Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 42. (Read 44098 times)

sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Beklentiler çok yüksek... 3k minexcoin bir bounty'den beklemek bana yüksekmiş gibi geldi. Haa verirlerse ne ala tabi ki Wink Beklemedeyiz heyecanla. Keşke nakit para da olsa da borsalara girer girmez alım yapabilsek. Hadi İCO'dan alamadık bari açılır açılmaz alalım da 1-2 seneye yürür gider bence...
newbie
Activity: 17
Merit: 0
DDos saldırısı değil adamlar facebookta paylaşmış mümkünse ico bitişinde siteye girmeyeyin kendi kendinize ddos tarzı yoğunluk yapmış olursunuz diyor. ben 15 hazirandan önce girmeyi düşünmiyorum siteye. çok isteyen twitter yada facebooktan takip etsin.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Alla alla nedir bu yeni cıkan butun coınlere scam denmeler falan
en ufak site arızasında hemen scam yaftasını yapıştırıyorlar
yok arkadaşlar scam olsa bınlerce btc toplamış gıbı yaparlar
tx kayıtlarını lıstelemezlerdı bence,zaten hep kuçuk yatırımcılar girdi icoya
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
Bu kadar profesyonel hareket eden bir ekibin paraları alıp tüyeceğini zannetmiyorum, 3-5 saate netleşir mevzu.
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Ana konuda scam muhabbetleri falan dönüyor umarım şaka falandır ilk defa yatırım yapalım dedik elimizde patlamaz inş. Muhabbeti tam anlamadım ama paneline erişemeyenler var galiba artı yönetici henüz bir şey yazmadı millet panikledi, ben güveniyorum scam falan çıkmaz(umarım).
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
Bounty paneline yalnız girmiyor bunun şu anda sanırım kapatmışlar artık hesaplamaya geçtiler herhalde bakalım ne parası çıkacak eğer beklediğim gibi bir şey olursa beklemeye alırım olmadı ama zor gibi duruyor.

Dünden beri bendede girmiyor kapatmışlar
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Bounty paneline yalnız girmiyor bunun şu anda sanırım kapatmışlar artık hesaplamaya geçtiler herhalde bakalım ne parası çıkacak eğer beklediğim gibi bir şey olursa beklemeye alırım olmadı ama zor gibi duruyor.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Bunun bounty sonuçlarını çok merak ediyorum ufak bi google hesaplamasına göre en az 3k minex almam lazım  Grin bakalım dedikleri fiyata satılabilecek mi  Roll Eyes
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001

Minexcoin ICO Bilgileri:

Kayıtlı Kullanıcılar: 10008--------->>>> sanırım burası 10 000 olacak

Yatırım Yapanlar: 1972--------->>>>sanırım burası da 2 000 olacak

Toplam BTC: 286.40021774 BTC  --------->>>>neden 300 BTC olmasın  Wink (Escrow a gönderilenlerde var.)

Şu anki bonus oranı: 5%

Şu anki Hesaplanan Minexcoin Değeri: 0.00230102 BTC

Son 60 dakika

Minexcoin ICO' suna Katılın: https://minexcoin.com/?r=site/ico
newbie
Activity: 152
Merit: 0
pazardaki  yıllık  büyüme kadar yükseleceğini söylüyor anladığım kadarıyla  aşırı yükselmelere izin vermiyeceğiz diyor bunu askıya aldıkları coinle aşırı yükselen fiyatlara müdahale edeceğiz diyor en kazançlısı % 50 bonusla alanlar oldu  fiyat garantisi var + 50 başladılar ytd
legendary
300 btc hedef hadi hayirli olsun simdiden. Smiley keske 2 hafta daha uzatilsaydi.
sr. member
Activity: 392
Yani su an.bende soktayim arkadaslar. 280 btc oldu.
Sanirim o aciklanmadi arkadaslar gizli tutluyor belki icodan sonra aciklanacaktir. İlk bir haftada topladigini son 24 saatte topladi. Valla ben artik bundan her sey beklerim. Surpriz yapacak galiba borsaya girince

Coininiz bol Olsun. Smiley
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Bu sadece fiyat belirleme icosu arkadaşlar. Daha önce presale olmustu bunda zaten. Bilen biri presalede ne kdr topladı yazarsa bende merak ettim baya. Cok reklam yaptı bunlar
sr. member
Activity: 476
Herhangi bir borsadan gönderdiğimiz btc kabul olur mu ? birde btc yi ben ico bitmesine 1 saat kala gönderdim diyelim ama hesaplarna geçmesi 5-6 saati buldu. kabul olur mu o zaman
legendary
Minexcoin ICO Bilgileri:

Kayıtlı Kullanıcılar: 9805 --------->>>> sanırım burası 10 000 olacak

Yatırım Yapanlar: 1896   --------->>>>sanırım burası da 2 000 olacak

Toplam BTC: 268.99546831  BTC  --------->>>>neden 300 BTC olmasın  Wink

Şu anki Hesaplanan Minexcoin Değeri: 0.00217919 BTC

Sona Doğru - 4 Saat Kaldı

hero member
Activity: 756
Merit: 500
Ulaşacagı max.sevıyeye ulaşmıştır bence artıkbonus yok gıbı birşey,bu saatten sonra bonusta yok yatırım pek gelmez.Hele balinanın gelecegini hiç düşünmüyorum,aslında sosyal medyada çok iyi kampanya yürütüldü
Çok fazla reklamı oldu görselleride gayet yerinde,ama neden bir turlu yatırım alamadı çözemedım

Toplam coin sayısı konusunda yatırımcıları tedirgin etmiştir daha önce satılanlar var şimdi satılan arz çok az fiyat nasıl belirlenecek gibi sorular Smiley
sr. member
Activity: 322
Ulaşacagı max.sevıyeye ulaşmıştır bence artıkbonus yok gıbı birşey,bu saatten sonra bonusta yok yatırım pek gelmez.Hele balinanın gelecegini hiç düşünmüyorum,aslında sosyal medyada çok iyi kampanya yürütüldü
Çok fazla reklamı oldu görselleride gayet yerinde,ama neden bir turlu yatırım alamadı çözemedım
legendary
Minexcoin ICO Bilgileri:

Kayıtlı Kullanıcılar: 9612

Yatırım Yapanlar: 1830

Toplam BTC: 255.10896860 BTC

Şu anki Hesaplanan Minexcoin Değeri: 0.00208198 BTC

Sona Doğru - 12 Saat Kaldı

sr. member
Activity: 392
250 Btc üstüne çıktı an itibariyle minexcoin adet değeri 0.00206051 o da 5,473 dolar ediyor şu an. Borsaya giriş yaptığında coin fiyatı bu mu olacak yoksa farklı etkenler hesap edilecek mi? Daha öncede bir satış yapıldı galiba bu icoda.
5 dolar çok fazla değil mi bunun için ya. çok tuhaf bir ico gerçekten. keşke girseydim dedirtmez umarım.

250 btc de şu 3000 dolar seviyelerine kadar soluksuz yükselişine bakılınca iyi diyorum artık. 100 zor olur gözüyle bakıyorudm. helal olsun yine de. Cheesy

coininiz bol olsun. Smiley
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
250 Btc üstüne çıktı an itibariyle minexcoin adet değeri 0.00206051 o da 5,473 dolar ediyor şu an. Borsaya giriş yaptığında coin fiyatı bu mu olacak yoksa farklı etkenler hesap edilecek mi? Daha öncede bir satış yapıldı galiba bu icoda.
Pages:
Jump to: