Pages:
Author

Topic: Signature campaing - regularnie płatne pewniaki - page 23. (Read 12757 times)

legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
moze adamvp bedzie opuszczal kampaniie w LiveCoin...  Shocked Roll Eyes Lips sealed

Mam nadzieję, że nie i cieszę się że odzyskałem swoje miejsce w kampanii już w tym tygodniu, bo gdyby faktycznie @Adamvp opuścił Livecoin kampanię i miałbym zająć jego miejsce, to bym się bardzo źle z tym czuł i nie wiem, czy napewno bym się zgodził.

Chyba, że po długiej rozmowie z Adamvp. w której nie nie dał bym rady nawówić go, do pozostania w kampanii. Ciesze się, że to już nie będzie miało miejsca.


to byl tez tylko zart z adamvp  Grin
a tobie wwzsocki gratuluje ze znowu odzyskales swoje miejsce w LiveCoin kamapanii!

oby ta kamapania jeszcze dlugo trwala  Wink
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
moze adamvp bedzie opuszczal kampaniie w LiveCoin...  Shocked Roll Eyes Lips sealed

Mam nadzieję, że nie i cieszę się, że odzyskałem swoje miejsce w kampanii, już w tym tygodniu, bo gdyby faktycznie @Adamvp opuścił Livecoin kampanię i miałbym zająć jego miejsce, to bym się bardzo źle z tym czuł i nie wiem, czy napewno bym się zgodził.

Chyba, że po długiej rozmowie z Adamvp. w której nie dał bym rady nawówić go, do pozostania w kampanii. Ciesze się, że to już nie będzie miało miejsca.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
prawdopodobnie zwolni sie jedno miejsce w livecoin

Mógłbyś troszkę jaśniej? Czemu ma się zwolnić?

moze adamvp bedzie opuszczal kampaniie w LiveCoin...  Shocked Roll Eyes Lips sealed
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
prawdopodobnie zwolni sie jedno miejsce w livecoin

Mógłbyś troszkę jaśniej? Czemu ma się zwolnić?
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
prawdopodobnie zwolni sie jedno miejsce w livecoin
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
1x Hero/Legendary spot have opened up, apply now!

There's open positions for all ranks in Tier E, apply now!

Miejsca w kampaniach Bitvest i 777 coin, naszego ulubionego menedżera Hhampuz 'a.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Mhmm faktycznie, przywykłem chyba do tego, że manager zmienia tytuł tematu na "OPEN" kiedy  uruchamia nabór, a do tego po pobieżnym spojrzeniu przeoczyłem tego posta, którego @wwzsocki zacytowałeś. Zatem życzę powodzenia! :-)
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
hmm z tego co ja widzę to ta kampania jest już "FULL" Huh

Payments have been sent to those who qualified, 3 open slots all ranks may apply
hero member
Activity: 1246
Merit: 708

Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: WinDice
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: Member - .001 btc/week
                                                          Full Member - .002 btc/week
                                                          Sr Member - .0035 btc/week
                                                          Hero - .005 btc/week
                                                          Legendary - .0075 btc
Jakie rangi: wszystkie
Dodatkowe informacje: Must make 25 posts per week
                                  5 posts per week must be in gambling section






hmm z tego co ja widzę to ta kampania jest już "FULL" Huh
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: WinDice
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: Member - .001 btc/week
                                                          Full Member - .002 btc/week
                                                          Sr Member - .0035 btc/week
                                                          Hero - .005 btc/week
                                                          Legendary - .0075 btc
Jakie rangi: wszystkie
Dodatkowe informacje: Must make 25 posts per week
                                  5 posts per week must be in gambling section




hero member
Activity: 1246
Merit: 708
dzisiaj w nocy powstaly 2 nowe wolne miejsca w Livecoin kampanii...
...

Jedno niestety po @wwzsockim....

Ja muszę jeszcze poczekać minimum 66 dni żeby móc w ogóle myśleć o tej kampanii (o ile do tego czasu uzbieram tyle samo meritów) czego bardzo żałuję, bo przy tych stawkach i aktualnym kursie BTC kampania jest wyjątkowo zacna...



A ja bym najchętniej odszedl juz w tym tygodniu, niestety na razie nie jest  to mozliwe, ale postaram sie uniezaleznic finansowo  najszybciej jak to będzie realne - mile widzane byloby tez, żebyście Panowie (i Panie - jesli takowez do nas dołączą) wyprobowali moja propozycje z siostrzanego watku - dotycząca reflinkowania giełd- BTW tam kontynuujmy moze nasze rozwazania?
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
huh Shocked ... a to dlaczego sie tak stalo ze wwzsocki oddeszedl z Livecoin kamapnii Huh

czerwonki dostałem uwaga może być zaraźliwa
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
dzisiaj w nocy powstaly 2 nowe wolne miejsca w Livecoin kampanii...
...

Jedno niestety po @wwzsockim....

Ja muszę jeszcze poczekać minimum 66 dni żeby móc w ogóle myśleć o tej kampanii (o ile do tego czasu uzbieram tyle samo meritów) czego bardzo żałuję, bo przy tych stawkach i aktualnym kursie BTC kampania jest wyjątkowo zacna...



huh Shocked ... a to dlaczego sie tak stalo ze wwzsocki oddeszedl z Livecoin kamapnii Huh
hero member
Activity: 714
Merit: 611
dzisiaj w nocy powstaly 2 nowe wolne miejsca w Livecoin kampanii...
...

Jedno niestety po @wwzsockim....

Ja muszę jeszcze poczekać minimum 66 dni żeby móc w ogóle myśleć o tej kampanii (o ile do tego czasu uzbieram tyle samo meritów) czego bardzo żałuję, bo przy tych stawkach i aktualnym kursie BTC kampania jest wyjątkowo zacna...

legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
dzisiaj w nocy powstaly 2 nowe wolne miejsca w Livecoin kampanii...

Round 9 Payments have been sent out!


Thanks for yet another great week.

Due to various reason we have two new open positions. 1x Hero & 1x Legendary, apply now!

Manager:  Hhampuz
Nazwa kampanii: LiveCoin Signature Campaign | Hero/Legendary Members | Up to 0.02BTC/Week
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 10x Hero Members - 0.00035BTC/Post.
                                                           10x Legendary Members - 0.0004BTC/Post.
Jakie rangi: hero - legendary
Dodatkowe informacje: min 15 postów max 55

Aktualnie ta kampania jest pełna ale myślę, że warto ją dodać, bo nie widzę jej w tym wątku. No chyba, że jestem ślepy, co już się zdarzało.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
...
W sumie też dużo zależy jak HHampuz potraktuje Wwzsockiego - bo jeśli jego wygryzą to możemy się spodziewać, że i inni poleca - zawsze jakiś  paragraf się znajdzie.. a już trójka z nas jest na cenzurowanym - a wtedy będzie trzeba szukać kampanii u innego menadżera...
...

Nie wiem czy zauważyłeś ale chwilowo ani mnie ani @Tytanowego Janusza nikt nie może wyrzucić  Grin Grin Grin

Chociaż mnie ten small business za bardzo nie idzie więc pewnie niedługo zacznę się rozglądać za nowym "etatem" tym samym osobiście mocno kibicuję temu wątkowi i będę go wspierał...
 
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Tak jak zauważyliście - wypatrzenie wolnego miejsce w kampanii to nie takie "hop-siup" (więc zasługiwało w równym stopniu na docenienie meritem jak rozbudowane posty; choć tutaj mały kamyczek do ogródka z mojej strony - bardziej na merit zasłużyłyby posty zawierające więcej informacji niż minimalnie wymagana) - teraz niby jest łatwiej, bo ta fala banów itd, ale mimo tego jakoś nie ma tu natłoku postów...  choć z drugiej strony coś nam ubyło też potencjalnych uczestników kampanii  Roll Eyes W sumie też dużo zależy jak HHampuz potraktuje Wwzsockiego - bo jeśli jego wygryzą to możemy się spodziewać, że i inni poleca - zawsze jakiś  paragraf się znajdzie.. a już trójka z nas jest na cenzurowanym - a wtedy będzie trzeba szukać kampanii u innego menadżera...
Podsumowując:  proponuję w ogóle zastanowić się czy jest zapotrzebowanie na tą chwilę, czy może wrócimy do tematu jak znów popyt przewyższy podaż ;-)?.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
...
Co sadzicie o tej kwesti?


Powiem tak: sam nie raz skorzystałem z merita w tym wątku i nie ukrywam, że w jakimś stopniu mobilizowało mnie to do częstszego sprawdzania wolnych miejsc w kampanii ale zgodzę się że stało się to bardziej wyścigiem kto pierwszy zdąży wrzucić nową miejscówkę. Po za tym optymalnym rozwiązaniem byłoby żeby meritem nagradzał nie OP tylko ten kto skorzystał z podrzuconej kampanii... niestety o to trudniej...

Myślę jednak że nikt nie obrazi się za zmianę zasad "w trakcie gry" zwłaszcza, że masz niezłe alibi - coś w rodzaju upomnienia od nowego merit source. W sumie sam nagradzam głównie posty w które ktoś włoży coś od siebie więc brak nagrody za kopiuj/wklej jestem w stanie zrozumieć. Może faktycznie spróbujmy odpuścić nagradzanie każdego posta i zaryzykujmy sprawdzenie uczciwości użytkowników, którzy faktycznie z nich skorzystają - może to się sprawdzi? jeśli nie za kilka tygodni zawsze można powrócić do pierwotnej formuły (o ile będzie taka wola OPa).

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Wiem, że to temat nie od dyskusji, ale wątek ten został wymieniony przez @bitcryptex w wątku Hyde-park jako przykład źle wykorzystanych meritów, a że nie chcę zakłócać tamtej, ważnej dyskusji, mniej istotnymi kwestiami, to pozwoliłem sobie wyrwać tą cześć i przenieść tutaj. W końcu dotyczy tego wątku.

Powiem wam, że przy tworzeniu tej zasady przyświecała mi myśl, że wolne miejsca w tak wyselekcjonowanych kampaniach pojawiają się rzadko, zapewne średnio 1 na tydzień i osoba, która będzie pierwszą, która wrzuci link poświęci pewnie sporo czasu na sprawdzanie wielu wątków i historii postów wielu managerów bezowocnie zanim natrafi na wolne miejsce by się nim podzielić (wątki kampanii są nieraz spamowanie przez bezpodstawne zgłoszenia, offtopy, lub inne informacji nie związane z pojawieniem się nowych miejsc, więc samo dodanie do watchlist nie załatwia roboty, zwłaszcza, że nie zauważy się wtedy miejsc w nowych kampaniach - trzeba więc również prześwietlać historię postów managerów). Chciałem zachęcić do tego i 1 merit wydał mi się odpowiednią nagrodą zwłaszcza, że wrzucenie linku tutaj nieraz wiąże się z konfliktem interesów (ooo 1 miejsce dla mnie w kampani zgłoszę się ... ale czy dzielić się tą informacją z innymi? a co jak zabiorą mi miejsce?), który chciałem przewalczyć.

System sprawdził się wyjątkowo dobrze. Informacja o wolnym miejscu w dowolnej kampanii pojawia się w naszym wątku praktycznie od razu. Bez motywacji w postaci nagrody prawdopodobnie nie udałoby się zmotywować tylu ludzi do tak aktywnego działania. Informacje wrzucają nawet ludzie, którzy już są w świetnych kampaniach, a mimo to przeglądają gorsze pomagając innym.

Jednak:
Nie uwzględniłem faktu, że nastąpi fala banów i wolne miejsca zaczną się pojawiać jak grzyby na deszczu, że praktycznie codziennie będę rozdawał merity w tym wątku wyzbywając się cennego towaru i nie mogąc nagrodzić postów które na prawdę wpływają na moje funkcjonowanie na forum (dopiero po fali meritów  jaka ostatnio wpadła do mnie po dyskusji w wątku o nowym merit source zgromadziłem zapas by móc nagrodzić np ten post lub ten. Wynajdowanie nowych miejsc w ostatnim czasie stało się zbyt łatwe by każde zgłoszenie zostawało nagradzane. Więc tak. Po tak długim wstępie konkluzją jest zgodzenie się z tobą @bitcryptex Smiley

Tak od pewnego czasu tkwiłem w niesmaku. Z jednej strony nie podobał mi się ogrom meritów jaki tu się przewija/marnuje a z drugiej strony nie chciałem, by ten temat przestał działać, bo działa świetnie. Nie chciałem nagradzać postów wybiórczo, by niektórzy nie poczuli sie oszukani. Chociaż z drugiej strony niektórym nie chciało się nawet wpisać danych do formularza. Nie chciałem też zmieniać zasad w trakcie gry, bo co innego obiecałem w OP. Cieszę się więc, że rozpocząłeś ten temat @Bitcryptex, jednakowoż znacznie bardziej bym się cieszył jakbyś to zdanie wyraził w naszym gronie Smiley

Co sadzicie o tej kwesti?


legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: Windice.io Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień:
Member .001
full member .002
Sr member .0035
Jakie rangi: m-s
Dodatkowe informacje:
Pages:
Jump to: