Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 281. (Read 1109040 times)

full member
Activity: 1176
Merit: 159
fbi ın bulgaristanın fln elinde yüklü bitcoin olduğundan bahsediliyordu. turşusunu kuracak halleri yok satıyor olabilirler. btc-e den yürütülen 60 bin bitcoin wallette duruyor baktım şimdi. bencede kesinlikle ya delinin biri ya da bazı kurumlar fln çıkabilir altından.
member
Activity: 266
Merit: 10
Bir anda nasıl 4k civarından yardırmaya başlayıp 20k olması bir saat içinde binlerce dolar artması doğal değilse bu düşüşte doğal değil diye düşünüyorum.Piyasayı manipule ediyorlar.Hani balinadan öte belki milyar dolarları olan kişiler ortak hareket ediyor.Panik satışlarının bu kadar düşüreceğine bende inanmıyorum.Bitcoin diğer kriptoparalar gibi değil hareketlerinin büyük bölümü yapay bence doğal artışlar nadiren gerçekleşiyor.Kısacası birilerinin eline mahkumuz onları beklememiz lazım.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Aynen düşüş başladığından beri direk satılıyor satış emri girilmeden. Ben eline bir yerlerden bedava yüklü coin geçmiş kişi-topluluk-kurumlardan şüpheleniyorum. Parça parça piyasaya sürüyorlar.
full member
kaç gündür alış emirleri 2 katı olmasına rağmen fiyat düşüyorda düşüyor bitfinexte. alış emirlerine satıyorlar direk. amacı parasını kurmak olan böyle yapmaz bu işte var bir iş kasıtlı fiyat düşürülüyor. 8k da 5000 alış emiri dün satanlar büyük balinalar panikçiler değil.
member
Activity: 154
Fiyatların bu noktaya kadar gerilemesi kimileri çin alış fırsatı doğurdu. Çok yüksek fiyattan almaya cesaret edemeyenler şimdiki fiyatları görüp btc alabilirler Ayrıca Ethereum da alınabilir.
member
Activity: 322
Merit: 23
Biraz daha gerileyecek ve gerilecek ki iyi fırlasın. İyi bir düzeltme yedi diye düşünüyorum. Düzelti ve birilerini düzdü.
Bu şekilde bir düşüş yaşaması bu piyasaının gerçek yatırımcısı ile korkak yatırımcıyı birbrinden ayırdı.
Düşüş devam edecek gibi. 6000$'ın altına düşmez.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Daha çook inerrr,yükselecek diyen newbielerden temizlenene kadar düşecek gerekirse 1-2 k görecek.Yeni girenler deli etti beni heryerde yükselecek yazıyorlar .@@
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Bence insanları tedirgin etmek için fiyatı 8 bin doların altına bir süre indirebilirler.Bence piyasanın toparlanması için böyle bir harekete ihtiyaç vardı ama benim beklediğimin çok üstünde bir düşüş yaşadı bitcoin.Umarım kısa zamanda piyasa toparlanır.

Siz bunu yazarken zaten 8k nın altına inmişti sanıyorum. şu anda hatta 7800 seviyelerinde. ben 7kdan önce döneceğini sanmıyorum, daha 1-2 ay daha böyle gidebiliriz.
member
Activity: 756
Merit: 17
Bence insanları tedirgin etmek için fiyatı 8 bin doların altına bir süre indirebilirler.Bence piyasanın toparlanması için böyle bir harekete ihtiyaç vardı ama benim beklediğimin çok üstünde bir düşüş yaşadı bitcoin.Umarım kısa zamanda piyasa toparlanır.
full member
8k altı gelir mi bitfinex stop-loss için zorlarmı acaba ona göre usdt ye geçeceğim bilemedim buradan satınca 8 altı gelmeden dönerse kötü olur
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Bence 2018 yanıltmaydı asıl yükseliş 2019 da olabilir.Çok kazandırdılar artık geri alma zamanı geldi diyorum Ben..
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Beklenti daha da aşağı sarkması yönünde, 8K altına sarkması zor değil.

İyi dileklerimle
full member
member
Activity: 138
Merit: 12
Evet benim bir onceki postumda dedigim gibi bounce hareketi olduğun onaylandı.Şimdiye kadar yaklasık 1 1.5 aydır devamlı düşecek diyordum.Ama artık zamanı gelmeye başladı.
Ben kademeli alıma hazırlanıyorum.7.5k ve 6.3k hedeflerim.
7.5k dan 1/4 alım yapmayı hedefliyorum.Eğer düşerse 6.3 den 2/4,çıkış onaylanırsa 10k altı herhangi bir yerden 2/4..geri kalanı olurda panik satış olursa diplerden..
Sonra yaklaşık 2 ay analiz falan bırakıp 25k lardan satış yapmayı düşünüyorum..
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Bitcoin kendini 10 bin doların üstüne bir şekilde atabilirse piyasadaki panik havası dağılır.Panik havasının dağılmasıyla beraber piyasaya yüklü miktarda sıcak para girişi olabilir diye düşünüyorum.Şu aralar bitcoinin yapacağı hareket çok kritik.
full member
Activity: 286
Merit: 100
Piyasaya baktığımızda toparlanması biraz zaman alır gibi. Yükseliş olur ama yavaş olur. Bazı tek tük coinler fırlarsa fırlar işte onları denk getirmek mesele.
member
Activity: 126
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Şuan forumda 1 Ağustos forkundan önce yaşanan duruma benzer durumlar yaşanıyor bir kesim bitcoinin artık geri dönülmez bir düşüş sürecine girdiğini savunurken diğer bir kesim bu düşüşlerin acemileri bezdirmek için olduğunu düşünüyor.Ben de piyasanın 2-3 ay içinde kendine geleceğini düşünüyorum.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Yükselme emareleri gelmeye başladı ama geçenki 5k-19k gibi hızlı bir ivme beklemiyorum en az 5-6 2 ileri 1 geri toparlar kendini şu anki şartlarda. Ama tether yada başka bir olumsuz haber herşeyi daha kötü hale getirebilir.

Bence hemen yelkenleri indirmemek lazım. Genel trend aşağı yönlü. Bu bandda bazı arkadaşlarda demiş, ben max. 12000$ rakamına çıkabilir görüşündeyim. Daha sonra yine bu kan kırmızısı portre 7000$ olmadan tam anlamıyla soluksuz çıkış göreceğimizi düşünmüyorum. Umarım yanılırım hepimiz aynı gemideyiz ama bu olacaksa da buna göre çareler bulmamız önceden can yeleklerini hazır tutmamız gerekiyor..
member
Activity: 224
Merit: 23
Life one ! Live it...
Henüz 7.000 dolar destek seviyesi sınamadan gelişme olmaz. Son açıklamalar etkisi ile Btc ye para yatıranlar alt coinlere akış sağlayacak. Artık alt coinler btc fiyatından bağımsız hareket etmeli.

Üstad neden biz diğer coinlerin hepsine altcoin diyoruz? Bitcoin lokomotif eğer bozulursa diğer vagonların hepsi durur bunu kabul etmek lazım.
full member
Activity: 252
Merit: 100
Henüz 7.000 dolar destek seviyesi sınamadan gelişme olmaz. Son açıklamalar etkisi ile Btc ye para yatıranlar alt coinlere akış sağlayacak. Artık alt coinler btc fiyatından bağımsız hareket etmeli.
Jump to: