Pages:
Author

Topic: Српски (Serbian) - page 15. (Read 3094499 times)

legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
January 15, 2021, 03:47:03 AM
~snip

Mi to sve nikad necemo znati... ali ipak 7.000 BTC i tada je vec vredlio nekih $30.000 (a na 2011. high cak i nekih $100.000)...

sve se slazem, ali eto, prica mi smrdi, pa sam isao malo pogledati i na Spisak adresa sa iznosima nema adrese sa 7002 BTC, ne kazem da to nesto znaci, ali eto - don't trust, verify Smiley
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
January 15, 2021, 03:16:39 AM
Nego gde on to drzi BTC kad ima jos samo dva preostala pokusaja da unese pravi password?
Држи на хард диску. Како сам схватио тај диск је заштићен шифром коју је заборавио, а папир на коме је записао шифру је изгубио.
I ne tek tako bilo koji hard-disk. Hteo je biti "siguran" pa je korisito Ironkey...  Grin

Eto... sad je na "sigurnome"...   👋  BTC
upravo mi to malo ne stima u celoj prici, zasto je koristio IronKey, odnosno kako je mogao da zaboravi sifru, sigurno mu BTC sifra nije jedina sto je drzao na njemu? pogotovo, jer kad ju je snimio, nije bila od neke vrednosti, niti je on bio poznavaoc/ljubitelj (dobio je BTC da napravi video prezentaciju)

inace, ne pise u clanku, ali on je osnivac platforme Coil

Mi to sve nikad necemo znati... ali ipak 7.000 BTC i tada je vec vredlio nekih $30.000 (a na 2011. high cak i nekih $100.000)...
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
January 15, 2021, 03:13:11 AM
Nego gde on to drzi BTC kad ima jos samo dva preostala pokusaja da unese pravi password?
Држи на хард диску. Како сам схватио тај диск је заштићен шифром коју је заборавио, а папир на коме је записао шифру је изгубио.

I ne tek tako bilo koji hard-disk. Hteo je biti "siguran" pa je korisito Ironkey...  Grin

Eto... sad je na "sigurnome"...   👋  BTC

upravo mi to malo ne stima u celoj prici, zasto je koristio IronKey, odnosno kako je mogao da zaboravi sifru, sigurno mu BTC sifra nije jedina sto je drzao na njemu? pogotovo, jer kad ju je snimio, nije bila od neke vrednosti, niti je on bio poznavaoc/ljubitelj (dobio je BTC da napravi video prezentaciju)

inace, ne pise u clanku, ali on je osnivac platforme Coil
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
January 14, 2021, 12:18:27 PM
Nego gde on to drzi BTC kad ima jos samo dva preostala pokusaja da unese pravi password?
Држи на хард диску. Како сам схватио тај диск је заштићен шифром коју је заборавио, а папир на коме је записао шифру је изгубио.

I ne tek tako bilo koji hard-disk. Hteo je biti "siguran" pa je korisito Ironkey...  Grin

Eto... sad je na "sigurnome"...   👋  BTC
newbie
Activity: 6
Merit: 0
January 14, 2021, 11:37:13 AM
Држи на хард диску. Како сам схватио тај диск је заштићен шифром коју је заборавио, а папир на коме је записао шифру је изгубио.
legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
January 14, 2021, 09:01:23 AM

Nego gde on to drzi BTC kad ima jos samo dva preostala pokusaja da unese pravi password?
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
January 13, 2021, 10:00:15 AM
member
Activity: 224
Merit: 18
January 13, 2021, 06:29:41 AM
Buy&hold radi super u bullu u bearu bas I ne Smiley
legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
January 12, 2021, 07:08:11 PM
Cekam 27k da kupim nazad

Dabogda se nacekao! Nadam se da vise ne idemo ispod 30k.

Sta vi radite ovih dana, i da li ste uspesni u tome sto radite? Sta vi ocekujete za sledecih par meseci? Jel idemo jos dole i gde je to dole? Ili idemo napred u nove rekorde?

Ja sam fulao ceo fudbal! Smiley Prodao malo na 27k, ​​pa opet na 31k pa sam stao i propustio ATH. Sad sam ponovo kupio nesto na 32k i nadam se da se nisam opet zajebao. Grin


Bila su i ovde na forumu mnoga BTC trading tamicenja, a ima ih i drugde na specijalizovanim sajtovima. Na kraju se ispostavilo da je u 99% slucajeva "buy & hold" strategija dobitna. Ko god misli da ima sanse da osmisli bolju strategiju od te, cak i sa odlicnim poznavanjem indikatora trgovanja i njihove analize se skoro sigurno grdno vara, eksperimentalno dokazano.

Naravno, tu su uvek lovacke price kako je neko zaradio na pojedinom trejdu, ali ne isprica i koliko je izgubio na ostalim trejdovima. Slicne su pricama je kako neko kontinuirano godinama u plusu na kladionici, samo jos manje verovatne.

Kupi za koliko god imas viska para u nekom trenutku, i zaboravi na taj kupjenii BTC neko vreme. Ako nisi u onih 1% profesionalaca sa gomilom botova i 100% vremena posvecenog trgovanju bolju strategiju neces naci.

Ako nekad budes u Novom Sadu, javi se placam pice. Otprilike si sazvakao sve bitno, najprostije receno.
legendary
Activity: 1974
Merit: 1075
^ Will code for Bitcoins
January 12, 2021, 03:12:23 PM
Cekam 27k da kupim nazad

Dabogda se nacekao! Nadam se da vise ne idemo ispod 30k.

Sta vi radite ovih dana, i da li ste uspesni u tome sto radite? Sta vi ocekujete za sledecih par meseci? Jel idemo jos dole i gde je to dole? Ili idemo napred u nove rekorde?

Ja sam fulao ceo fudbal! Smiley Prodao malo na 27k, ​​pa opet na 31k pa sam stao i propustio ATH. Sad sam ponovo kupio nesto na 32k i nadam se da se nisam opet zajebao. Grin


Bila su i ovde na forumu mnoga BTC trading tamicenja, a ima ih i drugde na specijalizovanim sajtovima. Na kraju se ispostavilo da je u 99% slucajeva "buy & hold" strategija dobitna. Ko god misli da ima sanse da osmisli bolju strategiju od te, cak i sa odlicnim poznavanjem indikatora trgovanja i njihove analize se skoro sigurno grdno vara, eksperimentalno dokazano.

Naravno, tu su uvek lovacke price kako je neko zaradio na pojedinom trejdu, ali ne isprica i koliko je izgubio na ostalim trejdovima. Slicne su pricama je kako neko kontinuirano godinama u plusu na kladionici, samo jos manje verovatne.

Kupi za koliko god imas viska para u nekom trenutku, i zaboravi na taj kupjenii BTC neko vreme. Ako nisi u onih 1% profesionalaca sa gomilom botova i 100% vremena posvecenog trgovanju bolju strategiju neces naci.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1355
January 12, 2021, 08:41:39 AM
Cekam 27k da kupim nazad

Dabogda se nacekao! Nadam se da vise ne idemo ispod 30k.

Sta vi radite ovih dana, i da li ste uspesni u tome sto radite? Sta vi ocekujete za sledecih par meseci? Jel idemo jos dole i gde je to dole? Ili idemo napred u nove rekorde?

Ja sam fulao ceo fudbal! Smiley Prodao malo na 27k, ​​pa opet na 31k pa sam stao i propustio ATH. Sad sam ponovo kupio nesto na 32k i nadam se da se nisam opet zajebao. Grin
member
Activity: 224
Merit: 18
January 12, 2021, 06:25:30 AM
Cekam 27k da kupim nazad
legendary
Activity: 3122
Merit: 1171
January 11, 2021, 05:19:35 PM
Prodajem 0.02 btca bez provizije za kes.Ako je neko zainteresovan neka posalje poruku u inbox

Izmedju juce i danas negde oko $100 razlika za tu sumu... pocela je cena da pada, ili bar tako izgleda!

Verujem da je $40k bilo iznenadjenje za mnoge od nas! Kao sto ovaj pad od 10-11% nije nikakvo iznenadjenje, cekali smo tako nesto! I sta sada? Tesko pitanje, mozda cena da padne, a mozda i ne... ko to zna? U svakom slucaju ja sam ispraznio neke novcanike na $40k, kupio juce na $35k nesto malo i danas na $32k...kao da se malo oporavlja i sada je blizu $34k, ali to nista ne znaci, i ranije su se desavali cudni zaokreti i iznenadjenja..

Sta vi radite ovih dana, i da li ste uspesni u tome sto radite? Sta vi ocekujete za sledecih par meseci? Jel idemo jos dole i gde je to dole? Ili idemo napred u nove rekorde?

Kao sto rekoh ja se dobro zezam, kao i uvek kada se ovako nesto desava, vise prodajem, manje kupujem (cekam neki bolji trenutak za to). Ja mislim da pre novih rekorda idemo dole... na negde oko $20k... vidim neki pricaju o $10k... ne znam sta da mislim o tome, da li cemo ikad vise videti bitcoin na $10k? Smiley
jr. member
Activity: 50
Merit: 2
January 10, 2021, 04:31:01 PM
Prodajem 0.02 btca bez provizije za kes.Ako je neko zainteresovan neka posalje poruku u inbox
newbie
Activity: 1
Merit: 0
January 09, 2021, 07:28:58 AM
Pozdrav svima!

Prodajem spratnu kucu u NS, 7 minuta od centra grada.
Blizu Surabaya restorana, odmah iza novog Bulevara.

U ulici se nalazi:
Zatvoreni bazen, park za pse, osnovna skola, vrtic, super market, kulturoloski centar, policijska stanica. Na periferiji od 200m postoje 2 benzinske pumpe.
Merna grupa struje. Pogodno za mining i druge delatnosti. ~150m2 praznog prostora za bilo kakvu delatnost.
300m2 kuca, 628m2 povrsina zemljista. Ogromno dvoriste. Kuca se nalazi na kraju dvorista, tako da je jako mirno i ne cuje se saobracaj.


Kuca unutra je uradjena u Lux fazi.

Za vise informacija, molim Vas da me PM ovde.

Prihvatam vecinu crypto valuta sa prve stranice coingecko-a ili coinmarketcap-a.

Hvala.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
January 05, 2021, 10:10:46 AM
Hi Everyone, I recently collected some crypto profits and would like to transfer them to my Belgian bank account (I am also Belgian).
But that means that I have to hand over 33% to the tax authorities.

My girlfriend is Serbian and has a Serbian bank account.
After some research, I discovered that crypto profits in Serbia are not taxed at all.

Is it legal to send my crypto to my girlfriend's wallet, she transfers the amount to her Serbian account and then to her Belgian account?

It seems like a waterproof system, but I am really not entirely sure.

Thanks for helping me with this.

As I have told you in the Dutch topic too: tax evasion is illegal.

Plus your girlfriend can be taxed with tax on additional profits which is 15% depending on the amount you plan to sell.

Also you will have trouble finding the exchange that can send big amounts to her bank account at once.

legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
January 05, 2021, 10:04:17 AM
Hi Everyone, I recently collected some crypto profits and would like to transfer them to my Belgian bank account (I am also Belgian).
But that means that I have to hand over 33% to the tax authorities.

My girlfriend is Serbian and has a Serbian bank account.
After some research, I discovered that crypto profits in Serbia are not taxed at all.

Is it legal to send my crypto to my girlfriend's wallet, she transfers the amount to her Serbian account and then to her Belgian account?

It seems like a waterproof system, but I am really not entirely sure.

Thanks for helping me with this.

As I have told you in the Dutch topic too: tax evasion is illegal.
legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
January 05, 2021, 09:12:23 AM
Ne verujem jer svaki put koliko sam probao da vratim e mail,u roku od 5 minuta su me odbili
Bukvalno problem ne mogu da resim,i ne znam nacin ...
Sto se tice lozinke pita me u formi da li sam nekad menjao lozinku. Jednu te istu lozinku imam vec 10 godina i stvarno ne znam u cemu je toliki problem.
Ne mogu da nadjem neki support da im se obratim,trazio sam ali nista
Jer ako treba slikao bi i licnu i sve samo da potvrde ...

Kako pokusavas da se logujes? Preko browsera ili neke aplikacije?
jesi probao ovakvu neku gimnastiku? https://insuiter.com/how-do-i-access-to-my-old-hotmail-account/
member
Activity: 160
Merit: 23
January 05, 2021, 09:06:52 AM
Pozdrav ljudi,treba mi pomoc u vezi hotmail-a
Ako neko zna,naime
Koristim taj mail vec jedno 10 godina i pre nekih nedelju dana probam da udjem i pise da moram da verifikujem nalog jer sumnjaju da je neko probao da udje na isti.
E sad,bilo bi sve dobro da mi je broj telefona koji je tada bio aktivan,aktivan i sada,ali nije.
Ne mogu da mi posalju kod za oporavak,nego me salju na online obrazac koji treba da popunim.
I tu mi traze odredjene e mail adrese sa kojima sam bio u kontaktu i kojih mogu da se setim
Sve sto sam mogao da se setim napisao sam,ali nece da mi odobre ponovno ukljucenje acc-a
Da li ima neko isti problem ili je imao pa da moze da mi pomogne
Znam da nije tema ali to mi je main e mail bukvalno mi je sve tu ...
Hvala unapred!

Moguce da ce oni traziti od tih kontakata koje si naveo, neku potvrdu, verifikaciju da te poznaju i da stvarno ti pokusavas da pristupis svom nalogu. Jednom davno sam imao slican problem, ali sam uspeo da resim celu stvar.
Ja konkretno imam jednu email adresu koja mi sluzi samo kao recover i za neke meni bitne registracije, a uz to imam jos xx nekih adresa, koje kombinovano koristim.
Slabo koristim hotmail, zar ne postoji jos neki nacin, tipa zadnja poznata lozinka, ip adresa...?


Ne verujem jer svaki put koliko sam probao da vratim e mail,u roku od 5 minuta su me odbili
Bukvalno problem ne mogu da resim,i ne znam nacin ...
Sto se tice lozinke pita me u formi da li sam nekad menjao lozinku. Jednu te istu lozinku imam vec 10 godina i stvarno ne znam u cemu je toliki problem.
Ne mogu da nadjem neki support da im se obratim,trazio sam ali nista
Jer ako treba slikao bi i licnu i sve samo da potvrde ...
legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
January 04, 2021, 10:06:18 PM
Pozdrav ljudi,treba mi pomoc u vezi hotmail-a
Ako neko zna,naime
Koristim taj mail vec jedno 10 godina i pre nekih nedelju dana probam da udjem i pise da moram da verifikujem nalog jer sumnjaju da je neko probao da udje na isti.
E sad,bilo bi sve dobro da mi je broj telefona koji je tada bio aktivan,aktivan i sada,ali nije.
Ne mogu da mi posalju kod za oporavak,nego me salju na online obrazac koji treba da popunim.
I tu mi traze odredjene e mail adrese sa kojima sam bio u kontaktu i kojih mogu da se setim
Sve sto sam mogao da se setim napisao sam,ali nece da mi odobre ponovno ukljucenje acc-a
Da li ima neko isti problem ili je imao pa da moze da mi pomogne
Znam da nije tema ali to mi je main e mail bukvalno mi je sve tu ...
Hvala unapred!

Moguce da ce oni traziti od tih kontakata koje si naveo, neku potvrdu, verifikaciju da te poznaju i da stvarno ti pokusavas da pristupis svom nalogu. Jednom davno sam imao slican problem, ali sam uspeo da resim celu stvar.
Ja konkretno imam jednu email adresu koja mi sluzi samo kao recover i za neke meni bitne registracije, a uz to imam jos xx nekih adresa, koje kombinovano koristim.
Slabo koristim hotmail, zar ne postoji jos neki nacin, tipa zadnja poznata lozinka, ip adresa...?
Pages:
Jump to: