Pages:
Author

Topic: Српски (Serbian) - page 16. (Read 3094496 times)

legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
January 04, 2021, 03:35:27 PM
srecna nova godina Smiley

zao mi je sto si imao problema, ali eto ocigledno da se to sto je bilo na sajtu pokazalo kao tacno Sad
sto se tice BTC, eto prognoza od $50k i ETH $2k bi mogla i do 15-tog Januara da se ostvari, ukoliko se nastavi ovakav rast
member
Activity: 160
Merit: 23
January 04, 2021, 03:34:17 PM
Pozdrav ljudi,treba mi pomoc u vezi hotmail-a
Ako neko zna,naime
Koristim taj mail vec jedno 10 godina i pre nekih nedelju dana probam da udjem i pise da moram da verifikujem nalog jer sumnjaju da je neko probao da udje na isti.
E sad,bilo bi sve dobro da mi je broj telefona koji je tada bio aktivan,aktivan i sada,ali nije.
Ne mogu da mi posalju kod za oporavak,nego me salju na online obrazac koji treba da popunim.
I tu mi traze odredjene e mail adrese sa kojima sam bio u kontaktu i kojih mogu da se setim
Sve sto sam mogao da se setim napisao sam,ali nece da mi odobre ponovno ukljucenje acc-a
Da li ima neko isti problem ili je imao pa da moze da mi pomogne
Znam da nije tema ali to mi je main e mail bukvalno mi je sve tu ...
Hvala unapred!
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
January 03, 2021, 06:17:16 PM
ADVcash je puko definitivno.

Bio je top fee 1.5% na karticu i super ali vec dve nedelje ne rade povlacenja na karticu stoje mi tamo pare zaglavljene. Sad vidim da su povecali fee na 3.5% ali i dalje ne mogu da povucem pare.

Srecna nova Micro, sve najbolje! Smiley

Zao mi je sto cujem za taj problem, vidim post je od pre tri dana, mozda se nesto pozitivno desilo? Ipak je nova godina i guzve su svuda, mozda su i oni bili prenatrpani pa je doslo do zastoja! Bar se nadam da je tako nesto u pitanju!

Srecna nova ljudi! Zelim vam sve najbolje! Lepo otvorena nova godina sa +$29k, nadam se da se svi lepo zabavljate! Jel se trosi profit ili je i dalje sve na "hodl"? Smiley

Hvala, srecna nova godina i tebi i svima koji smo u ovom svetu.

Pa pustili su cashoute sada ali fee ostaje 3.5% imaju izgleda novog provajdera za to i sada je taj fee jbg.
legendary
Activity: 3122
Merit: 1171
January 02, 2021, 06:39:00 AM
ADVcash je puko definitivno.

Bio je top fee 1.5% na karticu i super ali vec dve nedelje ne rade povlacenja na karticu stoje mi tamo pare zaglavljene. Sad vidim da su povecali fee na 3.5% ali i dalje ne mogu da povucem pare.

Srecna nova Micro, sve najbolje! Smiley

Zao mi je sto cujem za taj problem, vidim post je od pre tri dana, mozda se nesto pozitivno desilo? Ipak je nova godina i guzve su svuda, mozda su i oni bili prenatrpani pa je doslo do zastoja! Bar se nadam da je tako nesto u pitanju!

Srecna nova ljudi! Zelim vam sve najbolje! Lepo otvorena nova godina sa +$29k, nadam se da se svi lepo zabavljate! Jel se trosi profit ili je i dalje sve na "hodl"? Smiley
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
December 30, 2020, 02:43:05 PM
ADVcash je puko definitivno.

Bio je top fee 1.5% na karticu i super ali vec dve nedelje ne rade povlacenja na karticu stoje mi tamo pare zaglavljene. Sad vidim da su povecali fee na 3.5% ali i dalje ne mogu da povucem pare.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
December 30, 2020, 08:09:22 AM
[
@Casper prvi put cujem za ovo pivo! Ja sam iz Nisa, i nisam ga nigde primetio, verovatno ga nema ovde po gradu! Vidim uskoro krece online prodaja, pa ga mozda i probam (ako ne zaboravim)! Smiley


nisam ga ni ja vidjao po lokalima, ima blizu mene u kaficu Dokolica, i deluje mi odlicno, pogotovo sa cenama za online porucivanje, koje su stvarno povoljne u odnosu na druga craft piva (meni je inace Dogma jedan od favorita)
probaj ako se setis, Porter je najbolji ako volis crno, ali nema flasirano
legendary
Activity: 3122
Merit: 1171
December 30, 2020, 08:01:33 AM

Kako smo mi svi odavde online likovi, zar ne bi trebalo da bude i na sajtu? Valjda nam ne treba veza i poznanstvo da kupimo flasu vina online  Huh

bas, ono sto nije online i ne postoji
evo citam prognozu za sledecu godinu, i $50k BTC i $2k ETH je ono sto se cini kao solidna procena, ako dodje do tih iznosa, taman da se lepo zalije, evo jedna preporuka za kraft pivo sa super odnosom cene i kvaliteta
https://www.krugheribrent.rs/proizvodi/

steta jedino sto Porter imaju samo toceni, pa se ne moze konzumirati u miru doma svoga

Eh sad! Ono sto nije online i ne postoji! To je isto kao i ono "ako se nisi slikao i okacio na FB kao da se nije ni desilo"!

Exam vidi se da nisi procitao post do kraja! Evo da ti pomognem:

Za sve vas odavde cene su takve kakve jesu u crypto valutama... kao i uvek za vise mozemo cak da probamo da dobijemo bolju cenu za neke stvari (uvek moze da se pita, nije sve do mene!)!

U svakom slucaju bacite pogled na sajt, mozete da narucujute i placate normlano karticom... ali preko mene moze crypto, mozda nize cene... U svakom slucaju tu sam ako se neko malo vise zainteresuje (kao i uvek), sto do sada nije bio slucaj! Smiley

@Casper prvi put cujem za ovo pivo! Ja sam iz Nisa, i nisam ga nigde primetio, verovatno ga nema ovde po gradu! Vidim uskoro krece online prodaja, pa ga mozda i probam (ako ne zaboravim)! Smiley

@Exam Izvini, moja greska! 33 je Braca Rajkovic, a ne Budimir! Zato i nisam video na sajtu (ja sam gledao Budimir)!
Sve moze i na sajtu, pre neki dan kada sam bio tamo slali su 23 boce u Beograd, Stari Dani! To je odlicno vino, a nije mnogo skupuo, oko 700-800 din. po boci... sa zanmljivim imenima Dert, Basma (crvena), Alal (belo), Kalabalak (roze). To je dole Leskovac prema Vranju, i to su turcizmi koji su se nakada koristili, pa na primer:
Dert se prevodi sa arapskog kao jad, bol, muka, nevolja, sentimentalno raspoloženje, slično sevdahu, obično pod dejstvom alkohola.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
December 30, 2020, 04:31:18 AM

Kako smo mi svi odavde online likovi, zar ne bi trebalo da bude i na sajtu? Valjda nam ne treba veza i poznanstvo da kupimo flasu vina online  Huh

bas, ono sto nije online i ne postoji
evo citam prognozu za sledecu godinu, i $50k BTC i $2k ETH je ono sto se cini kao solidna procena, ako dodje do tih iznosa, taman da se lepo zalije, evo jedna preporuka za kraft pivo sa super odnosom cene i kvaliteta
https://www.krugheribrent.rs/proizvodi/

steta jedino sto Porter imaju samo toceni, pa se ne moze konzumirati u miru doma svoga
legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
December 29, 2020, 05:25:01 PM
Barrique wine and fine! https://www.barriquenis.rs/

Osim sjajnog izbora Singl Maltova na akciji, ima neka promcija za neka skupa vina... Budimir Projekat X (1400din), Prokupac Boje Lila (1560), Svb Rosa (2980), su 2+1! Kupis dva dobije jedan! Na sajtu nema, ali mislim da je i "33" na istoj akciji, a ona je oko 5000din!

Sta znam, ja bas smirio flasu nekog "jeftinog" Italijanskog vina, moram priznati da je sasvim ok, odnos novac i kvalitet koji dobijes za to. Morao bih probati tog Budimira ili Kozlovicevu malvaziju da dam sud, mada mi zvuce malo skupo za nn vinarije.
Kako smo mi svi odavde online likovi, zar ne bi trebalo da bude i na sajtu? Valjda nam ne treba veza i poznanstvo da kupimo flasu vina online  Huh
legendary
Activity: 3122
Merit: 1171
December 29, 2020, 05:04:22 PM
~snip
Dosli smo do toga da je taj 0.001 mBTC preko $19


napravio si omasku ovde, 0.001 BTC Smiley, ali ne bi bilo i da je bas tako kako si napisao

~snip
Od pre par dana moj kum ima novo misljenje o Bitcoinu... to je sve Rotshild i kompanija, oni su to napravili i zato cena raste! Promenio je mnogo misljenja za svo ovo vreme, od toga da je ovo sve zabluda, do toga da su ga napravili najmocniji i da ce sigurno da zavlada svetom (zato sto oni mocni to tako zele) i naravno oni ce da upravljaju Bitcoinom kako oni zele... Saslusao sam ga do kraja, nisam ga prekidao!

svako ima pravo na svoje misljenje, ono sto se meni cini je da je BTC tu da ostane (poraste u vrednosti i primeni naravno), ali da je potencijal koji je doneo ETH mnogo veci, i da bi to moglo da se odrazi na cenu u mogucnosti

Bitcoin +$25k, Ethereum +$700... I sta sada da kazemo? Pogresio sam malo (pijan covek gresi!) u kucanju, ali moze tu da se prepozna sta ja zelim da kazem!

I tako nema nikakvog posta ovde vec 14 dana! Bas je mirno u nasoj Srbiji, "bole nas ona stvar" za sve! Smiley Mi zivimo nase zivote!

Ajde da se ja umesam malo tu sa starom pricom! Nova godina je, praznici stizu... Smiley

Barrique wine and fine! https://www.barriquenis.rs/

Osim sjajnog izbora Singl Maltova na akciji, ima neka promcija za neka skupa vina... Budimir Projekat X (1400din), Prokupac Boje Lila (1560), Svb Rosa (2980), su 2+1! Kupis dva dobije jedan! Na sajtu nema, ali mislim da je i "33" na istoj akciji, a ona je oko 5000din!
Od rakija mozete da birate, mislim nasih domacih... sljive, dunje, kajsije, kruske... viskija koliko hoces..

Za sve vas odavde cene su takve kakve jesu u crypto valutama... kao i uvek za vise mozemo cak da probamo da dobijemo bolju cenu za neke stvari (uvek moze da se pita, nije sve do mene!)!

U svakom slucaju bacite pogled na sajt, mozete da narucujute i placate normlano karticom... ali preko mene moze crypto, mozda nize cene... U svakom slucaju tu sam ako se neko malo vise zainteresuje (kao i uvek), sto do sada nije bio slucaj! Smiley

Srecni praznici za one koji slave! Za nas ostale zna se, praznik je kad god se "ima sta treba"!

Aj srecno! Smiley

legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
December 15, 2020, 03:19:51 AM
~snip
Dosli smo do toga da je taj 0.001 mBTC preko $19


napravio si omasku ovde, 0.001 BTC Smiley, ali ne bi bilo i da je bas tako kako si napisao

~snip
Od pre par dana moj kum ima novo misljenje o Bitcoinu... to je sve Rotshild i kompanija, oni su to napravili i zato cena raste! Promenio je mnogo misljenja za svo ovo vreme, od toga da je ovo sve zabluda, do toga da su ga napravili najmocniji i da ce sigurno da zavlada svetom (zato sto oni mocni to tako zele) i naravno oni ce da upravljaju Bitcoinom kako oni zele... Saslusao sam ga do kraja, nisam ga prekidao!

svako ima pravo na svoje misljenje, ono sto se meni cini je da je BTC tu da ostane (poraste u vrednosti i primeni naravno), ali da je potencijal koji je doneo ETH mnogo veci, i da bi to moglo da se odrazi na cenu u mogucnosti
legendary
Activity: 3122
Merit: 1171
December 14, 2020, 05:03:49 PM

Najlepsi je zaboravljen Bitcoin, a ono se ispistavi da ima extra vrednost  Wink

Kada 0.00001 BTC bude vredelo vise nego naknada za transakciju, nadam se da cu skupit dust-a barem za jednu pivu i burek! Wink


Manje vise to zvuci slicno onome kad nadjes neke pare u nekom dzepu! Smiley

A kako to ide... mozda 0.00001 (sto je ustvari 1000 sat.) bude mnogo vrednije od jednog piva sa burekom! Ja poredim 1 mBTC! Kada sam krenuo sa svim ovim $1 je bio preko 7-8 mBTC-a, nisam siguran koliko tacno! Dosli smo do toga da je taj 0.001 mBTC preko $19... pa neka svako izracuna to za sebe...buducnost mozda donosi 1 satoshi= $1! I mozda to zvuci kao nesto daleko i nedostizno, ali zasto da ne?
_______________________________________________________________________________ ______________________________________________________________

Od pre par dana moj kum ima novo misljenje o Bitcoinu... to je sve Rotshild i kompanija, oni su to napravili i zato cena raste! Promenio je mnogo misljenja za svo ovo vreme, od toga da je ovo sve zabluda, do toga da su ga napravili najmocniji i da ce sigurno da zavlada svetom (zato sto oni mocni to tako zele) i naravno oni ce da upravljaju Bitcoinom kako oni zele... Saslusao sam ga do kraja, nisam ga prekidao!
Rekao sam mu da je sve to sto je rekao moze da bude tacno... i recimo da je sve to tacno?! Da li on to moze da kaze i za Ethereum? Za Digibyte? Za Doge?.... nema poente nabrajati sve te decentralizovane projekte nekom ko nema pojma o crypto svetu, ali eto probao sam da ga pitam da li on to misli za sve crypto valute ili samo za Bitcoin...

Mnogo ljudi jos uvek zivi u mraku! Mnogo! I kako budu ljudi izlazili iz mraka tako ce i crypto dobijati na snazi... revolucije tek dolaze!
legendary
Activity: 1484
Merit: 1355
December 08, 2020, 07:54:51 AM

Najlepsi je zaboravljen Bitcoin, a ono se ispistavi da ima extra vrednost  Wink

Kada 0.00001 BTC bude vredelo vise nego naknada za transakciju, nadam se da cu skupit dust-a barem za jednu pivu i burek! Wink
legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
December 07, 2020, 07:50:40 PM
Nadjoh na Payeer-u sa stari acc i za divno cudo na njemu nesto malo BTC iz 2017 kad sam prebacio tamo da prodam, I sjecam se dobro da je prodaja bila na principu ja kupujem tolko, ako imas toliko ili vise das mi a ja tebi pare (preko berze al nisi mogao prodat koju god oces kolicinu nego samo kolko pojedina ponuda trazi) i vidim tadasnjih 50$ sto je danas 700$ i presotalo nekih 0.0029BTC sto je tad bilo bezvrijedno  Grin Good Times

Najlepsi je zaboravljen Bitcoin, a ono se ispistavi da ima extra vrednost  Wink
member
Activity: 121
Merit: 10
Tullievo
December 07, 2020, 04:18:36 PM
Nadjoh na Payeer-u sa stari acc i za divno cudo na njemu nesto malo BTC iz 2017 kad sam prebacio tamo da prodam, I sjecam se dobro da je prodaja bila na principu ja kupujem tolko, ako imas toliko ili vise das mi a ja tebi pare (preko berze al nisi mogao prodat koju god oces kolicinu nego samo kolko pojedina ponuda trazi) i vidim tadasnjih 50$ sto je danas 700$ i presotalo nekih 0.0029BTC sto je tad bilo bezvrijedno  Grin Good Times
legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
December 04, 2020, 11:25:59 AM
Spreman sam ja i na taksu, znam da je to neminovno, ali neki idu toliko daleko na exchangerima da nude recimo 0.56$ za 1$.


Da ovo je tacno. BestCHange iz mog signature potpisa radi monitoring te vrste i bas neko vreme sam pratio PayPal>BTC i obrnuto. Prosto ne mogu da verujem da neko placa toliku proviziju.
Nisam siguran ni za tu grupu koliko je izvodljivo, jer nije dozvoljeno raditi transfer PP>PP izmedju nas u Srbiji. Odnosno ne smes da primas novac na PayPar racun od nekog iz Srbije.
Jedina ti je opcija da se malo aktiviras ovde, pa kao proveren clan moci ces da trgujes.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
December 04, 2020, 10:41:53 AM
evo podesio sam, salji Cheesy
Hvala   Grin
newbie
Activity: 7
Merit: 0
December 04, 2020, 09:15:42 AM


To je ta grupa. Saljem ti nadimak u PM.  Smiley
Bukvalno nista nisam uradio i po automatizmu sam blokiran. Smiley

Edit: Newbies ne mogu da ti salju poruke, tako si podesio na forumu.
"User 'sttvn' has not chosen to allow messages from newbies. You should post in their relevant thread to remind them to enable this setting."
Profile > Personal Message Options > Allow newbies to send you PMs > Change.


evo podesio sam, salji Cheesy
newbie
Activity: 6
Merit: 0
December 04, 2020, 08:08:13 AM
Zanimljivo! Jel ima neko ime ta grupa, da znamo sta da izbegavamo!? Smiley

Moguce da je BelgradeCrypto Telegram grupa u pitanju. Ako jeste onda oni imaju bota koji banuje odmah ako ne uradis verifikaciju i roku od minut-dva kao odbranu od spammera.

Ako jeste ta u pitanju javi mi na PM nick da im kazem da odbanuju da mozes da udjes, skroz ok i korektna grupa za pricu o kriptovalutama.

To je ta grupa. Saljem ti nadimak u PM.  Smiley
Bukvalno nista nisam uradio i po automatizmu sam blokiran. Smiley

Edit: Newbies ne mogu da ti salju poruke, tako si podesio na forumu.
"User 'sttvn' has not chosen to allow messages from newbies. You should post in their relevant thread to remind them to enable this setting."
Profile > Personal Message Options > Allow newbies to send you PMs > Change.

Zanimljivo! Jel ima neko ime ta grupa, da znamo sta da izbegavamo!? Smiley

PayPal Exchanges - Cryptocurrency Exchanges accepting PayPal https://www.bestbitcoinexchange.io/payment-methods/paypal/
Brza pretraga i eto neki rezultat! Sada se lepo registrujes, mozda i verifikujes account ako je potrebno za paypall depozite (ja ne koristim paypall), uglavnom pitas support ako ti je bilo sta nejasno...

Ako izvrtis par strana unazad videces neke diskusije o prodaj/kupi crypto. Nema nista bez takse (ili bolje reci u mnozini taksi, ponekad (cesto) se plati na vise mesta), tako da uvek na prvom mestu sigurnost, a na kraju je bolje i da platis 10% i da ti ostane 90%, nego da ostanes bez icega! https://bitcointalksearch.org/topic/m.55495679
_______________________________________________________________________________ ______________________________________

I tako se vozim juce kolima i slusam radio...ovaj novi zakon za ljude koji zaradjuju na internetu...i sad lik kaze da tu ima neka tacka (zarez ili sta vec, zaboravio sam broj) koja kaci i sve one koji idu u inostranstvo da rade (a mozes zamisliti jos uvek su drzavljani Srbije zvanicno!), njih 300.000, manje vise. I izveli su neku matematiku da na zaradu od 1000e bice preko 400e porez! Naravno ima tu neke olaksice, pa ce za neke mozda biti manje! Nisu nista rekli (bar ja nisam uhvatio taj deo) da li ce i to biti za 5 god. unazad, mozda se to kod njih podrazumeva!


BelgradeCrypto Telegram, sttvn je pogodio.  Smiley

Cesto ja guglam raznoraznim terminima i searcherima google/yahoo/bing/duckduckgo i isprobavam sajtove.
Sto se tice tih sajtova na datom linku:
ForexTB - minimum deposit 250$ za samo probu.
eToro - Ne podrzava vise Srbiju.
LocalBitcoins - Traze family & friends uplate, a mi to u Srbiji nemamo (kao i vecinu drugih stvari).
xCoins - Mnogo ljudi se zali na njih i na sumnjivo poslovanje, jer se vode nekom politikom o "pozajmljivanju" kripto valuta sto bas ne zvuci logicno i izvodljivo.
Xtrade - Proverih i nema paypala podrzanog.

Spreman sam ja i na taksu, znam da je to neminovno, ali neki idu toliko daleko na exchangerima da nude recimo 0.56$ za 1$.

Citam unazad stranice, i nastavicu pretragu. Hvala za vreme. Smiley

Inace, mozete videti za ino po medijima da i gastarbajteri spadaju pod taj zakon i da za njih vazi takodje 5 godina unazad, a ne vazi samo u slucaju da je placen porez na stranu zaradu u zemlji koja ima ugovor sa Srbijom o oporezivanju.
newbie
Activity: 7
Merit: 0
December 04, 2020, 06:33:12 AM
Sto se tice telegram grupe za kripto, sa jedne Srpske kripto grupe sam izbacen posle 2 min, bez da sam ista rekao il ucinio.  Roll Eyes

Zanimljivo! Jel ima neko ime ta grupa, da znamo sta da izbegavamo!? Smiley

Moguce da je BelgradeCrypto Telegram grupa u pitanju. Ako jeste onda oni imaju bota koji banuje odmah ako ne uradis verifikaciju i roku od minut-dva kao odbranu od spammera.

Ako jeste ta u pitanju javi mi na PM nick da im kazem da odbanuju da mozes da udjes, skroz ok i korektna grupa za pricu o kriptovalutama.
Pages:
Jump to: