Pages:
Author

Topic: Српски (Serbian) - page 18. (Read 3094390 times)

jr. member
Activity: 66
Merit: 2
November 23, 2020, 05:04:58 AM
Pozitivan sam na koronu. Da li ima jos neko ovde ko jeste da podeli iskustvo?  Tongue

Srecom nisam bio pozitivan, ali sam dve nedelje bio u izolaciji zbog kontakta sa zarazenom osobom.
Imas li kakve simptome?


Imao sam temperaturu, znojenje, to je proslo. Sad samo kasljem, nemam miris i imam blagu upalu pluca...
legendary
Activity: 1484
Merit: 1355
November 22, 2020, 06:34:08 PM
Pozitivan sam na koronu. Da li ima jos neko ovde ko jeste da podeli iskustvo?  Tongue

Srecom nisam bio pozitivan, ali sam dve nedelje bio u izolaciji zbog kontakta sa zarazenom osobom.
Imas li kakve simptome?
sr. member
Activity: 604
Merit: 416
November 22, 2020, 01:57:24 PM
Jel probao ko Staking Polkadot (DOT) coina, ima od 10-20% APR kako gdje, ja sam stavio na Kraken sa 12% a i cijena za sad solidno prati BTC.

Ja jesam. Kupio pre 2 meseca 100 DOT-a na ceni 4.9$ po DOT-u i od tad zaradio 0.55 DOT-a na cex.io staking-u.

Kod njih MetaHash (20%), MATIC (18-22%) i Zilliqa(17-19%) imaju najvece zarade ali nisam bio toliko zainteresovan u te valute tada.
member
Activity: 121
Merit: 10
Tullievo
November 22, 2020, 01:09:13 PM
Jel probao ko Staking Polkadot (DOT) coina, ima od 10-20% APR kako gdje, ja sam stavio na Kraken sa 12% a i cijena za sad solidno prati BTC.
sr. member
Activity: 604
Merit: 416
November 22, 2020, 12:27:13 PM
Ovo sam vidio na hrvatskom delu foruma. MyCryptoMixer ima otvorenu sumnju na prevaru: https://bitcointalksearch.org/topic/solved-mycryptomixercom-didnt-scam-7000-please-oppose-flag-5291882

Oprezno ako koristite njihove usluge mešanja koina!



Ne znam sto bi iko koristio taj sajt kada ima CryptoMixer koji je vec duze vreme tu i promovisu ga mnogi (kao i ja, samo sto mene ne placaju, ja ovo radim volonterno). Ovaj sajt na kojem je LoyceV izgubio novac, izgleda kao kopija ChipMixer-a.

Evo Vam i thread njihov a DarkStar_ im odrzava kampanju a on je medju DT1.
jr. member
Activity: 66
Merit: 2
November 22, 2020, 12:21:12 PM
Pozitivan sam na koronu. Da li ima jos neko ovde ko jeste da podeli iskustvo?  Tongue
legendary
Activity: 1484
Merit: 1355
November 22, 2020, 08:35:40 AM
zanima me, iz kojeg razloga bi neko koristio mixer osim kad zeli da obavi "sumnjivu" kupovinu?

Miksanje kovanica ne mora imati nikakve veze sa ilegalnim aktivnostima. To ti je isto kao, recimo, koriscenje VPN-a ili Tor-a.
Neki ljudi jednostavno zele svoje pravo na privatnost. Buduci da je blockchain javno dostupan, svako sa malo truda moze pratiti poreklo vaseg novcai na koje stvari ga trosite. Koriscenjem miksera taj trag se gubi.

member
Activity: 121
Merit: 10
Tullievo
November 22, 2020, 07:50:08 AM
Ovo sam vidio na hrvatskom delu foruma. MyCryptoMixer ima otvorenu sumnju na prevaru: https://bitcointalksearch.org/topic/solved-mycryptomixercom-didnt-scam-7000-please-oppose-flag-5291882

Oprezno ako koristite njihove usluge mešanja koina!


zanima me, iz kojeg razloga bi neko koristio mixer osim kad zeli da obavi "sumnjivu" kupovinu?
legendary
Activity: 1484
Merit: 1355
November 22, 2020, 04:52:57 AM
Ovo sam vidio na hrvatskom delu foruma. MyCryptoMixer ima otvorenu sumnju na prevaru: https://bitcointalksearch.org/topic/solved-mycryptomixercom-didnt-scam-7000-please-oppose-flag-5291882

Oprezno ako koristite njihove usluge mešanja koina!

newbie
Activity: 2
Merit: 0
November 22, 2020, 01:30:09 AM
samo da ne bude scenario 2017 kako naidje kraj decembra bum ode sve ka dole

Pa sta onda? Neka pukne! Wink
Ako nastavimo ovim tempom nikada necu skupiti svoj prvi bitcoin, onako bih imao bar neke sanse.


Rudari i skupices Smiley
legendary
Activity: 1484
Merit: 1355
November 21, 2020, 05:23:17 PM
samo da ne bude scenario 2017 kako naidje kraj decembra bum ode sve ka dole

Pa sta onda? Neka pukne! Wink
Ako nastavimo ovim tempom nikada necu skupiti svoj prvi bitcoin, onako bih imao bar neke sanse.
member
Activity: 121
Merit: 10
Tullievo
November 21, 2020, 04:52:43 PM
samo da ne bude scenario 2017 kako naidje kraj decembra bum ode sve ka dole
legendary
Activity: 3122
Merit: 1171
November 21, 2020, 04:51:16 PM
Sto se tice bitcoina i gde ce dalje, nisam ni ja siguran...ludnica! Zato sam i potegao malo to pitanje, da vidim sta vi mislite o tome!

Jedine procene sa visokom verovatnocom su dugorocne procene:
...
Gde ce biti cena za mesec ili dva je lutrija. Ko god baci neku cifru samo nagadja.

Slazem se sa tobom u potpunosti! I ja vise verujem u duge nego u krace staze!

Ja sam resio sa nekom sumom (za mene prihvatljivom) da se poigram! Ako se stvarno desi taj "pull back" ja bih da izvucem neki profit (u bitcoinima naravno, vise je bolje). A kad ono Bitcoin na $18,599! Smiley Ko bi rekao?

Ispraticemo @examplens za sada! I meni se cini da ce cena rasti u nekom narednom periodu (ili bar ostati ovde gde jeste), ali posle 15-20 Decembra (manje-vise) bice svasta!

@Micro Hvala! Sigurno znas u vezi sa cim! Wink
legendary
Activity: 1974
Merit: 1075
^ Will code for Bitcoins
November 20, 2020, 05:34:23 PM
Sto se tice bitcoina i gde ce dalje, nisam ni ja siguran...ludnica! Zato sam i potegao malo to pitanje, da vidim sta vi mislite o tome!

Jedine procene sa visokom verovatnocom su dugorocne procene:



Gde ce biti cena za mesec ili dva je lutrija. Ko god baci neku cifru samo nagadja.
legendary
Activity: 3122
Merit: 1171
November 19, 2020, 03:08:06 PM
Ja sam spomenuo poker i vino zato sto sam nekoliko puta potegao te neke teme, ali niko da se malo vise zainteresuje i sto je mnogo bitnije prikljuci, na neki nacin...
Pocela je jos jedna sezona, sprema se igra za Nedelju, turnir broj 2, jos nije kasno za prikljuciti se! https://bitcointalksearch.org/topic/betnomi-poker-series-1000-prize-pool-minimum-5288276
_______________________________________________________________________________ _____________________________________________________________

@Examplens ne verujem da je neko od napravio dovoljnu zalihu bilo kojih novcica! Osim doge i trona, npr.... Smiley Ja se igram sa nekim kolicinama bitcoina koje su meni prihvatljive, ali sam i ja kao it misljenja da ce doci taj "pull back" i to mozda bas na 12-13k, ili tu negde...zasto da se ne poigra covek i napravi neki profit!?

@CasperBGD u poslednje vreme se kladim, ali ne mogu da kazem da pratim sport! Bacim po neki bet tu i tamo, nista posebno. Podeli neki link, tvoj referal, mogu da bacim pogled i ako mi se svidja prikljucicu se!  Kraft piva su dobra, nema tu mnogo diskusije, ipak je to na neki nacin domaca radinost. Ja pijem pivo, izmedju, i poslednjih par godina aktivno pijem Nisko od 0.33, pivo za 39 din po flasici (bila je jeftinija!) i to da ne verujes da je to takvo pivo za te pare... inace sa skupljim varijantama, strana i craft piva, volim da se castim ponekad!
Sto se tice bitcoina i gde ce dalje, nisam ni ja siguran...ludnica! Zato sam i potegao malo to pitanje, da vidim sta vi mislite o tome!
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
November 18, 2020, 09:40:40 AM
Poker slabo ko igra, vino slabo ko pije... ovde kod nas u Srpskom delu ko o cemu ljudi samo o kesiranju! A btc raste i raste... Smiley


Vidis, poker i vino kad ga vec spominjes, kod mene su direktno povezani jedno za drugo. U sustini se ne prijavljujem za taj poker, jer se najcesce igra nedeljom i prilicno su duge sesije. A meni vino ne dozvoljava mnogo aktivnosti nedeljom popodne. Najcesce mi mozak radi sa 2kb nedeljom, zbog vinskih aktivnosti prethodno vece.  Roll Eyes

Inace moja procena, od 15-20 Decembra krece pullback. Mozda na 12-13k ako ne i ispod.

i meni su poker sesije nedeljom popodne predugacke da bi igrao
@iv4n mogao si da se prikljucis pool-ovima na superbru, ukoliko pratis sport, i tu se interesantna borba vodi

sto se tice vina/alkohola, vise sam za kraft pivo - a u Dogma tap room-u primaju i BTC
https://www.dogmabrewery.com/

sto se tice BTC-a, rast ne deluje eksponencijalno, ali je 50% u kratkom vremenskom periodu uvek podlozno korekciji (ja sam je vec ocekivao na 16-17k - jedno 30% na dole), sad nisam siguran gde ce
legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
November 18, 2020, 09:27:59 AM
Ode btc u 18k! Smiley Nisam ocekivao da se ovo desi, ima li kraja ovome? Smiley
Poker slabo ko igra, vino slabo ko pije... ovde kod nas u Srpskom delu ko o cemu ljudi samo o kesiranju! A btc raste i raste... Smiley

Sta vi mislite gde ce biti top ovom rastu? I da li nas kao i obicno ocekuje dobar pad posle?
Ja sam prodao btc koji mi je za trgovanje na 16700 pre nekoliko dana, pa sam poceo da vadim iz steka i prodao danas na 18 nesto malo...kao i uvek u ovakvim situacijama (a bilo ih je dosta u poslednjih 4-5 godina) trgovanje je vrlo uzbudljivo!
Ajde da cujem malo vas ostale, vase misljenje i planove? Da li samo razmisljate ili nesto konkretno i radite?

Vidis, poker i vino kad ga vec spominjes, kod mene su direktno povezani jedno za drugo. U sustini se ne prijavljujem za taj poker, jer se najcesce igra nedeljom i prilicno su duge sesije. A meni vino ne dozvoljava mnogo aktivnosti nedeljom popodne. Najcesce mi mozak radi sa 2kb nedeljom, zbog vinskih aktivnosti prethodno vece.  Roll Eyes

Ja bas i nisam srecan ovakvim razvojem situacije vezano za vrednost BTC. Jos uvek nisam napravio dovoljnu zalihu BTCa da bi se radovao visokoj ceni. Sad je mnogo nepovoljnije ako odvajam fiat u BTC. Sad Kada je prvi put otisao na 13k, sreca pa je fee bio preskup, i nisam stigao da saljem iz novcanika i konvertujem u USD. Bas bih se nervirao.
Inace moja procena, od 15-20 Decembra krece pullback. Mozda na 12-13k ako ne i ispod.
legendary
Activity: 3122
Merit: 1171
November 18, 2020, 09:15:33 AM
Odlično, još samo neko da pita sve te sajtove da li podržavaju Srbiju.

Odes ti na sve te sajtove... procitas sta tamo pise, kontaktiras support za sve nedoumice...napravis lepu listu, postavis ovde i dobijes merite.
_______________________________________________________________________________ _____________________________________________________________

Ode btc u 18k! Smiley Nisam ocekivao da se ovo desi, ima li kraja ovome? Smiley
Poker slabo ko igra, vino slabo ko pije... ovde kod nas u Srpskom delu ko o cemu ljudi samo o kesiranju! A btc raste i raste... Smiley

Sta vi mislite gde ce biti top ovom rastu? I da li nas kao i obicno ocekuje dobar pad posle?
Ja sam prodao btc koji mi je za trgovanje na 16700 pre nekoliko dana, pa sam poceo da vadim iz steka i prodao danas na 18 nesto malo...kao i uvek u ovakvim situacijama (a bilo ih je dosta u poslednjih 4-5 godina) trgovanje je vrlo uzbudljivo!
Ajde da cujem malo vas ostale, vase misljenje i planove? Da li samo razmisljate ili nesto konkretno i radite?
newbie
Activity: 11
Merit: 0
November 11, 2020, 07:53:20 PM
ADVcashs je bio pre par mjeseci izbacio  kartice za zemlje van EU ali je brzo obustavio
Ali svi koji su uspjeli  zatraze kartice su ostale aktivne sad tamo vecini stoji will be available soon  i obecavaju kako ce uskoro pustiti ponovo ali vec je proslo nekoliko mjeseci i nista

Video sam u hrvatskom delu foruma spisak svih kripto kartica.
https://bitcointalksearch.org/topic/velika-lista-kripto-debitne-kartice-5285067

Da li neko zna ili ima licna iskustva (ili postoji spisak negde) koje se od ovih kartica mogu poruciti (i koristiti) kod nas?

Odlično, još samo neko da pita sve te sajtove da li podržavaju Srbiju.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1355
November 11, 2020, 05:07:25 PM
ADVcashs je bio pre par mjeseci izbacio  kartice za zemlje van EU ali je brzo obustavio
Ali svi koji su uspjeli  zatraze kartice su ostale aktivne sad tamo vecini stoji will be available soon  i obecavaju kako ce uskoro pustiti ponovo ali vec je proslo nekoliko mjeseci i nista

Video sam u hrvatskom delu foruma spisak svih kripto kartica.
https://bitcointalksearch.org/topic/velika-lista-kripto-debitne-kartice-5285067

Da li neko zna ili ima licna iskustva (ili postoji spisak negde) koje se od ovih kartica mogu poruciti (i koristiti) kod nas?
Pages:
Jump to: