Pages:
Author

Topic: 2021-2022 Türkiye Süper Ligi Ana Konu - page 6. (Read 23013 times)

legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Hayırlı işler oradaki tüm emniyet mensupları soruşturma geçirecektir özellikle saha içinde görevli olanlar nasıl sahaya atlatıyorsun kardeşim adamları bir önlem alamadık hem emniyet olarak sınıfta kaldık hem de bu yüzden dünya gündemine rezil olduk işte bizim işimiz bu kadar önemli küçük bir zaafiyet nelere sebep oluyor başımızdaki amirler işi yönetemiyor gelelim saha içine korner direğinin sivri köşesini kaldırıp futbolcuya koşmak nedir adam öldürmeye teşebbüs sağolsun Trabzonlular bir kere daha dünyaya bizi rezil ettiler
hero member
Activity: 1946
Merit: 575
Abi bu artık olacak iş değil ya, vallahi olacak iş değil. Kurşunlanma olayı zaten kendi kendine bir kaostu, ve yine Trabzonla Fenerbahçe arasında olmuştu, o konuda bi s..im yapılmadı zaten, maşallah eline sopasını alan dalmış yine. Bende saf gibi bizim maçta ali samiyene, okana, herkese analı bacılı sövüyorlardı ve sürekli fetö fetö muhabbeti yapıyorlardı, delirdim sinirlendim, fener formalı adamlar doluydu bütün kasımpaşa tarafında açın bakın göreceksiniz, ama bu tabii hiçbir şey değilmiş bomboşmuş, boşu boşuna sinirlenmişim. Asıl bu olay nedir abi, adamlar sopalarla, bıçaklarla, keskilerle, resmen adam öldürmeye sahaya indiler lan, bugün türkiyede bir maçta sahaya adam öldürmeye inildi abi, normal mi lan bu? Trabzona şöyle temizinden 3 sene seyircisi ceza falan verseler içim anca soğur, o da yani hem 3 sene cezayı yazacaksın, hemde bütün bu inenlerin tamamını yakalayıp müebbet vereceksin. Adamın sadece yaptığı suç değil ki, eyv yaptığı suçtan zaten yargılanması lazım, adam onla yetinmiyor, üstüne futbolcuların maçta bu korkuyla yaşamasına sebebiyet veriyor, bu sahaya dalanlar yüzünden ya bi daha olursa korkusu yaşıyor, belkide takımı bırakıp avrupada başka takıma gidecek bu korkudan, belkide avrupadan iyi oyuncular gelmeyecek bu korkudan, resmen ligin seviyesi zaten yerlerdeyken parayla belki zamanı geçmiş adamları alıyorduk, zaten arap takımlar onuda elimizden almak üzereydi, artık iyice bu olayları görenler hiç gelmemeye başlar. Bunun cezası daha önce hiç tarihte görülmemiş büyüklükte olması lazım.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Bugün 2 maçtada rezil rüsva olaylar yaşandı.İlk olarak söyleyeceklerime galatasaray karşılaşmasıyla başlamak istiyorum.Maçı 3-2 önde götüren kasımpaşa hakemin maçı alıp galatasaraya vermesiyle önemli bir 3 puan kaybetti.Penaltının penaltı olmadığı daha önce elle oynama olduğu ve IFAB kurallarına göre hem penaltı hem de kırmızı kart verilmediği bu sahada her iki olayada tanıklık ettik.Tamamen iş artık çığrından çıkmıştır.Bu tiyatro ne zaman bitecek merak ediyorum.
Fenerbahçe maçına gelecek olursam maça meşale atılıyor maç durmuyor ve daha sonra gol oluyor.Bunun yanı sıra hakem rezalet bir yönetimle maçı sürdürmeye devam ediyor.Trabzonspor ve barbar taraftarları araplara karşı savunmadığı trabzonu fenerbahçeli oyunculara karşı savunuyor.İlk maçta siz galip geldiğinizde sahada sevinirken bir tane fenerbahçe taraftarı barbar gibi sahaya atlayıp bıçak ve tokmakla sizi kovaladı mı? TFF'nin veya devletin trabzonspora karşı artık sessiz kalmaması gerekiyor.Bu iş çığrından çıktı ve UEFA bile artık el atmalı.
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
Galatasaray, Kasımpaşa karşısında yokları oynuyor. Kasımpaşa’nın dalga dalga atakları en sonunda golle sonuçlandı ve 3-2 öne geçtiler. Sezonun maçını oynuyor Kasımpaşa. Galatasaray ise sezonun en kötü maçını. Trabzonspor karşısında Fenerbahçe çok kritik bir maça çıkıyor. Eğer Kasımpaşa bu maçtan galip ayrılırsa ve Fenerbahçe de Trabzon’da kazanırsa ligde lider değişecek.
legendary
evet bu akşam trabzonspor'un lig maratonu sona eriyor. adamların işleri güçleri fenerhahçe. becea ve çağlar'ı saymazsak takım neredeyse as kadro ile karşılaşmaya çıkacak. bakalım biz gol atarsak uğurcan, tıpkı galatasaray maçındaki gibi gülecek mi yoksa sağa sola salça mı olacak?
Hocam Bunun basit bir şekilde cevabı saldırmak ne kelime oyunu bozacak her şeyi yapacak.
Herkesin garezi Fenerbahçe'ye karşı.Anadolu takımlarının bile puana ihtiyacı olduğunda Fenerbahçe yardıma koşuyor.Evinde oynadığı maçlarda puan kaybı yaşamasaydı şuan da birkaç puan farkla liderdi.Çağlar'ı halen as takım oyuncusu sayabilir miyiz bilemiyorum ama Becao gibi bir stoperin eksikliğini umarım hissetmeyiz.Bir sürü oyuncunun sarı kart sınırında olduğu karşılaşmada sarı kartların havada uçuşmasını bekliyorum.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
evet bu akşam trabzonspor'un lig maratonu sona eriyor. adamların işleri güçleri fenerhahçe. becea ve çağlar'ı saymazsak takım neredeyse as kadro ile karşılaşmaya çıkacak. bakalım biz gol atarsak uğurcan, tıpkı galatasaray maçındaki gibi gülecek mi yoksa sağa sola salça mı olacak?
legendary
Bu haftanın merakla beklenen karşılaşması Trabzonspor-Fenerbahçe mücadelesi pazar günü saat 20.30 itibariyle başlayacak.Açıkcası 2 takımın da ligdeki hedefleri farklı.Fenerbahçe şampiyonluk için son gaz mücadele ederken Trabzonspor ise bir sonraki sezon avrupa kupalarına katılmak için puan almak zorunda.Oranlara baktığımızda Fenerbahçe deplasmanda olmasına rağmen ağır favori olan taraf.Fenerbahçe'nin trabzonspro ile oynadığı son karşılaşmalara bakcak olursak eğer çoğunda kırmızı kartı gören taraf oldu.Bu sefer sarı kart sınırında olan oyuncu sayısı fazla.Sarı kart görme potansiyeli oyuncuların daha dikkatli davranması gerekiyor ya da sarı kart görüp bu maçta cezasını çekip sıfırlanması lazım.
sr. member
Activity: 2044
Merit: 398
Ligin kalitesi gitgide daha da vasatlaştı. Federasyonun başında liyakatlı insanlar olsa Türk futbolu bu konuma gelmezdi. Hal böyleyken insanın Süper Lig maçlarını izleyesi gelmiyor ne yalan söyleyeyim.  Sad  Sadece önemli maçlara bakmaya çalışıyorum ki o maçlar bile fazlasıyla oyunun durması, tartışmalara yol açması falan derken sıkıcı hale geliyor. Türk futbolu belki hiçbir zaman dört dörtlük olmadı ama eskiden bundan daha iyiydi sanki.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
Bu hafta bir kez daha gördük ki, lig resmen sirke döndü, bir hafta Cimbom kayiriliyor diğer hafta fenere ayıp oldu diyip hooop ona da kıyak yapılıyor. Amaç ligi erken bitirmemek, GS fener derbisine kadar ite kaka götürecekler ligi bir şekilde, ama marka değeri olarak gittikçe dibe gomuluyoruz bundan haberi yok bu düzeni kuranların, naklen yayın ihalesi bildiğim kadarıyla iptal oldu, rakamlar günümüz şartlarına göre zaten komikti ama bizim ligin pardon sirkin ederi bence o paralar bile değil olan bitene bakınca.
Gelecek sene daha farklı olmasını umuyorum ama bu sene söylediklerinize tamamen katılıyorum. Bu sene farklı bir sezon. En çok takımlar ağlıyor bir de. Galatasaray veya Fenerbahçe fark etmez, ligin hakkı yenen tüm takımları da oynamayalım o zaman diyorlar haklı olarak . Sanırım Bein izlemeleri artsın diye düzeni daha yakın gitme üstüne kurmuşlar. Yabancı hakemle gelecek sene maçlara çıkarlarsa belki bir değişiklik olabilir. Yerlilerde iş yok.
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Bu hafta bir kez daha gördük ki, lig resmen sirke döndü, bir hafta Cimbom kayiriliyor diğer hafta fenere ayıp oldu diyip hooop ona da kıyak yapılıyor. Amaç ligi erken bitirmemek, GS fener derbisine kadar ite kaka götürecekler ligi bir şekilde, ama marka değeri olarak gittikçe dibe gomuluyoruz bundan haberi yok bu düzeni kuranların, naklen yayın ihalesi bildiğim kadarıyla iptal oldu, rakamlar günümüz şartlarına göre zaten komikti ama bizim ligin pardon sirkin ederi bence o paralar bile değil olan bitene bakınca.
legendary
Beşiktaş dün küme düşme bölgesindeki Gaziantep’e deplasmanda 2-0 yenildi. 2 hafta böylelikle mağlubiyet alam Beşiktaş trabzonspor ile olan puan farkını malesef açtı. Ligde bütün takımlar birbirini yenebilecek durumda ve som haftaya kadar tam olarak kimin ligde kalacağı veya lider olarak tamamlaması belirlenmeyecek diye düşünüyorum. Haftaya artık yavaştan her şeyin kopcağını söyleyebiliriz.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Çok ilginç bi sezon yaşıyoz bana kalırsa. Birinci takım Galatasaray 78 puanda. Üçüncü takım Trabzonspor 49 puanda. Arada 29 puan var. Dördüncü takım Beşiktaş ile arada 32 puan var. Galatasaray, Fenerbahçe bu ligin hep bi favorisiydi. Her zaman böyledir. Şampiyonluk sayıları da bunu kanıtlar. Ama kalite hiç bu kadar bi şekil açılmamıştı daha önce. Birinci, ikinci takım başa baş bi yarışın içinde. Üçüncü takımdan itibaren arada derin bi boşluk var. Bana kalırsa Türkiye'de futbolun kalitesini Galatasaray, Fenerbahçe ayakta tutuyor. Diğer takımlar bunun için bi çaba bile göstermiyor.
legendary
Galatasaray haftanın açılış karşılaşmasında güzel bir galibiyet aldı. Rizesporu 6-2 yenen Galatasaray maç fazlasıyla birlikte puan farkını 5'e çıkardı.
Fenerbahçe ise Pendikspor ile oynayacak.Bu karşılaşmada Fenerbahçe'nin puan kaybetme lüksü yok bu yüzden tam kadro sahada olacaktır.Deplasmanda ilk karşılaşmayı farklı kazanan fenerbahçe bu sefer evinde galibiyet arayacak.Umut nayir kesin fenerbahçeye gol atar çünkü bu tarz olayları hep fenerbahçe yaşadı ve  yaşamaya devam eder.
hero member
Ülkemizi temsil edip önemli bir galibiyet elde eden Fenerbahçe, yarın Pendikspor ile oynayacak. Kayba tahammülleri olmadığı için bu maçta da genellikle as kadro ile çıkacaklarını düşünüyorum. As kadro ile çıkmazsa Pendik sürpriz yapabilir. Eğer bir sürpriz ile takılırsa Fenerbahçe, Galatasaray bu moralle şampiyonluğu kimseye vermez. Bu arada arkadaşlar bu sezon tarihi bir sezon farkında mısınız? Bu kadar farklı bir sezon yaşanmamıştı. Üçüncü ile arada 30 puan fark var neredeyse. Hatta 32 puanlık fark var şu an.
sr. member
Galatasaray, Rizespor’a gol oldu yağdı. Dayı lakaplı Kerem Demirbay hattrick yaptı. Herhalde kariyerinin ilk hat trickini falan yapmıştır. Rizespor hiç bir varlık gösteremese de 2 gol atmayı başardı. Galatasaray averaj farkını da iyice indirdi. İkili averajda beraberlik olması durumunda genel averaja bakılacağı için genel averaj çok önemli.
hero member
Galatasaray, ilk yarıda 4 gol atarak büyük bir gövde gösterisi yaptı. Kerem Demirbay 4 golün 2 tanesini attı. Köhn bir gol, Torreira 1 gol attı. İlk yarı 4-1 sona erdi. İkinci yarı da da goller atarlarsa maç 6-7 gollü bir galibiyete doğru gider. Üst oynayanların şanslı günü. Galatasaray ilk yarıdan fişi çekti artık.

Uzaktan enfes gollerle fark yarattık ilk devrede. Rahat bi maç izliyoruz uzun bi zamandan sonra. Ama geriden paslarla çıkarken yaptığımız basit hatalar beni gerdi. Çaykur Rizespor iyi bi takım olmadığı için bu hataları değerlendiremedi. Ama başka bi takım afetmez bu pozisyonları. Nelsson son haftalarda performansını arttırsa da bu konuda yetenek sorunsalı var. Avrupa'ya transfer olur savunmacı kimliği ile. Ama Marcao gibi başarısız bi Avrupa deneyimi yaşayabilir. Yetenek olarak birbirlerine benzetiyorum bu iki futbolcuyu.

Avrupa'da oynar evet. Angelino da oynuyor Avrupa’da. Galatasaray’da beğenilmiyordu. Bir de artık eskisi gibi ikinci sınıf ülke muamelesi yok Türkiye ve Türk oyunculara. Mesela Prime Hasan Şaş, Tuncay Şanlı, Bülent Korkmaz, Sergen Yalçın, Rıdvan Dilmen, Oğuz, Aykut hepsi Avrupa’nın en iyi takımlarında oynardı bugünlerde.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Galatasaray, ilk yarıda 4 gol atarak büyük bir gövde gösterisi yaptı. Kerem Demirbay 4 golün 2 tanesini attı. Köhn bir gol, Torreira 1 gol attı. İlk yarı 4-1 sona erdi. İkinci yarı da da goller atarlarsa maç 6-7 gollü bir galibiyete doğru gider. Üst oynayanların şanslı günü. Galatasaray ilk yarıdan fişi çekti artık.

Uzaktan enfes gollerle fark yarattık ilk devrede. Rahat bi maç izliyoruz uzun bi zamandan sonra. Ama geriden paslarla çıkarken yaptığımız basit hatalar beni gerdi. Çaykur Rizespor iyi bi takım olmadığı için bu hataları değerlendiremedi. Ama başka bi takım afetmez bu pozisyonları. Nelsson son haftalarda performansını arttırsa da bu konuda yetenek sorunsalı var. Avrupa'ya transfer olur savunmacı kimliği ile. Ama Marcao gibi başarısız bi Avrupa deneyimi yaşayabilir. Yetenek olarak birbirlerine benzetiyorum bu iki futbolcuyu.
sr. member
Activity: 504
Merit: 324
hero member
Bugünün maç programı da güzel.Son haftaların form grafiği yükselen ve kupada Galatasaray'ı eleyen Karagümrük Adana Demirspor ile mücadele edecek.Adana Demirspor uzun birt süredir ligde galibiyet almakta zorlanıyor ve bunu bugün kırmak isteyecektir.Yaklaşık 10 haftadır galibiyet alamayan Adana demir üst sıralardan küme düşme potasına kadar geriledi ve bu kazanamama serisine devam ederlerse kendilerini bir anda alt ligde bulabilirler. 2 takım içinde kolay bir maç olmayacağını düşünüyorum.
Trabzonspor ise Alanyaspor'a konuk olacak.Trabzonspor,Beşiktaş galatasaray'a kaybettiği için avantajı eline almayı başardı.Bugün oynanacak bu karşılaşma sonrası eğer Trabzon maçı kazanırsa rakibine 3 puan fark atmış olacak fakat bunun bu kadar kolay olacağını sanmıyorum.Alanyaspor ligde küme düşme potasında ve uzun bir süredir galibiyet almakta zorlanıyor.Trabzonspor'a karşı galip gelme şansı mevcut.
Alanyaspor düşme potasında ama yine de güçlü bir takımlar. Mücadeleyi seviyorlar. Sevmesine seviyorlar ama pek icraat yok. Bu sene hayal kırıklığı yaratıyorlar. Ben daha güçlü olacaklarına inanıyordum çünkü Alanya gelir olarak çok yüksek turizm gelirine sahip bir ilçe. Bu da şehrin takımına yarıyor olmalı ama hala ortalamanın altında kalıyorlar.

Alanyaspor, sürpriz bir şekilde 3-1 Trabzonspor’u yendi. Trabzonspor artık şampiyonluk yılından çok daha kötü bir durumda. Böyle maçları kazanamayacaklarda nasıl Avrupa kupalarına gidecekler? Trabzon halkı bu sonuçlara alışkın değil. Şehri bir hüzün kapladığına eminim.  Yine de üçüncü sıradalar bu iyi bir şey. Alanya bu galibiyet ile düşme potasının bir tık üstüne çıktı.
sr. member
Bugünün maç programı da güzel.Son haftaların form grafiği yükselen ve kupada Galatasaray'ı eleyen Karagümrük Adana Demirspor ile mücadele edecek.Adana Demirspor uzun birt süredir ligde galibiyet almakta zorlanıyor ve bunu bugün kırmak isteyecektir.Yaklaşık 10 haftadır galibiyet alamayan Adana demir üst sıralardan küme düşme potasına kadar geriledi ve bu kazanamama serisine devam ederlerse kendilerini bir anda alt ligde bulabilirler. 2 takım içinde kolay bir maç olmayacağını düşünüyorum.
Trabzonspor ise Alanyaspor'a konuk olacak.Trabzonspor,Beşiktaş galatasaray'a kaybettiği için avantajı eline almayı başardı.Bugün oynanacak bu karşılaşma sonrası eğer Trabzon maçı kazanırsa rakibine 3 puan fark atmış olacak fakat bunun bu kadar kolay olacağını sanmıyorum.Alanyaspor ligde küme düşme potasında ve uzun bir süredir galibiyet almakta zorlanıyor.Trabzonspor'a karşı galip gelme şansı mevcut.
Alanyaspor düşme potasında ama yine de güçlü bir takımlar. Mücadeleyi seviyorlar. Sevmesine seviyorlar ama pek icraat yok. Bu sene hayal kırıklığı yaratıyorlar. Ben daha güçlü olacaklarına inanıyordum çünkü Alanya gelir olarak çok yüksek turizm gelirine sahip bir ilçe. Bu da şehrin takımına yarıyor olmalı ama hala ortalamanın altında kalıyorlar.
Pages:
Jump to: