Pages:
Author

Topic: Српски (Serbian) - page 14. (Read 3092153 times)

legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
January 26, 2021, 11:23:30 AM
Pa tako nekako. Pitao sam ove iz ECD da mi pomognu.

Ne bih se ja bavio trgovinom i to meni je delatnost korisnicka podrska. E sad neki klienti bi da nam placaju u BTC a meni treba da te btc prodam i naravno legalno dobijem uplatu na firmin racun.

To je onda slicno kao ovi pausalci sto rade sa Upwork. Mislim da bi trebao da napravis kompanijski nalog na CEX, ECD ili slicno gde bi ti oni dorektno isplacivali novac na racun firme, a ti pravis fakturu na njih.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
January 26, 2021, 11:20:30 AM

Pa tako nekako. Pitao sam ove iz ECD da mi pomognu.

Ne bih se ja bavio trgovinom i to meni je delatnost korisnicka podrska. E sad neki klienti bi da nam placaju u BTC a meni treba da te btc prodam i naravno legalno dobijem uplatu na firmin racun.

ima ECD sad u petak neki online seminar o tome, pa mozes da se prijavis (verovatno i jesi), ili da zakazes sa "Knjiskim moljcem" pola sata besplatno, cim se reklamira preko ECD valjda zna nesto o tome?
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
January 26, 2021, 11:17:24 AM
Ljudi treba mi neki knjigovodja koji se bavi prodajom kriptovaluta sa firmama. Pricao sam sa ECD oni su mi rekli da mogu kao firma da prodajem btc ali da moram da se konsultujem sa knjigovodjom posto sam u pdv ali problem je sto moj knjigovodja nema pojma o tome kako to ide pa mi treba neko ko vec radi sa firmama koje prodaju kripto/kopaju/naplacuju usluge u kripto bilo sta tako.

Ako znate nekog takvog javite pls, pronalazacu sledi nagrada Cheesy

Mislim da vecina knjigovodja u Srbiji je na "Vi" sa kriptovalutama. Svi ce ti reci, cek da proverim, pa dok malo iscitaju...
Sad ne znam odakle si ti, da li je bitno lokacijski da ti budu blizu. Pretpostavljam da si guglao i nasao vec neke rezultate. Imas na FB nekoliko domacih "freelancer" grupa, gde se moze naci i par knjigovodja koji su manje vise u temi sa IT sektorom. Ja bih probao tamo.
Ja sam npr. nasao ove unija.com. Vidim da se bave i IT problematikom a bojazljivo spominju i kriptovalute.
Inace ne znam sta ti je primarna delatnost, ali da bi prodavao btc, mislim da ces morati imati i dozvole od NBS a to sve ide prilicno komplikovano.

Pa tako nekako. Pitao sam ove iz ECD da mi pomognu.

Ne bih se ja bavio trgovinom i to meni je delatnost korisnicka podrska. E sad neki klienti bi da nam placaju u BTC a meni treba da te btc prodam i naravno legalno dobijem uplatu na firmin racun.
legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
January 26, 2021, 11:15:08 AM
Ljudi treba mi neki knjigovodja koji se bavi prodajom kriptovaluta sa firmama. Pricao sam sa ECD oni su mi rekli da mogu kao firma da prodajem btc ali da moram da se konsultujem sa knjigovodjom posto sam u pdv ali problem je sto moj knjigovodja nema pojma o tome kako to ide pa mi treba neko ko vec radi sa firmama koje prodaju kripto/kopaju/naplacuju usluge u kripto bilo sta tako.

Ako znate nekog takvog javite pls, pronalazacu sledi nagrada Cheesy

Mislim da vecina knjigovodja u Srbiji je na "Vi" sa kriptovalutama. Svi ce ti reci, cek da proverim, pa dok malo iscitaju...
Sad ne znam odakle si ti, da li je bitno lokacijski da ti budu blizu. Pretpostavljam da si guglao i nasao vec neke rezultate. Imas na FB nekoliko domacih "freelancer" grupa, gde se moze naci i par knjigovodja koji su manje vise u temi sa IT sektorom. Ja bih probao tamo.
Ja sam npr. nasao ove unija.com. Vidim da se bave i IT problematikom a bojazljivo spominju i kriptovalute.
Inace ne znam sta ti je primarna delatnost, ali da bi prodavao btc, mislim da ces morati imati i dozvole od NBS a to sve ide prilicno komplikovano.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
January 26, 2021, 10:44:02 AM
Ljudi treba mi neki knjigovodja koji se bavi prodajom kriptovaluta sa firmama. Pricao sam sa ECD oni su mi rekli da mogu kao firma da prodajem btc ali da moram da se konsultujem sa knjigovodjom posto sam u pdv ali problem je sto moj knjigovodja nema pojma o tome kako to ide pa mi treba neko ko vec radi sa firmama koje prodaju kripto/kopaju/naplacuju usluge u kripto bilo sta tako.

Ako znate nekog takvog javite pls, pronalazacu sledi nagrada Cheesy
legendary
Activity: 1484
Merit: 1355
January 24, 2021, 04:33:27 AM
Probacu da uletim u neku od njih,nego smara to sto nece da ti kazu da li si odbijen ili primljen i onda se gubi na vremenu tu...jos jedan dva merita da dobijem cisto da ispunim tu kvotu koju traze

Mislim da se mozes istovremeno prijaviti za vise kampanja, samo napisi da ces promeniti potpis kada budes primljen u kampanju.
Ne zaboravi da obavestis drugog menadzera kada te jedan od njih primi. Menadzeri ne vole dodatni posao, pa vas mogu staviti na ignore listu ako slucajno budete primljeni u obe kampanje istovremeno.
legendary
Activity: 3612
Merit: 1023
Cashback 15%
January 23, 2021, 08:48:48 PM
Ma to nije problem,treba mi 5 u poslednjih 120 dana,da bih mogao da udjem u ove kampanje da zaradim barem 50$ nedeljno cisto da kad vec postujem dnevno da uzmem i neki dinar od ovih sto placaju ova cuda

Evo, vec si ih skupio nesto pa ce se valjda naci i jos taj jedan. Pocni sa prijavama na kampanje dok jos ima mesta.  Wink
Trenutno, samo Nakitcoins.com, Stake.com i Defi For You kampanje su otvorene za nove clanove (ako ne racunamo Bitvest i 777coin). Defi For You kampanje traje samo deset dana.

Uzgred, u hrvatskom delu imate i up-to-date pregled svih signature kampanja na forumu, pa pogledajte:
https://bitcointalksearch.org/topic/--5291506

Probacu da uletim u neku od njih,nego smara to sto nece da ti kazu da li si odbijen ili primljen i onda se gubi na vremenu tu...jos jedan dva merita da dobijem cisto da ispunim tu kvotu koju traze
legendary
Activity: 1484
Merit: 1355
January 23, 2021, 05:35:57 PM
Ma to nije problem,treba mi 5 u poslednjih 120 dana,da bih mogao da udjem u ove kampanje da zaradim barem 50$ nedeljno cisto da kad vec postujem dnevno da uzmem i neki dinar od ovih sto placaju ova cuda

Evo, vec si ih skupio nesto pa ce se valjda naci i jos taj jedan. Pocni sa prijavama na kampanje dok jos ima mesta.  Wink
Trenutno, samo Nakitcoins.com, Stake.com i Defi For You kampanje su otvorene za nove clanove (ako ne racunamo Bitvest i 777coin). Defi For You kampanje traje samo deset dana.

Uzgred, u hrvatskom delu imate i up-to-date pregled svih signature kampanja na forumu, pa pogledajte:
https://bitcointalksearch.org/topic/--5291506
legendary
Activity: 3612
Merit: 1023
Cashback 15%
January 18, 2021, 08:36:50 PM
Braco,jel zna neko gde je najlakse zaraditi merite,da probam da skupim tih 5-10 za te signature campaign-e
Znam da je fora kao postuj sve lepo i pomazi drugima i to pa te neko nagradi,ali u kojim sekcijama je najbolje komentarisiti?
Pa ti si vec legendary ne trebaju ti...

Ma to nije problem,treba mi 5 u poslednjih 120 dana,da bih mogao da udjem u ove kampanje da zaradim barem 50$ nedeljno cisto da kad vec postujem dnevno da uzmem i neki dinar od ovih sto placaju ova cuda
member
Activity: 224
Merit: 18
January 18, 2021, 03:43:36 PM
Braco,jel zna neko gde je najlakse zaraditi merite,da probam da skupim tih 5-10 za te signature campaign-e
Znam da je fora kao postuj sve lepo i pomazi drugima i to pa te neko nagradi,ali u kojim sekcijama je najbolje komentarisiti?
Pa ti si vec legendary ne trebaju ti...

Treba mu 5-10 zaradjenih u zadnjih 120 dana. To je najcesce pravilo za sig. kampanje, cisto da se zna da je aktivan.
nisam znao da su i to uveli sada Shocked
legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
January 18, 2021, 01:15:42 PM
Braco,jel zna neko gde je najlakse zaraditi merite,da probam da skupim tih 5-10 za te signature campaign-e
Znam da je fora kao postuj sve lepo i pomazi drugima i to pa te neko nagradi,ali u kojim sekcijama je najbolje komentarisiti?
Pa ti si vec legendary ne trebaju ti...

Treba mu 5-10 zaradjenih u zadnjih 120 dana. To je najcesce pravilo za sig. kampanje, cisto da se zna da je aktivan.
member
Activity: 224
Merit: 18
January 18, 2021, 12:44:54 PM
Braco,jel zna neko gde je najlakse zaraditi merite,da probam da skupim tih 5-10 za te signature campaign-e
Znam da je fora kao postuj sve lepo i pomazi drugima i to pa te neko nagradi,ali u kojim sekcijama je najbolje komentarisiti?
Pa ti si vec legendary ne trebaju ti...
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
January 18, 2021, 08:58:05 AM
Braco,jel zna neko gde je najlakse zaraditi merite,da probam da skupim tih 5-10 za te signature campaign-e
Znam da je fora kao postuj sve lepo i pomazi drugima i to pa te neko nagradi,ali u kojim sekcijama je najbolje komentarisiti?

generalno mozes da probas da se prijavis i bez tih 5 merita, dosta je kampanja, i vidim da se prihvata i bez toga, ali probaj definitivno da postujes neki kvalitet sadrzaj, i dobices 5 merita bez problema, stavi i ovde u temu nesto sto mislis da vredi, uz link koji ti je dao @examplens

iz iskustva, najvise merita se deli u Bitcoin delu foruma, najmanje u Altcoins Smiley - valjda i samo ime foruma to nalaze kao praksu
legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
January 18, 2021, 08:37:00 AM
Braco,jel zna neko gde je najlakse zaraditi merite,da probam da skupim tih 5-10 za te signature campaign-e
Znam da je fora kao postuj sve lepo i pomazi drugima i to pa te neko nagradi,ali u kojim sekcijama je najbolje komentarisiti?

Imamo nesto u Hrvatskom podforumu pa overi

Ovde konkretno: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4265795.1940;topicseen
Pusti link do tvog nekog posta za koji mislis da vredi necemu.
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
January 18, 2021, 08:29:03 AM
Braco,jel zna neko gde je najlakse zaraditi merite,da probam da skupim tih 5-10 za te signature campaign-e
Znam da je fora kao postuj sve lepo i pomazi drugima i to pa te neko nagradi,ali u kojim sekcijama je najbolje komentarisiti?

Imamo nesto u Hrvatskom podforumu pa overi
legendary
Activity: 3612
Merit: 1023
Cashback 15%
January 17, 2021, 08:39:20 PM
Braco,jel zna neko gde je najlakse zaraditi merite,da probam da skupim tih 5-10 za te signature campaign-e
Znam da je fora kao postuj sve lepo i pomazi drugima i to pa te neko nagradi,ali u kojim sekcijama je najbolje komentarisiti?
legendary
Activity: 1484
Merit: 1355
January 16, 2021, 04:39:09 AM
Tada je tvrdio da mu se pokvario hard disk sa 50 000 BTC.

50000BTC? To je otprilike 1.800.000.000 dolara po trenutnoj ceni!

Dajte mi samo sekundu da izbrojim nule ...
...


legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
January 15, 2021, 08:24:20 AM
Ja se secam ovog lika iz praistorije, imao je neke veze sa Ripple-om. Tada je tvrdio da mu se pokvario hard disk sa 50 000 BTC.

Bio je CTO u ripple labs kako se vec zvalo to tada.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
January 15, 2021, 03:48:58 AM
~snip

Mi to sve nikad necemo znati... ali ipak 7.000 BTC i tada je vec vredlio nekih $30.000 (a na 2011. high cak i nekih $100.000)...
sve se slazem, ali eto, prica mi smrdi, pa sam isao malo pogledati i na Spisak adresa sa iznosima nema adrese sa 7002 BTC, ne kazem da to nesto znaci, ali eto - don't trust, verify Smiley

Stoji! Neki ljudi sve i svasta izmisljaju da dobiju paznju... Jos uvijek "dobra prica"...  Grin
member
Activity: 69
Merit: 15
https://t.me/btc_bez_provizije
January 15, 2021, 03:48:16 AM
Ja se secam ovog lika iz praistorije, imao je neke veze sa Ripple-om. Tada je tvrdio da mu se pokvario hard disk sa 50 000 BTC.
Pages:
Jump to: