Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 43. (Read 44098 times)

hero member
Activity: 756
Merit: 500
1 minex 0.00202872 BTC gözüküyor an itibariyle 247 btc toplanmış tahminler doğru çıkmış Smiley
333 ile sembolik bir kapanış yapacaktır diye düşünüyorum.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
ico çok yavaş ilerliyor. Zaten stakeleri de bol keseden dağıtıyorlar bakalım ne gelecek çöp olmasa bari.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
250 geçecek gibi duruyor Btc bu kadar yükselmeseydi büyük ihtimalle daha iyi bir yatırım alırdı diye düşünüyorum ama bu kadar fazla yükselmesi sıkıntılı bir durum diyebilirim.

aynen hocam bitcoin fena kaptırdı. wallstreetten yatırımcıları çekmeye başladıkça pompalanıyor. umarım bizim için ve gelecek için bir sıkıntı olmaz.  Huh

bu arada Minexcoinde 240 BTC oldu. yarın 250 yi geçecek dediğiniz gibi.   Grin
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
250 geçecek gibi duruyor Btc bu kadar yükselmeseydi büyük ihtimalle daha iyi bir yatırım alırdı diye düşünüyorum ama bu kadar fazla yükselmesi sıkıntılı bir durum diyebilirim.
legendary
dün geceden bugüne 13 btc artmış. çok iyi gidiyor. keşke bir hafta daha uzatılsa ico. Cheesy 400-500 btc olurdu.

katılımcı sayısı: 1694
ortalama:0,14  BTC yatırım yapılmış.
toplam kayıtlı yatırımcı sayısı: 9070 (bunların sanırım çoğu facebook ve twitter kampanyalarına katılmışlar)
hero member
Activity: 784
Merit: 502
Aynen 250-275 arasında kalır. Btc icoları tutulmuyor fazla.
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
Son düzlüğe girerken 230 btc oldu, insanlar haklı olarak son günlere bırakıyor yatırımını. 250'de kalır diyordum ama tahminimce 250'yi de geçecektir.
legendary
arkadaşlar imzadan neden çıktın diye soracak olursanız. aslında hiç bir zaman kabul edilmedim. 14 mayıstaki başvurum halen pending. Cheesy listede yok listede yok dediler. ben de sorun değil dedim, reklam olsun ben taşıyayım dedim. ama ico bitmesine 2 gün kaldığı için yeni bir imza almaya karar verdim. yanlış anlaşılmasın.

umarım Minexcoin projesi başarılı olur güzel bir proje. ve iyi bir kazanç elde ederiz hepimiz. çok az kişi var(sosyal medya hariç) elimizde 100MNC de olsa tutma taraftarıyım uzun vadede. yaptığımız yatırımları değerlendirmek çok önemli. bitcoin ve altcoinler çok yükseldi. icodan sonra MNC leri bozdurup bir varlık satın almak için iyi bir hesap yapmak gerektiğini düşünüyorum. çünkü proje de uzun vade 2018 in ikinci çeyreğine kadar zamanı var.

herkese kolay gelsin, hayırlı olsun.
legendary
Minexcoin ICO Bilgileri:

Kayıtlı Kullanıcılar: 8743

Yatırım Yapanlar: 1626

Toplam BTC: 218.06955737 BTC

Şu anki bonus oranı: 5%

Şu anki Hesaplanan Minexcoin Değeri: 0.00182271 BTC

Kalan Günler: 2 gün

Minexcoin ICO' suna Katılın: https://minexcoin.com/?r=site/ico
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
aslında olaya biraz para bazli değil de proje bazli bakmak lazim bountyciler için konusmuyorum onlar tabi ki işin yatırım kısmında değil iconun toplam yatırılan sermaye kısmındalar.sonucta ne kadar  cok yatırım alirsa alacaklari payin değeri de o kadar yüksek olacak. ama ben yatırımcılar için bir olumsuzluk görmüyorum. bu proje sağlam projedir. herşeyiyle ben bu piyasada tutunacagim diyor.. proje eğer kendini ortaya cikaracak kadar yatirimi aldiysa ki ben aldigini düşünüyorum olay bitmiştir. sonucta siz markete girdiginizde ico sonunda elinize geçen tokenleri ali veliye ahmete david'e felan satiyosunuz. proje sizden geri almiyor. burada ki olay ico cular için projenin hayata geçmesi. diğer türlü zaten scam olur .. icocularin dedigim gibi korkacak bişeyleri olmasin. bountyciler için de cok ta hayal kırıklıgı yaratacagini düşünmüyorum twitter face vs cok share gelmeyebilir ama  imzaya ilk girenler tatmin olacak seviyede kazanabilirler.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Bountyden 2-3 iskender parası çıksa yine iyi diyecem 1000-2000 btc falan alsaydı daha iyi olurdu ama küçük yatırımcılar ile anca bu kadar oluyor birde Btc falan arttığı içinde millet yanaşmıyor.
legendary
Demekki sadece topluluğun yatırımı bu kadar oluyor dışardan kaynağı belli olmayan para gelseydi çoktan milyon dolarları kırıp geçmişti...
kesinlikle hocam küçük yatırımcı bir projeye bu kadar yatırım yapar en az. mesela diğer icolarda yatırım yüksek olunca 2 bin üzeri BTC, küçük yatırımcıda 1 civarı atabiliyor yatırıma güvenerek. ama bu minexcoine nedense büyük yatırımcılar hiç ilg göstermedi. sadece küçük yatırımcılar bu kadar yapabildi. yatırdıkları paranında bir kısmını projeye diğer kısmınıda bonuslarla ve kampanyalarla kendileri alacak MNC olarak.

çok ilginç bir ico ve kampanyaya katıldık. hayırlısı. Cheesy
full member
Activity: 168
Merit: 100
IDEX - LIVE Real-time DEX
Demekki sadece topluluğun yatırımı bu kadar oluyor dışardan kaynağı belli olmayan para gelseydi çoktan milyon dolarları kırıp geçmişti...
legendary
250 gibi toplanir bu gidisle ama bountyden birsey cikmicak gibi,kisi siniri olmadigindan bir ise yaramiyacaktir,katilim asiri oldu
aynen hocam düzenli ve kolay sayım yapıldığı için bounty avcıları sosyal medya ya abandı. Cheesy hayırlısı artık.

halen balina dan umutluyum ben. sürpriz bir olay olsa keşke. Cheesy
sr. member
Activity: 322
250 gibi toplanir bu gidisle ama bountyden birsey cikmicak gibi,kisi siniri olmadigindan bir ise yaramiyacaktir,katilim asiri oldu
legendary
Minexcoin ICO Bilgileri:

Kayıtlı Kullanıcılar: 7733

Yatırım Yapanlar: 1406

Toplam BTC: 187.67824910BTC

Şu anki bonus oranı: 10%

Şu anki Hesaplanan Minexcoin Değeri: 0.00160629 BTC

Kalan Günler: 4 gün

Minexcoin ICO' suna Katılın: https://minexcoin.com/?r=site/ico
legendary

Tabikide trust atarım. İcodan sonra adresimi veririm hocam  Grin
[/quote]
anlaştık @alpsea. Cheesy

Çok fazla para toplarlarsa market cap'ini nereye kadar yükseltebilir merak konusu.
hocam başka bir yere mi yazacaktınız yanlışlıkla mı oldu anlayamadım. buraya yazdıysanız cevabı anca arafta bulabilirsiniz. Smiley
kolay gelsin.
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Şimdi ben bu ico ya katılmak istesem. Herhangi bir borsadan btc göndersem kabul olur mu ? Yoksa farklı bir cüzdandan mı göndermem gerekiyor ? Teşekkürler

Herhangi bir borsadan gönderebilirsiniz sıkıntı olmaz, ister direk minexcoin hesabına ister escrow hesabına.

ico zamanı borsa dan gönderilen miktarlar kabul olmuyor gibisinden bir şey okumuştum sanki. BTC için geçerli değil mi o ?

Valla hocam yanlış hatırlamıyorsam ben paribudan göndermiştim biraz. Orası yerel de olsa borsa sonuçta. Ama net bilmiyorum dediğiniz gibi bir şey var mı? Net bilen biri varsa o cevaplasın daha iyi olur.
sr. member
Activity: 329
Çok fazla para toplarlarsa market cap'ini nereye kadar yükseltebilir merak konusu.
sr. member
Activity: 476
Şimdi ben bu ico ya katılmak istesem. Herhangi bir borsadan btc göndersem kabul olur mu ? Yoksa farklı bir cüzdandan mı göndermem gerekiyor ? Teşekkürler

Herhangi bir borsadan gönderebilirsiniz sıkıntı olmaz, ister direk minexcoin hesabına ister escrow hesabına.

ico zamanı borsa dan gönderilen miktarlar kabul olmuyor gibisinden bir şey okumuştum sanki. BTC için geçerli değil mi o ?
Pages:
Jump to: