Pages:
Author

Topic: Pospekulujmy o aktualnej i przyszłej cenie BTC. - page 2. (Read 15257 times)

legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...Jeżeli będzie 100-150k$ ->  to będzie wyśmienicie

słyszę o wiele bardziej optymistyczne predykcje, nawet 400 czy 500K $ za 1BTC

ale wydaje mi się ze jeszcze nie teraz az tak wysoko, ale i tak jest super, bull run to jak świeta dla inwestorów/trejderów  Smiley
full member
Activity: 209
Merit: 103
Dr WHO on disney+
właśnie spadlismy z $64k do $60k...

już znowu 62$ to dopiero początek rajdu, nie chcę być zbyt duzym optymista ale myśle ze mamy przed nami jeszcze jakies 2 miesiace maksymalnie bull runu i możemy zobaczyć 100-150K za BTC?

jestem ciekaw co Wy na to?

to bedzie szczyt potem spadnie pewnie w granice 60K znowu, takie moje wróżby z fusów  Cool Smiley

Jeżeli będzie 100-150k$ ->  to będzie wyśmienicie

legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
właśnie spadlismy z $64k do $60k...

już znowu 62$ to dopiero początek rajdu, nie chcę być zbyt duzym optymista ale myśle ze mamy przed nami jeszcze jakies 2 miesiace maksymalnie bull runu i możemy zobaczyć 100-150K za BTC?

jestem ciekaw co Wy na to?

to bedzie szczyt potem spadnie pewnie w granice 60K znowu, takie moje wróżby z fusów  Cool Smiley
legendary
Activity: 3108
Merit: 7471
🔐Icarus CEO💳
właśnie spadlismy z $64k do $60k
jak dla mnie, dzieje się to trochę za szybko - ale czego nie widzieliśmy w przeszłości w BTCitcoinie
być może bedą dwie pompy, jak już napisał pawel7777 - jedna przed i jedna po halvingu...

legendary
Activity: 2352
Merit: 1540
Juz prawie $63k...
Wyglada na to ze atakujemy poprzednie ATH. Troche to chyba zaburza cykliczosc Bitcoina (pisze "chyba" bo to nie moja bajka i tyle wiem co gdzies przeczytam), bo pompa miala bys dopiero po halvingu a nie przed.
Nie wiem na jakim poziomie to sie zatrzyma, ale jakas korekta na pewno bedzie. Pytanie, jak duza.
Byc moze bedziemy miec dwie pompy, jedna teraz, spowodowana ETFami, druga po halvinhu. A moze obie sie na siebie naloza.
full member
Activity: 209
Merit: 103
Dr WHO on disney+
no i jest.


pytanie co dalej będzie się dziać.

legendary
Activity: 3108
Merit: 7471
🔐Icarus CEO💳
$60k do konca tygodnia jest jak najbardziej realne,


z ogromną prędkością zbliżamy się do poziomu $60k USD, który z pewnością przekroczymy w ciągu najbliższych kilku godzin... Shocked
fomo dla mnie jeszcze się nie rozpoczęło, a jak z wami?

edit: doczekaliśmy się $60k USD Cool
legendary
Activity: 2352
Merit: 1540
$60k do konca tygodnia jest jak najbardziej realne, juz dzisiaj najwyzszy punkt to $57.4. Tylko nasuwa sie pytanie czy to sie utrzyma czy tez czeka nas korekta...
Czytajac na szybko, ponoc wszystko jest zasluga niespodziewanie duzych wolumenow na spot ETFach. A moze byc jeszcze lepiej gdy duze platformy tradingowe dorzuca je do swojej oferty.
Dobrze przeczuwalem ze BlackRock nie zawracalby sobie glowy aplikowaniem o ten ETF gdyby nie uwazali ze bedzie na niego spory popyt.

Bitcoin passes $57,000 as BlackRock ETF hits ‘insane’ volume record

Pojawiaja sie jednak glosy ze to moze byc sygnal do sprzedazy:

95% Of Bitcoin Now In Profit: Why This Could Be A Signal To Sell
legendary
Activity: 3108
Merit: 7471
🔐Icarus CEO💳
a wczoraj chciałem jeszcze zapytać, czy ktoś się spodziewa, że 50k nie zostanie utrzymane w najbliższych dniach. nawet w przeliczeniu na EUR cena jest teraz powyżej 50k.
a mamy dopiero początek tygodnia... możemy zobaczyć atak na 60k w tym tygodniu - zobaczymy Cool
legendary
Activity: 2352
Merit: 1540
BTC JUZ PRAWIE 55k!!!
(...)

Wow, czlowiek odejdzie na chwile od kompa a tu takie niespodzianki Smiley
Sa jakies powody tego skoku? Prawie 8% rajd w gore w przeciagu godzin nie wyglada do konca naturalnie nawet jak na bitcoina.

Dominacja tez lekko w gore, obecnie na 51.4%, chociaz jeszcze nie az tak dawno sporo bylo glosow twierdzacych ze to niemozliwe i ze bitcoin nigdy juz nie przekroczy 50%. A tu prosze, najlepszy wynik od 2021 roku.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
BTC JUZ PRAWIE 55k!!!

właśnie podskoczyło dość mocno i wygląda na to że rajd się może zacząc lada moment

jak w każdym cyklu i podczas takich ruchów, którys dzień będzie rekordowy dla tego po dzisiejszym kilkuprocentowym skoku mamy przedsmak tego co będzie

nadal warto kupowac, ja takie akcje lubie najbardziej, kupic, poczekac pare dni i sprzedac z zyskiem
legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
cena BTC aktualnie na poziomie 51852$ według Tradingview

wygląda na lekką kumulacje i kolejny rajd do góry, siłę rynku widać gołym okiem,

wszyscy na to czekaliśmy, ja mam dużą frajdę z patrzenia na to co się dzieje

staram śledzić wszystko i zapamiętywać, żebyśmy potem mogli rozebrać na kawałki za pare lat porównując z kolejnymi bull runami (tymi od 500K do miliona za 1BTC  Cool Smiley)
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Halving za pasem, stopy prawdopodobnie w dół, rekordowy popyt na ETFy - dlaczego nie mielibyśmy iść w górę?

Halving za pasem - we wszystkich wcześniejszych przypadkach kurs osiągał lokalny szczyt przed halvingiem, potem korekta trwająca miesiące i dopiero rajd na 7,12,25 tygodni po halvingu. Dodatkowo obecny halving będzie mial ponad 2x mniejszy fundamentalny wpływ na cenę niż poprzedni, bo inflacja na bitcoinie już jest pomijalna. Ale sam jestem sceptyczny co do cykliczności więc tu sie nie upieram

stopy prawdopodobnie w dół - co mówi nam o tym, że kredyt będzie tańszy, co nie znaczy, że będzie dostępny, bo zwykle tak bywa, że stopy się obniża bo tego wymaga sytuacja (recesja), a wtedy banki są mniej skłonne do ryzyka.
2008 i 2000 rok i obniżki stóp:


rekordowy popyt na ETFy - Rośnie, to mamy rekordowy popyt. Zacznie spadać, to będziemy mieli rekordową podaż Smiley

wg mnie sprzedawanie faktów miało miejsce ale efekt nie był aż tak drastyczny jak wielu się spodziewało.

Sam spodziewałem się, że sell the news zniesie nas co najmniej na 39k i tak sie stało, ale jak tam byliśmy, to spodziewałem się drugiej fali spadkowej. Tak się nie stało a zobaczyliśmy piękny rajd +40% w zaledwie miesiąc. Pokazuje to ogromną siłę rynku i potwierdza to, że bitcoina się sprzedaje by kupić chleb a nie, by zrobić fikołka dla kilkunastu procent.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Lecimy w kosmos, cholera wie co pompuje rynek, a jak cholera wie to znaczy ze mamy bull run pełna gębą

można cieszyć się wzrostami cen zakupionych wcześniej krypto,

a jeżeli ktoś jeszcze nie kupił, to teraz tez jest dobry moment, rynek jest mocny i ceny raczej będą rosły

lecimy kurna w kosmos, na to wygląda, więc powoli trzeba obstawiać jak wysoko polecimy tym razem?

zastanawiałem sie i powiem szczerze "myślę, że nie wiem", mam nadzieje ze rynek będzie pompował co najmniej do wakacji, potem z zasady jest spokojniejszy okres, ale o ile, ciężko powiedzieć

dla tego chętnie posłucham jakie są Wasze predykcje short/medium term dla BTC?
legendary
Activity: 3108
Merit: 7471
🔐Icarus CEO💳
BTCitcoin przekroczył dziś poziom $51000. tym samym BTCitcoin po raz kolejny przekroczył kapitalizację rynkową w wysokości jednego biliona USD i jest obecnie 10. najbardziej wartościowym aktywem. po raz pierwszy miało to miejsce w lutym 2021 r., kiedy to najcenniejsza ze wszystkich kryptowalut przekroczyła magiczną granicę biliona. powodem tego jest ciągłe zainteresowanie funduszami etf typu spot BTCitcoin. w szczególności BlackRock znacznie zwiększył ostatnio zakupy Bitcoina...

legendary
Activity: 3108
Merit: 7471
🔐Icarus CEO💳
$50000 = 1BTC

BTCitcoin ponownie przebił dziś granicę $50k i tym samym notowany jest na najwyższym poziomie od grudnia 2021 r. powodem silnego wzrostu cen w ostatnich dniach jest moim zdaniem przede wszystkim znaczny wzrost napływów netto do spotowych funduszy etf BTCitcoin, które zostały autoryzowane w usa na początku roku.
fakt, że cena idzie w górę dopiero miesiąc po zatwierdzeniu etf, najwyraźniej wynika z faktu, że 30-dniowy okres lock-up dla inwestorów na zmianę udziałów w stosunkowo droższym etf z Grayscale (GBTC) po sprzedaży właśnie upłynął.
member
Activity: 97
Merit: 29
Kupuj plotki sprzedawaj fakty nie tym razem? Bitcoin rośnie i obecnie testuje lokalne szczyty a wolumen na etf-ach osiąga rekordowe ilości ponad 1 mld $ dziennie. Osobiście uważam że zobaczymy jeszcze okolicę 30 tysięcy prędzej niż później, ale może myślę tak dlatego że już sprzedałem, a rynek dalej rośnie. Grin. Podtrzymuję się swojego planu i uważam, że czeka nas korekta podobna do tej w 2020, podczas gdy USA będzie obniżać stopy procentowe, btc będzie spadać. Paradoksalnie obniżanie stóp to powinna być pozytywna informacja, ale liczy się powód dlaczego są obniżane.

wg mnie sprzedawanie faktów miało miejsce ale efekt nie był aż tak drastyczny jak wielu się spodziewało.
To właściwie dlaczego spodziewasz się korekty az do okolic $30k, jeżeli mamy same potencjalnie pozytywne informacje? Tylko dlatego że stało się to w 2020?
Halving za pasem, stopy prawdopodobnie w dół, rekordowy popyt na ETFy - dlaczego nie mielibyśmy iść w górę?
Chodzi o cykliczność rynku , po drastycznych spadkach po każdej hossie była korekta tych spadków do  okolicy 50 % tych spadków a potem kolejny spadek.

Czy tym razem będzie tak samo nie wiem, wiem jednak ze są dywergencje spadkowe już na róznych wskaznikach,ja cierpiliwie czekam, nie teraz to kiedy indziej na rynku zawwsze są okazję .
legendary
Activity: 2352
Merit: 1540
Kupuj plotki sprzedawaj fakty nie tym razem? Bitcoin rośnie i obecnie testuje lokalne szczyty a wolumen na etf-ach osiąga rekordowe ilości ponad 1 mld $ dziennie. Osobiście uważam że zobaczymy jeszcze okolicę 30 tysięcy prędzej niż później, ale może myślę tak dlatego że już sprzedałem, a rynek dalej rośnie. Grin. Podtrzymuję się swojego planu i uważam, że czeka nas korekta podobna do tej w 2020, podczas gdy USA będzie obniżać stopy procentowe, btc będzie spadać. Paradoksalnie obniżanie stóp to powinna być pozytywna informacja, ale liczy się powód dlaczego są obniżane.

wg mnie sprzedawanie faktów miało miejsce ale efekt nie był aż tak drastyczny jak wielu się spodziewało.
To właściwie dlaczego spodziewasz się korekty az do okolic $30k, jeżeli mamy same potencjalnie pozytywne informacje? Tylko dlatego że stało się to w 2020?
Halving za pasem, stopy prawdopodobnie w dół, rekordowy popyt na ETFy - dlaczego nie mielibyśmy iść w górę?
member
Activity: 97
Merit: 29
Kupuj plotki sprzedawaj fakty nie tym razem? Bitcoin rośnie i obecnie testuje lokalne szczyty a wolumen na etf-ach osiąga rekordowe ilości ponad 1 mld $ dziennie. Osobiście uważam że zobaczymy jeszcze okolicę 30 tysięcy prędzej niż później, ale może myślę tak dlatego że już sprzedałem, a rynek dalej rośnie. Grin. Podtrzymuję się swojego planu i uważam, że czeka nas korekta podobna do tej w 2020, podczas gdy USA będzie obniżać stopy procentowe, btc będzie spadać. Paradoksalnie obniżanie stóp to powinna być pozytywna informacja, ale liczy się powód dlaczego są obniżane.


legendary
Activity: 3108
Merit: 7471
🔐Icarus CEO💳
pierwszy miesiąc roku już za nami i jak widać, styczeń zakończyliśmy na lekkim plusie Smiley
to już piąty miesiąc z rzędu (w ciągu roku), który zakończył się 'pozytywnie'. ostatni raz coś takiego wydarzyło się w 2020/2021 roku, kiedy 6 miesięcy zakończyło się na zielono od października'20 do marca'21.

Pages:
Jump to: