Pages:
Author

Topic: PlanetWatch projekt - novi Helium? - page 13. (Read 2981 times)

member
Activity: 340
Merit: 19
June 26, 2021, 06:41:10 AM
#40
Dali se sa licencom dobije i uređaj, ili se on kupuje posebno? Jer gledam da licenca type 1 košta 600$, a sa njom se mjesečno zaradi 396$, što je odlično uloženo-dobiveno. Za postavit uređaj predpostavljam da se treba biti blizu njega, ali svejedno razmišljam da si ga sada naručim, pa kad se za kojih 2 mjeseca vratim kući mogu se spojit na njega sa mobitelom, a za 2 mjeseca ko zna dali će biti uređaja, ili će biti situacija ko sa Heliumom, a i ko zna kakva će biti cjena.

EDIT:

Dali su vas tražili ikakve dokumente prilikom preuzimanja uređaja? Ja sam svojima dao punomoć za preuzimanje moje pošte, pa predpostavljam da bi to trebalo biti dosta, te da oni bez ikakvih problema mogu da ga preuzmu
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
June 25, 2021, 05:23:37 PM
#39
Pa evo. Samsubng Galaxy A5, Android 8.
Aplikacija radi, sve uredno radi. Ne vidim nikakvih problema
Koliko si zaradio u 1 satu da znamo izracunat Smiley

Maksimum dnevno je 23 PLANETS što je oko $2. Ali to je ako se aplikacija nikad ne gasi. Najčešće se dobije nešto manje, barem kod mene jer mi se zna dogoditi da odem s mobitelom bez uređaja ili mi se aplikacija ugasi. U početku sam dobivao otprilike pola dnevne zarade, ali sad je blizu tih 23 PLANETS. Isplate idu jednom dnevno u 14 sati po našem vremenu (podne po UTC).

Dal drzis na mobu da ti je screen always on, il ga pustis da ode u background? Pitam za frenda, naravno
member
Activity: 533
Merit: 43
June 25, 2021, 10:52:36 AM
#38
wooooot -> Item is out for delivery

14:27:45 Friday Delivery attempt -> Na trenutak sam pomislio da zivim u drugoj drzavi, nista cudno niti me tko zvao niti dosao Smiley
member
Activity: 340
Merit: 19
June 25, 2021, 05:22:43 AM
#37
Nemam vremena nikako da pogledam o čemu se radi, a trenutno neko vrjeme nisam ni u Hrvatskoj. Zanima me dali uređaj moraš nositi konstantno sa sobom u džepu, ili ga ostaviš kući, a samo si ga spojio sa uređajem? Kako god da je nevidim da se može dobiti neka realna kvaliteta zraka, jer ako na primijer dođeš u birtiju punu ljudi i svi puše kvaliteta zraka će biti užasna, a isto tako i ako neko u kući puši, ali ako se da zaradit neka para zašto se nebi uzelo

Ne moraš ga nositi stalno kod sebe ali zbog ograničenja koje mobiteli imaju app se zna ugasiti. Ja ju povremeno upalim samo da vidim jel spojen uređaj.

Što se tiče realne kvalitete zraka, type4 uređaj je zamišljen da ga stalno imaš kod sebe (iako nije obveza) i da mjeri kvalitetu zraka u prostoru gdje se nalaziš. Je li to zadimljena birtija ili zelena šuma, nije bitno. Ali meni je ionako bitno da zarađujem. Kvaliteta zraka oko mene je ne zanima baš previše.

Ovo oko mjerenja gledam samo iz razloga jer se ne dobijaju točni rezultati, a ako nisu točni, možda ni nezaživi ovo, ali možda i ja uzmem uređaj kada se vratim u Hrvatsku
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
June 24, 2021, 04:23:32 PM
#36
Pa evo. Samsubng Galaxy A5, Android 8.
Aplikacija radi, sve uredno radi. Ne vidim nikakvih problema
Koliko si zaradio u 1 satu da znamo izracunat Smiley

Maksimum dnevno je 23 PLANETS što je oko $2. Ali to je ako se aplikacija nikad ne gasi. Najčešće se dobije nešto manje, barem kod mene jer mi se zna dogoditi da odem s mobitelom bez uređaja ili mi se aplikacija ugasi. U početku sam dobivao otprilike pola dnevne zarade, ali sad je blizu tih 23 PLANETS. Isplate idu jednom dnevno u 14 sati po našem vremenu (podne po UTC).
member
Activity: 533
Merit: 43
June 24, 2021, 03:26:04 PM
#35
Pa evo. Samsubng Galaxy A5, Android 8.
Aplikacija radi, sve uredno radi. Ne vidim nikakvih problema
Koliko si zaradio u 1 satu da znamo izracunat Smiley
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
June 24, 2021, 02:52:20 PM
#34
Pa evo. Samsubng Galaxy A5, Android 8.
Aplikacija radi, sve uredno radi. Ne vidim nikakvih problema
member
Activity: 533
Merit: 43
June 24, 2021, 02:17:09 PM
#33
Mali update, stigao mi ATMO TUBE danas. Setupirat cu ga za nekih sat vremena pa da vidimo kako se ponasa.

Cekamo Smiley
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
June 24, 2021, 01:39:22 PM
#32
Mali update, stigao mi ATMO TUBE danas. Setupirat cu ga za nekih sat vremena pa da vidimo kako se ponasa.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
June 24, 2021, 08:00:11 AM
#31
Jel ima kakvih info kad ce oni veci Type 1 i Type 2 biti dostupni?
Fino da jednog nakacim na viksu pa neka mjeri

imas sad na sajtu da su izbacili odredjenu kolicinu samo za EU, pa probaj da se prijavis

inace, uradio sam kupovinu, ali mi je javio da nije uspelo, a skinuo pare sa racuna, sad krece muka sa podrskom, pa cu javiti kako je proslo, kazu, odgovaraju u roku 24h

Cijena prava sitnica; 1.600,00€ Vat excluded

Mislim da ipak nebudem, hahaha. Drzim se ovih po 200 eura za sada

Ma da. Cijena je stvarno previsoka. Vidjet ću kad stignem koliko se zaradi s type1 senzorom jer bi mi fora bilo da ga imam vani. Puno manje zajebancije nego s type4. Ali ako se ne isplati u prvih par mjeseci, onda ništa od toga.
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
June 24, 2021, 07:50:35 AM
#30
Jel ima kakvih info kad ce oni veci Type 1 i Type 2 biti dostupni?
Fino da jednog nakacim na viksu pa neka mjeri

imas sad na sajtu da su izbacili odredjenu kolicinu samo za EU, pa probaj da se prijavis

inace, uradio sam kupovinu, ali mi je javio da nije uspelo, a skinuo pare sa racuna, sad krece muka sa podrskom, pa cu javiti kako je proslo, kazu, odgovaraju u roku 24h

Cijena prava sitnica; 1.600,00€ Vat excluded

Mislim da ipak nebudem, hahaha. Drzim se ovih po 200 eura za sada
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
June 24, 2021, 07:06:23 AM
#29
Jel ima kakvih info kad ce oni veci Type 1 i Type 2 biti dostupni?
Fino da jednog nakacim na viksu pa neka mjeri

imas sad na sajtu da su izbacili odredjenu kolicinu samo za EU, pa probaj da se prijavis

inace, uradio sam kupovinu, ali mi je javio da nije uspelo, a skinuo pare sa racuna, sad krece muka sa podrskom, pa cu javiti kako je proslo, kazu, odgovaraju u roku 24h
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
June 24, 2021, 04:23:15 AM
#28
Jel ima kakvih info kad ce oni veci Type 1 i Type 2 biti dostupni?
Fino da jednog nakacim na viksu pa neka mjeri
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
June 24, 2021, 02:39:51 AM
#27
Ma bez brige. Dođe to jako brzo. Pogotovo ako usporedimo s Helium minerima koji se čekaju mjesecima Sad
member
Activity: 533
Merit: 43
June 23, 2021, 12:45:30 PM
#26
5 radnih dana da dode do hr, sada hr posta preuzima, javim dojmove kad dode za jedno mjesec dana Smiley
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
June 23, 2021, 02:49:53 AM
#25
Moj ce nadam se stici kroz par dana, pa cu ga objesiti na bicikl i malo po jarunu.
Pa cemo vidit, imam starih mobitela pa cemo vidit kak radi
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
June 23, 2021, 02:03:56 AM
#24
Nemam vremena nikako da pogledam o čemu se radi, a trenutno neko vrjeme nisam ni u Hrvatskoj. Zanima me dali uređaj moraš nositi konstantno sa sobom u džepu, ili ga ostaviš kući, a samo si ga spojio sa uređajem? Kako god da je nevidim da se može dobiti neka realna kvaliteta zraka, jer ako na primijer dođeš u birtiju punu ljudi i svi puše kvaliteta zraka će biti užasna, a isto tako i ako neko u kući puši, ali ako se da zaradit neka para zašto se nebi uzelo

Ne moraš ga nositi stalno kod sebe ali zbog ograničenja koje mobiteli imaju app se zna ugasiti. Ja ju povremeno upalim samo da vidim jel spojen uređaj.

Što se tiče realne kvalitete zraka, type4 uređaj je zamišljen da ga stalno imaš kod sebe (iako nije obveza) i da mjeri kvalitetu zraka u prostoru gdje se nalaziš. Je li to zadimljena birtija ili zelena šuma, nije bitno. Ali meni je ionako bitno da zarađujem. Kvaliteta zraka oko mene je ne zanima baš previše.
member
Activity: 340
Merit: 19
June 22, 2021, 07:33:37 PM
#23
Nemam vremena nikako da pogledam o čemu se radi, a trenutno neko vrjeme nisam ni u Hrvatskoj. Zanima me dali uređaj moraš nositi konstantno sa sobom u džepu, ili ga ostaviš kući, a samo si ga spojio sa uređajem? Kako god da je nevidim da se može dobiti neka realna kvaliteta zraka, jer ako na primijer dođeš u birtiju punu ljudi i svi puše kvaliteta zraka će biti užasna, a isto tako i ako neko u kući puši, ali ako se da zaradit neka para zašto se nebi uzelo
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
June 19, 2021, 03:29:48 PM
#22
Pa jesi dobio senzor? Koliko si cekao ili koliko cekas? Meni pise 3-7 dana,a jos tracking code nisam dobio.

Jesam, jesam. Napisao sam negdje gore da je app malo zajebana jer se gasi ali mislim da je to više do Androida nego do aplikacije. Što se tiče tracking koda, niti ja ga nisam dobio pa sam im se javio mailom i poslali su mi. Čekao sam ga nekih 10-tak dana.
member
Activity: 533
Merit: 43
June 19, 2021, 03:17:52 PM
#21
A onda si mogo ne bit pizda pa ranije podjeliti info. A ne ovako.

Pa još uvijek se nije Emrit službeno uključio u igru. A i htio sam prvo sam isprobati pa onda napisati Tongue

Pa jesi dobio senzor? Koliko si cekao ili koliko cekas? Meni pise 3-7 dana,a jos tracking code nisam dobio.
Pages:
Jump to: