Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 282. (Read 1109040 times)

member
Activity: 138
Merit: 12
Yabancı analistlerin hemen bütün yorumlarını okuyan biri olarak.her 3 kişiden 2 kişi eliot a göre 11lerden 7.5k ya dönüş sonra yükseliş derken,1 kişide yükseliş başladı uzun dönem trend çizgisine değdi zıpladı diyor.
Ben hala 8k yı bir kere daha test edeceğimizi söyleyenlerden tarafayım.Aşağı doğru bir bant var ve bantın ust cizgisi 14k iken alt cizgisi su an 7.2k larda.Ben şahsen 14ü kırmadan yükselişe girdiğimize inanmam.
30 50 k lara çıkacaksakta 15te girmem çok sorun değil.Aç gözlülük batırır Wink
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Yükselme emareleri gelmeye başladı ama geçenki 5k-19k gibi hızlı bir ivme beklemiyorum en az 5-6 ay 2 ileri 1 geri toparlar kendini şu anki şartlarda. Ama tether yada başka bir olumsuz haber herşeyi daha kötü hale getirebilir.
member
Activity: 164
Merit: 10
13-15 arasına ne zaman atacak acaba kendisini.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
subat ayinden sonra yukselecek son firsatlar olabilir. bitcoin mayis gelmeden 50.000 dolar olacak buna inanmaliyiz.
400 milyar dolar destek oluşturdu sanırım. 50 bin dolar için erken dostum. çünkü geçen yılın hızlı yükselişinden sonra en az 6-12 ay beklememiz lazım. kar satışlarından sonraki yeni yatırımların oluşması lazım. bu seviyeler alım fırsatı olabilir. ama risk halen devam ediyor. kriptoya güven sağlanmalı. tether ile ilgili dedikodular son bulmalı.  Cool
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
subat ayinden sonra yukselecek son firsatlar olabilir. bitcoin mayis gelmeden 50.000 dolar olacak buna inanmaliyiz.
full member
Merit: 159
ethereum btc bazında kar veriyorduki 1000$ sınırına yaklaşınca %4 kadar btc bazında zarar ettirdi 1000 doları geçemedi tuhaf bir şekilde 2 gün önceki halinden eser yok. btc nin kuyruğu gibi yine.

bugün birde %10 kaybettim çok moralim bozuk.  9200 de usdt ye geçtim düşüş olur gibi oldu diye, inat ettim almadım ama 9400 den geri aldım. sonra 9130 fln oldu Embarrassed tekrar sattım 9200 de geri aldım yine batırdım>Sad

hislerimle hareket ettim pişmanım.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Olumlu bir iki haberle eski mutlu günlere dönecek gibiyiz. Daha yeter yükseliş başlasın artık çünkü gına geldi ortalık kıpkırmızı Smiley
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Bence bu toparlanma bir kaç gün sürer birkaç gün içinde 13000 civrana gelir diye düşünüyorum Günlük ve haftalıklarda hareketler başlama aşamasında bence. YTD.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Toparlıyor gibi, 9400'ü aştı. Acaba 10000'e yaklaşır gibi yapıp düşüş trendine devam eder mi? Bunu zaman gösterecek.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Düşüşler iyice can sıkmaya başladı.Herseferinde yeni dipler görüyor.Bu işin sonu tetherinde patlamasıyla 5k'lara kadar gerileyebilir çok dikkatli olmak lazım..
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Hiç şaşmıyor gibi Hafta sonu olunca Hemen yükseliş trendi oluyor tekrardan. Hafta içi ise çalkantılı bir Piyasa oluyor. Bakalım yine aynı senaryo olacakmı.
member
Activity: 202
Merit: 17
Benim bi grafik var şimdiye kadar hiç yanılmadı. Nasıl diye soracak olursanız, eş dost telefon açıp bitcoin bitmiş nedir durum diye soran sayısı 3-5 kişiyi geçiyorsa bitcoin yükselmeye başlıyor. Benim grafik bu sabah itibarıyla yükseliş gösteriyor:)
full member
Merit: 159
tekrar full ethere geçtim güvenli liman. btc daha belli bir süre belini doğrultamayacak ama eth için aynısını diyemem. analistleri dinlemek lazım 8k olucak diyorlar oluyor anasını satayım manipüle edenlerde çok ama içlerinde dürüstlerde var onların görüşlerine kulak asmak lazım.
member
Activity: 84
Merit: 10
Teşekkür ederim arkadaşım. Gerçekten ele verme neymiş anlamış bulundum. Hepimiz bekliyoruz, güzel emareler gelmeye başlayınca Bitcoin ve Ethereum almak akıllıca olur.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Arkadaşlar biliyorsunuz hepimizin morali bozuk Bitcoin sağolsun bu ara iyi bunalttı bizi belki bir nebze olsun bizi güldürecek bir şarkı Smiley Adam içten söylüyor içi yanmış..
!!! Dikkat küfürlüdür.

https://www.youtube.com/watch?v=3y9bb8kVX4I
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Gerçek anlamda bir yükseliş trendi olduğunu sanmıyorum şimdiki durumun. 6 aydır aralıklarla yaptığı indir kaldır olaylarında hep sert düşüşlerden sonra alım fırsatı şansı tanımadan anında yükselirdi. Şimdi bakınca grafiğe hiçte öyle durmuyor. Bana shortçuların pozisyonlarını realize etmeleri gibi geliyor. Bir müddet daha piyasayı kendi haline bırakıp shortlayabilirler.. Umarım olmaz.  Biraz nefes almaya ihtiyacımız var...
hero member
Activity: 882
Merit: 507
8200 gibi rakamdan iyi dönüş yaptı ama bu kalıcı olurmu görmek lazım bir kaç olumlu haberde tekrardan yükselişe geçebilir gibi duruyor.
full member
Activity: 475
Merit: 127
7500 dolara kadar düşecek tahminim tuttu 7500 altını düşünmüyorum artık yükseliş olumlu bir haber ile her an başlayabilir.
full member
Activity: 344
Merit: 134
7700 dememin sebebi desteğin haftalıklarda yani uzun vadeli grafikte oluşmuş olması. Giriş yapanlarda uzuncular olacaktır. Umarım yanılmam.

Yine de YTD
member
Activity: 126
Merit: 12
7700 bölgesi MA cılar ve fibo cular için giriş bölgesi. Şimdilik destek çalışıyor. Bu kadar sert inişlerde sert bir çıkış beklememek lazım. Bu bölgeyi tekrar test edebilir. Temkinli olmakta fayda var. Çıkış için direnci takip edicez bakalım.

7700 o kadar çok dillendirildi ki bir yükseliş trendi başlayacaksa bu 7700'den sekme ile olmayacağına bahse bile girebilirim. 8000 altına geldiği anda başlayan bu yüklü alım yeniden bir boğa piyasasının başlangıcıdır diye umuyoruz. Şu anda 5-6k bandını test edip dönmesi her ne kadar daha yüksek ihtimal olsa da bu haftasonu 10-11k göstermeden 5-6k test edilmeyecektir diye düşünüyorum. Her ihtimalde şu an göstermelikte olsa bir yükseliş trendi bekliyorum.
Jump to: