
Podrzucam odnośniki do wypowiedzi menadżera odnośnie tej maksymalnej ilości.
Głównym zmartwieniem zdaje się być; spam a historia postowania. Tak jak mówisz, jeśli dotychczasowe nawyki zgadzają się z obecną aktywnością, a jakość utrzymuje się na zadowalającym poziomie, to wszystko powinno być w porządku.
List of banned participants in the Cryptotalk Campaign
tutaj całkiem już poważna lista zbanowanych, yahoo się nie pieści, jak widać Smiley

Bardzo dziękuję za szybkie odpowiedzi, na Was zawsze można liczyć  Smiley.
niezamaco  Cheesy
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
Chodzi o to, że większość osób dobijających do średniej 20 postów na dzień będzie pisać słabej jakości posty. Po rozpoczęciu kampanii zacząłem zauważać sporo słabej jakości postów z sygnaturką cryptotalk.org. Podejrzewam, że tym co więcej piszą bliżej też będzie się przyglądać menedżer kampanii.
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Bardzo dziękuję za szybkie odpowiedzi, na Was zawsze można liczyć  Smiley.

...nie zaleca się dobijania do limitu 20 postów na dzień...

Nie rozumiem czemu?

Menedżer powinien patrzeć przede wszystkim na historię postowania każdego partycypanta z osobna. Jeżeli ktoś nie był aktywny lub bardzo mało, a teraz pisze po 20 postów, to może być podejrzane ale jeżeli trzyma poziom, to i tak nie powinno być problemu. Oczywiście posłucham rady (opublikuję 19  Wink) ale często zdarzało mi się pisać więcej niż 20 na dzień i to bez żadnej kampanii.

Nawet wczoraj napisałem kilkanaście, gdzie kampania, w której byłem (GOLD) wymaga tylko 50 postów na miesiąc. Właśnie dla tego też zdecydowałem się zmienić kampanię na Yobit, bo ta jest dla mnie najlepszą opcją. Ostatnio nawet zmuszałem się do nie pisania i zrobiłem sobie wolne od forum z powodu na te małe ilości postów potrzebne w kampanii GOLD ale powiem szczerze, że to nie działa na mnie za dobrze, bo się szybko rozleniwiam i tracę aktualny wgląd w sprawy forum.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
https://yobit.net/en/fees/

0.0005 BTC, czyli 16.50 PLN, w innych monetach też 0.0005, więc w Doge byłoby niewiele.

Można też poczekać aż się większa wypłata uzbiera.
hero member
Activity: 1638
Merit: 756
Bobby Fischer was right
...
Znowu nie wiem o co chodzi, bo wypłaty są niby w BTC, jeżeli popatrzeć na stawki za post.
...
Później jest to przeliczane na dodże? O jakim fee mówimy?
Zliczanie postów w sekcjach lokalnych zostało odblokowane dla wszystkich, nieskromnie przyznam, że chyba dzięki mnie Cool
Do tamtej pory tylko rosyjskie subforum było zliczane, dlatego zasugerowałem wprowadzenie pewnej równości, tudzież sprawiedliwości.
Jedynie posty w offtopiku są ignorowane przez system. Kontrolą jakości zajmuje się na szczęście człowiek, nie zaleca się dobijania do limitu 20 postów na dzień.
Jeśli chodzi o te wypłaty, to miałem na myśli to, że prowizja samej giełdy podczas wypłaty jest duża, jak to zwykle na giełdach.
Można ją nieco ominąć kupując i wypłacając swój urobek w doge, po czym sprzedać, przekonwertować gdzieś, gdzie prowizje są mniejsze. Mimo machinacji wciąż możemy wyjść na plus.

https://yobit.net/en/fees/
0.0005 BTC, czyli 16.50 PLN, w innych monetach też 0.0005, więc w Doge byłoby niewiele.
Można też poczekać aż się większa wypłata uzbiera.
Łee to problem z głowy, pamiętałem znacznie wyższe fee a tu proszę, obniżyli.
A taki niby zły ten yobit  Roll Eyes
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...bez większych wymagań tyle, że postów w lokalnych wątkach nie liczy...

Właśnie zmieniłem barwy na Yobit i nadal nie wiem czy posty na lokalach się liczą?

Zadałem to pytanie w wątku kampanii ale jak na razie nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi.

Which boards exactly are excluded from this campaign?
Update: msgs in local forums are also counted from now
...I believe from the past campaign Post in “Off Topics” wasn’t count for pay ,and since only local board is specified by Yobit so it means it won’t count as well .

Jeżeli ktoś wie, jak to dokładnie jest z postami, z loalnych sekcji, to bardzo proszę o odpowiedź.

...Tylko pewnie trzeba będzie coś pokombinować z wypłatą w dodźach itp bo fee giełdowe trochę odstrasza.  

Znowu nie wiem o co chodzi, bo wypłaty są niby w BTC, jeżeli popatrzeć na stawki za post.

Później jest to przeliczane na dodże? O jakim fee mówimy?
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
September 28, 2019, 04:50:23 AM
A takie o https://bitcointalksearch.org/topic/yobitnet-signature-campaign-5188047 cuś Smiley
Przybudówka yobita, przez yobit opłacana. Praktycznie bez większych wymagań tyle, że postów w lokalnych wątkach nie liczy.
Tym razem zadbali o menadżera / kontrolera jakości którym to stał się  yahoo62278 więc jest nieźle.
Tylko pewnie trzeba będzie coś pokombinować z wypłatą w dodźach itp bo fee giełdowe trochę odstrasza.  

Nie byle co. Dla hero 1,3$ za post bez limitów uczestników i praktycznie z sufitem postów wyżej niż każdy normalny jest w stanie podskoczyć. To ja u siebie jako hero czekałem 3 tyg na awans na wyższą rangę i miałem płacone 1$ za post. Teraz 2$ a to kampania gdzie na każde wolne miejsce zgłasza się po 10 chętnych. Wielki szacunek dla yahoo, że się tego podjął. Przecież tam się momentalnie zgłosi z 1000 osób z czego manager będzie musiał odsiać 950 za spam już pierwszego dnia. Gruba kasa pewnie go skusiła. Skoro yobit się nie certoli ze stawkami i skalą reklamy to na managerze tez pewnie nie oszczędzali by w końcu poprowadzić kampanię, na której  nie uwiesi się całe forum jak na psie.
Swoją drogą yahoo robi specjalną czarną listę dla reklamujących livecoin a jednocześnie sam prowadzi kampanię podejrzanej giełdy. Lista oskarżeń o scamy jest na prawdę spora a cabalism za samą próbę pomocy poszkodowanym dostał red trust który potem zamieniony został na neutral.

Quote
Seems user withdraw their position, -ve changed to neutral : "Yobit's shill account, acts like unofficial support. Yobit is involved in all kind of shady and illegal activities, stealing funds from customers, ponzi coins, ponzi investment, not-provably fair gambling operation, pump and dump schemes... read more here https://bitcointalksearch.org/topic/yobit-scam-accusation-megathread-normal-modus-operandi-or-shady-practices-5134358 and DYOR."
Still, I am not sure that user understand meaning of word "fraud".
[source]

edit: W sumie reklama dotyczy forum prowadzonego przez podejrzaną firmę a nie giełdy prowadzonej przez podejrzaną firmę. Nie ma więc mowy o reklamowaniu scamów. A by w pełni korzystać z forum warto założyć konto na yobit co jest pierwszym krokiem w kierunku używania jej. Sprytnie Smiley
hero member
Activity: 1638
Merit: 756
Bobby Fischer was right
September 28, 2019, 04:34:51 AM
@poptok1 co ty reklamujesz w sygnaturce? Coraz więcej osób widzę z twoją sygnaturką a nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym co to za bounty/signature campain? Jedyne co znajduję to to co jest w linku - 8 centów za post napisany na innym forum.
A takie o https://bitcointalksearch.org/topic/yobitnet-signature-campaign-5188047 cuś Smiley
Przybudówka yobita, przez yobit opłacana. Praktycznie bez większych wymagań tyle, że postów w lokalnych wątkach nie liczy.
Tym razem zadbali o menadżera / kontrolera jakości którym to stał się  yahoo62278 więc jest nieźle.
Tylko pewnie trzeba będzie coś pokombinować z wypłatą w dodźach itp bo fee giełdowe trochę odstrasza. 
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
September 28, 2019, 04:27:13 AM
@poptok1 co ty reklamujesz w sygnaturce? Coraz więcej osób widzę z twoją sygnaturką a nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym co to za bounty/signature campain? Jedyne co znajduję to to co jest w linku - 8 centów za post napisany na innym forum.
Pages:
Jump to: