Pages:
Author

Topic: Ogólne rozmowy na temat kampanii sygnatur - page 12. (Read 6207 times)

legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
September 23, 2019, 05:13:38 AM
Chodzi Ci o czerwoną farbę od tego użytkownika? Wystarczy spojrzeć na jego trust i obie flagi, żeby dojść do wniosku, że są bezpodstawne i nic nie warte.

Tak właśnie o tym była mowa. Dobrze, że to farba bez znaczenia, bo akurat się dostałem do kampanii Wolf.bet, dzięki wątkowi Tytanowego Janusza, który jak zwykle na czas poinformował mnie o tej kampanii. Dosłownie chwilę po mojej aplikacji menedżer ogłosił kogo przyjął.

Stawki w Livecoin spadły o tyle, że postanowiłem zmienić kampanię, bo różnica była minimalna, a problem trustu jest nadal nie rozwiązany i powiem szczerze, że wysokie stawki rekompensowały ryzyko, a od kiedy je obniżyli i zrównali z innymi, dużo ludzi zaczęło szukać nowego miejsca dla siebie, podobnie do mnie.

Ale i tak nie przypuszczałem, że tak szybko ją zamkną i to bez żadnego uprzedzenia. I jak tu wierzyć w jakieś zapewnienia?
Na początku tej kampanii menedżer mówi, że są zdecydowani i ta kampania będzie trwała bardzo długo, bo oni nie maja zamiaru jej kończyć. Dosłownie jego słowa.
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
September 22, 2019, 06:01:19 PM
Widzę, że są wolne miejsca ale nikt od nas nie aplikuje i chyba widziałem czerwoną farbę za Wolf.bet u kogoś ale nie jestem pewien.

Chodzi Ci o czerwoną farbę od tego użytkownika? Wystarczy spojrzeć na jego trust i obie flagi, żeby dojść do wniosku, że są bezpodstawne i nic nie warte.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
September 22, 2019, 01:26:54 PM
Miesięcznie czy Tygodniowo? Chyba tygodniowo, bo jak miesięcznie, to nie aplikuje do żadnej z nich Cheesy.

Tygodniowo przy 40 postach. $80 na tydzień przy 40 postach jak wbijesz Legendary, choć nie wiem czy automatycznie się wbija na wyższy slot.
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
September 22, 2019, 12:02:56 PM
...Mintdice płaci 2$ za post 50$ miesięcznie. Wolf płaci 1.5$ za post i 60$ miesięcznie...

Miesięcznie czy Tygodniowo? Chyba tygodniowo, bo jak miesięcznie, to nie aplikuje do żadnej z nich Cheesy.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
September 22, 2019, 11:59:49 AM
Z wolf jest wszystko ok. Już ci odpisuję czemu tam nie aplikuję:

Moja normalna aktywność na forum, która sprawia mi przyjemność i utrzymywałbym ją nawet bez sygnaturki to 10-15 postów. 25 mnie czasami męczy, bo wolę pisać jak coś mnie zaciekawi niż jak muszę. Mintdice płaci 2$ za post 50$ tygodniowo. Wolf płaci 1.5$ za post i 60$ tygodniowo. Może i więcej miesięcznie ale wypalę się po 2 miesiącach i odejdę, zwłaszcza, że maksymalnie 5 postów tygodniowo dopuszczonych jest w lokalach... To już w ogóle mi nie na rękę.

Poza tym jak u yahoo skaczesz z kampanii na kampanię dla 10$ to jesteś spalony w kolejnych rekrutacjach. Przejdę do innej kampanii, jak zaproponuje co najmniej +50% lub podobny hajs za 10-15 postów tygodniowo.

Dlatego dla mnie mintdice jest znacznie lepsze.

Edit: Poprawione - dzięki wwzsocki
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
September 22, 2019, 11:45:30 AM
Chciałem zapytać o opinię na temat kampanii Wolf.bet?

Widzę, że są wolne miejsca ale nikt od nas nie aplikuje i chyba widziałem czerwoną farbę za Wolf.bet u kogoś ale nie jestem pewien.

Nie widzę żadnych flag, menedżer ok, chyba jest w porządku? No i płaci najlepiej z aktualnie dostępnych.

Nie chce prosto z deszczu pod rynnę  Wink.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
September 22, 2019, 11:34:50 AM
Głównie rozpoznawalość. Jeśli lecisz po liście i nie kojarzysz czyjegoś nicku to pewnie nigdy nie trafiłeś na jego posty, czyli nie widziałeś jego sygnaturki. Czyli nie byłby dobrym członkiem kampanii. Wydaje mi się, że jest to kluczowy parametr dla managera.

Nigdy lub tylko raz spotkałem 1/4 uczestników kampanii. W tej i poprzedniej rekrutacji przyjęto osoby udzielające się na lokalu indonezyjskim. Raczej też tam nie zaglądasz Wink Wiem, akurat ten przypadek jest trochę na siłę. Nie zaglądam do Press, Mining i Economics, a tam pewnie większość się udziela.

Większość użytkowników raczej nie wie kto jest członkiem DT, a co dopiero merit source, gdzie nie każdy został wykryty.

To wygląda na to, że punkty wskazane przeze mnie spadają na kolejne miejsce a pierwsze zajmuje aktywność na boardach o dużej aktywności, które nie są odpowiednio obsadzone. Cóż trzeba się zacząć uczyć indonezyjskiego Smiley

Większość użytkowników raczej nie wie kto jest członkiem DT, a co dopiero merit source, gdzie nie każdy został wykryty.

Większość użytkowników nie czyta postów na które odpisuje Smiley Jakby chipmixer stawiał na "większość" to zatrudniłby w tej samej cenie 1000 spamerów a nie 60 użytkowników ze ścisłej czołówki.
W sumie, to:
0,037 * 60 / 0,005 BTC (moja wypłata) = 444 osoby mojego pokroju.

legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
September 22, 2019, 09:02:19 AM
@wwzsocki
widze ze chcesz opuscic LiveCoin i probujesz wejsc do Digital Gold 👍
trzymam kciuki zeby sie nam oboje udalo  Smiley

Chyba jakiś prorok zemnie, bo właśnie dzisiaj zakończyła się kampania Livecoin - bardzo nagle  Shocked.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.52523096
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
September 22, 2019, 05:21:31 AM
Głównie rozpoznawalość. Jeśli lecisz po liście i nie kojarzysz czyjegoś nicku to pewnie nigdy nie trafiłeś na jego posty, czyli nie widziałeś jego sygnaturki. Czyli nie byłby dobrym członkiem kampanii. Wydaje mi się, że jest to kluczowy parametr dla managera.

Nigdy lub tylko raz spotkałem 1/4 uczestników kampanii. W tej i poprzedniej rekrutacji przyjęto osoby udzielające się na lokalu indonezyjskim. Raczej też tam nie zaglądasz Wink Wiem, akurat ten przypadek jest trochę na siłę. Nie zaglądam do Press, Mining i Economics, a tam pewnie większość się udziela.

Kolejna sprawa dla mnie to pozycja na BTT. Z 5 wymienionych mamy 1 osobę ze staff, 3x DT1, 2xDT2, 2x merit source. Tacy użytkownicy to +10 do zaufania reklamowanej platwormy.

Większość użytkowników raczej nie wie kto jest członkiem DT, a co dopiero merit source, gdzie nie każdy został wykryty.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Cashback 15%
September 22, 2019, 03:18:47 AM
@wwzsocki

widze ze chcesz opuscic LiveCoin i probujesz wejsc do Digital Gold 👍
trzymam kciuki zeby sie nam oboje udalo  Smiley

bm od Digital Gold kamapnii jest nie najszybszym, w sprawdzaniu i aktualnosci...  Undecided
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
September 20, 2019, 07:11:51 PM
Też obstawiałem, że pierwsze 3 osoby z listy Tytanowego Janusza się dostaną, ale konkurencja jest bardzo duża. W lipcu niecałe 60 osób aplikowało, a teraz we wrześniu ponad 90 osób. Przy takich stawkach i zainteresowaniu jeszcze pewnie parę osób może wylecieć, także za niską aktywność patrząc po pliku google docs, więc i tego rekordu pobicia możemy się spodziewać.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Cashback 15%
September 20, 2019, 03:31:22 PM
i narescie koniec czekania  Smiley
z twojich kandydatow wybrany byl tylko halab

z polskiej i jak tez z niemieckiej sekcji nikt niezostal wybranym
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
September 20, 2019, 11:22:35 AM
bardzo trudno powiedziec kogo DarkStar_ dzisiaj wieczorem do kampanii wybierze.
a wedlug jakich kryteriow ty wybrales tych uczestnikow?

Głównie rozpoznawalość. Jeśli lecisz po liście i nie kojarzysz czyjegoś nicku to pewnie nigdy nie trafiłeś na jego posty, czyli nie widziałeś jego sygnaturki. Czyli nie byłby dobrym członkiem kampanii. Wydaje mi się, że jest to kluczowy parametr dla managera.
Kolejna sprawa dla mnie to pozycja na BTT. Z 5 wymienionych mamy 1 osobę ze staff, 3x DT1, 2xDT2, 2x merit source. Tacy użytkownicy to +10 do zaufania reklamowanej platwormy.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Cashback 15%
September 20, 2019, 10:03:11 AM
Dziś o 19 wszystko będzie jasne i 3 szczęśliwców z 90 aplikujących dołączy do najlepiej płatnej kampanii. Jakie są wasze typy?

Według mnie:

DireWolfM14
bones261
halab
bitmoover
veleor

W tej kolejności

bardzo trudno powiedziec kogo DarkStar_ dzisiaj wieczorem do kampanii wybierze.
a wedlug jakich kryteriow ty wybrales tych uczestnikow?
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
September 20, 2019, 07:01:30 AM
Dziś o 19 wszystko będzie jasne i 3 szczęśliwców z 90 aplikujących dołączy do najlepiej płatnej kampanii. Jakie są wasze typy?

Według mnie:

DireWolfM14
bones261
halab
bitmoover
veleor

W tej kolejności
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
September 09, 2019, 11:12:39 AM
...w niemieckim sub-forum tez juz jest okol 3-4 osob bardzo zainteresowanych zeby zlapac sie tej kampanii...  Wink

Z tego co widzę, to każdy kto jeszcze nie jest w tej kampanii, a ma wystarczającą rangę i kilka meritów będzie próbował swoich szans.

Wcale się nie dziwię i życzę wszystkim POWODZENIA.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Cashback 15%
September 09, 2019, 07:08:14 AM
...mam nadzieję, że chociaż skorzystał z translatora, żeby patrzeć co merituje. Albo coś rozumie trochę po polsku i się nie przyznaje. Inaczej kiepsko jeśliby jako merit source nie weryfikował.

Mogę was zapewnić że DarkStar_ nasza CiemnaGwiazda na pewno rozumie i czyta to co merituje.

Nie wiem czy przy użyciu translatora, czy też rozumie po Polsku ale jestem pewien, że zna go na tyle dobrze, że potrafi nawet zrozumieć sarkazm, ponieważ otrzymałem kompletną odpowiedź na wszystkie moje wątpliwości.

W samej kampanii też zaczyna się dużo dziać i bez wątpienia w ostatnich miesiącach wyleciało wielu słabszych partycypantów, którzy zarejestrowali się dawno i pisali na tyle dobrze i regularnie, żeby unikać wykrycia.

Za tydzień kolejne miejsca się zwolnią i mam swoje typy ale unikając kontrowersji zachowam je dla siebie. To na pewno pozytywnie wpłynie na kampanię Chipmixera i jeszcze bardziej podniesie jej jakość.

no ja tez juz jestem bardzo ciekawym kto z tej kampanii wyleci i kogo DarkStar_ z nowych wybierze i z jakich kraji ci nowi uczesnicy beda pochodzic.
w niemieckim sub-forum tez juz jest okol 3-4 osob bardzo zainteresowanych zeby zlapac sie tej kampanii...  Wink

legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
September 08, 2019, 03:19:20 PM
...mam nadzieję, że chociaż skorzystał z translatora, żeby patrzeć co merituje. Albo coś rozumie trochę po polsku i się nie przyznaje. Inaczej kiepsko jeśliby jako merit source nie weryfikował.

Mogę was zapewnić że DarkStar_ nasza CiemnaGwiazda na pewno rozumie i czyta to co merituje.

Nie wiem czy przy użyciu translatora, czy też rozumie po Polsku ale jestem pewien, że zna go na tyle dobrze, że potrafi nawet zrozumieć sarkazm, ponieważ otrzymałem kompletną odpowiedź na wszystkie moje wątpliwości.

W samej kampanii też zaczyna się dużo dziać i bez wątpienia w ostatnich miesiącach wyleciało wielu słabszych partycypantów, którzy zarejestrowali się dawno i pisali na tyle dobrze i regularnie, żeby unikać wykrycia.

Za tydzień kolejne miejsca się zwolnią i mam swoje typy ale unikając kontrowersji zachowam je dla siebie. To na pewno pozytywnie wpłynie na kampanię Chipmixera i jeszcze bardziej podniesie jej jakość.
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
September 08, 2019, 02:24:18 PM
Should have 2-4 slots open next weekend. Keep an eye out if you're interested in joining.

Chyba nie muszę zbytnio tego komentować. Dziwne, że zwolni się tyle miejsc w jednym momencie i nie wiadomo jaka będzie to dokładnie liczba. Czyżby kilka osób było na celowniku? Tak czy tak, powodzenia @wwzsocki, @Tytanowy Janusz, @cryptovigi Wink
legendary
Activity: 2758
Merit: 3282
September 07, 2019, 12:35:43 AM
@wwzsocki - You can always shoot me a PM you know  Tongue
(and there's only 55 official slots, but I'm allowed to go over a bit when needed)
Pages:
Jump to: